Startovní listina BENEŠOVSKÁ JUNIORKA s VZP ČR

Statistika přihlášených

Trať
A1050
A834
A730
A1229
A1129
A1424
A923
A616
A1315
A514
A114
A27
A31
A41
Kategorie
D3Přípravka II - dívky 8-9 let50
D4Žákyně mladší 10-11 let34
H4Žáci mladší 10-11 let30
H2Přípravka I - hoši 6-7 let29
D2Přípravka II - dívky 6-7 let29
D1Mini přípravka - dívky 5 let a mladší24
H3Přípravka II - hoši 8-9 let23
D5Žákyně starší 12-13 let16
H1Mini přípravka - hoši 5 let a mladší15
D7Dorostenky starší 16-18 let14
H5Žáci starší 12-13 let14
D6Dorostenky mladší 14-15 let7
H6Dorostenci mladší 14-15 let1
H7Dorostenci starší 16-18 let1
Celkem přihlášených287

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
10.9.2021CZEAbdi Arin ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20211083
15.9.2021CZEAlexandrová Karolína 60 m D1 16.9.20211166
3.9.2021CZEAuersvaldová Elenka QUO 60 m D1 3.9.20211138
15.9.2021CZEAugustín Michael TJ Sokol Senohraby 200 m H3 15.9.20211004
15.9.2021CZEAugustín Richard TJ Sokol Senohraby 60 m H1 15.9.20211003
10.9.2021CZEBártl Daniel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212290
9.9.2021CZEBártlová Tereza ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211084
15.9.2021CZEBenešová Barbora SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, Benešov 1500 m D7 17.9.20211199
8.9.2021CZEBlažková Aneta 200 m D3 9.9.20211139
15.9.2021CZEBLECHOVÁ BÁRA Atletika BN 200 m D3 16.9.20211167
14.9.2021CZEBlechova Adriana Atletika Benešov 200 m D3 nezaplaceno0
10.9.2021CZEBouša Max ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212282
10.9.2021CZEBoušová Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211085
18.8.2021CZEBožovská Karolína atletika Benešov 200 m D3 27.8.20212155
12.9.2021CZEBřínková Eliška 400 m D4 14.9.20211057
12.9.2021CZEBřínková Eliška 100 m D2 14.9.20211058
12.9.2021CZEBrož Matouš 60 m H1 14.9.20211053
23.8.2021CZEBrožík Ivan Atletika Benešov 800 m H5 24.8.20212164
23.8.2021CZEBrožíková Marie Atletika Benešov 200 m D3 24.8.20212166
13.9.2021CZEBubáková Karolína Atletika Benešov 800 m D5 14.9.20211051
10.9.2021CZEBubeník Miroslav ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20212298
11.9.2021CZEBubeníková Tereza Atletika Benešov / ZŠ Jiráskova Benešov 400 m D4 14.9.20211066
13.9.2021CZECabalková Kateřina ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211046
11.9.2021CZECarmine Nicol Atletika Jižní Město 800 m D5 14.9.20211062
10.9.2021CZEČechová Tereza ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20212297
27.8.2021CZEČečil Matyáš 60 m H1 27.8.20212179
10.9.2021CZEČedík Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20212284
14.9.2021CZEČeperová Lenka 200 m D3 15.9.20211018
29.8.2021CZEČermínová Jana Atletika Benešov 200 m D3 7.9.20212188
8.9.2021CZEČermínová Adéla Atletika Benešov 200 m D3 17.9.20211191
30.8.2021CZEChintamani Hettige Matthias MŠ Maršovice 60 m H1 11.9.20212190
14.9.2021CZEChomická Nela Junior 100 m D2 15.9.20211013
10.9.2021CZEČuříková Daniela Atletika Benešov 800 m D5 20.9.20210
10.9.2021CZEDanihelková Marie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212253
15.9.2021CZEDavidová Emma 800 m D5 16.9.20211169
15.9.2021CZEDavidová Eliška Atletika Benešov 800 m D5 16.9.20211168
12.9.2021CZEDlabalová Hana 100 m D2 12.9.20211056
15.9.2021CZEDolejšová Kateřina SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, 256 01 Benešov 1500 m D7 15.9.20211001
7.9.2021CZEDoležal Daniel SK Benešov 60 m H1 8.9.20211140
7.9.2021CZEDoležal Matyas SK Benešov 400 m H4 8.9.20211141
31.8.2021CZEDoležalová Anna 400 m D4 31.8.20212198
