30.8.2021 | | Pohořalová Magdalena | |
60 m |
D1 |
30.8.2021 | 2189 |
12.9.2021 | | Dlabalová Hana | |
100 m |
D2 |
12.9.2021 | 1056 |
19.8.2021 | | Vobecký Lukáš | Atletika Benešov |
400 m |
H4 |
24.8.2021 | 2157 |
10.9.2021 | | Varhaník Tomáš | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2292 |
10.9.2021 | | Matějovská Denisa | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 2261 |
15.9.2021 | | Dolejšová Kateřina | SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, 256 01 Benešov |
1500 m |
D7 |
15.9.2021 | 1001 |
9.9.2021 | | Bártlová Tereza | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1084 |
14.9.2021 | | Švejdová Adéla | |
60 m |
D1 |
14.9.2021 | 1029 |
25.8.2021 | | Filipová Bára | Atletika Benešov |
100 m |
D2 |
26.8.2021 | 2176 |
11.9.2021 | | Křupková Simona | Atletika Benešov |
400 m |
D4 |
14.9.2021 | 1069 |
15.9.2021 | | Raiskupová Nela | |
60 m |
D1 |
16.9.2021 | 1187 |
10.9.2021 | | Hrachovská Isabella | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
D2 |
15.9.2021 | 1075 |
10.9.2021 | | Podlipná Eva | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 2279 |
15.9.2021 | | Davidová Eliška | Atletika Benešov |
800 m |
D5 |
16.9.2021 | 1168 |
10.9.2021 | | Nováková Daniela | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2248 |
14.9.2021 | | Mensa Daniel | ZŠ Týnec nad Sázavou |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 1012 |
6.9.2021 | | Woller Sebastian | SK Benešov |
400 m |
H4 |
7.9.2021 | 1164 |
13.9.2021 | | Kopáňko Lukáš | |
100 m |
H2 |
14.9.2021 | 1039 |
13.9.2021 | | Žabová Ema | |
400 m |
D4 |
14.9.2021 | 1050 |
22.8.2021 | | Machotka Tomáš | Atletika Vlašim |
100 m |
H2 |
23.8.2021 | 2162 |
10.9.2021 | | Bubeník Miroslav | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 2298 |
10.9.2021 | | Durek Jakub | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 2267 |
15.9.2021 | | Kaiserová Aneta | |
200 m |
D3 |
16.9.2021 | 1172 |
10.9.2021 | | Hrbková Sofie | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1089 |
14.9.2021 | | Rotter Sebastien | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
800 m |
H5 |
15.9.2021 | 1023 |
3.9.2021 | | Stibor Jan | QUO |
400 m |
H4 |
3.9.2021 | 2200 |
11.9.2021 | | Radvanová Žofie | |
60 m |
D1 |
12.9.2021 | 1063 |
13.8.2021 | | Rada Vít | Atletika Benešov |
400 m |
H4 |
14.8.2021 | 2153 |
10.9.2021 | | Němec Viktor | Gymnázium Kladno |
1500 m |
H7 |
13.9.2021 | 2274 |
10.9.2021 | | Machan Filip | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
800 m |
H5 |
15.9.2021 | 2285 |
10.9.2021 | | Tikovská Ema | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2254 |
15.9.2021 | | Vandová Vendulka | |
100 m |
D2 |
15.9.2021 | 1006 |
8.9.2021 | | Blažková Aneta | |
200 m |
D3 |
9.9.2021 | 1139 |
14.9.2021 | | Handlová Klára | Atletika Benešov |
800 m |
D5 |
14.9.2021 | 1036 |
27.8.2021 | | Fryš Jindřich | Atletika Benešov |
100 m |
H2 |
9.9.2021 | 2182 |
24.8.2021 | | Radochlibová Tereza | Přípravka |
200 m |
D3 |
25.8.2021 | 2168 |
10.9.2021 | | Gloneková Laura | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1082 |
10.9.2021 | | Drábová Vendula | |
800 m |
D5 |
14.9.2021 | 2271 |
15.9.2021 | | Fiala Tobiáš | |
100 m |
H2 |
17.9.2021 | 1195 |
10.9.2021 | | Hrbková Karolína | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1088 |
