Startovní listina EXCALIBUR RACE - Hrad Helfštýn - noční

Statistika přihlášených

Trať
SKY61
Kategorie
STTýmy (čtyřčlenné)16
SDDvojice12
SZ1Ženy do 39 let12
SM2Muži 40 a více let10
SM1Muži do 39 let10
SZ2Ženy 40 a více let1
Celkem přihlášených61

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
22.2.2022CZEAberle Jiří Wild Grizzly SKY SM2 28.2.2022
31.7.2022CZEBajerová Jitka SKY SZ1 1.8.2022
30.11.2021CZEBarvič Michal STG Pardubice SKY SM1 1.12.2021
29.11.2021CZEBecha Andrea + Jan Becha + Jan Janiga + Jiří Strádal Warriors SKY ST 1.12.2021
30.11.2021BELDe Bolle Seth + De Bolle Laura CRTC SKY SD 2.12.2021
29.11.2021CZEFiala Martin OCR LAMA SKY SM1 1.12.2021
13.6.2022CZEFoltýn Marek SKY SM1 14.6.2022
29.11.2021CZEFrantišák Martin + Bučková Mirka Valaši SKY SD 3.12.2021
30.3.2022CZEFusek Josef STG Zlin SKY SM1 31.3.2022
30.11.2021CZEGláserová Monika SKY SZ1 2.12.2021
1.8.2022CZEHiersch Marek SKY SM2 2.8.2022
27.11.2021CZEHlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM SKY SM2 30.11.2021
24.6.2022CZEJanočo Petr + Martin Janočo SKY SD 27.6.2022
27.11.2021CZEJirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM SKY SZ1 2.12.2021
26.5.2022CZEKošina Jiří SKY SM2 1.6.2022
30.11.2021CZEKrakovič Vojtěch Ubožáci SKY SM1 1.12.2021
16.6.2022CZEKučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM SKY SZ1 17.6.2022
29.6.2022CZEKumrová Kristýna SKY SZ1 30.6.2022
30.11.2021CZELipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM SKY SZ1 6.12.2021
19.7.2022CZEMazáčová Veronika + Mazáč Vlastimil + Žlutíř Martin + Doláková Helena Jívováci SKY ST 19.7.2022
8.1.2022CZEMichalego Aleš SKY SM2 10.1.2022
29.6.2022CZEMíšková Tereza SKY SZ1 4.7.2022
30.3.2022CZEMrázek Marek SKY SM1 31.3.2022
29.6.2022CZEPeterková Veronika SKY SZ1 30.6.2022
30.6.2022CZEPetrášová Barbora SKY SZ1 7.7.2022
21.12.2021CZEPetřík Vítězslav stg Přerov SKY SM1 23.12.2021
29.6.2022CZEPrdová Zuzana SKY SZ1 30.6.2022
1.8.2022CZEPřibyl Lukáš + Viktor přibyl Pribylovi SKY SD nezaplaceno
26.4.2022CZEPříhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM SKY SZ2 10.5.2022
31.7.2022AUTPührer Johanna + Ramberger Christian Team Celtic Warrior SKY SD 11.8.2022
29.6.2022CZERakusová Aneta SKY SZ1 4.7.2022
18.1.2022CZERumanek Jaroslav SKY SM2 25.1.2022
26.11.2021CZEŠebestík Ondřej SKY SM1 30.11.2021
30.6.2022CZESemancová Silvia + Šušuková Martina + Nosko Jakub + Jagelka Patrik Život na hrane SKY ST 4.7.2022
27.11.2021CZESimandl Radek + Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.cz SKY SD 30.11.2021
19.5.2022CZESonda Martin SVVAT SKY SM2 20.5.2022
29.6.2022CZESuchánek Martin SKY SM2 30.6.2022
8.4.2022CZEŠvrlanská Radka + Švrlanský Vít + Myslivec Radek + Kupka Tomáš v klidu SKY ST 20.4.2022
29.4.2022CZEToman Jaroslav Rozběháme Česko SKY SM2 2.5.2022
22.1.2022CZEVaněk Libor SKY SM1 25.1.2022
30.11.2021CZEZábranská Barbora OCR Kladno SKY SZ1 1.12.2021
29.11.2021CZEZezůlka Jan #the_old_OCR_dogs SKY SM2 1.12.2021
18.7.2022CZEŽlutíř Matěj SKY SM1 19.7.2022