Startovní listina Dětský Cross Country Beckov 2021

Statistika přihlášených

Trať
A770
A673
A469
A565
A355
A827
A119
A219
Kategorie
MSZStarší žáci - rok narození 2007 - 200852
MMZMladší žáci - rok narození 2009 - 201048
MZ1Žáci 1 - rok narození 2013 - 201446
MZ2Žáci 2 - rok narození 2011 - 201242
MPPředžáci - rok narození 2015 - 201632
ZMZMladší žákyně - rok narození 2009 - 201025
MKKadeti - rok narození 2005 - 200623
ZPPředžákyně - rok narození 2015 - 201623
ZZ2Žákyně 2 - rok narození 2011 - 201223
ZZ1Žákyně 1 - rok narození 2013 - 201423
ODOdrážedla - rok narození 2017 a mladší19
ZSZStarší žkyně - rok narození 2007 - 200818
MBBobíci - rok narození 2017 a mladší13
ZBBobice - rok narození 2017 a mladší6
ZKKadetky - rok narození 2005 - 20064
Celkem přihlášených397

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
20.5.2021CZEAlina Adam Hugo ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 20.5.2021117
24.5.2021CZEBajgar Filip A5 MZ2 nezaplaceno0
24.5.2021CZEBajgarova Sofie A4 ZZ1 nezaplaceno0
16.5.2021CZEBažant Kryštof TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda A7 MSZ 17.5.202170
16.5.2021CZEBažantová Anežka Cyklo Benda A6 ZMZ 17.5.202169
13.5.2021CZEBečvář Oliver BIKE puzzle team A6 MMZ 23.5.2021126
16.5.2021CZEBenda Stanislav Expres CZ Scott Team Kolín A5 MZ2 18.5.202197
31.5.2021CZEBerka Tadeáš Cycology North bike team A6 MMZ 31.5.2021241
31.5.2021CZEBernát Adam Dukla Praha A8 MK 31.5.2021238
31.5.2021CZEBidrman David CK Loko Rakovník A5 MZ2 1.6.2021261
31.5.2021CZEBlahout Jonas Dukla Praha A7 MSZ 1.6.2021264
14.5.2021CZEBlazek Aleš Jaroslav Kulhavy Cycling Team A7 MSZ 18.5.202190
19.5.2021CZEBlazkova Jolana Nasavrky bikers A6 ZMZ 25.5.2021152
16.5.2021CZEBobková Karla TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda A7 ZSZ 23.5.2021136
26.5.2021CZEBoček Matyáš A3 MP 27.5.2021171
31.5.2021CZEBohánská Vanesa Rohozec Amulet Team A6 ZMZ 31.5.2021221
27.5.2021CZEBolf David ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 27.5.2021166
27.5.2021CZEBolf Daniel ADASTRA Cycling Team A4 MZ1 27.5.2021167
31.5.2021CZEBondy Nelly Cycology North Bike club A3 ZP 3.6.2021326
31.5.2021CZEBondy Štěpán Cycology North Bike club A5 MZ2 3.6.2021327
14.5.2021CZEBorgula Albert A4 MZ1 14.5.202144
14.5.2021CZEBorgulová Antonie A3 ZP 14.5.202145
23.5.2021CZEBradáčová Nikola act Lerak Blansko A7 ZSZ 24.5.2021142
23.5.2021CZEBradáčová Aneta act Lerak Blansko A6 ZMZ 24.5.2021141
1.6.2021CZEBřezina Mikuláš A3 MP 2.6.2021288
1.6.2021CZEBřezinová Meda A2 ZB 2.6.2021289
14.5.2021CZEBublík František ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 14.5.202137
1.6.2021CZEBudíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice A6 ZMZ 1.6.2021263
16.5.2021CZEBurgermeister Karel TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda A6 MMZ 23.5.2021137
16.5.2021CZEBurgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda A7 ZSZ 23.5.2021138
31.5.2021CZEButala Jiří Velo akademie Kladno A6 MMZ nezaplaceno0
31.5.2021CZEButala Jiří Velo akademie Kladno A6 MMZ nezaplaceno0
25.5.2021CZEČapková Julie TJ Sokol Vysoká u Mělníka A4 ZZ1 28.5.2021179
14.5.2021CZEČermák Denis ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 14.5.202115
14.5.2021CZEČermáková Johana ADASTRA Cycling Team A4 ZZ1 14.5.202116
