Startovní listina ŠNEK RACE 2023 - dětský závod

Statistika přihlášených

Trať
A264
A354
A440
A137
Kategorie
D9Děti 7-9 let64
D12Děti 10-12 let54
D14Děti 13-14 let40
D6Děti 4-6 let37
Celkem přihlášených195

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
17.6.2023CZEAndrlová Nela 1 km / 10 překážek D9 18.6.2023
31.1.2023CZEBaraš Stanislava Atom Kids Praha 1 km / 10 překážek D12 1.2.2023
28.2.2023CZEBarták Martin RUGBY Rumburk 1 km / 10 překážek D14 3.3.2023
28.2.2023CZEBarták Martin LVI 1 km / 10 překážek D14 3.3.2023
7.6.2023CZEBartoněk Hynek 1 km / 10 překážek D6 8.6.2023
28.2.2023CZEBartoš Jakub LVÍČATA 1 km / 10 překážek D9 3.3.2023
4.3.2023CZEBělič Teodor Češi 1 km / 10 překážek D12 6.3.2023
4.3.2023CZEBělič Valdemar Češi 1 km / 10 překážek D12 6.3.2023
4.3.2023CZEBělič Oliver Češi 1 km / 10 překážek D14 6.3.2023
1.5.2023CZEBeníček Antonín 1 km / 10 překážek D9 10.5.2023
14.2.2023CZEBlažek Ondra Šneci 1 km / 10 překážek D9 14.2.2023
14.2.2023CZEBlažek Vojta Šneci 1 km / 10 překážek D12 14.2.2023
28.2.2023CZEBoleš Daniel LVÍČATA 1 km / 10 překážek D9 3.3.2023
24.5.2023CZEBrabec Vojtěch 1 km / 10 překážek D9 26.5.2023
27.5.2023CZEBrabenec Matěj 1 km / 10 překážek D6 1.6.2023
13.5.2023CZEBrůžová Agáta 1 km / 10 překážek D14 14.5.2023
14.5.2023CZEBubenik Max Josef SPARTAN Decin - SOKOL Maxicky 1 km / 10 překážek D6 16.5.2023
9.5.2023CZEBui David Gibini 1 km / 10 překážek D9 10.5.2023
9.5.2023CZEBuiová Tereza Gibini 1 km / 10 překážek D12 10.5.2023
19.12.2022CZEBureš Martin 1 1 km / 10 překážek D14 20.12.2022
14.5.2023CZEBuryán Filip OCR ČELÁKOVICE 1 km / 10 překážek D6 15.5.2023
14.5.2023CZEBuryán Josef OCR ČELÁKOVICE 1 km / 10 překážek D9 15.5.2023
31.1.2023CZEČapková Justýna ATOM KIDS Praha 1 km / 10 překážek D12 2.2.2023
31.1.2023CZEČapková Josefína ATOM KIDS Praha 1 km / 10 překážek D14 2.2.2023
28.2.2023CZECapoušek Karel BK Děčín 1 km / 10 překážek D12 1.3.2023
28.2.2023CZECapoušková Eliška DDM Děčín Atletika 1 km / 10 překážek D14 1.3.2023
14.5.2023CZEČecháková Elen SPARTAN Děčín - SOKOL Maxičky 1 km / 10 překážek D9 16.5.2023
17.4.2023CZEChalupný Daniel Benteler 1 km / 10 překážek D9 20.4.2023
7.5.2023CZEChorouš Matouš OCR kids Poděbrady 1 km / 10 překážek D9 10.5.2023
7.5.2023CZEChorouš Ondřej OCR kids Poděbrady 1 km / 10 překážek D12 10.5.2023
7.6.2023CZEDastych Vít 1 km / 10 překážek D14 12.6.2023
5.5.2023CZEDittrich Pavel 1 km / 10 překážek D12 6.5.2023
14.5.2023CZEDrahonovsky Martin SPARTAN Decin - SOKOL Maxicky 1 km / 10 překážek D12 16.5.2023
10.3.2023CZEFeistner Samuel Spartan Děčín - Sokol Maxičky 1 km / 10 překážek D14 16.3.2023
