Startovní listina KONOPIŠŤSKÝ PŮLMARATON 9.3.2024

Statistika přihlášených

Trať
K21254
K758
3 x 7 km12
Kategorie
BMuži B 40 - 49 let67
AMuži A 16 - 39 let52
CMuži C 50 - 59 let44
BFMMuži 30
BFZŽeny28
FŽeny F do 34 let26
HŽeny H 45 - 54 let23
GŽeny G 35 - 44 let20
DMuži D 60 - 69 let13
STŠtafety12
IŽeny I 55 a více let7
EMuži E 70 a více let2
Celkem přihlášených324

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
29.12.2023CZEAdamcová Andrea 21,098 km H 30.12.20231
24.2.2024CZEAndrle Jakub 21,098 km B 1.3.20242
2.3.2024CZEBabánek Radek Tatrankáři sobě HOBBY běh 7 km BFM 2.3.2024701
15.2.2024CZEBabický Jan Zvěstov power 21,098 km A 16.2.20243
5.3.2024CZEBalata Vojtech + Slunečko Jindřich + Balata Luboš TJ Úročnice Štafety 3 x 7 km ST 5.3.2024301
30.1.2024SVKBalaz Martin + Andrej Balaz + Andrej Balaz ANDY Team Štafety 3 x 7 km ST 5.2.2024302
2.3.2024CZEBalik Petr Lenochodi Velíš 21,098 km A 8.3.20244
2.3.2024CZEBaloušková MIchaela + Uhlířová Olga + Uhlířová Ludmila Štafety 3 x 7 km ST 2.3.2024303
18.1.2024CZEBalzer Milan Lešany 21,098 km B 19.1.20245
7.1.2024CZEBarakova Milena MIZUNO_TEAM a BEST:TIME tým 21,098 km G 7.1.20246
30.12.2023CZEBártů Milan 21,098 km B 31.12.20237
27.2.2024CZEBartůšek Vít TT Konopiště 21,098 km A 5.3.20248
7.2.2024CZEBazgier Roman 21,098 km A 8.2.20249
28.2.2024CZEBečák Bedřich Adventní běhání 21,098 km B 1.3.202410
4.3.2024CZEBeck Zdeněk BK Jevany 21,098 km C 6.3.202412
27.2.2024CZEBeneš David 21,098 km B 27.2.202414
31.12.2023CZEBenes Petr SKK Spartak Čtyřkoly 21,098 km C 31.12.202313
21.1.2024CZEBenesova Anna SKK Čtyřkoly 21,098 km F 22.1.202415
4.3.2024CZEBenešová Renáta HOBBY běh 7 km BFZ 4.3.2024702
25.2.2024CZEBičík Tomáš 21,098 km C 1.3.202416
27.2.2024CZEBílý Martin HOBBY běh 7 km BFM 1.3.2024703
25.2.2024CZEBis Dalibor Triathlon Team Chrudim 21,098 km B 26.2.202417
4.3.2024CZEbisová zuzana Vašík 21,098 km H 5.3.202418
22.1.2024CZEBlažek Přemysl 21,098 km B 23.1.202420
22.1.2024CZEBlažek Přemysl 21,098 km B 3.2.202419
7.3.2024CZEBlažek Vladimír Říčany 21,098 km C 8.3.202421
6.3.2024CZEBoháč Lukáš 21,098 km A 6.3.202422
29.1.2024CZEBořek Radek Sparta 21,098 km C 31.1.202423
6.3.2024CZEBřezinová Monika HOBBY běh 7 km BFZ 7.3.2024704
23.2.2024CZEBřínek Tomáš BTL 21,098 km B 23.2.202424
3.3.2024CZEBrož Jiří DIVOČÁCI 21,098 km C 5.3.202425
27.2.2024CZEBubeník Miroslav 21,098 km B 5.3.202426
5.3.2024CZEBubeníková Denisa Jindřichův Hradec HOBBY běh 7 km BFZ 5.3.2024705
5.3.2024CZEBubeníková Nicol Jindřichův Hradec HOBBY běh 7 km BFZ 5.3.2024706