15.9.2021CZEDoupovcová Klára TJ Sokol Senohraby 1000 m D6 17.9.20211192
15.9.2021CZEDoupovec Ondřej TJ Sokol Senohraby 800 m H5 17.9.20211193
10.9.2021CZEDráb Bohouš 200 m H3 14.9.20212272
10.9.2021CZEDrábová Vendula 800 m D5 14.9.20212271
5.9.2021CZEDupačová Marie 60 m D1 7.9.20211142
5.9.2021CZEDupačová Magdaléna Atletika Benešov 100 m D2 17.9.20211194
10.9.2021CZEDurek Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20212267
13.9.2021CZEDvořák Jan 100 m H2 16.9.20211170
15.9.2021CZEDvořáková Kristýna Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace 1500 m D7 16.9.20211171
14.9.2021CZEErbsová Sofie TJ Sokol Říčany a Radošovice 400 m D4 nezaplaceno0
14.9.2021CZEFanta Vojta 800 m H5 nezaplaceno0
14.9.2021CZEFantová Magdalena BBRacing 400 m D4 nezaplaceno0
15.9.2021CZEFiala Robin 60 m H1 17.9.20211196
15.9.2021CZEFiala Tobiáš 100 m H2 17.9.20211195
15.9.2021CZEFialová Eliška SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, Benešov 1500 m D7 15.9.20212276
25.8.2021CZEFilipová Bára Atletika Benešov 100 m D2 26.8.20212176
10.9.2021CZEFiller Martin Závodní inkubátor 100 m H2 14.9.20212269
10.9.2021CZEFillerová Veronika Závodní inkubátor 60 m D1 14.9.20212270
15.9.2021CZEFranková Anežka ZŠ Dukelská 200 m D3 nezaplaceno0
10.9.2021CZEFrühbauer Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20211086
27.8.2021CZEFryš Jindřich Atletika Benešov 100 m H2 9.9.20212182
27.8.2021CZEFryšová Veronika 60 m D1 9.9.20212185
12.9.2021CZEGabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 800 m H5 14.9.20211060
10.9.2021CZEGlonek Denis ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212260
10.9.2021CZEGloneková Laura ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211082
2.9.2021CZEHálová Šostá Adriana Atletika Benešov 200 m D3 3.9.20212199
14.9.2021CZEHandlová Klára Atletika Benešov 800 m D5 14.9.20211036
10.9.2021CZEHanzal Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20211087
10.9.2021CZEHarvan Vít ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212287
10.9.2021CZEHarvan Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20212286
10.9.2021CZEHarvan Marek ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m H2 15.9.20212288
10.9.2021CZEHavlíková Tereza ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20212293
10.9.2021CZEHavlín Pavel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m H2 15.9.20212294
10.9.2021CZEHejhal Jiří ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212255
13.9.2021CZEHoradová Ela TJ Sokol Senohraby 1000 m D6 nezaplaceno0
23.8.2021CZEHornįková Eliška 200 m D3 24.8.20212165
14.9.2021CZEHorváth Vojtěch Atletika Benešov 400 m H4 15.9.20211016
5.9.2021CZEHouzarová Elen ZŠ Dukelská 800 m D5 7.9.20211143
5.9.2021CZEHouzarová Aneta ZŠ Dukelská 200 m D3 7.9.20211144
10.9.2021CZEHrabíková Aneta 400 m D4 14.9.20212273
10.9.2021CZEHrachovská Isabella ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m D2 15.9.20211075
10.9.2021CZEHrbková Daniela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212256
10.9.2021CZEHrbková Sofie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211089
10.9.2021CZEHrbková Karolína ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211088
14.9.2021CZEHrobský Kryštof Atletika Benešov 400 m H4 15.9.20211015
27.8.2021CZEHrubá Tereza 60 m D1 7.9.20212184
20.8.2021CZEHruby Adam Atletika Benešov 100 m H2 30.8.20212159
20.8.2021CZEHruby Filip Atletika Benešov 60 m H1 30.8.20212158
27.8.2021CZEHrubý Jakub 200 m H3 7.9.20212183
12.9.2021CZEJahoda Hynek 60 m H1 17.9.20211197
12.9.2021CZEJahodová Sofie Atletika Benešov 60 m D1 17.9.20211198