10.3.2023CZEFeistnerová Sofie Spartan Děčín - Sokol Maxičky 1 km / 10 překážek D12 16.3.2023
31.3.2023CZEFerenc Martin FK Chřibská 1 km / 10 překážek D9 1.4.2023
22.5.2023CZEFialová Elena Věra Šneci 1 km / 10 překážek D9 22.5.2023
26.2.2023CZEFíla Matyáš 1 km / 10 překážek D14 2.3.2023
9.3.2023CZEFinger ml Jiri HO Skaláci 1 km / 10 překážek D6 10.3.2023
2.3.2023CZEFišer Marek 1 km / 10 překážek D12 2.3.2023
8.3.2023CZEGoldammer Vít Fojtovice Tour 1 km / 10 překážek D12 9.3.2023
8.3.2023CZEGoldammerová Ema Fojtovice Tour 1 km / 10 překážek D9 9.3.2023
2.3.2023CZEGrundza Matyas 1 km / 10 překážek D12 2.3.2023
6.5.2023CZEHakl David High society DC 1 km / 10 překážek D9 10.5.2023
30.4.2023CZEHavel Lukáš 1 km / 10 překážek D9 2.5.2023
26.4.2023CZEHermanovský Oliver 1 km / 10 překážek D14 26.4.2023
28.2.2023CZEHoffmannová Viola 1 km / 10 překážek D6 2.3.2023
27.4.2023CZEHöll Daniel 1 km / 10 překážek D9 5.5.2023
16.6.2023CZEHonců Jan 1 km / 10 překážek D9 20.6.2023
17.4.2023CZEHonzíková Rozálka Paroháči 1 km / 10 překážek D9 18.4.2023
11.4.2023CZEHonzíková Terezka Paroháči 1 km / 10 překážek D6 11.4.2023
10.6.2023CZEHora Michal 1 km / 10 překážek D9 15.6.2023
23.12.2022CZEHorváth Jiří 1 km / 10 překážek D9 24.12.2022
13.5.2023CZEHrobár Marek 1 km / 10 překážek D6 15.5.2023
19.4.2023CZEHrobár Filip Benteler 1 km / 10 překážek D9 20.4.2023
19.4.2023CZEHrobár Tomáš Benteler 1 km / 10 překážek D6 20.4.2023
2.3.2023CZEHrudka Jan 1 km / 10 překážek D9 3.3.2023
10.3.2023CZEJanák Tomáš 1 km / 10 překážek D9 14.3.2023
30.5.2023CZEJeřábek Čestmír 1 km / 10 překážek D9 7.6.2023
13.4.2023CZEJurica Jan 1 km / 10 překážek D9 14.4.2023
28.2.2023CZEKafka Damián LVI 1 km / 10 překážek D12 3.3.2023
19.4.2023CZEKamenický Daniel 1 km / 10 překážek D9 20.4.2023
6.6.2023CZEKlančíková Zuzana 1 km / 10 překážek D14 13.6.2023
28.2.2023CZEKlika Aleš LVÍČATA 1 km / 10 překážek D9 3.3.2023
28.2.2023CZEKliková Karolína LVÍČATA 1 km / 10 překážek D6 3.3.2023
13.5.2023CZEKohút Jakub 1 km / 10 překážek D14 15.5.2023
11.4.2023CZEKohútová Rozálie 1 km / 10 překážek D12 12.4.2023
6.3.2023CZEKolářová Sofie Rozběháme Kamenice 1 km / 10 překážek D9 12.3.2023
26.2.2023CZEKolesa Petr 1 km / 10 překážek D14 2.3.2023
21.6.2023CZEKopecká Kateřina FITNESS BY VĚRA 1 km / 10 překážek D6 22.6.2023
9.3.2023CZEKopecký Jonáš 1 km / 10 překážek D9 14.3.2023
9.3.2023CZEKopecký Vojta 1 km / 10 překážek D14 14.3.2023
28.2.2023CZEKorba Matt LVI 1 km / 10 překážek D6 3.3.2023
16.5.2023CZEKozak Krystof Sokol Maxicky 1 km / 10 překážek D6 16.5.2023
19.6.2023CZEKrál Ondřej 1 km / 10 překážek D6 27.6.2023
19.6.2023CZEKrálová Viktorie 1 km / 10 překážek D12 27.6.2023