6.3.2024CZEBufka Zdeněk AC Česká Lípa 21,098 km D 7.3.202427
21.2.2024CZEBuriánek Martin Šneci v běhu 21,098 km C 23.2.202428
27.2.2024CZECamrda Pavel 21,098 km C 1.3.202429
6.3.2024CZEČanda Martin 21,098 km A 7.3.202430
6.3.2024CZEČandová Iveta 21,098 km F 7.3.202431
4.3.2024CZEČechalová Lucie rokycany 21,098 km G 8.3.202432
27.10.2023CZEČechura Jaroslav Hořovice 21,098 km D 27.10.202333
21.12.2023CZEČeněk Miroslav 21,098 km E 23.12.202334
2.3.2024CZEČermáková Michaela HOBBY běh 7 km BFZ 2.3.2024707
22.12.2023CZEČerná Monika 21,098 km F 25.12.202335
15.2.2024CZEČerný Lukáš Tým Romana Černýho 21,098 km A 16.2.202436
28.2.2024CZEChadraba Miroslav HOBBY běh 7 km BFM 28.2.2024708
27.1.2024CZEChodounský Jan 21,098 km A 3.2.202437
4.3.2024CZECinka Ivan Benešovský běžecký klub 21,098 km D 5.3.202438
6.3.2024CZECrhán Jáchym 21,098 km A 7.3.202440
16.1.2024CZECveček Martin One Man Show 21,098 km C 16.1.202441
6.2.2024CZECylková Anna-Marie 21,098 km F 6.2.202442
8.1.2024CZEDančova Petra Rozběhnito.cz 21,098 km H 19.1.202443
30.1.2024CZEDaskalov Daniela Báječné ženy v běhu 21,098 km G 13.2.202444
23.2.2024CZEDeimová Miroslava 21,098 km H 24.2.202445
25.12.2023CZEDošek Matěj Máme to na salámu 21,098 km A 25.12.202346
27.12.2023CZEDoubek Zdeněk Doubek Team 21,098 km D 28.12.202347
1.3.2024CZEDoubková Darina Doubek Team 21,098 km I 2.3.202448
7.3.2024CZEDřízal Marek HOBBY běh 7 km BFM 8.3.2024709
22.2.2024CZEDubják Petr + Šibrava Stanislav + Fišer Radek TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Štafety 3 x 7 km ST 22.2.2024304
27.12.2023CZEDvořáček David Sportovní klub Policie 21,098 km B 29.12.202349
29.2.2024CZEDvořák Tomáš Kola Ledeč 21,098 km B 1.3.202452
21.1.2024CZEDvořák Richard 21,098 km A 23.1.202451
12.1.2024CZEDvořák Aleš 21,098 km A 27.1.202450
1.3.2024CZEEdr Pavel 21,098 km C 1.3.202453
4.3.2024CZEEgreši Stanislav 21,098 km D 5.3.202454
23.1.2024CZEEremka Libor Mika Training Team 21,098 km A 1.2.202455
20.12.2023CZEFantová Karolína HOBBY běh 7 km BFZ 21.12.2023710
6.3.2024CZEFetter Lukáš Spartak Praha 4 21,098 km B 7.3.202456
9.12.2023CZEFiksa Jan Písecká Pálava 21,098 km A 10.12.202357
18.2.2024CZEFráňa Pavel 21,098 km C 22.2.202458
27.1.2024CZEFraněk Petr Malešov 21,098 km D 31.1.202459
6.2.2024CZEFraňková Monika + Michal Franěk + Anna Horáková Štafety 3 x 7 km ST 8.2.2024305
18.2.2024CZEFráňová Jana 21,098 km I 22.2.202460
14.11.2023CZEGazda Vítězslav Benešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz 21,098 km B 15.11.202361