14.9.2021 | | Kučerová Karolína | Atletika Benešov |
1000 m |
D6 |
16.9.2021 | 1175 |
3.9.2021 | | Zemanová Laura | Atletika Benešov |
400 m |
D4 |
7.9.2021 | 1163 |
13.9.2021 | | Vyskočil Vojtěch | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 1044 |
19.8.2021 | | Vobecký Filip | Atletika Benešov |
400 m |
H4 |
24.8.2021 | 2156 |
10.9.2021 | | Šašková Kristýna | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 2291 |
10.9.2021 | | Glonek Denis | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2260 |
15.9.2021 | | Kabal Maryana | SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, Benešov |
1500 m |
D7 |
15.9.2021 | 1002 |
9.9.2021 | | Ottlová Šárka | bull family |
400 m |
D4 |
14.9.2021 | 1148 |
14.9.2021 | | Peterka Vilém | |
60 m |
H1 |
14.9.2021 | 1030 |
29.8.2021 | | Čermínová Jana | Atletika Benešov |
200 m |
D3 |
7.9.2021 | 2188 |
12.9.2021 | | Břínková Eliška | |
400 m |
D4 |
14.9.2021 | 1057 |
15.9.2021 | | Raiskup Patrik | |
100 m |
H2 |
16.9.2021 | 1186 |
10.9.2021 | | Ošťádal Mojmír | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
H2 |
15.9.2021 | 1076 |
10.9.2021 | | Kadlec Jakub | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2278 |
15.9.2021 | | Olmrová Anežka | ZŠ Štefánikova Pardubice |
400 m |
D4 |
17.9.2021 | 1180 |
10.9.2021 | | Tardovský David | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2247 |
14.9.2021 | | Chomická Nela | Junior |
100 m |
D2 |
15.9.2021 | 1013 |
5.9.2021 | | Dupačová Marie | |
60 m |
D1 |
7.9.2021 | 1142 |
13.9.2021 | | Dvořák Jan | |
100 m |
H2 |
16.9.2021 | 1170 |
25.8.2021 | | Podešva Alex | Sokol Senohraby |
100 m |
H2 |
27.8.2021 | 2175 |
10.9.2021 | | Pazdera Jiří | T-REX team |
60 m |
H1 |
16.9.2021 | 1184 |
10.9.2021 | | Čechová Tereza | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 2297 |
10.9.2021 | | Vesecká Karolína | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2266 |
15.9.2021 | | Votápková Gabriela | Pišišvorové |
1000 m |
D6 |
16.9.2021 | 1189 |
10.9.2021 | | Skywalker Olivia | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1151 |
14.9.2021 | | Zafouková Eva | Všesportovní spolek Václavice |
60 m |
D1 |
14.9.2021 | 1024 |
2.9.2021 | | Hálová Šostá Adriana | Atletika Benešov |
200 m |
D3 |
3.9.2021 | 2199 |
13.9.2021 | | Bubáková Karolína | Atletika Benešov |
800 m |
D5 |
14.9.2021 | 1051 |
22.8.2021 | | Šubrtová Lucie | Atletika Benešov |
100 m |
D2 |
24.8.2021 | 2161 |
10.9.2021 | | Čuříková Daniela | Atletika Benešov |
800 m |
D5 |
20.9.2021 | 0 |
10.9.2021 | | Čedík Lukáš | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 2284 |
10.9.2021 | | Danihelková Marie | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2253 |
15.9.2021 | | Táborský Adam | Sokol Senohraby |
60 m |
H1 |
15.9.2021 | 1007 |
7.9.2021 | | Doležal Daniel | SK Benešov |
60 m |
H1 |
8.9.2021 | 1140 |
14.9.2021 | | Pavlíková Barbora | CZ&SK |
60 m |
D1 |
14.9.2021 | 1037 |
27.8.2021 | | Mairich Michal | |
800 m |
H5 |
27.8.2021 | 2181 |
11.9.2021 | | Radvanová Barbora | |
100 m |
D2 |
12.9.2021 | 1064 |
13.8.2021 | | Rada Tobiáš | Atletika Benešov |
1000 m |
H6 |
14.8.2021 | 2152 |
10.9.2021 | | Kučerová Kristýna | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1092 |
10.9.2021 | | Fillerová Veronika | Závodní inkubátor |
60 m |
