Startovní listina KONOPIŠŤSKÁ DESÍTKA - 25. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D131
A239
ST45
BF50
A124
A325
A425
A613
A515
A8
A73
Kategorie
MAMuži A 18 - 39 let39
MBMuži B 40 - 49 let28
SSŠtafeta - smíšená21
D2Dívky 2014 - 201521
BFZDívky - Buď fit19
H2Hoši 2014 - 201518
SZŠtafeta - ženy18
MCMuži C 50 - 59 let17
BFZŽeny - Buď fit17
ZGŽeny G 35 - 45 let15
D3Dívky 2012 - 201314
H1Hoši 2016 - 2017 14
D4Dívky 2010 - 201114
H5Hoši 2008 - 200912
H3Chlapci 2012 - 201311
H4Chlapci 2010- 201111
D1Dívky 2016 - 201710
D5Dívky 2008 - 200910
ZHŽeny H 45 - 54 let10
BFMHoši - Buď fit8
ZFŽeny F do 34 let8
BFMMuži - Buď fit6
SMŠtafeta - muži6
HBHoši - Broučci 2018 a mladší6
MEMuži E 70 a více let6
ZIženy I 55 a více let5
D6Dívky 2006 - 20075
MDMuži D 60 - 69 let3
DBDívky - Broučci 2018 a mladší2
H7Hoši 2003 - 20052
D7Dívky 2003 - 20051
H6Hoši 2006 - 20071
Celkem přihlášených378

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
2.6.2021CZEAdamcová Andrea Běžíme za Vlašim 10 km ZH 3.6.2021234
7.6.2021CZEBartáková Jana Česká Lípa 10 km ZG 8.6.2021161
7.6.2021CZEBartošicová Tereza 680 m D3 8.6.2021266
28.4.2021CZEBaťcha Tomáš Atletika Benešov 1360 m H5 1.5.202182
1.6.2021SVKBeleš Andrej Bratislava Falcons 10 km MA 1.6.2021210
6.4.2021CZEBerková Klára 100 m DB 8.4.20218
6.4.2021CZEBerková Kateřina 100 m D1 8.4.20217
17.4.2021CZEBezkorovayny Andriy 10 km MB 24.4.202148
18.5.2021CZEBielik Ondřej Hluchý místa 10 km MA 27.5.2021141
5.6.2021CZEBlazek Premysl Šneci v běhu 10 km MB 6.6.2021259
2.4.2021CZEBožovská Karolína Atletika Benešov 680 m D3 6.4.20211
7.6.2021CZEBrabec Josef 10 km MB 7.6.2021180
19.4.2021CZEBrožík Ivan Atletika Benešov 1360 m H5 24.4.202158
19.4.2021CZEBrožíková Marie Atletika Benešov 680 m D3 24.4.202157
11.5.2021CZEBrzobohatá Šárka 10 km ZG 13.5.2021122
28.4.2021CZEBubáková Karolína Atletika Benešov 1020 m D5 15.5.202181
8.6.2021CZEBubeník Karel Senior Fitnes Praha 10 km ME 8.6.2021273
4.5.2021CZECalta Matyáš Atletika Benešov 1360 m H5 5.5.2021111
13.4.2021CZECarmine Nicol Atletika Jižní Město 1020 m D5 15.4.202127
28.5.2021CZEČastvaj Daniel Mnichovice 10 km MB 29.5.2021169
8.6.2021CZEČečáková Anežka + Pečenková Debora + Hrášek Filip DAF ST SS 10.6.2021714
4.6.2021CZEČečil Matyáš 100 m HB 7.6.2021254
5.5.2021CZEČedík Lukáš Atletika Benešov 340 m H2 6.5.2021112
5.4.2021CZEČermínová Jana Atletika Benešov 680 m D3 7.4.20216
12.4.2021CZEČervová Zuzana lenochod 10 km ZI 15.4.202123
8.6.2021CZEChaloupka Vítězslav Běžci z lesa 10 km ME 8.6.2021271
27.4.2021CZEChlupatý Ondřej MRAČ 10 km MA 11.5.202176
26.4.2021CZEChobotská Elena 340 m D2 27.4.202174
26.4.2021CZEChobotská Iva 10 km ZF 27.4.202173
26.4.2021CZEChobotský Jiří 10 km MA 27.4.202172