1.6.2021CZEČerný Antonín BSK CYKLO-MARKET JUNIORS A7 MSZ 3.6.2021337
1.6.2021CZEChlubna Šimon Moravec Team A5 MZ2 1.6.2021278
1.6.2021CZEChlubnová Ella Moravec Team A3 ZP 1.6.2021279
17.5.2021CZEChybová Dorota A1 OD nezaplaceno0
21.5.2021CZECichák Mikuláš Cycology North Bike Club A6 MMZ 23.5.2021128
21.5.2021CZECicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club A4 ZZ1 23.5.2021129
23.5.2021CZECimrman Jára Veloakademie Kladno A7 MSZ 24.5.2021143
30.5.2021CZEConev Georgi A1 OD 31.5.2021202
18.5.2021CZEČtrnáctý Antonín Velo Akademie Kladno A5 MZ2 20.5.2021114
30.5.2021CZEDajč Michael Cycology North Bike Club A1 OD 31.5.2021206
30.5.2021CZEDajčová Amálie Cycology North Bike Club A6 ZMZ 31.5.2021207
14.5.2021CZEDedek Ondřej A4 MZ1 1.6.2021266
1.6.2021CZEDedera Vojtěch A3 MP 2.6.2021299
14.5.2021CZEDěták Mikuláš ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 14.5.202125
14.5.2021CZEDinga Jan ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 14.5.202139
14.5.2021CZEDingová Anna ADASTRA Cycling Team A8 ZK 14.5.202138
24.5.2021CZEDobrý Ondřej CK LOKO Rakovník A5 MZ2 nezaplaceno0
24.5.2021CZEDobrý Radim CK LOKO Rakovník A6 MMZ nezaplaceno0
17.5.2021CZEDostál Martin Akademie cyklistických sportů A3 MP 18.5.202192
17.5.2021CZEDostálová Andrea Akademie cyklistických sportů A4 ZZ1 18.5.202191
30.5.2021CZEDrábek Tom Čistý sport kids racing team A4 MZ1 31.5.2021201
30.5.2021CZEDrábková Nela Čistý sport kids racing team A5 ZZ2 31.5.2021200
18.5.2021CZEDulanský Filip Herbyservis A4 MZ1 18.5.202188
31.5.2021CZEDurdil Tomáš BSK Cyklo-market juniors A6 MMZ 31.5.2021244
31.5.2021CZEDuril Lukáš BSK Cyklo-market juniors A4 MZ1 31.5.2021245
16.5.2021CZEDušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda A8 ZK 23.5.2021139
1.6.2021CZEDvořák Vojtěch A3 MP 4.6.2021340
1.6.2021CZEDvořák Matěj A1 OD 4.6.2021339
30.5.2021CZEElbadri Jakub Dukla Praha A8 MK 31.5.2021210
31.5.2021CZEErbenová Marianna Czech MultiSport Coaching A6 ZMZ 2.6.2021286
12.5.2021CZEFaltýnek Jan Cyklo team ČEZ Tábor A8 MK 14.5.20214
14.5.2021CZEFaltys Pavel ADASTRA Cycling Team A3 MP 14.5.202133
14.5.2021CZEFaltysová Nela ADASTRA Cycling Team A7 ZSZ 14.5.202132
2.6.2021CZEFojtova Adelka A2 ZB nezaplaceno0
1.6.2021CZEFoltýn Marek Pipi Team A1 OD 2.6.2021304
14.5.2021CZEFous Vít ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 14.5.202131
13.5.2021CZEFreudl David BIKE puzzle team A6 MMZ 14.5.20212
13.5.2021CZEFreudlová Andrea BIKE puzzle team A5 ZZ2 14.5.20213
23.5.2021CZEFriedl Krystof Act Lerak Blansko A7 MSZ 24.5.2021144
21.5.2021CZEFrydrychova Karolina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A6 ZMZ 23.5.2021131
12.5.2021CZEGirgalová Julie BIKE puzzle team A4 ZZ1 13.5.20211
31.5.2021CZEGrégrová Markéta LAWI junior team A7 ZSZ 31.5.2021218
19.5.2021CZEHabr Chris Skiandbike Kunratice A8 MK 19.5.2021111
18.5.2021CZEHájek Tomáš BRILON RACING TEAM MB A7 MSZ 19.5.2021106
28.5.2021CZEHannay Kateřina Ann Express Tufo Team Kolín A5 ZZ2 31.5.2021229
1.6.2021CZEHarakal Fanda Czech Multisport Coaching A7 MSZ 2.6.2021285
31.5.2021CZEHavel Eliáš ADASTRA Cycling Team A3 MP 31.5.2021204
27.5.2021CZEHavelka Matěj Brilon Racing Team A7 MSZ 27.5.2021177
8.5.2021CZEHAVLÍČEK ADAM DUKLA PRAHA A6 MMZ 16.5.202158