D1 |
14.9.2021 | 2270 |
15.9.2021 | | Parýzek Jakub | TJ Sokol Senohraby |
100 m |
H2 |
17.9.2021 | 1182 |
10.9.2021 | | Tikovský Jaromír | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 1153 |
14.9.2021 | | Čeperová Lenka | |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1018 |
3.9.2021 | | Auersvaldová Elenka | QUO |
60 m |
D1 |
3.9.2021 | 1138 |
13.9.2021 | | Mach Oliver | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
H2 |
15.9.2021 | 1045 |
24.8.2021 | | Vilímek Adam | Keldíci |
60 m |
H1 |
25.8.2021 | 2167 |
10.9.2021 | | Bártl Daniel | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2290 |
10.9.2021 | | Sedlák Jakub | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2259 |
15.9.2021 | | Svyščuk Diana | SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, Benešov |
1500 m |
D7 |
17.9.2021 | 1200 |
8.9.2021 | | Čermínová Adéla | Atletika Benešov |
200 m |
D3 |
17.9.2021 | 1191 |
14.9.2021 | | Zahrádková Ela | TJ Sokol Senohraby |
100 m |
D2 |
14.9.2021 | 1031 |
28.8.2021 | | Silvey Olivia | Sokol Senohraby |
1000 m |
D6 |
30.8.2021 | 2187 |
12.9.2021 | | Břínková Eliška | |
100 m |
D2 |
14.9.2021 | 1058 |
18.8.2021 | | Božovská Karolína | atletika Benešov |
200 m |
D3 |
27.8.2021 | 2155 |
10.9.2021 | | Siksa Andrej | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 1077 |
10.9.2021 | | Zadražil Jáchym | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 2277 |
15.9.2021 | | Alexandrová Karolína | |
60 m |
D1 |
16.9.2021 | 1166 |
10.9.2021 | | Košta Jakub | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 1090 |
14.9.2021 | | Zafouková Anna | Všesportovní spolek Václavice |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1014 |
5.9.2021 | | Dupačová Magdaléna | Atletika Benešov |
100 m |
D2 |
17.9.2021 | 1194 |
13.9.2021 | | Víšková Rozárie | |
400 m |
D4 |
16.9.2021 | 1188 |
25.8.2021 | | Podešva Patrik | Sokol Senohraby |
400 m |
H4 |
27.8.2021 | 2174 |
10.9.2021 | | Skála Radek | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 2296 |
10.9.2021 | | Karásková Zuzana | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
D2 |
15.9.2021 | 2265 |
15.9.2021 | | Benešová Barbora | SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, Benešov |
1500 m |
D7 |
17.9.2021 | 1199 |
9.9.2021 | | Vynšová Barbora | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1154 |
14.9.2021 | | Šťastná Lucie | TJ Sokol Senohraby |
1000 m |
D6 |
14.9.2021 | 1025 |
11.9.2021 | | Rychna Martin | Hašlerka |
400 m |
H4 |
14.9.2021 | 1070 |
12.9.2021 | | Mullerova Lenka | |
60 m |
D1 |
15.9.2021 | 1052 |
22.8.2021 | | Šubrt Matěj | Atletika Benešov |
200 m |
H3 |
24.8.2021 | 2160 |
10.9.2021 | | Vodrážková Natálie | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1071 |
10.9.2021 | | Machanová Kateřina | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2283 |
15.9.2021 | | Doupovcová Klára | TJ Sokol Senohraby |
1000 m |
D6 |
17.9.2021 | 1192 |
10.9.2021 | | Starostová Anna | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2252 |
15.9.2021 | | Táborská Anna | Sokol Senohraby |
100 m |
D2 |
15.9.2021 | 1008 |
7.9.2021 | | Doležal Matyas | SK Benešov |
400 m |
H4 |
8.9.2021 | 1141 |
13.9.2021 | | Pelikánová Lucie | Atletika Benešov |
800 m |
D5 |
16.9.2021 | 1185 |
27.8.2021 | | Straka Ondřej | Atletika Benešov |
