Vyberte závod

Startovní listiny

Kalendář závodů

Vítejte v našem registračním systému, který slouží k přihlašování na tyto závody. Kliknutím na závod nebo serii se můžete registrovat


Jednotlivé závody

Logo Datum závodu Jednotlivé závody
23.9.2020VYBĚHNĚME PROTI NÁSILÍ 2020registracestartovní listina
26.9.2020PŘEKÁŽKÁČ - MALEJregistracestartovní listina
26.9.2020PŘEKÁŽKÁČ - DĚTSKEJ registracestartovní listina
27.9.2020PŘEKÁŽKÁČ - NEJVĚTŠÍregistracestartovní listina
28.9.2020STEVENS 50 PODRALSKOregistracestartovní listina
28.9.2020OCELÁK & OCELOVÁ PĚTKA 2020registracestartovní listina
3.10.2020EXCALIBUR RACE - Hrad Helfštýnregistracestartovní listina
10.10.2020Beroun Race 2020registracestartovní listina
10.10.2020BĚH O ÚNĚTICKOU 10 - 18. ročníkregistracestartovní listina
22.10.2020JESENICKÝ SUROVEC -MTB ultramaratonregistracestartovní listina
24.10.2020JESENICKÝ SUROVEC - MTB maraton - 22. ročníkregistracestartovní listina
25.10.2020Půlmaraton Jesenický Surovec - 1. ročníkregistracestartovní listina
25.10.2020Závod v terénním běhu na 6 km Jesenický Surovec kros a dětský Surovecregistracestartovní listina
31.10.2020KONOPIŠŤSKÁ BĚŽECKÁ LIGAregistracestartovní listina
14.11.2020HOŘICKÝ KROSregistracestartovní listina
14.11.202013. Sršský maraton, půlmaraton, čtvrtmaratonregistracestartovní listina
17.11.2020Běh městem Hradec Králové - 30. ročníkregistracestartovní listina
21.11.2020PŘEKÁŽKÁČ - MALEJregistracestartovní listina
21.11.2020PŘEKÁŽKÁČ - DĚTSKEJregistracestartovní listina
22.11.2020PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJregistracestartovní listina
28.11.2020ŠNEK RACE 2020 - dětský závodregistracestartovní listina
28.11.2020ŠNEK RACE 2020registracestartovní listina
5.12.2020Mikulášský vodácký půlmaraton - 45. ročník registracestartovní listina
12.12.2020EXTREME DOG RACE - zimní závodregistracestartovní listina
23.1.2021Budějovický T1 maratonregistracestartovní listina
3.4.2021WILD GRIZZLY Canicross - Vesec registracestartovní listina
4.4.2021WILD GRIZZLY 2021 registracestartovní listina
4.4.2021WILD GRIZZLY OCR - Vesec registracestartovní listina
23.4.2021EXCALIBUR RACE - Mladé Bukyregistracestartovní listina
30.7.2021WILD GRIZZLY Hodkovice - noční závodregistracestartovní listina
30.7.2021WILD GRIZZLY Hodkovice - 30. - 31.7.2021registracestartovní listina
31.7.2021WILD GRIZZLY Hodkoviceregistracestartovní listina
2.10.2021WILD GRIZZLY OCR - Peckaregistracestartovní listina
3.10.2021WILD GRIZZLY Canicross - Peckaregistracestartovní listina
11.12.2021WILD GRIZZLY OCR - Žacléřregistracestartovní listina