2.6.2021CZEHavlová Justýna MS Bike Academy Racing A7 ZSZ 3.6.2021333
31.5.2021CZEHavlová Eliška ADASTRA Cycling Team A6 ZMZ 31.5.2021203
19.5.2021CZEHloušek Miroslav velo akademie Kladno A5 MZ2 4.6.2021338
17.5.2021CZEHofman Eliáš Brilon racing team A7 MSZ 18.5.202184
1.6.2021CZEHojdová Michaela MS BIKE ACADEMY racing A7 ZSZ 2.6.2021310
1.6.2021CZEHojdová Veronika MS BIKE ACADEMY racing A4 ZZ1 2.6.2021309
31.5.2021CZEHojka František EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN A8 MK 31.5.2021232
30.5.2021CZEHolan Marek A2 MB 31.5.2021220
30.5.2021CZEHolanova Mariana A3 ZP 31.5.2021219
29.5.2021CZEHorká Karolína CK 1967 Česká Kamenice A5 ZZ2 30.5.2021187
13.5.2021CZEHrdina Adam Junior bikeranch team A6 MMZ 17.5.202181
14.5.2021CZEHrdina Adam COPR PŘEŠTICE A7 MSZ 14.5.202146
13.5.2021CZEHrdina Matyáš Junior kross bikeranch team A5 MZ2 17.5.202180
1.6.2021CZEHrdlička Filip FAKEER TEAM A5 MZ2 nezaplaceno0
1.6.2021CZEHrdlička Martin A2 MB 1.6.2021246
1.6.2021CZEHrdličková Adriana FAKEER TEAM A3 ZP nezaplaceno0
25.5.2021CZEHruda Martin Drahanský sport team A4 MZ1 26.5.2021164
25.5.2021CZEHruda Petr Drahanský sport team A5 MZ2 26.5.2021163
25.5.2021CZEHruda Tomáš Drahanský sport team A6 MMZ 26.5.2021162
25.5.2021CZEHusák David CK Loko Rakovník A5 MZ2 nezaplaceno0
13.5.2021CZEHutnikova Margarita Predzaci A3 MP 25.5.2021155
1.6.2021CZEJanata Jakub A5 MZ2 2.6.2021317
1.6.2021CZEJanata Lukáš A5 MZ2 2.6.2021318
19.5.2021CZEJanovský Tomáš MS BIKE ACADEMY RACING A7 MSZ 19.5.2021105
13.5.2021CZEJanů Tomáš Bike puzzle team A6 MMZ 18.5.202185
15.5.2021CZEJech Lukáš ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 15.5.202156
13.5.2021CZEJedličková Adéla MS BIKE ACADEMY RACING A5 ZZ2 3.6.2021322
13.5.2021CZEJedličková Nela MS BIKE ACADEMY RACING A7 ZSZ 3.6.2021323
30.5.2021CZEJelínek Patrik Patrik A1 OD 31.5.2021194
24.5.2021CZEJelínek Tomáš Drahanský sport team A7 MSZ 28.5.2021183
10.5.2021CZEJezek Vaclav Brilon racing team MB A8 MK nezaplaceno0
26.5.2021CZEJílek David Bicykl team Ústí nad Labem A6 MMZ 26.5.2021165
18.5.2021CZEJirka Jaroslav VELO AKADEMIE KLADNO A5 MZ2 19.5.2021100
18.5.2021CZEJirka Jan VELO AKADEMIE KLADNO A4 MZ1 19.5.2021101
18.5.2021CZEJirkovský Filip Velo Akademie Kladno A4 MZ1 18.5.202198
31.5.2021CZEJirovská Ema A4 ZZ1 1.6.2021256
31.5.2021CZEJirovský Mikuláš A2 MB 1.6.2021257
25.5.2021CZEJogl Denis Ck loko rakovnik A6 MMZ 28.5.2021180
31.5.2021CZEJohánek Vojtěch BSK Cyklo-Market Juniors A4 MZ1 1.6.2021269
18.5.2021CZEJohánek Štěpán BSK Cyklo-market Junior A6 MMZ 19.5.2021108
2.6.2021CZEJuránek Kryštof A3 MP nezaplaceno0
14.5.2021CZEJuránková Karolína ADASTRA Cycling Team A5 ZZ2 14.5.202114
1.6.2021CZEJurka Martin A2 MB 1.6.2021276
1.6.2021CZEJurka František Bicykl Team Ústí nad Labem A4 MZ1 1.6.2021275
1.6.2021CZEKáčerek Lukáš A4 MZ1 2.6.2021302
31.5.2021CZEKalaš Štěpán Ústecké centrum cyklistiky A6 MMZ 1.6.2021258
12.5.2021CZEKameník Jan BIKE puzzle team A7 MSZ 14.5.20219
15.5.2021CZEKameník Dominik ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 15.5.202153
12.5.2021CZEKameníková Hana BIKE puzzle team A5 ZZ2 14.5.20218
22.5.2021CZEKarlovec Jan A2 MB 27.5.2021174
23.5.2021CZEKarlovská Simona A3 ZP 25.5.2021151
31.5.2021CZEKlauzova Petrásková Kristýna A4 MZ1 nezaplaceno0
24.5.2021CZEKočvara Jakub Drahanský sport team A7 MSZ 28.5.2021184