100 m |
H2 |
1.9.2021 | 2180 |
11.9.2021 | | Radvanová Anna | ZŠ Karlov |
400 m |
D4 |
12.9.2021 | 1065 |
13.8.2021 | | Kratochvílová Adéla | ZŠ Jiráskova Benešov |
200 m |
D3 |
17.8.2021 | 2151 |
10.9.2021 | | Abdi Arin | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 1083 |
10.9.2021 | | Filler Martin | Závodní inkubátor |
100 m |
H2 |
14.9.2021 | 2269 |
15.9.2021 | | Parýzková Lucie | TJ Sokol Senohraby |
200 m |
D3 |
17.9.2021 | 1183 |
10.9.2021 | | Rybka Vojtěch | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 1100 |
14.9.2021 | | Pilátová Karolína | Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace Černoleská 1997, |
1500 m |
D7 |
14.9.2021 | 1019 |
3.9.2021 | | Oprišová Isabellka | QUO |
60 m |
D1 |
3.9.2021 | 1146 |
13.9.2021 | | Cabalková Kateřina | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1046 |
23.8.2021 | | Brožíková Marie | Atletika Benešov |
200 m |
D3 |
24.8.2021 | 2166 |
10.9.2021 | | Kozáková Zuzana | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 2289 |
10.9.2021 | | Zahradník Tomáš | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
H2 |
15.9.2021 | 2258 |
15.9.2021 | | Šipláková Kateřina | SOŠ a SZS Benešov příspěvková organizace,Černoleská 1997,25601 Benešov |
1500 m |
D7 |
15.9.2021 | 1161 |
8.9.2021 | | Pavliščová Josefina | Atipic |
100 m |
D2 |
12.9.2021 | 1150 |
14.9.2021 | | Peterková Justýna | Atletika Benešov |
100 m |
D2 |
14.9.2021 | 1032 |
28.8.2021 | | Řeháková Valerie | Atletika Benešov |
200 m |
D3 |
7.9.2021 | 2186 |
12.9.2021 | | Šináglová Anna | Atletika Benešov |
800 m |
D5 |
14.9.2021 | 1059 |
31.8.2021 | | Pavliščová Anna | Atipic |
100 m |
D2 |
2.9.2021 | 2193 |
10.9.2021 | | Komendová Ella | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1078 |
10.9.2021 | | Josef Lukáš | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
17.9.2021 | 1190 |
15.9.2021 | | BLECHOVÁ BÁRA | Atletika BN |
200 m |
D3 |
16.9.2021 | 1167 |
10.9.2021 | | Frühbauer Vojtěch | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 1086 |
14.9.2021 | | Hrobský Kryštof | Atletika Benešov |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 1015 |
5.9.2021 | | Houzarová Elen | ZŠ Dukelská |
800 m |
D5 |
7.9.2021 | 1143 |
13.9.2021 | | Šolcová Anna | Benešov |
60 m |
D1 |
14.9.2021 | 1040 |
25.8.2021 | | Možíšová Magdaléna | TJ Sokol Senohraby |
400 m |
D4 |
26.8.2021 | 2173 |
10.9.2021 | | Vašatová Ema | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 2295 |
10.9.2021 | | Macháčová Kateřina | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2264 |
15.9.2021 | | Růžičková Eliška | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
16.9.2021 | 1137 |
9.9.2021 | | Koštová Elena | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
D2 |
15.9.2021 | 1091 |
14.9.2021 | | Šťastný Pavel | TJ Sokol Senohraby |
800 m |
H5 |
14.9.2021 | 1026 |
31.8.2021 | | Doležalová Anna | |
400 m |
D4 |
31.8.2021 | 2198 |
12.9.2021 | | Brož Matouš | |
60 m |
H1 |
14.9.2021 | 1053 |
20.8.2021 | | Hruby Adam | Atletika Benešov |
100 m |
H2 |
30.8.2021 | 2159 |
10.9.2021 | | Bouša Max | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2282 |
15.9.2021 | | Doupovec Ondřej | TJ Sokol Senohraby |
800 m |
H5 |
17.9.2021 | 1193 |
10.9.2021 | | Kuldová Klára | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2251 |