20.2.2024CZEGinzel Petr 21,098 km C 24.2.202462
27.2.2024CZEGottwald Mira 21,098 km C 27.2.202463
7.3.2024CZEGozon Michal HOBBY běh 7 km BFM 8.3.2024711
15.1.2024CZEHabart Miroslav 21,098 km A 20.1.202464
5.12.2023CZEHailand Petr 21,098 km C 6.12.202365
23.2.2024CZEHala Josef Žižkov 21,098 km B 1.3.202466
27.1.2024CZEHampejsová Martina ŠNECI na MAX 21,098 km H 27.1.202467
4.3.2024CZEHandzel Filip 21,098 km A 5.3.202468
29.2.2024CZEHašková Veronika HOBBY běh 7 km BFZ 1.3.2024712
8.11.2023CZEHavel David 21,098 km B 10.11.202369
17.2.2024CZEHavlík Petr 21,098 km B 18.2.202470
6.3.2024CZEHejkrlík Filip SABZO 21,098 km B 6.3.202471
25.2.2024CZEHergesell Jiří Vračkovice HOBBY běh 7 km BFM 25.2.2024713
4.3.2024CZEHeřmanová Nikola 21,098 km F 6.3.202472
2.3.2024CZEHermansky Katerina 21,098 km G 8.3.202473
4.3.2024CZEHilgert Luboš 21,098 km A 5.3.202474
1.3.2024CZEHladík Josef 21,098 km C 6.3.202475
29.2.2024CZEHladíková Iveta 21,098 km H 29.2.202476
27.2.2024CZEHlásková Dominika HOBBY běh 7 km BFZ 1.3.2024714
1.2.2024CZEHlaváč Pavel drevoazem.cz 21,098 km A 2.2.202477
17.2.2024CZEHlaváček Michal Neveklov 21,098 km B 20.2.202478
17.2.2024CZEHlaváčková Klára Neveklov HOBBY běh 7 km BFZ 18.2.2024715
1.3.2024CZEHložek Ondřej Hložek 21,098 km A 2.3.202479
4.3.2024CZEHnízdilová Eva 21,098 km H 7.3.202480
30.1.2024CZEHolada Miloš TT ASTRA Konopiště 21,098 km C 30.1.202481
31.12.2023CZEHorák Laďa 21,098 km C 3.1.202482
25.2.2024CZEHoráková Barbora + Horák Tomáš + Lustová Baru Štafety 3 x 7 km ST 26.2.2024306
27.12.2023CZEHorna Ondřej + Horna Leoš + Rottová Eliška Podřípské Hrotty Štafety 3 x 7 km ST 28.12.2023307
4.3.2024CZEHrbáček Zdeněk 21,098 km B 5.3.202484
27.10.2023CZEHrček Tomáš 21,098 km C 3.11.202385
4.3.2024CZEHrubíš Lukáš 21,098 km A 5.3.202486
4.1.2024CZEHubáčková Markéta 21,098 km F 15.1.202487
29.2.2024CZEHubáčková Jana 21,098 km G 8.3.202488
8.11.2023CZEHujer Michal 21,098 km B 9.11.202389
4.3.2024CZEHušáková Eva 21,098 km G 7.3.202490
6.3.2024SVKHusarčík Teodor Rolnící - TJ ČZU Praha 21,098 km A 6.3.202491
1.3.2024CZEJahoda Vít Benešovský běžecký klub 21,098 km B 1.3.202493
4.1.2024CZEJánošík Dominik Atletika Vlašim HOBBY běh 7 km BFM 4.1.2024716
4.1.2024CZEJánošík Rudolf Vlašim 21,098 km C 4.1.202494
20.1.2024CZEJarešová Dana 21,098 km G 23.1.202495
1.3.2024CZEJelínek Martin Rakousy 21,098 km B 5.3.202496
6.3.2024CZEJelínek Petr 21,098 km B 7.3.202497
6.3.2024CZEJelínková Denisa 21,098 km F 7.3.202499
1.3.2024CZEJelínková Iva Rakousy 21,098 km F 5.3.202498