15.5.2023CZEKremla Dan FCB Děčín 1 km / 10 překážek D12 16.5.2023
15.5.2023CZEKremla Jakub Kajak Děčín 1 km / 10 překážek D14 16.5.2023
12.4.2023CZEKřížová Simona 1 km / 10 překážek D14 12.4.2023
28.2.2023CZEKsandr Martin LVÍČATA 1 km / 10 překážek D6 3.3.2023
28.2.2023CZEKsandr Jan LVI 1 km / 10 překážek D12 3.3.2023
27.2.2023CZEKudlová Markéta Šnek race 1 km / 10 překážek D12 27.2.2023
26.2.2023CZEKudrnova Natalie 1 km / 10 překážek D14 2.3.2023
22.6.2023CZEKunc Metoděj Kunecovi 1 km / 10 překážek D6 22.6.2023
22.6.2023CZEKunc Matouš Kunecovi 1 km / 10 překážek D9 22.6.2023
22.6.2023CZEKuncová Mariána Kunecovi 1 km / 10 překážek D6 22.6.2023
5.6.2023CZELaubová Nela 1 km / 10 překážek D14 8.6.2023
28.2.2023CZELehroch Vojtěch LVÍČATA 1 km / 10 překážek D9 3.3.2023
28.2.2023CZELoukota Štěpán LVÍČATA 1 km / 10 překážek D9 3.3.2023
8.3.2023CZELukačina Pavel KIA RACE TEAM 1 km / 10 překážek D12 13.3.2023
8.6.2023CZELukeš Marek Podkrkonošská sebranka 1 km / 10 překážek D9 14.6.2023
1.3.2023ITAMarangi eduard taliani 1 km / 10 překážek D9 2.3.2023
1.3.2023ITAMarangi Paolo Taliáni 1 km / 10 překážek D12 2.3.2023
8.3.2023CZEMatějáková Gabriela 1 km / 10 překážek D12 10.3.2023
14.3.2023CZEMatějáková Daniela 1 km / 10 překážek D12 14.3.2023
25.4.2023CZEMatějka Viktor 1 km / 10 překážek D9 2.5.2023
10.3.2023CZEMatějková Adéla 1 km / 10 překážek D12 10.3.2023
21.6.2023CZEMatoušková Nela Proradost 1 km / 10 překážek D12 22.6.2023
14.6.2023CZEMíková Adéla 1 km / 10 překážek D12 15.6.2023
30.4.2023CZEMILER Rostislav 1 km / 10 překážek D12 7.5.2023
30.4.2023CZEMilerová Markétka 1 km / 10 překážek D12 7.5.2023
4.3.2023CZEMitko Antonín Češi 1 km / 10 překážek D14 7.3.2023
28.2.2023CZENavrátil Jakub LVÍČATA 1 km / 10 překážek D6 3.3.2023
9.3.2023CZENovák Tadeáš Šneci 1 km / 10 překážek D12 9.3.2023
9.3.2023CZENovák Lukáš Šneci 1 km / 10 překážek D9 9.3.2023
22.5.2023CZENovák Michael Šneci 1 km / 10 překážek D6 22.5.2023
13.5.2023CZENovotná Karolína 1 km / 10 překážek D9 15.5.2023
28.2.2023CZEPalme Michal LVÍČATA 1 km / 10 překážek D6 3.3.2023
16.5.2023CZEPavlata Tomas 1 km / 10 překážek D9 18.5.2023
16.5.2023CZEPavlata Lukas Spartan Decin - Sokol Maxicky 1 km / 10 překážek D9 18.5.2023
15.5.2023CZEPavlyshche Maksym Sparťan Děčín -Sokol Maxičky 1 km / 10 překážek D9 16.5.2023
15.5.2023CZEPavlyshche Ivan Sparťan Děčín -Sokol Maxičky 1 km / 10 překážek D12 16.5.2023
28.2.2023CZEPejčoch Pavel LVI 1 km / 10 překážek D12 3.3.2023
21.6.2023CZEPeleška Adam 1 km / 10 překážek D6 22.6.2023
7.6.2023CZEPešková Ellen SK Viktorie 1 km / 10 překážek D6 8.6.2023
7.6.2023CZEPešková Ellen AC Rumburk 1 km / 10 překážek D12 8.6.2023
