Vyberte závod

Startovní listiny

Kalendář závodů

Vítejte v našem registračním systému, který slouží k přihlašování na tyto závody. Kliknutím na závod nebo serii se můžete registrovat


Jednotlivé závody

Logo Datum závodu Jednotlivé závody
5.4.2020STEVENS 50 PODRALSKOregistracestartovní listina
18.4.2020AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup Libereckého kraje 2020registracestartovní listina
25.4.2020MODRÝ BĚH - 8. ročníkregistracestartovní listina
26.4.2020Beroun Race 2020registracestartovní listina
1.5.2020CUKROUŠŮV MAZEC 2020registracestartovní listina
1.5.2020DYCKY BAJK 2020registracestartovní listina
13.5.2020VYBĚHNĚME PROTI NÁSILÍ 2020registracestartovní listina
23.5.2020EXCALIBUR RACE - Mladé Bukyregistracestartovní listina
24.5.2020OLFINCAR TRUTNOVSKÝ PŮLMARATON - 5. ročníkregistracestartovní listina
24.5.2020Dětský Cross Country Beckov 2020registracestartovní listina
24.5.2020Cross Country Beckov 2020registracestartovní listina
11.6.2020MELOUNOVÝ ŠAMPIONÁT - 18. ročníkregistracestartovní listina
13.6.2020Žernovský bajk 2020 – XVIII. ročníkregistracestartovní listina
14.6.2020KONOPIŠŤSKÁ DESÍTKA - 24. ročník registracestartovní listina
27.6.2020ŠNEK RACE 2020 - sobotaregistracestartovní listina
27.6.2020ŠNEK RACE 2020 - sobota - noční závodregistracestartovní listina
27.6.2020ŠNEK RACE 2020 - 3 závodyregistracestartovní listina
27.6.2020ŠNEK RACE 2020 - dětský závodregistracestartovní listina
28.6.2020ŠNEK RACE 2020 - neděleregistracestartovní listina
11.7.2020ZKUS NOČNÍ KUKS 2020registracestartovní listina
18.7.2020FORCE Ždánický Okruh 2020registracestartovní listina
25.7.2020Rakovnické cyklování 2020 - Městské CROSS-COUNTRY (XC)registracestartovní listina
25.7.2020MTB & RUN MIKULÁŠ CUP 2020registracestartovní listina
26.7.2020Rakovnické cyklování 2020 - závod historických kolregistracestartovní listina
26.7.2020Rakovnické cyklování 2020 - závod horských kol MTBregistracestartovní listina
26.7.2020Rakovnické cyklování 2020 - silniční kritérium a vyřazovací závod (SC)registracestartovní listina
1.8.2020EXCALIBUR RACE - Vranov u Brnaregistracestartovní listina
8.8.2020Hruboskalský canicross 2020registracestartovní listina
22.8.2020EXTREME DOG RACE - letní závodregistracestartovní listina
22.8.2020Běh na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičůregistracestartovní listina
22.8.2020Okolo republiky / Okolo Čechregistracestartovní listina
23.8.2020JUNIOR cup - 2. ročníkregistracestartovní listina
30.8.2020Kamenický MTB maraton Van Gillern Cup 2020 - 10.ročníkregistracestartovní listina
5.9.2020ZKUS MARATON KUKS 2020registracestartovní listina
19.9.2020Be.MANIAX NOVOPACKÝ MARATONregistracestartovní listina
26.9.2020PŘEKÁŽKÁČ - MALEJregistracestartovní listina
26.9.2020PŘEKÁŽKÁČ - DĚTSKEJ registracestartovní listina
27.9.2020PŘEKÁŽKÁČ - NEJVĚTŠÍregistracestartovní listina
3.10.2020EXCALIBUR RACE - Hrad Helfštýnregistracestartovní listina
10.10.2020BĚH O ÚNĚTICKOU 10 - 18. ročníkregistracestartovní listina
22.10.2020JESENICKÝ SUROVEC -MTB ultramaratonregistracestartovní listina
24.10.2020JESENICKÝ SUROVEC - MTB maraton - 22. ročníkregistracestartovní listina
25.10.2020Půlmaraton Jesenický Surovec - 1. ročníkregistracestartovní listina
25.10.2020Závod v terénním běhu na 6 km Jesenický Surovec kros a dětský Surovecregistracestartovní listina
14.11.2020HOŘICKÝ KROSregistracestartovní listina
17.11.2020Běh městem Hradec Králové - 30. ročníkregistracestartovní listina
21.11.2020PŘEKÁŽKÁČ - MALEJregistracestartovní listina
21.11.2020PŘEKÁŽKÁČ - DĚTSKEJregistracestartovní listina
22.11.2020PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJregistracestartovní listina
12.12.2020EXTREME DOG RACE - zimní závodregistracestartovní listina
23.1.2021Budějovický T1 maratonregistracestartovní listina