8.1.2024CZEJeníková Karolína Báječné ženy v běhu 21,098 km I 8.1.2024100
2.3.2024CZEJindrová Šárka HOBBY běh 7 km BFZ 3.3.2024717
31.12.2023CZEJiřičná Dana Bonbon Praha 21,098 km I 9.1.2024101
2.2.2024CZEJirku Jakub Vysoká Lhota 21,098 km A 3.2.2024102
23.12.2023CZEJirmásek Tomáš Laxní Přístup 21,098 km B 24.12.2023103
27.2.2024CZEJuráňová Martina Raketové kecky HOBBY běh 7 km BFZ 1.3.2024718
4.12.2023CZEJurásek Petr Lesy Pohoří 21,098 km B 5.12.2023104
23.12.2023CZEJůzková Kateřina Matyanna 21,098 km G 30.12.2023105
31.1.2024CZEKalista Jiří SK Praga Praha 21,098 km C 2.2.2024106
1.3.2024CZEKarglová Barbora 21,098 km F 2.3.2024107
12.2.2024CZEKárník zdenek SVC Ledeč n S HOBBY běh 7 km BFM 15.2.2024719
16.1.2024CZEKarolová Sylvie Vratimov/Václavice 21,098 km F 25.1.2024108
7.3.2024CZEKašpar Tomáš 21,098 km A 8.3.2024109
6.3.2024CZEKaštan Bert Junior Slapy Gang HOBBY běh 7 km BFM 7.3.2024720
20.12.2023CZEKaštanová Viera + Drozenová Irena + Šteberl Petr Slapy Gang team Štafety 3 x 7 km ST 22.12.2023308
26.2.2024CZEKlinec Ädam + Eva Bartošovská + Hana Bartošovská Štafety 3 x 7 km ST 1.3.2024309
6.11.2023CZEKlus Lukáš 21,098 km B 8.11.2023110
20.10.2023CZEKočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby 21,098 km C 21.10.2023111
17.2.2024CZEKohout Michael 21,098 km B 20.2.2024112
29.12.2023CZEKohoutek Tomáš 21,098 km A 13.1.2024113
20.12.2023CZEKolátor Aleš MTB MEL Jihlava HOBBY běh 7 km BFM 21.12.2023721
20.12.2023CZEKolátorová Pavlína MTB MEL Jihlava HOBBY běh 7 km BFZ 21.12.2023722
2.3.2024CZEKonopištská Monika HOBBY běh 7 km BFZ 5.3.2024723
14.2.2024CZEKopcová Stanislava 21,098 km G 21.2.2024114
29.1.2024CZEKopka Filip 21,098 km A 30.1.2024115
20.12.2023CZEKos Martin 21,098 km A 21.12.2023117
28.12.2023CZEKošín Roman Triathlon Team Chrudim 21,098 km B 30.12.2023118
6.3.2024CZEKotík Martin HOBBY běh 7 km BFM 7.3.2024724
22.1.2024CZEKoubík Václav 21,098 km A 23.1.2024119
18.12.2023CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 21,098 km D 20.12.2023120
20.1.2024CZEKrál Petr Most 21,098 km B 29.1.2024121
31.1.2024CZEKralik Petr 21,098 km A 31.1.2024122
25.2.2024CZEKramář Michal Tábor 21,098 km B 5.3.2024123
2.3.2024CZEKrchňák Roman 21,098 km C 2.3.2024124
3.3.2024CZEKřemenová Lenka HOBBY běh 7 km BFZ 4.3.2024725
9.12.2023CZEKristen Vojtěch 21,098 km B 12.12.2023125
27.2.2024CZEKrutský Vavřinec HOBBY běh 7 km BFM 1.3.2024726
9.2.2024CZEKrystýnková Eva 21,098 km G 17.2.2024126
19.2.2024CZEKubala Frantisek Race Team nuselské činčily 21,098 km C 20.2.2024127