28.2.2023CZEPetrásek Dominik LVÍČATA 1 km / 10 překážek D9 3.3.2023
19.6.2023CZEPetřík Jan 1 km / 10 překážek D14 21.6.2023
19.6.2023CZEPetříková Magdaléna 1 km / 10 překážek D9 21.6.2023
19.2.2023CZEPilař Marek High society DC 1 km / 10 překážek D9 20.2.2023
28.2.2023CZEPoláková Natálie RUGBY Rumburk 1 km / 10 překážek D14 3.3.2023
28.2.2023CZEPoláková Natálie LVI 1 km / 10 překážek D14 3.3.2023
14.5.2023CZEProcházka Tomáš SPARTAN Děčín - SOKOL Maxičky 1 km / 10 překážek D12 16.5.2023
28.2.2023CZEPunčochář Jakub RUGBY Rumburk 1 km / 10 překážek D14 3.3.2023
28.2.2023CZEPunčochář Jakub LVI 1 km / 10 překážek D14 3.3.2023
14.6.2023CZEPunčochář Robert 1 km / 10 překážek D9 15.6.2023
7.6.2023CZERauch Jonatán Giboni Rybniště 1 km / 10 překážek D9 8.6.2023
7.6.2023CZERauch Evelína Giboni Rybniště 1 km / 10 překážek D12 8.6.2023
28.2.2023CZERichter Nicolas LVI 1 km / 10 překážek D12 3.3.2023
23.12.2022CZERickardt Jakub 1 km / 10 překážek D9 24.12.2022
23.12.2022CZERickardt Matěj 1 km / 10 překážek D6 24.12.2022
28.2.2023CZERingelhánová Anežka 1 km / 10 překážek D6 8.3.2023
28.2.2023CZERingelhánová Eliška 1 km / 10 překážek D12 8.3.2023
27.2.2023CZEŘípa Max 1 km / 10 překážek D9 1.3.2023
13.3.2023CZERoček Jakub High society DC 1 km / 10 překážek D9 14.3.2023
10.3.2023CZERoček Vladimír High society DC 1 km / 10 překážek D12 14.3.2023
6.5.2023CZESchäfer Berenika Marta 1 km / 10 překážek D9 10.5.2023
2.5.2023CZESchwan Daniel 1 km / 10 překážek D6 9.5.2023
5.4.2023CZEŠebková Andrea 1 km / 10 překážek D6 6.4.2023
15.5.2023CZESeidl Tomaš 1 km / 10 překážek D6 16.5.2023
15.5.2023CZESeidlova Zuzka 1 km / 10 překážek D14 16.5.2023
29.4.2023CZEŠeps Damián 1 km / 10 překážek D14 2.5.2023
15.5.2023CZEŠlambora Štěpán SPARTAN Decin - SOKOL Maxicky 1 km / 10 překážek D6 16.5.2023
15.5.2023CZEŠlambora Adam SPARTAN Decin - SOKOL Maxicky 1 km / 10 překážek D12 16.5.2023
12.4.2023CZESlánková Terezie 1 km / 10 překážek D9 12.4.2023
12.4.2023CZESlánková Yvetta 1 km / 10 překážek D12 12.4.2023
8.3.2023CZESlepčík Daniel KIA RACE TEAM 1 km / 10 překážek D9 14.3.2023
29.1.2023CZESlončik Lukáš 1 km / 10 překážek D12 30.1.2023
5.5.2023CZESobotová Anna Giboni 1 km / 10 překážek D9 6.5.2023
6.2.2023CZEStaněk Ladislav Kvítkováci 1 km / 10 překážek D12 8.2.2023
6.2.2023CZEStaněk Jaroslav Kvítkováci 1 km / 10 překážek D14 8.2.2023
13.2.2023CZEŠtarmanová Mia 1 km / 10 překážek D12 15.2.2023
24.1.2023CZEStraňák Maroš 1 km / 10 překážek D14 25.1.2023
1.6.2023CZEStrecker Jakub 1 km / 10 překážek D6 2.6.2023
14.5.2023CZEStrihavka Krystof SPARTAN Děčín- Sokol Maxicky 1 km / 10 překážek D6 16.5.2023