27.4.2021CZEChobotský Jiří 100 m HB 27.4.202175
7.4.2021CZEChvátal Daniel 10 km MB 19.4.202113
7.4.2021CZEChvátalová Vendula 3 200 m BFZ 19.4.202115
7.4.2021CZEChvátalová Markéta 10 km ZH 19.4.202114
17.5.2021CZECinka Ivan Atletika Benešov 10 km MD 17.5.2021127
7.6.2021CZEČuříková Daniela Atletika Benešov 1020 m D5 7.6.202199
1.6.2021CZEDoležal Jan 10 km MB 2.6.2021224
3.6.2021CZEDoležalová Dana 10 km ZH 4.6.2021242
30.4.2021CZEDoležalová Anna 680 m D4 1.5.202194
7.6.2021CZEĎoubalíková Adéla Klub lyžování při sportovním gymnáziu Jablonec nad Nisou 3 200 m D7 8.6.2021100
1.6.2021CZEDřízal Marek 3 200 m BFM 1.6.2021207
26.5.2021CZEDubják Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km MC 28.5.2021163
28.5.2021CZEDubjáková Kateřina Podblaničtí rytíři 10 km ZF 29.5.2021167
9.6.2021CZEDušek Tadeáš HC LEV Benešov 340 m H2 10.6.2021327
9.6.2021CZEDušková Nikola HC LEV Benešov 100 m DB 10.6.2021328
1.6.2021CZEElčkner Miroslav 10 km MB 1.6.2021202
1.6.2021CZEElčknerová Vendula 10 km ZH 1.6.2021208
30.5.2021CZEEšnerová Pavlína + Pavlína Fuxová + Tomáš Karas RUN TC ST SS 11.6.2021715
6.6.2021CZEFantová Magdalena BBRacing 3 200 m BFZ 7.6.2021258
6.6.2021CZEFantova Magdalena BBRacing 680 m D4 7.6.2021261
3.6.2021CZEFiala Matyáš Atletika Benešov 340 m H2 4.6.2021244
3.6.2021CZEFialová Veronika 100 m D1 4.6.2021246
13.4.2021CZEFilip Pavel 680 m H4 20.4.202126
1.6.2021CZEFilipová Bára Atletika Benešov 340 m D2 2.6.2021221
3.6.2021CZEFiller Martin ŠSK Újezd nad Lesy 340 m H2 5.6.2021241
6.6.2021CZEFlašíková Magdalena 10 km ZF 7.6.2021233
28.5.2021CZEFrelich Martin Sokol České Budějovice 10 km MC 30.5.2021174
8.6.2021CZEFrühbauer Drahomír 10 km MB 11.6.2021331
8.6.2021CZEFrühbauer Vojtěch 3 200 m BFM 11.6.2021330
1.6.2021CZEGabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 1360 m H5 3.6.2021214
1.6.2021CZEGabko Lukáš 10 km MB 3.6.2021212
1.6.2021CZEGabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3 200 m BFM 3.6.2021215
1.6.2021CZEGabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3 200 m BFZ 3.6.2021217
1.6.2021CZEGabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m D4 3.6.2021216
30.5.2021CZEGanich Vladislav 10 km MA 8.6.2021274
8.4.2021CZEGaudek Jaroslav 10 km MB 8.4.202118
9.6.2021CZEGregoriades Tomas Team Herbalife 10 km MA 10.6.2021291
28.5.2021CZEHanzlová Emma + Erika Osičková + Alena Pinkasová Astra holky ST SZ 31.5.2021704
16.4.2021CZEHaváčková Lucie 3 200 m BFZ 20.4.202146
28.5.2021CZEHavránek Vojtěch + Lukáš Pavlica + Marek Čepela Astra kluci ST SM 31.5.2021710
10.5.2021CZEHazdrová Michaela ŠSK Újezd nad Lesy 1020 m D6 13.5.2021121
10.5.2021CZEHazdrová Michaela ŠSK Újezd nad Lesy 3 200 m BFZ 13.5.2021120