1.3.2024CZEKubíková Radka ŠBV HOBBY běh 7 km BFZ 1.3.2024727
21.2.2024CZEKubů Pavlína FC Táborsko 21,098 km F 23.2.2024129
14.1.2024CZEKubů Martin Sokol Libeň 21,098 km B 15.1.2024128
3.3.2024CZEKučera Václav Salming 21,098 km D 4.3.2024130
28.2.2024CZEKučerová Pavla 21,098 km H 28.2.2024131
29.2.2024CZEKühnelová Lucie HOBBY běh 7 km BFZ 1.3.2024728
9.11.2023CZEKulhavý Marek 21,098 km A 20.11.2023133
1.3.2024CZEKuncová Martina 21,098 km H 2.3.2024134
17.12.2023CZEKunstátová Marie Šneci v běhu 21,098 km H 18.12.2023135
22.2.2024CZEKutmon Tomáš 21,098 km C 1.3.2024137
13.2.2024CZELebeda Jaroslav BBK 21,098 km C 13.2.2024138
2.3.2024CZELedvinka Josef 21,098 km C 4.3.2024139
7.3.2024CZELinhart Jan + Ondřej Šíp + Jiří Chyba Běžci metropole Štafety 3 x 7 km ST 8.3.2024310
3.3.2024CZELiskovcova Lydie 21,098 km H 5.3.2024140
5.3.2024CZELoškoski Alexandra LOŠKI TEAM 21,098 km F 5.3.2024142
5.3.2024CZELoškoski Antonio LOŠKI TEAM 21,098 km A 7.3.2024141
4.3.2024CZEMacháček Jan HOBBY běh 7 km BFM 5.3.2024729
1.3.2024CZEMacháčková Eva OCR Čelákovice 21,098 km G 7.3.2024143
3.3.2024CZEMachan Vladimír 21,098 km C 4.3.2024144
6.3.2024CZEMaissner Jakub 21,098 km A 7.3.2024145
5.3.2024CZEMalina Petr 21,098 km C 7.3.2024146
27.2.2024CZEMaly Jiri Praha 6 21,098 km B 1.3.2024147
26.1.2024CZEMares Petr 21,098 km C 30.1.2024148
25.1.2024CZEMARKOŠ MICHAL 21,098 km B 26.1.2024149
5.3.2024CZEMartínek Roman Jindřichův Hradec 21,098 km B 5.3.2024150
17.2.2024CZEMašek Miroslav Nadační fond Nezávodím pomáhám 21,098 km B 18.2.2024151
3.3.2024CZEMasnica Zdeněk HOBBY běh 7 km BFM 4.3.2024731
3.3.2024CZEMasnicová Edita HOBBY běh 7 km BFZ 4.3.2024732
6.3.2024CZEMatenczuk Leslaw 21,098 km B 6.3.2024152
20.1.2024CZEMatlasová Pavlina Most 21,098 km H 29.1.2024153
6.3.2024CZEMazáčová Zora Adventní běhání / Pošuci 21,098 km H 7.3.2024154
22.1.2024CZEMedek Ctibor Těchobuz HOBBY běh 7 km BFM 23.1.2024734
29.12.2023CZEMensa Václav kyšice LX++ 21,098 km D 30.12.2023155
29.12.2023CZEMinařík Michal 21,098 km A 30.12.2023156
3.3.2024CZEMládek Hynek 21,098 km B 3.3.2024157
3.3.2024CZEMládková Iveta 21,098 km F 3.3.2024158
5.2.2024CZEMokráň Josef + Psohlavec Jan + Vnouček Adam Štafety 3 x 7 km ST 14.2.2024311
3.3.2024CZEMoosová Irena BEST:TIME 21,098 km I 6.3.2024160
3.3.2024CZEMoosová Ivana DHL 21,098 km G 3.3.2024159
6.3.2024CZEMoravec Tomáš Silla 21,098 km B 7.3.2024161
4.3.2024CZEMoskaljuková Lucie 21,098 km F 5.3.2024162
18.2.2024CZEMrva Pavel Benešovský běžecký klub 21,098 km D 18.2.2024163
19.2.2024CZEMühldorf Jan BBK 21,098 km B 19.2.2024164