14.9.2021CZEJandečka Kryštof Pišišvorové 200 m H3 15.9.20211020
14.9.2021CZEJandečková Alžběta Pišišvorové 100 m D2 15.9.20211021
25.8.2021CZEJánošík Dominik Atletika Vlašim 800 m H5 27.8.20212172
10.9.2021CZEJindřich Václav ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212275
10.9.2021CZEJosef Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 17.9.20211190
15.9.2021CZEKabal Maryana SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, Benešov 1500 m D7 15.9.20211002
13.9.2021CZEKadeřábková Eliška 60 m D1 14.9.20211038
10.9.2021CZEKadlec Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212278
15.9.2021CZEKaiserová Eliška 400 m D4 16.9.20211172
15.9.2021CZEKaiserová Aneta 200 m D3 16.9.20211172
31.8.2021CZEKalošová Ema Atletika Benešov 100 m D2 2.9.20212196
31.8.2021CZEKalošová Monika Atletika Benešov 200 m D3 2.9.20212197
10.9.2021CZEKamarýt Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 800 m H5 15.9.20211079
10.9.2021CZEKamarýtová Lucie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212300
10.9.2021CZEKarásková Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m D2 15.9.20212265
14.9.2021CZEKlímová Anastázie MŠ Čtyřlístek 60 m D1 15.9.20211017
15.9.2021CZEKocourkova Lea Střední odborná a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace 1500 m D7 16.9.20211174
13.9.2021CZEKolacny Oliver 100 m H2 nezaplaceno0
10.9.2021CZEKomendová Ella ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211078
13.9.2021CZEKopáňko Lukáš 100 m H2 14.9.20211039
14.9.2021CZEKosová Karolína Atletika Benešov 800 m D5 14.9.20211027
10.9.2021CZEKošta Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20211090
9.9.2021CZEKoštová Elena ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m D2 15.9.20211091
15.9.2021CZEKotek Karel ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 16.9.20211135
10.9.2021CZEKozáková Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20212289
13.8.2021CZEKratochvílová Adéla ZŠ Jiráskova Benešov 200 m D3 17.8.20212151
12.9.2021CZEKříž Matěj Atletika Benešov 800 m H5 14.9.20211054
12.9.2021CZEKřížová Elen Atletika Benešov 100 m D2 14.9.20211055
11.9.2021CZEKřupková Simona Atletika Benešov 400 m D4 14.9.20211069
23.8.2021CZEKrutská Kateřina Atletika Benešov 400 m H4 24.8.20212163
12.9.2021CZEKubalíková Samanta 100 m D2 13.9.20211061
10.9.2021CZEKučerová Kristýna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211092
14.9.2021CZEKučerová Aneta Atletika Benešov 1500 m D7 16.9.20211176
14.9.2021CZEKučerová Karolína Atletika Benešov 1000 m D6 16.9.20211175
10.9.2021CZEKuldová Klára ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212251
15.9.2021CZELacinová Kristýna 800 m D5 16.9.20211177
10.9.2021CZELajpertová Ria ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20211093
13.9.2021CZELEHOVEC Josef Atletika Jižní město 200 m H3 nezaplaceno0
13.9.2021CZEMach Oliver ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m H2 15.9.20211045
10.9.2021CZEMacháč Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 800 m H5 15.9.20212263
10.9.2021CZEMacháčová Kateřina ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212264
10.9.2021CZEMachan Filip ZŠ Benešov, Jiráskova 888 800 m H5 15.9.20212285
10.9.2021CZEMachanová Kateřina ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212283
22.8.2021CZEMachotka Tomáš Atletika Vlašim 100 m H2 23.8.20212162
27.8.2021CZEMairich Michal 800 m H5 27.8.20212181
13.9.2021CZEMarek Filip Marys family :-) 60 m H1 16.9.20211178
10.9.2021CZEMarešová Julie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20211094