13.5.2021CZEKohout Jindřich Velo akademie Kladno A5 MZ2 15.5.202147
14.5.2021CZEKolář David ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 14.5.202128
14.5.2021CZEKolář Dalibor ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 14.5.202127
21.5.2021CZEKolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A6 ZMZ 24.5.2021145
31.5.2021CZEKosina Jakub Kokos A3 MP nezaplaceno0
29.5.2021CZEKosina Vojtěch A3 MP nezaplaceno0
29.5.2021CZEKosina Matěj Kokos A4 MZ1 nezaplaceno0
30.5.2021CZEKoutková Aneta Bike team Nové Město na Moravě A7 ZSZ 2.6.2021314
13.5.2021CZEKovář David Expres CZ - TUFO TEAM KOLÍN A2 MB 17.5.202168
13.5.2021CZEKovář Daniel Expres CZ - TUFO TEAM KOLÍN A4 MZ1 17.5.202167
24.5.2021CZEKrál Jan MS BIKE ACADEMY RACING A7 MSZ nezaplaceno0
25.5.2021CZEKříž Petr Triathlon Tábor A3 MP 26.5.2021159
22.5.2021CZEKříž Filip A3 MP nezaplaceno0
25.5.2021CZEKříž David Triathlon Tábor A6 MMZ 26.5.2021161
1.6.2021CZEKřižák Matěj CK LOKO Rakovník A5 MZ2 2.6.2021287
25.5.2021CZEKřížová Veronika Triathlon Tábor A4 ZZ1 26.5.2021160
27.5.2021CZEKroupová Jolana Akademie cyklistických sportů A6 ZMZ nezaplaceno0
19.5.2021CZEKruliš Jan TJ Stadion Louny A7 MSZ nezaplaceno0
14.5.2021CZEKryl Karol ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 14.5.202129
1.6.2021CZEKrýsl Lukáš MS BIKE ACADEMY RACING A8 MK 1.6.2021274
27.5.2021CZEKubelková Nikola Cycology North Bike Club A7 ZSZ 28.5.2021185
30.5.2021CZEKubíček Jan SK Velo Praha A6 MMZ 31.5.2021208
30.5.2021CZEKubíčková Barbora SK Velo Praha A5 ZZ2 31.5.2021209
23.5.2021CZEKučera Jakub ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 23.5.2021120
24.5.2021CZEKuchař Josef ACT LERAK BLANSKO A7 MSZ 2.6.2021282
23.5.2021CZEKuchař Jáchym ACT Lerak Blansko A6 MMZ 25.5.2021153
18.5.2021CZEKučva Tomáš Akademie cyklistických sportů A6 MMZ 23.5.2021123
19.5.2021CZEKudrna Viktor BMX Bohnice A4 MZ1 nezaplaceno0
14.5.2021CZEKukla Dominik ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 14.5.202121
31.5.2021CZEKussmannová Nelly Ústecké centrum cyklistiky A6 ZMZ 31.5.2021242
18.5.2021CZEKuthan Mikuláš Bike Live A4 MZ1 31.5.2021196
30.5.2021CZELachout Tadeáš A3 MP 31.5.2021226
30.5.2021CZELachout Sebastian A4 MZ1 31.5.2021227
28.5.2021CZELánová Karolína Bicykl Team Ústí nad Labem A7 ZSZ 31.5.2021192
14.5.2021CZELesage Marek Skiandbike Kunratice Team A8 MK 17.5.202175
14.5.2021CZELesage Radek Skiandbike Kunratice Team A7 MSZ 17.5.202176
30.5.2021CZELhotáková Sofie Rohozec Amulet Team A4 ZZ1 31.5.2021199
1.6.2021CZELibíček Matyáš A5 MZ2 2.6.2021292
2.6.2021CZELienert Patrik ČED Bike team A8 MK 2.6.2021312
2.6.2021CZELienertová Ema ČED Bike team A5 ZZ2 2.6.2021313
2.6.2021CZELienertová Monika ČED Bike team A7 ZSZ 2.6.2021311
31.5.2021CZELubas Jan Czech MultiSport Coaching A7 MSZ 31.5.2021243
23.5.2021CZELukas Frydek ACT leraK Blansko A7 MSZ 30.5.2021190
17.5.2021CZELukáš Kristl Brilon Racing Team A7 MSZ nezaplaceno0
1.6.2021CZEMakovec Dominik Jaroslav Kulhavý cycling team A6 MMZ 2.6.2021297
14.5.2021CZEMálek Matěj MS Bike Academy racing A4 MZ1 14.5.202142
13.5.2021CZEMálek Matěj MS Bike Academy racing A4 ZZ1 nezaplaceno0
3.6.2021CZEMandel Tony A1 OD 3.6.2021334
3.6.2021CZEMandel Leo A4 MZ1 3.6.2021336
3.6.2021CZEMandelová Marion A3 ZP 3.6.2021335