14.9.2021 | | Pechová Julie | |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1009 |
6.9.2021 | | Šindelář Michal | |
100 m |
H2 |
10.9.2021 | 1159 |
13.9.2021 | | Kadeřábková Eliška | |
60 m |
D1 |
14.9.2021 | 1038 |
27.8.2021 | | Čečil Matyáš | |
60 m |
H1 |
27.8.2021 | 2179 |
11.9.2021 | | Bubeníková Tereza | Atletika Benešov / ZŠ Jiráskova Benešov |
400 m |
D4 |
14.9.2021 | 1066 |
31.8.2021 | | Kalošová Ema | Atletika Benešov |
100 m |
D2 |
2.9.2021 | 2196 |
10.9.2021 | | Vodrážka Radim | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
H2 |
15.9.2021 | 1072 |
12.9.2021 | | Kříž Matěj | Atletika Benešov |
800 m |
H5 |
14.9.2021 | 1054 |
15.9.2021 | | Fialová Eliška | SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, Benešov |
1500 m |
D7 |
15.9.2021 | 2276 |
10.9.2021 | | Novák Vojtěch | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 1097 |
14.9.2021 | | Jandečka Kryštof | Pišišvorové |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 1020 |
3.9.2021 | | Opriš Jaroslav | QUO |
100 m |
H2 |
3.9.2021 | 1145 |
13.9.2021 | | Suk Michael | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 1047 |
23.8.2021 | | Hornįková Eliška | |
200 m |
D3 |
24.8.2021 | 2165 |
10.9.2021 | | Boušová Anna | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1085 |
10.9.2021 | | Harvan Marek | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
H2 |
15.9.2021 | 2288 |
10.9.2021 | | Zahradníková Adéla | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2257 |
15.9.2021 | | Augustín Richard | TJ Sokol Senohraby |
60 m |
H1 |
15.9.2021 | 1003 |
7.9.2021 | | Oštádal Eduard | |
100 m |
H2 |
9.9.2021 | 1147 |
14.9.2021 | | Zahrádková Ema | TJ Sokol Senohraby |
100 m |
D2 |
14.9.2021 | 1033 |
27.8.2021 | | Fryšová Veronika | |
60 m |
D1 |
9.9.2021 | 2185 |
12.9.2021 | | Gabko Matěj | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
800 m |
H5 |
14.9.2021 | 1060 |
31.8.2021 | | Pavlisce Stepan | Atipic |
100 m |
H2 |
2.9.2021 | 2192 |
10.9.2021 | | Jindřich Václav | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2275 |
15.9.2021 | | Dvořáková Kristýna | Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace |
1500 m |
D7 |
16.9.2021 | 1171 |
10.9.2021 | | Marešová Julie | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 1094 |
14.9.2021 | | Horváth Vojtěch | Atletika Benešov |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 1016 |
5.9.2021 | | Houzarová Aneta | ZŠ Dukelská |
200 m |
D3 |
7.9.2021 | 1144 |
13.9.2021 | | Peršl Vojtěch | jednotlivec |
800 m |
H5 |
14.9.2021 | 1041 |
25.8.2021 | | Jánošík Dominik | Atletika Vlašim |
800 m |
H5 |
27.8.2021 | 2172 |
10.9.2021 | | Kamarýt Lukáš | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
800 m |
H5 |
15.9.2021 | 1079 |
10.9.2021 | | Macháč Jakub | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
800 m |
H5 |
15.9.2021 | 2263 |
15.9.2021 | | Růžičková Zuzana | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
16.9.2021 | 1136 |
9.9.2021 | | Nováková Kateřina | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
D2 |
15.9.2021 | 1098 |
14.9.2021 | | Kosová Karolína | Atletika Benešov |
800 m |
D5 |
14.9.2021 | 1027 |
30.8.2021 | | Žemličková Klára | Atletika Benešov |
200 m |
D3 |
1.9.2021 | 2191 |
12.9.2021 | | Jahoda Hynek | |
60 m |