9.11.2023CZENavrátilová Berenika 21,098 km F 10.11.2023165
4.12.2023CZENemčík Martin 21,098 km B 6.12.2023166
11.2.2024CZEněmec Jiří Atletika Vlašim 21,098 km E 16.2.2024167
31.12.2023CZENeumann Josef SKK Spartak Čtyřkoly 21,098 km C 31.12.2023168
7.3.2024CZENevan Vojtěch 21,098 km A 8.3.2024169
4.3.2024CZENevoral Jiří Žďárský postrach 21,098 km B 4.3.2024170
5.3.2024CZENoháčová Radka Petroupim 21,098 km G 6.3.2024171
1.3.2024CZENovák Vítězslav ŠBV HOBBY běh 7 km BFM 1.3.2024735
28.2.2024CZENovák Michal Retlux 21,098 km A 28.2.2024172
29.12.2023CZENováková Alena JAD Benešov HOBBY běh 7 km BFZ 3.1.2024736
30.1.2024CZENováková Radomíra Raketové kecky 21,098 km H 2.2.2024173
6.3.2024CZENovotný Milan Mezno 21,098 km C 7.3.2024175
1.1.2024CZEObst Alexandr 21,098 km A 2.1.2024176
11.12.2023CZEOmcirk Roman HOBBY běh 7 km BFM 13.12.2023737
6.3.2024CZEOndráček Kevin Junior Slapy Gang HOBBY běh 7 km BFM 7.3.2024738
27.12.2023CZEOpletal Robert 21,098 km A 28.12.2023177
7.3.2024FRAPassedroit Bastien 21,098 km A 8.3.2024178
10.12.2023CZEPaszyc Matouš 21,098 km A 12.12.2023179
3.1.2024CZEPávek Václav 21,098 km B 4.1.2024180
6.2.2024CZEPavlíková Marika Rajecke Teplice HOBBY běh 7 km BFZ 8.2.2024739
4.3.2024CZEPechek Petr TJ Maratostav Úpice 21,098 km B 4.3.2024181
21.1.2024CZEPěčková Zdeňka #jsembehna 21,098 km H 23.1.2024182
30.1.2024CZEPertlík Martin Benešovský běžecký klub 21,098 km B 30.1.2024183
6.3.2024CZEPeterková Eliška Atletika Benešov HOBBY běh 7 km BFZ 6.3.2024740
7.3.2024CZEPlíhalová Nikol 21,098 km F 8.3.2024184
3.3.2024CZEPoborská Eliška PSK Olymp Praha 21,098 km F 3.3.2024185
5.3.2024CZEPoddaný Standa ForViktorie 21,098 km B 6.3.2024186
20.12.2023CZEPokorná Lucie HOBBY běh 7 km BFZ 21.12.2023741
1.3.2024CZEPokorná Martina 21,098 km I 5.3.2024187
3.3.2024CZEPopek Miloš 21,098 km B 5.3.2024188
3.3.2024CZEPospíšil Ondřej HOBBY běh 7 km BFM 4.3.2024742
24.1.2024CZEPospíšil Miloš Slapy Gang 21,098 km C 25.1.2024189
6.3.2024CZEPospíšil Matěj Junior Slapy Gang HOBBY běh 7 km BFM 7.3.2024743
26.2.2024CZEPražáková Dominika 21,098 km F 1.3.2024190
16.2.2024CZEProcházka Lukáš Zvěstov 21,098 km A 17.2.2024191
5.3.2024CZEProskovec Dan 21,098 km A 6.3.2024192
5.3.2024CZEPšeničný Jaroslav AC Čimelice 21,098 km C 6.3.2024193
18.12.2023CZEQuintero Alexander 21,098 km B 19.12.2023194
2.3.2024CZERacíková Lenka 21,098 km G 9.3.2024195
6.3.2024CZERadová Daniela HOBBY běh 7 km BFZ 6.3.2024744
14.12.2023CZERainiš Jarda 21,098 km B 16.12.2023196