19.5.2021CZEMansfeld Tadeáš PROFI SPORT Cheb A7 MSZ nezaplaceno0
14.5.2021CZEMareček Oliver TJ Kovo Praha A4 MZ1 31.5.2021215
14.5.2021CZEMareček Maxim Kovo Praha A3 MP 31.5.2021216
1.6.2021CZEMaříková Anděla Ústecké centrum cyklistiky A3 ZP 3.6.2021330
30.5.2021CZEMatějka Lukáš SK VELO Praha A6 MMZ 31.5.2021217
13.5.2021CZEMatys Miroslav A4 MZ1 14.5.202111
31.5.2021CZEMazgaj Tobiáš Odolka jede A1 OD 1.6.2021272
31.5.2021CZEMazgajová Nela Odolka jede A3 ZP 1.6.2021267
2.6.2021CZEMeier Tomáš Brilon Racing Team MB A7 MSZ nezaplaceno0
2.6.2021CZEMeier Václav Brilon Racing Team MB A6 MMZ nezaplaceno0
2.6.2021CZEMeierová Karolína Brilon Racing Team MB A3 ZP nezaplaceno0
31.5.2021CZEMelichárek Matěj BSK Cyklo-Market Juniors A4 MZ1 31.5.2021233
1.6.2021CZEMelichárek Štěpán A1 OD 2.6.2021307
31.5.2021CZEMelichárková Anna A3 ZP 31.5.2021234
19.5.2021CZEMitáš Robert SkiAndBike Kunratice Team A7 MSZ 19.5.2021107
30.5.2021CZENaxera Václav Sk Velo Praha A8 MK 30.5.2021189
14.5.2021CZENedvěd Maxmilián ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 14.5.202143
23.5.2021CZENedvěd Maxmilián ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 23.5.2021119
1.6.2021CZENeruda Albert Expres Tufo team Kolin A5 MZ2 nezaplaceno0
1.6.2021CZENerudova Anezka Expres Tufo team Kolín A6 ZMZ nezaplaceno0
14.5.2021CZENičová Emma Dukla Praha A5 ZZ2 2.6.2021316
17.5.2021CZENouzová Miroslava A6 ZMZ nezaplaceno0
22.5.2021CZENováková Daniela AŠ Mladá Boleslav A7 ZSZ nezaplaceno0
14.5.2021CZENovotný Lukáš ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 14.5.202136
31.5.2021CZEOpata Matyáš nářez z řeže A2 MB 1.6.2021253
14.5.2021CZEOrlowská Pavlína A5 ZZ2 14.5.202140
1.6.2021CZEPalkoska Filip A4 MZ1 nezaplaceno0
1.6.2021CZEPalkosková Kateřina A3 ZP nezaplaceno0
31.5.2021CZEPecha Šimon A4 MZ1 1.6.2021250
30.5.2021CZEPechouš Šimon BB Racing A5 MZ2 nezaplaceno0
1.6.2021CZEPeiger Tobiáš A4 MZ1 2.6.2021305
1.6.2021CZEPeigerová Viktorie A3 ZP 2.6.2021306
21.5.2021CZEPeštová Kristina SkiAndBike Kunratice A5 ZZ2 23.5.2021127
17.5.2021CZEPfeffer Matěj A1 OD 18.5.202195
17.5.2021CZEPfeffer Adam A3 MP 18.5.202196
26.5.2021CZEPláteníková Kateřina Rozběháme Bašť A3 ZP 27.5.2021169
26.5.2021CZEPláteníková Lucie Rozběháme Bašť A2 ZB 27.5.2021170
3.6.2021CZEPňovská Ema A1 OD nezaplaceno0
15.5.2021CZEPňovský Sebastian Silvini team A5 MZ2 1.6.2021249
1.6.2021CZEPodhaiský Ondřej TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A6 MMZ 1.6.2021259
27.5.2021CZEPodracká Elena A2 ZB 28.5.2021182
14.5.2021CZEPokorný Vojtěch ADASTRA Cycling Team A4 MZ1 14.5.202130
14.5.2021CZEPokorný Štěpán ADASTRA Cycling Team A3 MP 14.5.202141
19.5.2021CZEPokorný Vojtěch A2 MB 23.5.2021130
31.5.2021CZEPoláček Dominik ACT leraK Blansko A7 MSZ 31.5.2021223
31.5.2021CZEPoláčková Pavlína ACT leraK Blansko A4 ZZ1 31.5.2021225
31.5.2021CZEPoláčková Karolína ACT leraK Blansko A4 ZZ1 31.5.2021224
13.5.2021CZEPolcarová Julie Velo akademie Kladno A4 ZZ1 17.5.202173
31.5.2021CZEPolicar Lukáš SK VELO PRAHA A6 MMZ 2.6.2021300
18.5.2021CZEPopelka Filip ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 18.5.202194
16.5.2021CZEPopovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A6 MMZ 17.5.202161
19.5.2021CZEPospisil Filip TJ Auto Škoda A4 MZ1 20.5.2021113