13.9.2021CZEMarková Viktorie Marys family :-) 60 m D1 16.9.20211179
10.9.2021CZEMatějovská Denisa ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20212261
10.9.2021CZEMatějovský David ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m H2 15.9.20212262
14.9.2021CZEMensa Daniel ZŠ Týnec nad Sázavou 400 m H4 15.9.20211012
14.9.2021CZEMensová Denisa 60 m D1 15.9.20211011
10.9.2021CZEMerta Matyáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20211095
13.9.2021CZEMichálek Richard Atletika Benešov 800 m H5 14.9.20211049
24.8.2021CZEMíčková Karolína Atletika Benešov 100 m D2 26.8.20212169
25.8.2021CZEMožíšová Magdaléna TJ Sokol Senohraby 400 m D4 26.8.20212173
12.9.2021CZEMuller Max 100 m H2 nezaplaceno0
12.9.2021CZEMullerova Lenka 60 m D1 15.9.20211052
10.9.2021CZEMullerová Aneta ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20212268
16.8.2021CZENebřenská Klára ZŠ Karlov Benešov 100 m D2 19.8.20212154
10.9.2021CZENěmec Viktor Gymnázium Kladno 1500 m H7 13.9.20212274
11.9.2021CZENerad Adam Helen Doron 100 m H2 12.9.20211068
11.9.2021CZENeradova Magdalena 60 m D1 12.9.20211067
10.9.2021CZENovák Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20211097
9.9.2021CZENovák Ondřej ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m H2 15.9.20211096
9.9.2021CZENováková Kateřina ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m D2 15.9.20211098
10.9.2021CZENováková Daniela ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212248
15.9.2021CZEOlmrová Anežka ZŠ Štefánikova Pardubice 400 m D4 17.9.20211180
3.9.2021CZEOpriš Jaroslav QUO 100 m H2 3.9.20211145
3.9.2021CZEOprišová Isabellka QUO 60 m D1 3.9.20211146
7.9.2021CZEOštádal Eduard 100 m H2 9.9.20211147
7.9.2021CZEOštádal Mojmír 100 m D2 9.9.20211099
10.9.2021CZEOšťádal Mojmír ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m H2 15.9.20211076
9.9.2021CZEOttl Lukáš bull family 400 m H4 nezaplaceno1181
9.9.2021CZEOttlová Šárka bull family 400 m D4 14.9.20211148
7.9.2021CZEPácová Nicolle ZS Jiráskova 100 m D2 9.9.20211149
14.9.2021CZEPála Jan Atletika přípravka 200 m H3 nezaplaceno0
14.9.2021CZEPálová Natálie Atletika Benešov mladší žactvo 800 m D5 nezaplaceno0
15.9.2021CZEPaparyha Nazar 100 m H2 nezaplaceno0
15.9.2021CZEParýzek Jakub TJ Sokol Senohraby 100 m H2 17.9.20211182
15.9.2021CZEParýzková Lucie TJ Sokol Senohraby 200 m D3 17.9.20211183
14.9.2021CZEPavlíková Barbora CZ&SK 60 m D1 14.9.20211037
31.8.2021CZEPavlisce Stepan Atipic 100 m H2 2.9.20212192
31.8.2021CZEPavliščová Anna Atipic 100 m D2 2.9.20212193
8.9.2021CZEPavliščová Josefina Atipic 100 m D2 12.9.20211150
31.8.2021CZEPavliščová Marie Atletika Benešov 800 m D5 2.9.20212195
31.8.2021CZEPavliščová Anna Atipic 200 m D3 2.9.20212194
10.9.2021CZEPazdera Jiří T-REX team 60 m H1 16.9.20211184
14.9.2021CZEPechová Sofie 400 m D4 15.9.20211010
14.9.2021CZEPechová Julie 200 m D3 15.9.20211009
13.9.2021CZEPelikánová Lucie Atletika Benešov 800 m D5 16.9.20211185
13.9.2021CZEPeršl Vojtěch jednotlivec 800 m H5 14.9.20211041
14.9.2021CZEPeterka Vilém 60 m H1 14.9.20211030
14.9.2021CZEPeterková Justýna Atletika Benešov 100 m D2 14.9.20211032
14.9.2021CZEPilátová Karolína Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace Černoleská 1997, 1500 m D7 14.9.20211019
25.8.2021CZEPodešva Alex Sokol Senohraby 100 m H2 27.8.20212175
25.8.2021CZEPodešva Patrik Sokol Senohraby 400 m H4 27.8.20212174
10.9.2021CZEPodlipná Eva ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20212279
30.8.2021CZEPohořalová Magdalena 60 m D1 30.8.20212189
26.8.2021CZEPottier Laura 60 m D1 3.9.20212177
