Select a race

Starting lists

Races calendar

Welcome to our registration system for signing up for these events. By clicking on the race or series you can register


Races

Logo Date of race Races
5.4.2020STEVENS 50 PODRALSKOregistrationstarting list
18.4.2020AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup Libereckého kraje 2020registrationstarting list
25.4.2020MODRÝ BĚH - 8. ročníkregistrationstarting list
26.4.2020Beroun Race 2020registrationstarting list
1.5.2020CUKROUŠŮV MAZEC 2020registrationstarting list
1.5.2020DYCKY BAJK 2020registrationstarting list
13.5.2020VYBĚHNĚME PROTI NÁSILÍ 2020registrationstarting list
23.5.2020EXCALIBUR RACE - Mladé Bukyregistrationstarting list
24.5.2020OLFINCAR TRUTNOVSKÝ PŮLMARATON - 5. ročníkregistrationstarting list
24.5.2020Dětský Cross Country Beckov 2020registrationstarting list
24.5.2020Cross Country Beckov 2020registrationstarting list
11.6.2020MELOUNOVÝ ŠAMPIONÁT - 18. ročníkregistrationstarting list
13.6.2020Žernovský bajk 2020 – XVIII. ročníkregistrationstarting list
14.6.2020KONOPIŠŤSKÁ DESÍTKA - 24. ročník registrationstarting list
27.6.2020ŠNEK RACE 2020 - sobotaregistrationstarting list
27.6.2020ŠNEK RACE 2020 - sobota - noční závodregistrationstarting list
27.6.2020ŠNEK RACE 2020 - 3 závodyregistrationstarting list
27.6.2020ŠNEK RACE 2020 - dětský závodregistrationstarting list
28.6.2020ŠNEK RACE 2020 - neděleregistrationstarting list
11.7.2020ZKUS NOČNÍ KUKS 2020registrationstarting list
18.7.2020FORCE Ždánický Okruh 2020registrationstarting list
25.7.2020Rakovnické cyklování 2020 - Městské CROSS-COUNTRY (XC)registrationstarting list
25.7.2020MTB & RUN MIKULÁŠ CUP 2020registrationstarting list
26.7.2020Rakovnické cyklování 2020 - závod historických kolregistrationstarting list
26.7.2020Rakovnické cyklování 2020 - závod horských kol MTBregistrationstarting list
26.7.2020Rakovnické cyklování 2020 - silniční kritérium a vyřazovací závod (SC)registrationstarting list
1.8.2020EXCALIBUR RACE - Vranov u Brnaregistrationstarting list
8.8.2020Hruboskalský canicross 2020registrationstarting list
22.8.2020EXTREME DOG RACE - letní závodregistrationstarting list
22.8.2020Běh na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičůregistrationstarting list
22.8.2020Okolo republiky / Okolo Čechregistrationstarting list
23.8.2020JUNIOR cup - 2. ročníkregistrationstarting list
30.8.2020Kamenický MTB maraton Van Gillern Cup 2020 - 10.ročníkregistrationstarting list
5.9.2020ZKUS MARATON KUKS 2020registrationstarting list
19.9.2020Be.MANIAX NOVOPACKÝ MARATONregistrationstarting list
26.9.2020PŘEKÁŽKÁČ - MALEJregistrationstarting list
26.9.2020PŘEKÁŽKÁČ - DĚTSKEJ registrationstarting list
27.9.2020PŘEKÁŽKÁČ - NEJVĚTŠÍregistrationstarting list
3.10.2020EXCALIBUR RACE - Hrad Helfštýnregistrationstarting list
10.10.2020BĚH O ÚNĚTICKOU 10 - 18. ročníkregistrationstarting list
22.10.2020JESENICKÝ SUROVEC -MTB ultramaratonregistrationstarting list
24.10.2020JESENICKÝ SUROVEC - MTB maraton - 22. ročníkregistrationstarting list
25.10.2020Půlmaraton Jesenický Surovec - 1. ročníkregistrationstarting list
25.10.2020Závod v terénním běhu na 6 km Jesenický Surovec kros a dětský Surovecregistrationstarting list
14.11.2020HOŘICKÝ KROSregistrationstarting list
17.11.2020Běh městem Hradec Králové - 30. ročníkregistrationstarting list
21.11.2020PŘEKÁŽKÁČ - MALEJregistrationstarting list
21.11.2020PŘEKÁŽKÁČ - DĚTSKEJregistrationstarting list
22.11.2020PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJregistrationstarting list
12.12.2020EXTREME DOG RACE - zimní závodregistrationstarting list
23.1.2021Budějovický T1 maratonregistrationstarting list