19.5.2021CZEPospíšil Jan Ski and Bike Kunratice Team A6 MMZ 23.5.2021124
19.5.2021CZEPospíšil Filip Ski and Bike Kunratice Team A7 MSZ 23.5.2021125
27.5.2021CZEPrágl Vítek KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR A4 MZ1 27.5.2021178
25.5.2021CZEPulkrabová Marika Čistý sport A8 ZK 1.6.2021247
19.5.2021CZEPurnoch Matyáš Ski and Bike Kunratice A8 MK 23.5.2021122
19.5.2021CZEPurnoch Jan Ski and Bike Kunratice A7 MSZ 23.5.2021121
1.6.2021CZEPýcha David Kovo Praha A2 MB 2.6.2021281
19.5.2021CZERada Vojtěch SKI AND BIKE KUNRATICE A6 MMZ 19.5.2021102
19.5.2021CZERada Eliška SKI AND BIKE KUNRATICE A4 ZZ1 nezaplaceno0
19.5.2021CZERadová Eliška SKI AND BIKE KUNRATICE A4 ZZ1 19.5.2021103
26.5.2021CZERajs Josef CK loko Rakovník A7 MSZ nezaplaceno0
21.5.2021CZERakárová Juli A3 ZP nezaplaceno0
15.5.2021CZERakárová Zuzana A3 ZP nezaplaceno0
2.6.2021CZERandáček Erik A3 MP 3.6.2021332
2.6.2021CZERandáček Erwin A3 MP 3.6.2021331
1.6.2021CZERauš Dominik A1 OD 1.6.2021280
27.5.2021CZERaušová Aneta A3 ZP 27.5.2021175
29.5.2021CZEReichert Sebastian TátaMáma A4 MZ1 30.5.2021188
26.5.2021CZERek Patrik CK LOKO Rakovnik A7 MSZ 27.5.2021173
26.5.2021CZERekova Anna CK LOKO Rakovnik A6 ZMZ 27.5.2021172
27.5.2021CZEŘíhová Anna A2 ZB 27.5.2021176
1.6.2021CZERompala Tomáš MTB Horoměřice A4 MZ1 2.6.2021284
1.6.2021CZERosa Samuel CK Loko Rakovnik A8 MK 2.6.2021303
1.6.2021CZERosová Jolana CK Loko Rakovnik A6 ZMZ 2.6.2021301
14.5.2021CZERoth Richard ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 14.5.202126
16.5.2021CZERubeš Patrik Predskolaci A3 MP 17.5.202174
13.5.2021CZERusňák Pavel A2 MB 17.5.202166
13.5.2021CZERusňáková Lucie A5 ZZ2 17.5.202165
13.5.2021CZERusňáková Kamila A5 ZZ2 17.5.202164
23.5.2021CZERybář Matouš CK LOKO Rakovník A2 MB 24.5.2021149
23.5.2021CZERybář Kryštof CK LOKO Rakovník A5 MZ2 24.5.2021150
18.5.2021CZESalaquardová Sofie A6 ZMZ 31.5.2021212
13.5.2021CZESamec Filip Brilon Racing Team MB A8 MK 14.5.202110
14.5.2021CZEŠandová Tereza BB Racing Čerčany A5 ZZ2 15.5.202148
14.5.2021CZESarnovský Teodor ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 14.5.202120
23.5.2021CZESchlögl Jakub BIKE puzzle team A4 MZ1 24.5.2021146
23.5.2021CZESchlögl Filip BIKE puzzle team A4 MZ1 24.5.2021147
2.6.2021CZESchnabl David Cyklo-Trial klub střední Čechy A8 MK nezaplaceno0
13.5.2021CZESchusová Eliška BIKE puzzle team A4 ZZ1 14.5.20216
13.5.2021CZESchusová Marie BIKE puzzle team A5 ZZ2 14.5.20215
1.6.2021CZESchwengsbier Václav A3 MP 2.6.2021294
26.5.2021CZEŠedivá Evelína ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem A8 ZK 27.5.2021168
18.5.2021CZEŠedivý Ondřej Bicykl Team Ústí nad Labem A3 MP 18.5.202187
18.5.2021CZEŠedivý Antonín Bicykl Tem Ústí nad Labem A5 MZ2 18.5.202186
14.5.2021CZESedlecký Matěj ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 14.5.202118
14.5.2021CZESedlecký Adam ADASTRA Cycling Team A8 MK 14.5.202117
22.5.2021CZESeifert Lukáš EXPRESS CZ -TUFO TEAM KOLÍN A4 MZ1 23.5.2021132
22.5.2021CZESeifertová Marie A3 ZP 23.5.2021133
18.5.2021CZEŠelmeci Vojtěch Herbyservis A7 MSZ 18.5.202189
2.6.2021CZESemančíková Elinor Forrest Gump A1 OD 2.6.2021315
31.5.2021CZESemančíková Adriana Forrest Gump A2 ZB 31.5.2021237
15.5.2021CZESemerád Marek CYKLOSTAR Trek Pirelli A5 MZ2 17.5.202171