10.9.2021CZEPreisler Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20212281
13.8.2021CZERada Vít Atletika Benešov 400 m H4 14.8.20212153
13.8.2021CZERada Tobiáš Atletika Benešov 1000 m H6 14.8.20212152
24.8.2021CZERadochlibová Tereza Přípravka 200 m D3 25.8.20212168
11.9.2021CZERadvanová Žofie 60 m D1 12.9.20211063
11.9.2021CZERadvanová Barbora 100 m D2 12.9.20211064
11.9.2021CZERadvanová Anna ZŠ Karlov 400 m D4 12.9.20211065
15.9.2021CZERaiskup Patrik 100 m H2 16.9.20211186
15.9.2021CZERaiskupová Nela 60 m D1 16.9.20211187
28.8.2021CZEŘeháková Valerie Atletika Benešov 200 m D3 7.9.20212186
5.9.2021CZEŘeháková Laura Atletika Benešov 800 m D5 7.9.20211156
15.9.2021CZEŘeháková Adéla SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, 256 01 Benešov 1500 m D7 15.9.20211155
15.9.2021CZERezková Viktorie SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, 256 01 Benešov 1500 m D7 nezaplaceno0
14.9.2021CZERotter Sebastien ZŠ Benešov, Jiráskova 888 800 m H5 15.9.20211023
10.9.2021CZERoubíček Filip ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212299
15.9.2021CZERůžičková Eliška ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 16.9.20211137
15.9.2021CZERůžičková Zuzana ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 16.9.20211136
10.9.2021CZERybka Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20211100
14.9.2021CZERychna Jakub Hulk 60 m H1 14.9.20211035
11.9.2021CZERychna Martin Hašlerka 400 m H4 14.9.20211070
10.9.2021CZEŠašková Nikola ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211152
10.9.2021CZEŠašková Kristýna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20212291
10.9.2021CZESedlák Jakub ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212259
10.9.2021CZESiksa Andrej ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20211077
28.8.2021CZESilvey Olivia Sokol Senohraby 1000 m D6 30.8.20212187
12.9.2021CZEŠináglová Anna Atletika Benešov 800 m D5 14.9.20211059
6.9.2021CZEŠindelář Michal 100 m H2 10.9.20211159
6.9.2021CZEŠindelářová Marie 200 m D3 10.9.20211160
15.9.2021CZEŠipláková Kateřina SOŠ a SZS Benešov příspěvková organizace,Černoleská 1997,25601 Benešov 1500 m D7 15.9.20211161
10.9.2021CZESkála Radek ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20212296
15.9.2021CZEŠkulinová Veronika SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, Benešov 1500 m D7 nezaplaceno0
10.9.2021CZESkywalker Zahra ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212250
10.9.2021CZESkywalker Olivia ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211151
13.9.2021CZEŠolcová Anna Benešov 60 m D1 14.9.20211040
10.9.2021CZEŠpidrová Eliška ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 nezaplaceno0
13.9.2021CZEŠpidrová Eliška ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211042
13.9.2021CZEŠpidrová Natálie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m D2 15.9.20211043
10.9.2021CZEStarostová Anna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212252
14.9.2021CZEŠťastná Lucie TJ Sokol Senohraby 1000 m D6 14.9.20211025
14.9.2021CZEŠťastný Pavel TJ Sokol Senohraby 800 m H5 14.9.20211026
3.9.2021CZEStibor Jindřich QUO 100 m H2 3.9.20211157
3.9.2021CZEStibor Jan QUO 400 m H4 3.9.20212200
3.9.2021CZEStiborová Klaudie QUO 200 m D3 3.9.20211158
10.9.2021CZEStiborová Magdaléna ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20211073
27.8.2021CZEStraka Ondřej Atletika Benešov 100 m H2 1.9.20212180
22.8.2021CZEŠubrt Matěj Atletika Benešov 200 m H3 24.8.20212160
22.8.2021CZEŠubrtová Lucie Atletika Benešov 100 m D2 24.8.20212161
