Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - SRDCOVKA

Statistika přihlášených

Trať
S57
Kategorie
M1Muži do 35 let22
M2Muži 36 a více let22
Z1Ženy do 35 let9
Z2Ženy 36 a více let4
Celkem přihlášených57

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
29.11.2022CZEAdamcová Petra Carnivora Srdcovka Z1 1.12.2022
10.4.2023CZEBártová Mirka Srdcovka Z1 11.4.2023
29.11.2022CZEBarvič Michal STG Pardubice Srdcovka M2 1.12.2022
8.4.2023CZEBaše Vladimír Srdcovka M1 9.4.2023
30.11.2022CZEBeran Lukáš Spartan Gym Srdcovka M2 2.12.2022
29.11.2022CZEBlaho Jan Srdcovka M1 30.11.2022
7.2.2023CZECaletka Aleš FUN Srdcovka M1 9.2.2023
1.12.2022CZEChalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH Srdcovka M2 20.2.2023
22.1.2023CZEČuda Daniel Carnivora Srdcovka M1 23.1.2023
28.2.2023CZEDoleček Milan STG Rychnov nad Kněžnou Srdcovka M2 1.3.2023
5.4.2023CZEDoseděl Jan ARES Race team Srdcovka M1 6.4.2023
7.2.2023CZEFayová Lada Srdcovka Z2 8.2.2023
30.11.2022CZEFencl Miroslav Fénix Plzeň Srdcovka M2 1.12.2022
24.12.2022CZEFenclová Kateřina Hammer OCR Team Srdcovka Z1 2.1.2023
2.11.2022CZEFiala Martin Srdcovka M1 4.11.2022
17.1.2023CZEFlössler Jaromír ExtraBrno Srdcovka M1 18.1.2023
24.11.2022CZEHartová Jana Gladiator Training Kralupy Srdcovka Z2 26.11.2022
15.12.2022CZEHendrych Matěj Stg Pardubice Srdcovka M1 17.12.2022
3.11.2022CZEHerškovič Vladimír Happy hours Srdcovka M2 14.11.2022
9.4.2023CZEHerškovičová Helena Happy hours Srdcovka Z1 14.4.2023
30.10.2022CZEHurda Jakub STG Pardubice Srdcovka M2 31.10.2022
5.4.2023CZEHybler Michal Srdcovka M2 6.4.2023
18.1.2023CZEKajanovič Filip EXTRA Brno Srdcovka M1 18.1.2023
28.2.2023CZEKlikoš Jiří A-tým Srdcovka M2 1.3.2023
28.2.2023CZEKlikoš Jiří Vlčata Srdcovka M2 1.3.2023
28.2.2023CZEKobr Vojtěch Barbarian Extreme Team Srdcovka M1 7.3.2023
27.11.2022CZEKrakovič Vojtěch Ubožáci Srdcovka M1 28.11.2022
30.10.2022CZEKubát David Carnivora Srdcovka M1 1.11.2022
30.11.2022CZEKubát Milan Carnivora Srdcovka M1 1.12.2022
10.3.2023CZEKuchta Petr Srdcovka M2 14.3.2023
30.11.2022CZELaštovička Petr #GLADIATORRACETEAM Srdcovka M2 2.12.2022
30.11.2022CZELaštovičková Lenka Srdcovka Z1 6.12.2022
15.11.2022CZEMacháček Tomáš Olympia Spartan training Kutná Hora Srdcovka M1 16.11.2022
29.11.2022CZEMálek Zdeněk ŠBV Srdcovka M1 2.12.2022
23.3.2023CZEMalínský František Berounské běhny Srdcovka M2 23.3.2023
31.12.2022CZEManolevski Michael Srdcovka M2 1.1.2023
14.11.2022CZEMurčo Tomáš SRTG Lišov Srdcovka M1 21.11.2022
5.4.2023CZEPetrová Zuzana SKPŠ Praha Srdcovka Z1 6.4.2023
8.4.2023CZEPodhora Ondřej OCR Čelákovice Srdcovka M2 11.4.2023
29.11.2022CZEPurman Filip Srdcovka M1 30.11.2022
4.4.2023CZERosenberg Jakub UNKNOWN TEAM Srdcovka M1 5.4.2023
29.11.2022CZESebránek David STG Lišov Srdcovka M2 30.11.2022
2.4.2023CZESekerova Petra OCR Čelákovice Srdcovka Z1 10.4.2023
18.2.2023CZESelivanov Vítězslav Ares Race Team - Hradec nad Svitavou Srdcovka M1 21.2.2023
30.11.2022CZEŠirochman Petr Srdcovka M2 12.4.2023
7.2.2023CZESitová Romana Srdcovka Z1 15.2.2023
18.12.2022CZESnítilá Václava OCR Čelákovice Srdcovka Z2 19.12.2022
18.2.2023CZEStanek Michal Srdcovka M1 21.2.2023
2.1.2023CZEStrasil Radek carnivora Srdcovka M2 3.1.2023
7.1.2023CZEŠvandova Miroslava Srdcovka Z2 8.1.2023
11.1.2023CZESvěráková Michaela Srdcovka Z1 6.4.2023
1.11.2022CZESvoboda Honza Extra Brno Srdcovka M2 2.11.2022
11.1.2023CZETrtílek Aleš Ares Race Team- Hradec nad Svitavou Srdcovka M2 13.1.2023
30.11.2022CZETužil Jiří Srdcovka M2 7.12.2022
27.3.2023CZEZadina Jan Carnivora Srdcovka M2 28.3.2023
29.11.2022CZEZadina Vladimír Carnivora Srdcovka M1 1.12.2022
13.1.2023CZEZikmund Roman OFFICIAL Srdcovka M1 14.1.2023