7.6.2021CZEHendrychová Eva + Hana Málková + Lucie Benešová Zmije ST SZ 8.6.2021711
9.6.2021CZEHlaváček Erik JUDO 10 km MA 10.6.2021324
6.6.2021CZEHlaváček Petr Haven team Jablonec n.N. 10 km MC 8.6.2021206
6.6.2021CZEHnát Vladimír 3 200 m BFM 7.6.2021240
4.4.2021CZEHnízdilová Eva BBK 10 km ZH 14.4.20215
9.6.2021CZEHolada Miloš BBK Benešov 10 km MC 9.6.2021317
9.6.2021CZEHolánek Lukáš + Holánková Hana + Holánková Gabriela Benešovský válec ST SS 10.6.2021712
28.5.2021CZEHoradová Ela Sokol Senohraby 1020 m D6 29.5.2021177
9.6.2021CZEHorák Michal JUDO 10 km MA 10.6.2021296
31.5.2021CZEHoustecky Lukas Run TC 10 km MA 12.6.2021333
9.6.2021CZEHradecká Lenka Ňu - team 10 km ZG 10.6.2021289
24.5.2021CZEHršelová Lenka Mníšek pod Brdy 3 200 m BFZ 27.5.2021154
24.5.2021CZEHršelová Justýna Mníšek pod Brdy 340 m D2 27.5.2021155
7.5.2021CZEHrubá Eva + Marcela Čáslavová + Lucie Tomsová Atletika Benešov ST SZ 11.5.2021702
24.4.2021CZEHrubínová Lenka 3 200 m BFZ 26.4.202166
18.5.2021CZEHrubý Filip Atletika Benešov 100 m H1 21.5.2021137
22.4.2021CZEHrubý Jakub 680 m H3 24.4.202161
14.5.2021CZEHruby Adam Atletika Benešov 340 m H2 17.5.2021124
3.5.2021CZEHuňka Martin 10 km MA 4.5.2021101
2.6.2021CZEJahoda Vojtěch Triatlon Team Tábor 10 km MA 3.6.2021229
7.6.2021CZEJalůvka Jan Novis TK Praha 10 km MC 8.6.2021173
1.6.2021CZEJanďourek Petr 10 km MB 2.6.2021225
25.5.2021CZEJánošík Rudolf Podblaničtí rytíři 10 km MC 7.6.2021160
25.5.2021CZEJánošík Dominik Atletika Vlašim 3 200 m BFM 7.6.2021159
25.5.2021CZEJánošík Dominik Atletika Vlašim 1360 m H5 7.6.2021158
8.6.2021CZEJanovský Stanislav Praha 12 10 km MD 9.6.2021312
17.5.2021CZEJareš Tomáš Perňa System 10 km MA 18.5.2021136
7.6.2021CZEJareš Vojtěch 10 km MA 8.6.2021152
8.6.2021CZEJaroš Lukáš 100 m H1 10.6.2021295
8.6.2021CZEJarosova Lucka 340 m D2 10.6.2021294
18.4.2021CZEJelínek Tomáš Praha 6 10 km MA 19.4.202154
9.6.2021CZEJinda Lukáš 10 km MA 10.6.2021297
6.6.2021CZEJiroušková Hana Běžíme za Vlašim 10 km ZH 7.6.2021262
1.6.2021SVKJunga Tomáš Púchov 10 km MA 1.6.2021209
26.5.2021CZEKabelka Jiří 10 km MB 7.6.2021164
31.5.2021CZEKadlecová Aneta @Running_rosi 10 km ZG 31.5.2021194
15.4.2021CZEKalošová Monika Atletika Benešov 680 m D3 26.4.202139
15.4.2021CZEKalošová Ema Atletika Benešov 340 m D2 26.4.202138
13.4.2021CZEkárník zdeněk SVC Ledeč 10 km MC 19.4.202133
9.6.2021CZEKarolová Sylvie Václavice 10 km ZF 10.6.2021290
2.6.2021CZEKmentová Dominika Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m D3 2.6.2021228
23.4.2021CZEKolář Jan Mrač 10 km MA 24.4.202162
25.4.2021CZEKoloc Pavel AC Total Zero 10 km MC 7.5.202169
16.4.2021CZEKopáňko Lukáš Atletika Benešov 340 m H2 24.4.202144