14.12.2023CZERainišová Iveta 21,098 km H 16.12.2023197
4.3.2024CZERanda Jiří 21,098 km C 5.3.2024198
5.12.2023CZERašovský Matěj RUN magazine team 21,098 km A 16.12.2023199
28.2.2024CZEŘehková Jana 21,098 km H 28.2.2024200
2.3.2024CZEReyes z PERU Shessyra Lenochodi Velíš HOBBY běh 7 km BFZ 8.3.2024745
2.3.2024CZERichter Pavel Verva HOBBY běh 7 km BFM 5.3.2024746
6.3.2024CZERichtrová Jana 21,098 km G 7.3.2024202
21.1.2024CZEŘíha Karel BBK 21,098 km C 30.1.2024203
21.1.2024CZEŘíhová Radka Soběhrdy 21,098 km H 30.1.2024204
25.2.2024CZERillich Jiří HOBBY běh 7 km BFM 26.2.2024747
3.3.2024CZERybníček Michal 21,098 km B 5.3.2024205
30.12.2023CZEŠafařík Jakub 21,098 km A 3.1.2024206
29.12.2023CZEŠantorová Eliška 21,098 km F 3.1.2024207
4.3.2024CZESchwarz Petr 21,098 km B 6.3.2024208
25.12.2023CZESedlák Michal 21,098 km B 28.12.2023209
4.3.2024CZESeidl Miroslav OB Říčany 21,098 km C 5.3.2024210
18.2.2024CZEŠibrava Stanislav Jiskra Zruč nad Sázavou 21,098 km B 18.2.2024211
29.12.2023CZEŠíma Jiří 21,098 km C 30.12.2023212
4.3.2024CZEŠináglová Lenka Benešovský běžecký klub 21,098 km H 4.3.202439
6.3.2024CZESirotek Petr 21,098 km B 7.3.2024213
7.3.2024CZESkála Radek Joskatel TRI team Český Brod 21,098 km C 8.3.2024214
3.3.2024CZESkalinová Kamila SK BABICE 21,098 km H 5.3.2024215
5.3.2024CZESkopalík Jaromir Running Ďáblice HOBBY běh 7 km BFM 5.3.2024748
10.2.2024CZESkrčená Lucie HOBBY běh 7 km BFZ 11.2.2024749
9.2.2024CZESkupova Jana HOBBY běh 7 km BFZ 10.2.2024750
28.11.2023CZESluka Filip Písecká Pálava 21,098 km A 6.12.2023216
20.12.2023CZESmékal Miroslav Benešovský běžecký klub 21,098 km D 26.12.2023217
19.2.2024CZESobotka Filip 21,098 km A 20.2.2024218
27.2.2024CZEŠpidla Šimon 21,098 km B 1.3.2024219
5.3.2024CZEŠpidla Vladimír HOBBY běh 7 km BFM 5.3.2024752
27.2.2024CZEŠpidla Václav HOBBY běh 7 km BFM 1.3.2024751
14.2.2024CZEŠpidra Daniel 21,098 km B 15.2.2024220
18.2.2024CZEŠrámek Martin 21,098 km A 19.2.2024221
29.12.2023CZEŠťastný Honza TJ Sokol Senohraby 21,098 km C 1.1.2024222
8.2.2024CZEStěhule Josef 21,098 km C 9.2.2024223
1.3.2024CZEStiborský Filip 21,098 km A 2.3.2024224
6.3.2024CZEStolárik Peter Benešovský běžecký klub 21,098 km C 6.3.2024225
28.11.2023CZEŠtourač František Písecká Pálava 21,098 km B 29.11.2023226
6.3.2024CZEŠtouračová Klára 21,098 km G 6.3.2024227
27.2.2024CZEStraka Tomáš HOBBY běh 7 km BFM 1.3.2024753
1.3.2024CZEStraková Anna Czech Skyrunning Team 21,098 km H 1.3.2024228
3.3.2024CZEStránský Roman HOBBY běh 7 km BFM 8.3.2024754
21.1.2024CZEStříbrný Martin Brno 21,098 km A 23.1.2024229