15.5.2021CZESemerádová Emma CYKLOSTAR Trek Pirelli A3 ZP 17.5.202172
24.5.2021CZESeveryn Richard Expres.CZ-TUFO Team Kolín A7 MSZ 28.5.2021186
13.5.2021CZEShestak David A5 MZ2 14.5.20217
31.5.2021CZEŠindelářová Natálie A4 ZZ1 1.6.2021255
31.5.2021CZEŠindelářová Nikola A4 ZZ1 1.6.2021254
3.6.2021CZEŠírlová Adéla Bicykl team Ústí nad Labem A7 ZSZ 3.6.2021325
25.5.2021CZEŠístková Olívie A5 ZZ2 26.5.2021158
1.6.2021CZESkalník Tadeáš A8 MK 2.6.2021293
1.6.2021CZESkalníková Kristýna A1 OD 1.6.2021271
1.6.2021CZESkalníková Karolína A3 ZP 1.6.2021270
14.5.2021CZEŠkopek Martin Author Team Stupno A4 MZ1 1.6.2021262
14.5.2021CZEŠkopek Patrik Author Team Stupno A5 MZ2 1.6.2021260
17.5.2021CZESluková Babeta A5 ZZ2 17.5.202177
17.5.2021CZESluková Klotylda SK VELO PRAHA A6 ZMZ 17.5.202178
17.5.2021CZESmejkal Adam SAMOLEPKY.CZ A8 MK 31.5.2021222
27.5.2021CZESokolík David A1 OD nezaplaceno0
27.5.2021CZESokolík Adam A3 MP nezaplaceno0
27.5.2021CZESokolík Adam A3 MP nezaplaceno0
2.6.2021CZESoljak Petr A2 MB nezaplaceno0
2.6.2021CZEŠoljak Petr A1 OD nezaplaceno0
2.6.2021CZESoljak Jiri A3 MP nezaplaceno0
30.5.2021CZESouček Jakub ČED Bike Team A8 MK 31.5.2021236
2.6.2021CZESouček Jakub Bicykl Team Ústí nad Labem A4 MZ1 2.6.2021319
30.5.2021CZESoučková Amelie ČED Bike Team A6 ZMZ 31.5.2021235
15.5.2021CZESoukup Daniel AuthorTeamStupno A7 MSZ 15.5.202157
31.5.2021CZESoukup Jan A2 MB 31.5.2021231
29.5.2021CZESoukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice A6 ZMZ 31.5.2021211
14.5.2021CZEŠpaček Marek ADASTRA Cycling Team A8 MK 14.5.202119
16.5.2021CZEŠperl Václav Skiandbike Kunratice Team A6 MMZ 17.5.202162
1.6.2021CZESrp Daniel Jaroslav Kulhavý cycling team A7 MSZ 2.6.2021296
30.5.2021CZEStanley Anna Čistý sport kids racing team A6 ZMZ 31.5.2021228
30.5.2021CZEStehlíková Tereza Ústecké centrum cyklistiky A7 ZSZ 31.5.2021205
1.6.2021CZEStrnad Jakub A3 MP 1.6.2021268
29.5.2021CZEŠtrofová Natálie MS BIKE ACADEMY RACING A5 ZZ2 31.5.2021213
29.5.2021CZEŠtrofová Ema MS BIKE ACADEMY RACING A4 ZZ1 31.5.2021214
31.5.2021CZEStudnička Jakub nářez z řeže A7 MSZ 1.6.2021251
31.5.2021CZEStudnička Štěpán nářez z řeže A3 MP 1.6.2021252
30.5.2021CZEStudnička Michal ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 30.5.2021191
18.5.2021CZESuchý Vojtěch ADASTRA Cycling Team A8 MK 18.5.202193
14.5.2021CZESvoboda Frantisek A4 MZ1 nezaplaceno0
14.5.2021CZESvoboda David ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 14.5.202134
14.5.2021CZESvobodová Laura ADASTRA Cycling Team A6 ZMZ 14.5.202135
14.5.2021CZESvobodova Barbara A1 OD nezaplaceno0
15.5.2021CZESzöllös Štefan ADASTRA Cycling Team A6 MMZ 15.5.202155
15.5.2021CZESzöllös Samuel ADASTRA Cycling Team A4 MZ1 15.5.202154
14.5.2021CZETobrman Robin COPR TJ PŘEŠTICE A5 MZ2 15.5.202151
14.5.2021CZETobrman Tadeáš COPR TJ PŘEŠTICE A4 MZ1 15.5.202152
19.5.2021CZETomeš Roman Cycology North Bike Club A5 MZ2 20.5.2021118
30.5.2021CZETominec Jakub A4 MZ1 2.6.2021308
28.5.2021CZETřeska Lukáš Cycology North Bike Club A6 MMZ 28.5.2021181
3.6.2021CZETurek Kryštof Turek-Family A4 MZ1 3.6.2021329
3.6.2021CZETurková Rozálie Turek-Family A3 ZP 3.6.2021328
19.5.2021CZETvrz Jan BSK Cyklo-Market Juniors A6 MMZ 19.5.2021112
14.5.2021CZETvrzníková Markéta ADASTRA Cycling Team A4 ZZ1 14.5.202124