13.9.2021CZESuk Michael ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20211047
14.9.2021CZEŠvejda Jonáš 60 m H1 14.9.20211028
14.9.2021CZEŠvejdová Adéla 60 m D1 14.9.20211029
25.8.2021CZESvobodová Michala BB RACING 100 m D2 27.8.20212171
25.8.2021CZESvobodová Tereza Atletika Benešov 400 m D4 27.8.20212170
15.9.2021CZESvyščuk Diana SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, Benešov 1500 m D7 17.9.20211200
15.9.2021CZETáborská Anna Sokol Senohraby 100 m D2 15.9.20211008
15.9.2021CZETáborský Adam Sokol Senohraby 60 m H1 15.9.20211007
10.9.2021CZETardovský David ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212247
10.9.2021CZETichá Adéla ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212249
10.9.2021CZETikovská Ema ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212254
10.9.2021CZETikovský Jaromír ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20211153
26.8.2021CZETumova Nicol 60 m D1 3.9.20212178
10.9.2021CZEUhlíř Martin ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20211074
12.9.2021CZEVáclavíková Monika 1000 m D6 nezaplaceno0
15.9.2021CZEVandová Viktorie 60 m D1 15.9.20211005
15.9.2021CZEVandová Vendulka 100 m D2 15.9.20211006
10.9.2021CZEVarhaník Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212292
10.9.2021CZEVašatová Ema ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20212295
10.9.2021CZEVesecká Karolína ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212266
24.8.2021CZEVilímek Adam Keldíci 60 m H1 25.8.20212167
5.9.2021CZEVilímková Barbora Atletika Benešov 200 m D3 7.9.20211162
13.9.2021CZEVíšková Rozárie 400 m D4 16.9.20211188
19.8.2021CZEVobecký Lukáš Atletika Benešov 400 m H4 24.8.20212157
19.8.2021CZEVobecký Filip Atletika Benešov 400 m H4 24.8.20212156
10.9.2021CZEVodrážka Radim ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m H2 15.9.20211072
10.9.2021CZEVodrážková Natálie ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211071
10.9.2021CZEVorel Filip ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m H2 15.9.20211080
10.9.2021CZEVorlová Alžběta ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m D2 15.9.20211081
15.9.2021CZEVotápková Gabriela Pišišvorové 1000 m D6 16.9.20211189
9.9.2021CZEVynšová Barbora ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211154
13.9.2021CZEVyskočil Vojtěch ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20211044
6.9.2021CZEWatzková Anna 1500 m D7 10.9.20211163
6.9.2021CZEWoller Sebastian SK Benešov 400 m H4 7.9.20211164
13.9.2021CZEŽabová Anna Gymnázium Benešov 800 m D5 14.9.20211048
13.9.2021CZEŽabová Ema 400 m D4 14.9.20211050
10.9.2021CZEZadražil Jáchym ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m H3 15.9.20212277
14.9.2021CZEZafouková Eva Všesportovní spolek Václavice 60 m D1 14.9.20211024
14.9.2021CZEZafouková Anna Všesportovní spolek Václavice 200 m D3 15.9.20211014
14.9.2021CZEZahrádková Ela TJ Sokol Senohraby 100 m D2 14.9.20211031
14.9.2021CZEZahrádková Ema TJ Sokol Senohraby 100 m D2 14.9.20211033
14.9.2021CZEZahrádková Leontýna TJ Sokol Senohraby 200 m D3 14.9.20211034
10.9.2021CZEZahradník Tomáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 100 m H2 15.9.20212258
10.9.2021CZEZahradníková Adéla ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m D4 15.9.20212257
3.9.2021CZEZemanová Laura Atletika Benešov 400 m D4 7.9.20211163
30.8.2021CZEŽemličková Klára Atletika Benešov 200 m D3 1.9.20212191
14.9.2021CZEZikmundová Laura ZŠ Benešov, Jiráskova 888 200 m D3 15.9.20211022
10.9.2021CZEZuzjak Lukáš ZŠ Benešov, Jiráskova 888 400 m H4 15.9.20212280