H1 |
17.9.2021 | 1197 |
20.8.2021 | | Hruby Filip | Atletika Benešov |
60 m |
H1 |
30.8.2021 | 2158 |
10.9.2021 | | Havlín Pavel | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
H2 |
15.9.2021 | 2294 |
10.9.2021 | | Skywalker Zahra | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2250 |
14.9.2021 | | Pechová Sofie | |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 1010 |
6.9.2021 | | Šindelářová Marie | |
200 m |
D3 |
10.9.2021 | 1160 |
13.9.2021 | | Marková Viktorie | Marys family :-) |
60 m |
D1 |
16.9.2021 | 1179 |
26.8.2021 | | Tumova Nicol | |
60 m |
D1 |
3.9.2021 | 2178 |
11.9.2021 | | Neradova Magdalena | |
60 m |
D1 |
12.9.2021 | 1067 |
16.8.2021 | | Nebřenská Klára | ZŠ Karlov Benešov |
100 m |
D2 |
19.8.2021 | 2154 |
10.9.2021 | | Stiborová Magdaléna | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 1073 |
10.9.2021 | | Preisler Lukáš | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 2281 |
15.9.2021 | | Lacinová Kristýna | |
800 m |
D5 |
16.9.2021 | 1177 |
15.9.2021 | | Řeháková Adéla | SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, 256 01 Benešov |
1500 m |
D7 |
15.9.2021 | 1155 |
10.9.2021 | | Merta Matyáš | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 1095 |
14.9.2021 | | Jandečková Alžběta | Pišišvorové |
100 m |
D2 |
15.9.2021 | 1021 |
3.9.2021 | | Stibor Jindřich | QUO |
100 m |
H2 |
3.9.2021 | 1157 |
13.9.2021 | | Žabová Anna | Gymnázium Benešov |
800 m |
D5 |
14.9.2021 | 1048 |
23.8.2021 | | Brožík Ivan | Atletika Benešov |
800 m |
H5 |
24.8.2021 | 2164 |
10.9.2021 | | Kamarýtová Lucie | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2300 |
12.9.2021 | | Křížová Elen | Atletika Benešov |
100 m |
D2 |
14.9.2021 | 1055 |
15.9.2021 | | Augustín Michael | TJ Sokol Senohraby |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 1004 |
7.9.2021 | | Oštádal Mojmír | |
100 m |
D2 |
9.9.2021 | 1099 |
14.9.2021 | | Zahrádková Leontýna | TJ Sokol Senohraby |
200 m |
D3 |
14.9.2021 | 1034 |
27.8.2021 | | Hrubá Tereza | |
60 m |
D1 |
7.9.2021 | 2184 |
12.9.2021 | | Kubalíková Samanta | |
100 m |
D2 |
13.9.2021 | 1061 |
31.8.2021 | | Pavliščová Marie | Atletika Benešov |
800 m |
D5 |
2.9.2021 | 2195 |
10.9.2021 | | Harvan Vít | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2287 |
10.9.2021 | | Hrbková Daniela | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2256 |
10.9.2021 | | Hanzal Jakub | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 1087 |
14.9.2021 | | Klímová Anastázie | MŠ Čtyřlístek |
60 m |
D1 |
15.9.2021 | 1017 |
5.9.2021 | | Vilímková Barbora | Atletika Benešov |
200 m |
D3 |
7.9.2021 | 1162 |
13.9.2021 | | Špidrová Eliška | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1042 |
25.8.2021 | | Svobodová Michala | BB RACING |
100 m |
D2 |
27.8.2021 | 2171 |
10.9.2021 | | Vorel Filip | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
H2 |
15.9.2021 | 1080 |
10.9.2021 | | Hrabíková Aneta | |
400 m |
D4 |
14.9.2021 | 2273 |
15.9.2021 | | Kocourkova Lea | Střední odborná a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace |
1500 m |
D7 |
16.9.2021 | 1174 |
9.9.2021 | | Novák Ondřej | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
H2 |
15.9.2021 | 1096 |
14.9.2021 | | Švejda Jonáš | |
60 m |
H1 |
14.9.2021 | 1028 |