18.5.2021CZETvrzníková Marie ADASTRA Cycling Team A3 ZP 18.5.202199
14.5.2021CZETvrzníková Magdaléna ADASTRA Cycling Team A5 ZZ2 14.5.202123
1.6.2021CZEUšel Ondřej ČED Bike Team A6 MMZ 1.6.2021273
19.5.2021CZEUšel Ondřej SkiandBike Kunratice Team A6 MMZ nezaplaceno0
1.6.2021CZEUšel Ondřej ČED Bike Team A8 MK 2.6.2021283
19.5.2021CZEVachuta Adam SK Velo Praha A7 MSZ 20.5.2021116
19.5.2021CZEVachutová Karla SK Velo Praha A5 ZZ2 20.5.2021115
20.5.2021CZEVáclavů Martina BRILON RACING TEAM MB A7 ZSZ 24.5.2021148
22.5.2021CZEVágner Vít CROSS bikeranch team junior A4 MZ1 23.5.2021134
19.5.2021CZEVajsejtl Jan SkiAndBike Kunratice A6 MMZ 19.5.2021109
19.5.2021CZEVajsejtlová Tereza SkiAndBike Kunratice A4 ZZ1 19.5.2021110
1.6.2021CZEvan den Bogerd Karolina A4 ZZ1 nezaplaceno0
31.5.2021CZEVaněk Lubor Cykloklub Jičín A1 OD 31.5.2021240
31.5.2021CZEVaněk Matěj Cykloklub Jičín A4 MZ1 31.5.2021239
1.6.2021CZEvarys Filip A5 MZ2 2.6.2021295
14.5.2021CZEVašiček Robin ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 14.5.202113
14.5.2021CZEVašíček Denis ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 14.5.202112
27.5.2021CZEVávra Lukáš MS BIKE ACADEMY racing A6 MMZ 31.5.2021198
27.5.2021CZEVávrová Nela MS BIKE ACADEMY racing A7 ZSZ 31.5.2021197
1.6.2021CZEVernerová Martina MS BIKE Academy Racing A6 MMZ 2.6.2021298
1.6.2021CZEVeselsky Jakub Veselaci A3 MP 2.6.2021290
31.5.2021CZEViková Hanka Dukla Praha A7 ZSZ 31.5.2021230
31.5.2021CZEVilk Viktor Ústecké centrum cyklistiky A6 MMZ 2.6.2021291
31.5.2021CZEVoják Matěj A6 MMZ nezaplaceno0
14.5.2021CZEVoják Matěj A6 MMZ nezaplaceno0
31.5.2021CZEVorel Lukáš CED BIKE TEAM A7 MSZ 1.6.2021277
14.5.2021CZEVotípka Jan Akademie Cyklistických Sportů A7 MSZ nezaplaceno0
14.5.2021CZEVotípková Andrea Akademie Cyklistických Sportů A6 ZMZ nezaplaceno0
25.5.2021CZEVrabec Václav A3 MP 26.5.2021156
2.6.2021CZEVrabec Ondřej A1 OD 3.6.2021324
13.5.2021CZEVybíral Kryštof Pocta Bike Gallery A4 MZ1 16.5.202159
13.5.2021CZEVybíralová Kristýna Pocta Bike Gallery A3 ZP 16.5.202160
31.5.2021CZEVýborná Marianna ČED bike team A6 ZMZ 1.6.2021248
14.5.2021CZEVyšín Tomáš ADASTRA Cycling Team A5 MZ2 14.5.202122
1.6.2021CZEZajíček Zdeněk Kross Bikeranch Team junior A3 MP nezaplaceno0
1.6.2021CZEZajíčková Karolína Kross Bikeranch Team junior A6 ZMZ nezaplaceno0
25.5.2021CZEŽák Jakub Bicykl Team Ústí nad Labem A8 MK 26.5.2021157
17.5.2021CZEZavadil Tobiáš Cycling Academy Tábor A5 MZ2 nezaplaceno0
17.5.2021CZEZavadil Mikuláš Cycling Academy Tábor A5 MZ2 17.5.202182
17.5.2021CZEZavadil Tobiáš Cycling Academy Tábor A5 MZ2 17.5.202183
15.5.2021CZEZazvonil Jáchym Velo Akademie Kladno A5 MZ2 15.5.202150
15.5.2021CZEZazvonil Štěpán Velo Akademie Kladno A7 MSZ 15.5.202149
30.5.2021CZEZeman Jakub Bicykl Team Ústí nad Labem A6 MMZ 31.5.2021195
31.5.2021CZEZeman Petr Bike Club Město Touškov A7 MSZ 1.6.2021265
30.5.2021CZEZemanová Rozálie Bicykl Team Ústí nad Labem A5 ZZ2 31.5.2021193
25.5.2021CZEŽerníčková Zita BIKE 8144 A5 ZZ2 25.5.2021154
17.5.2021CZEZilvar Šimon ADASTRA Cycling Team A7 MSZ 17.5.202163
1.6.2021CZEŽižka Vašek A3 MP 3.6.2021320
1.6.2021CZEŽižka Vojta A4 MZ1 3.6.2021321
19.5.2021CZEZlesák David A4 MZ1 24.5.2021140
19.5.2021CZEZlesák Šimon A3 MP 19.5.2021104
23.5.2021CZEZouhar Tadeáš ACT LERAK BLANSKO A8 MK 23.5.2021135