28.2.2023CZEStřílková Šárka Šneci 1 km / 10 překážek D14 28.2.2023
12.6.2023CZEŠtýbrová Anežka Stybracijedou 1 km / 10 překážek D9 20.6.2023
29.4.2023CZEŠvácha Petr Spartan Děčín - Sokol Maxičky 1 km / 10 překážek D14 2.5.2023
2.4.2023CZEŠvihoříková Nikola 1 km / 10 překážek D12 9.4.2023
21.6.2023CZESvobodová Veronika Proradost 1 km / 10 překážek D14 22.6.2023
8.3.2023CZETaverna Nikolas KIA RACE TEAM 1 km / 10 překážek D9 9.3.2023
28.2.2023CZETěšík Josef LVI 1 km / 10 překážek D14 3.3.2023
28.2.2023CZETěšíková Josefína Marie LVI 1 km / 10 překážek D12 3.3.2023
15.5.2023CZEToncarová Valentýna Eva 1 km / 10 překážek D12 16.5.2023
28.2.2023CZEToth Daniel RUGBY Rumburk 1 km / 10 překážek D14 3.3.2023
28.2.2023CZEToth Daniel LVI 1 km / 10 překážek D14 3.3.2023
11.4.2023CZETuraz Jan 1 km / 10 překážek D14 14.4.2023
25.12.2022CZETurčínek Tobiáš 1 1 km / 10 překážek D6 29.12.2022
25.12.2022CZETurčínek Tadeáš 1 1 km / 10 překážek D9 29.12.2022
7.3.2023CZETurek Ondřej High society Dc 1 km / 10 překážek D12 15.3.2023
7.3.2023CZETurek Matyáš High society DC 1 km / 10 překážek D12 15.3.2023
17.4.2023CZEVítek Matyáš Benteler 1 km / 10 překážek D9 20.4.2023
19.2.2023CZEVlach Karel Giboni race 1 km / 10 překážek D9 1.3.2023
19.2.2023CZEVlachová Adina Giboni race 1 km / 10 překážek D6 20.2.2023
19.2.2023CZEVlachová Anežka Giboni race 1 km / 10 překážek D12 20.2.2023
1.6.2023CZEVLASÁK Jakub 1 km / 10 překážek D9 3.6.2023
3.6.2023CZEVLASÁKOVÁ Anna 1 km / 10 překážek D6 5.6.2023
14.5.2023CZEVnenk Amálie T.E.A.M 1 km / 10 překážek D6 15.5.2023
14.5.2023CZEVnenk Eliáš T.E.A.M 1 km / 10 překážek D6 15.5.2023
11.6.2023CZEVnenková Vanda 1 km / 10 překážek D6 13.6.2023
21.4.2023CZEVymazal Radek 1 km / 10 překážek D9 25.4.2023
21.4.2023CZEVymazal Radek 1 km / 10 překážek D9 25.4.2023
21.4.2023CZEVymazal Radek 1 km / 10 překážek D12 25.4.2023
21.4.2023CZEVymazal Radek 1 km / 10 překážek D12 25.4.2023
8.3.2023CZEWaldhauser Matyáš 1 km / 10 překážek D6 17.3.2023
28.2.2023CZEWalterová Vanesa LVI 1 km / 10 překážek D12 3.3.2023
28.2.2023CZEWalterová Natálie LVI 1 km / 10 překážek D14 3.3.2023
29.5.2023CZEWicherek Marek SPARTAN Decin - SOKOL Maxicky 1 km / 10 překážek D9 3.6.2023
29.5.2023CZEWicherek Jiri SPARTAN Decin - SOKOL Maxicky 1 km / 10 překážek D12 3.6.2023
26.2.2023CZEZahradník Josef 1 km / 10 překážek D14 27.2.2023
26.2.2023CZEZahradník Jiří 1 km / 10 překážek D14 27.2.2023
17.12.2022CZEZáhrobský Miroslav Giboni 1 km / 10 překážek D12 19.12.2022
10.3.2023CZEŽána Vlastislav 1 1 km / 10 překážek D9 11.3.2023
14.6.2023CZEZdvihal Daniel 1 km / 10 překážek D9 20.6.2023
9.3.2023CZEŽúborová Gabriela 1 km / 10 překážek D14 10.3.2023