30.8.2021 | | Chintamani Hettige Matthias | MŠ Maršovice |
60 m |
H1 |
11.9.2021 | 2190 |
12.9.2021 | | Jahodová Sofie | Atletika Benešov |
60 m |
D1 |
17.9.2021 | 1198 |
25.8.2021 | | Svobodová Tereza | Atletika Benešov |
400 m |
D4 |
27.8.2021 | 2170 |
10.9.2021 | | Havlíková Tereza | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 2293 |
10.9.2021 | | Matějovský David | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
H2 |
15.9.2021 | 2262 |
15.9.2021 | | Kotek Karel | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
16.9.2021 | 1135 |
6.9.2021 | | Watzková Anna | |
1500 m |
D7 |
10.9.2021 | 1163 |
13.9.2021 | | Marek Filip | Marys family :-) |
60 m |
H1 |
16.9.2021 | 1178 |
26.8.2021 | | Pottier Laura | |
60 m |
D1 |
3.9.2021 | 2177 |
11.9.2021 | | Nerad Adam | Helen Doron |
100 m |
H2 |
12.9.2021 | 1068 |
31.8.2021 | | Kalošová Monika | Atletika Benešov |
200 m |
D3 |
2.9.2021 | 2197 |
10.9.2021 | | Uhlíř Martin | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 1074 |
10.9.2021 | | Zuzjak Lukáš | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2280 |
15.9.2021 | | Davidová Emma | |
800 m |
D5 |
16.9.2021 | 1169 |
10.9.2021 | | Tichá Adéla | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 2249 |
14.9.2021 | | Mensová Denisa | |
60 m |
D1 |
15.9.2021 | 1011 |
14.9.2021 | | Zikmundová Laura | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1022 |
3.9.2021 | | Stiborová Klaudie | QUO |
200 m |
D3 |
3.9.2021 | 1158 |
13.9.2021 | | Michálek Richard | Atletika Benešov |
800 m |
H5 |
14.9.2021 | 1049 |
23.8.2021 | | Krutská Kateřina | Atletika Benešov |
400 m |
H4 |
24.8.2021 | 2163 |
10.9.2021 | | Roubíček Filip | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2299 |
10.9.2021 | | Mullerová Aneta | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 2268 |
15.9.2021 | | Kaiserová Eliška | |
400 m |
D4 |
16.9.2021 | 1172 |
10.9.2021 | | Šašková Nikola | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
D3 |
15.9.2021 | 1152 |
14.9.2021 | | Rychna Jakub | Hulk |
60 m |
H1 |
14.9.2021 | 1035 |
27.8.2021 | | Hrubý Jakub | |
200 m |
H3 |
7.9.2021 | 2183 |
11.9.2021 | | Carmine Nicol | Atletika Jižní Město |
800 m |
D5 |
14.9.2021 | 1062 |
31.8.2021 | | Pavliščová Anna | Atipic |
200 m |
D3 |
2.9.2021 | 2194 |
10.9.2021 | | Harvan Jiří | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
200 m |
H3 |
15.9.2021 | 2286 |
10.9.2021 | | Hejhal Jiří | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
H4 |
15.9.2021 | 2255 |
15.9.2021 | | Vandová Viktorie | |
60 m |
D1 |
15.9.2021 | 1005 |
7.9.2021 | | Pácová Nicolle | ZS Jiráskova |
100 m |
D2 |
9.9.2021 | 1149 |
5.9.2021 | | Řeháková Laura | Atletika Benešov |
800 m |
D5 |
7.9.2021 | 1156 |
13.9.2021 | | Špidrová Natálie | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
D2 |
15.9.2021 | 1043 |
24.8.2021 | | Míčková Karolína | Atletika Benešov |
100 m |
D2 |
26.8.2021 | 2169 |
10.9.2021 | | Vorlová Alžběta | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
100 m |
D2 |
15.9.2021 | 1081 |
10.9.2021 | | Dráb Bohouš | |
200 m |
H3 |
14.9.2021 | 2272 |
15.9.2021 | | Fiala Robin | |
60 m |
H1 |
17.9.2021 | 1196 |
10.9.2021 | | Lajpertová Ria | ZŠ Benešov, Jiráskova 888 |
400 m |
D4 |
15.9.2021 | 1093 |
14.9.2021 | | Kučerová Aneta | Atletika Benešov |
1500 m |
D7 |
16.9.2021 | 1176 |