Startovní listina Cena Pivovaru Svijany, Memoriál Oldřicha Horáka - silnice

Statistika přihlášených

Trať
6k16
2k13
4k17
PSP4
Kategorie
BMuži 40 - 49 let10
EMuži 70 - 79 let9
CMuži 50 - 59 let7
DMuži 60 - 69 let7
M1Muži 18 - 39 let4
MMuži 18 - 29 let3
Z40Ženy 40 - 49 let3
Z50Ženy 50 - 59 let3
AMuži 30 - 39 let3
FMuži 80 a více let1
Celkem přihlášených50

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
17.7.2021CZEBělecký Petr Eleven head cyklolive team Přátelé svijanského piva M1 nezaplaceno
18.7.2021CZEBlaginin Ivan 6 okruhů M nezaplaceno
25.7.2021CZEBlümel Tomáš Eleven Mercedes-Benz Black.ET team Přátelé svijanského piva M1 nezaplaceno
11.7.2021CZEBrabec Zdeněk Winners Znojmo 4 okruhy C 28.7.2021
17.7.2021CZEbradna vladimír kcl kooperativa svijany 2 okruhy E nezaplaceno
23.7.2021CZEBubílek Michal Kross Bikeranch Team 6 okruhů A nezaplaceno
14.7.2021CZEBukač Roman Pardubice 4 okruhy C 28.7.2021
26.7.2021CZECédl Jan Here To Win 6 okruhů B nezaplaceno
28.7.2021CZEČermáková Renata Kcl Kooperativa Svijany 2 okruhy Z50 nezaplaceno
21.7.2021CZEČerný Antonín Cyklo Kern 2 okruhy E nezaplaceno
22.7.2021CZECharvát František KCL Kooperativa-Svijany 2 okruhy E 28.7.2021
27.7.2021CZEChlupáč Jan Kuchyně Lípa Přátelé svijanského piva M1 nezaplaceno
11.7.2021CZEČivrná Naďa Force team Špicar 2 okruhy Z50 nezaplaceno
29.7.2021CZEDrábek Zdeněk DZ BEX CYCLING TEAM 6 okruhů B nezaplaceno
12.7.2021CZEDrtina Vojtěch KCL Kooperativa Svijany 6 okruhů B 28.7.2021
21.7.2021CZEHájek Jan Cyklo Kern 2 okruhy F nezaplaceno
27.7.2021CZEHanus Miroslav Kuchyně Lípa 2 okruhy E nezaplaceno
25.7.2021CZEHerćík Oldřich KCL Kooperativa - Svijan 2 okruhy E nezaplaceno
25.7.2021CZEHolan Pavel SB Pařížov 4 okruhy C nezaplaceno
16.7.2021CZEIppoldtová Zdeňka 4 okruhy Z40 28.7.2021
25.7.2021CZEJanas Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 6 okruhů M nezaplaceno
19.7.2021CZEKafka Tomáš Malečov 6 okruhů B nezaplaceno
25.7.2021CZEKasal Jiří KCL Kooperativa - Svijany 2 okruhy E nezaplaceno
14.7.2021CZEKleiner Robert LAWI Granfondo 4 okruhy C nezaplaceno
27.7.2021CZEKopřiva Jan Alexandr Kuchyně Lípa Přátelé svijanského piva M1 nezaplaceno
26.7.2021CZEKubát Tomáš CK KOLKRÁM 6 okruhů B nezaplaceno
23.7.2021CZELanda David KCL Kooperativa-Svijany 4 okruhy C nezaplaceno
11.7.2021CZELehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice 2 okruhy E nezaplaceno
13.7.2021CZEMalinský František KAH sport Vrchlabi 2 okruhy E 28.7.2021
28.7.2021CZEMarek Jiří CK Kolokrám 4 okruhy D nezaplaceno
21.7.2021CZEMojžíš Jaromír TJ Stadion Louny 4 okruhy D nezaplaceno
21.7.2021CZEMojžíšová Jaroslava TJ Stadion Louny 2 okruhy Z50 nezaplaceno
27.7.2021CZENeubauer Radim ELEVEN MERCEDES MITAS 6 okruhů B nezaplaceno
27.7.2021CZENováček Petr Kuchyně Lípa 4 okruhy C nezaplaceno
28.7.2021CZENovák Lubomir CK Znojmo 2 okruhy E nezaplaceno
25.7.2021CZENovotný Petr Agro Kolín 6 okruhů B nezaplaceno
24.7.2021SRBObradovic Darko BK Vojvodina Novi Sad 6 okruhů A 28.7.2021
25.7.2021CZEPrskavcová Ilona 4 okruhy Z40 nezaplaceno
25.7.2021CZEPrskavcová Ilona 4 okruhy Z40 nezaplaceno
15.7.2021CZEŘíha Josef Mastercam-loko Praha 4 okruhy D nezaplaceno
27.7.2021CZESemerád Josef Kuchyně Lípa 4 okruhy C nezaplaceno
27.7.2021CZESkrbek Jan ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 6 okruhů M nezaplaceno
25.7.2021CZESmaržík Petr RC Pfeil Hof 6 okruhů B nezaplaceno
28.7.2021CZESovák Daniel bike invest cycling team 6 okruhů B nezaplaceno
27.7.2021CZEVeselý Pavel Kuchyně Lípa 6 okruhů B nezaplaceno
18.7.2021CZEVlasák Jiří 4 okruhy D nezaplaceno
25.7.2021CZEVlček Ladislav Cyklosport Bendl 4 okruhy D nezaplaceno
28.7.2021CZEVosyka Richard Haven Team 4 okruhy D nezaplaceno
20.7.2021CZEZelenka Václav Cyklo Sport Kern 4 okruhy D nezaplaceno
12.7.2021CZEŽivny Miroslav KCL Kooperativa - Svijany 6 okruhů A nezaplaceno