Startovní listina Cena Pivovaru Svijany, Memoriál Oldřicha Horáka - silnice

Statistika přihlášených

Trať
6k24
4k22
2k14
PSP5
Kategorie
BMuži 40 - 49 let15
DMuži 60 - 69 let11
EMuži 70 - 79 let9
CMuži 50 - 59 let8
MMuži 18 - 29 let5
M1Muži 18 - 39 let4
AMuži 30 - 39 let4
Z40Ženy 40 - 49 let3
Z50Ženy 50 - 59 let3
FMuži 80 a více let2
M4Muži 60 a více let1
Celkem přihlášených65

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
30.7.2021CZEbečka václav POKR Pardubice 2 okruhy E nezaplaceno
17.7.2021CZEBělecký Petr Eleven head cyklolive team Přátelé svijanského piva M1 31.7.2021
18.7.2021CZEBlaginin Ivan 6 okruhů M nezaplaceno
25.7.2021CZEBlümel Tomáš Eleven Mercedes-Benz Black.ET team Přátelé svijanského piva M1 nezaplaceno
11.7.2021CZEBrabec Zdeněk Winners Znojmo 4 okruhy C 28.7.2021
17.7.2021CZEbradna vladimír kcl kooperativa svijany 2 okruhy E 31.7.2021
23.7.2021CZEBubílek Michal Kross Bikeranch Team 6 okruhů A 31.7.2021
14.7.2021CZEBukač Roman Pardubice 4 okruhy C 28.7.2021
26.7.2021CZECédl Jan Here To Win 6 okruhů B nezaplaceno
28.7.2021CZEČermáková Renata Kcl Kooperativa Svijany 2 okruhy Z50 nezaplaceno
21.7.2021CZEČerný Antonín Cyklo Kern 2 okruhy E 31.7.2021
27.7.2021CZEChlupáč Jan Kuchyně Lípa Přátelé svijanského piva M1 31.7.2021
11.7.2021CZEČivrná Naďa Force team Špicar 2 okruhy Z50 31.7.2021
29.7.2021CZEDobiášovský Pavel UNLIMITED KM TRADING CZ 6 okruhů B nezaplaceno
29.7.2021CZEDrábek Zdeněk DZ BEX CYCLING TEAM 6 okruhů B 31.7.2021
12.7.2021CZEDrtina Vojtěch KCL Kooperativa Svijany 6 okruhů B 28.7.2021
29.7.2021CZEGänsel Petr UNLIMITED KM TRADING CZ 6 okruhů B 31.7.2021
21.7.2021CZEHájek Jan Cyklo Kern 2 okruhy F nezaplaceno
30.7.2021CZEHák Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 6 okruhů M nezaplaceno
27.7.2021CZEHanus Miroslav Kuchyně Lípa 2 okruhy E 31.7.2021
25.7.2021CZEHerćík Oldřich KCL Kooperativa - Svijan 2 okruhy E 31.7.2021
25.7.2021CZEHolan Pavel SB Pařížov 4 okruhy C 31.7.2021
30.7.2021CZEHolas Jiří TJ Lokomotiva Nymburk 4 okruhy D nezaplaceno
16.7.2021CZEIppoldtová Zdeňka 4 okruhy Z40 28.7.2021
25.7.2021CZEJanas Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 6 okruhů M 31.7.2021
19.7.2021CZEKafka Tomáš Malečov 6 okruhů B nezaplaceno
25.7.2021CZEKasal Jiří KCL Kooperativa - Svijany 2 okruhy E 31.7.2021
14.7.2021CZEKleiner Robert LAWI Granfondo 4 okruhy C 31.7.2021
27.7.2021CZEKopřiva Jan Alexandr Kuchyně Lípa Přátelé svijanského piva M1 31.7.2021
26.7.2021CZEKubát Tomáš CK KOLOKRÁM 6 okruhů B 31.7.2021
30.7.2021CZEKuda Pavel Cycling Brno 4 okruhy C nezaplaceno
29.7.2021CZEKUDRNÁČ MILOSLAV LOKOMOTIVA NYMBURK 4 okruhy D nezaplaceno
23.7.2021CZELanda David KCL Kooperativa-Svijany 4 okruhy C nezaplaceno
30.7.2021CZELanda František KCL Kooperativa-Svijany 6 okruhů B 31.7.2021
11.7.2021CZELehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice 2 okruhy E 31.7.2021
13.7.2021CZEMalinský František KAH sport Vrchlabi 2 okruhy E 28.7.2021
28.7.2021CZEMarek Jiří CK Kolokrám 4 okruhy D 31.7.2021
31.7.2021CZEmattuš milan POKR Pardubice Přátelé svijanského piva M4 nezaplaceno
30.7.2021CZEMattuš milan POKR Pardubice 2 okruhy F nezaplaceno
21.7.2021CZEMojžíš Jaromír TJ Stadion Louny 4 okruhy D 31.7.2021
21.7.2021CZEMojžíšová Jaroslava TJ Stadion Louny 2 okruhy Z50 31.7.2021
27.7.2021CZENeubauer Radim ELEVEN MERCEDES MITAS 6 okruhů B 31.7.2021
27.7.2021CZENováček Petr Kuchyně Lípa 4 okruhy C 31.7.2021
28.7.2021CZENovák Lubomir CK Znojmo 2 okruhy E nezaplaceno
25.7.2021CZENovotný Petr Agro Kolín 6 okruhů B nezaplaceno
24.7.2021SRBObradovic Darko BK Vojvodina Novi Sad 6 okruhů A 28.7.2021
29.7.2021CZEOlšar Ondřej Kerberos 6 okruhů M nezaplaceno
29.7.2021CZEPavlík Petr UNLIMITED KM Trading CZ 6 okruhů A 31.7.2021
29.7.2021CZEPícha Jan KCL Kooperativa Svijany 6 okruhů B 31.7.2021
30.7.2021CZEPrchal Pavel 4 okruhy D nezaplaceno
25.7.2021CZEPrskavcová Ilona 4 okruhy Z40 31.7.2021
25.7.2021CZEPrskavcová Ilona 4 okruhy Z40 nezaplaceno
29.7.2021CZEPtáčník Filip C.K. BICISPORT 6 okruhů B 31.7.2021
15.7.2021CZEŘíha Josef Mastercam-loko Praha 4 okruhy D nezaplaceno
27.7.2021CZESemerád Josef Kuchyně Lípa 4 okruhy C 31.7.2021
29.7.2021CZEŠenk Jaroslav ELEVEN Black-Net Jablonec n /N 4 okruhy D 31.7.2021
27.7.2021CZESkrbek Jan ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 6 okruhů M 31.7.2021
25.7.2021CZESmaržík Petr RC Pfeil Hof 6 okruhů B 31.7.2021
28.7.2021CZESovák Daniel bike invest cycling team 6 okruhů B nezaplaceno
27.7.2021CZEVeselý Pavel Kuchyně Lípa 6 okruhů B 31.7.2021
18.7.2021CZEVlasák Jiří 4 okruhy D nezaplaceno
25.7.2021CZEVlček Ladislav Cyklosport Bendl 4 okruhy D 31.7.2021
28.7.2021CZEVosyka Richard Haven Team 4 okruhy D 31.7.2021
20.7.2021CZEZelenka Václav Cyklo Sport Kern 4 okruhy D 31.7.2021
12.7.2021CZEŽivny Miroslav KCL Kooperativa - Svijany 6 okruhů A 31.7.2021