19.11.2023CZEStříteská Jana 21,098 km G 21.11.2023230
26.2.2024CZEŠvácha Petr + Julia Šváchová Vintoniv + Pavel Švácha Pivo a Myslivec Štafety 3 x 7 km ST 1.3.2024312
6.3.2024CZESvoboda Ondřej Houmr run 21,098 km B 6.3.2024231
20.1.2024CZESvobodová Tereza Praha 12 21,098 km F 21.1.2024232
7.3.2024CZETitmanová Michaela 21,098 km H 8.3.2024233
4.1.2024CZETrávníčková Jana 21,098 km G 5.1.2024234
28.11.2023CZETrojková Darina 21,098 km G 29.11.2023235
2.3.2024CZETůma Josef GOGO 21,098 km B 7.3.2024239
22.2.2024CZETůma Ladislav Dubovsko 21,098 km C 23.2.2024238
11.12.2023CZETůma Jiří Obchodní akademie Vlašim 21,098 km D 11.12.2023237
22.2.2024CZETůma Jonáš Dubovsko HOBBY běh 7 km BFM 23.2.2024755
14.11.2023CZEUrban Petr Říčany 21,098 km A 15.11.2023240
26.2.2024CZEUrbanek Pavel OCR Čelákovice 21,098 km B 1.3.2024241
22.1.2024CZEVacek Lukáš 21,098 km B 23.1.2024242
29.2.2024CZEVágnerová Lucie 21,098 km F 29.2.2024243
25.2.2024CZEVampol Jiří Vracovice 21,098 km B 26.2.2024244
25.1.2024CZEVanek Petr 21,098 km A 4.2.2024245
28.11.2023CZEVasilev Petr AC Mageo 21,098 km B 29.11.2023246
4.3.2024CZEVedralová Zuzana 21,098 km I 7.3.2024247
27.12.2023CZEVejmělek Michal 21,098 km B 28.12.2023248
25.12.2023CZEVencl Jiri 21,098 km B 25.12.2023249
23.1.2024CZEVěnsková Veronika Running academy Olomouc 21,098 km F 23.1.2024250
1.3.2024CZEVeselá Daniela Veselí běžci HOBBY běh 7 km BFZ 2.3.2024756
1.3.2024CZEVesely Jakub Veselí běžci HOBBY běh 7 km BFM 2.3.2024757
28.1.2024CZEVídeňská Petra Slapy Gang team 21,098 km G 29.1.2024251
6.3.2024CZEVilímek Stanislav Benešovský běžecký klub HOBBY běh 7 km BFM 6.3.2024758
2.2.2024CZEVitásek Josef Buková u Příbrami 21,098 km D 2.2.2024252
18.1.2024CZEVítová Kamila Šneci v běhu 21,098 km H 20.1.2024253
20.12.2023CZEVohradníková Eva HOBBY běh 7 km BFZ 21.12.2023759
18.2.2024CZEVojtěchovský Martin Nula 21,098 km A 20.2.2024254
6.3.2024CZEVrbata Jan TT ASTRA Konopiště 21,098 km A 6.3.2024256
7.3.2024CZEVrbatová Lenka TJ Zbořený Kostelec 21,098 km F 8.3.2024257
7.2.2024CZEVycpálek Lukáš BBK -běžci 21,098 km A 15.2.2024258
7.2.2024CZEVycpálková Martina BBK - běžci 21,098 km F 15.2.2024259
19.10.2023CZEVylít Lukáš SRTG Praha 21,098 km B 20.10.2023260
19.10.2023CZEVylítová Denisa SRTG Praha 21,098 km F 20.10.2023261
10.1.2024CZEZach Milan Báječné ženy v běhu 21,098 km C 13.1.2024262
23.1.2024CZEŽížalová Kateřina 21,098 km F 24.1.2024263
12.1.2024CZEŽížalová Katka HOBBY běh 7 km BFZ 27.1.2024760
3.3.2024CZEZugar Robert 21,098 km C 5.3.202411