16.4.2021CZEKopáňková Lucie Atletika Benešov 3 200 m BFZ 17.4.202143
16.4.2021CZEKopáňková Kateřina + Soustružník Michal + Vrbatová Lenka ZŠ Týnec nad Sázavou ST SS 17.4.2021706
16.4.2021CZEKopáňková Kateřina 10 km ZG 16.4.202140
16.4.2021CZEKopáňková Lucie Atletika Benešov 1020 m D5 24.4.202145
7.6.2021CZEKos Pavel 10 km MB 8.6.2021118
7.6.2021CZEKos Jakub 3 200 m H7 10.6.2021285
7.6.2021CZEKosová Markéta 10 km ZH 8.6.2021133
7.6.2021CZEKosová Karolína TJ Sokol Senohraby 1020 m D5 10.6.2021288
7.6.2021CZEKosová Karolína TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 8.6.202141
2.6.2021CZEKot Jiří 10 km MB 4.6.2021238
20.4.2021CZEKotiš Martin TJ sokol Senohraby 1360 m H5 5.5.202160
20.4.2021CZEKotišová Karolína TJ sokol Senohraby 1020 m D6 5.5.202159
4.5.2021CZEKoukalová Lada Atletika Benešov 340 m D2 5.5.2021110
1.5.2021CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km MD 7.5.202195
9.6.2021CZEKovařík Václav TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFM 10.6.2021304
6.6.2021CZEKrál Filip 340 m H2 7.6.2021145
9.6.2021CZEKříž Matěj Atletika Benešov 1360 m H5 9.6.2021316
9.6.2021CZEKřížová Lenka + Dušan Kříž + Matěj Kříž Atletika Benešov ST SS 9.6.2021713
9.6.2021CZEKřížová Elen Atletika Benešov 340 m D2 9.6.2021315
3.5.2021CZEKrutská Kateřina Atletika Benešov 680 m D4 5.5.2021106
16.4.2021CZEKubíčková Zuzana Štěkny 3 200 m BFZ 20.4.202147
20.5.2021CZEKučera Radek 3 200 m BFM 25.5.2021146
19.5.2021CZEKučerová Karolína Atletika Benešov 3 200 m BFZ 21.5.2021143
19.5.2021CZEKučerová Aneta Atletika Benešov 3 200 m BFZ 21.5.2021142
19.5.2021CZEKučerová Karolína Atletika Benešov 1020 m D6 21.5.2021144
2.6.2021CZEKukeně Teodor 100 m H1 4.6.2021239
2.6.2021CZEKuliš Petr Snad neumřu 10 km MA 2.6.2021226
7.6.2021CZEKupidlovský Daniel 10 km MB 8.6.2021272
9.6.2021CZELachout Martin 10 km MC 10.6.2021277
2.6.2021CZELandová Markéta 3 200 m BFZ 2.6.2021227
13.4.2021CZELapáček Tomáš SK Florbal Benešov 10 km MA 13.4.202129
7.6.2021CZELapáčková Tereza AC Čáslav 1020 m D5 8.6.2021171
28.5.2021CZELebeda Jaroslav Benešovský běžecký klub 10 km MC 2.6.2021179
23.4.2021CZELípa Pett 680 m H3 26.4.202165
5.6.2021CZELisztwanová Andrea 3 200 m BFZ 6.6.2021257
4.6.2021CZELízner Filip 10 km MA 5.6.2021255
16.4.2021CZELomská Simona Sk Čéčova České Budějovice 680 m D4 17.4.202142
13.4.2021CZELupačová Jaroslava 10 km ZH 14.4.202131
28.4.2021CZELuxemburk Jan 100 m H1 30.4.202180
18.5.2021CZEMachotka Lukáš 100 m H1 20.5.2021139
18.5.2021CZEMachotka Tomáš 340 m H2 20.5.2021138
24.5.2021CZEMalenčuk Miroslav 1360 m H5 7.6.2021156
15.5.2021CZEMalisova Karla Sabzo 10 km ZI 26.5.2021125
7.5.2021CZEMarek Filip Marys family :-) 100 m HB 11.5.2021117
7.5.2021CZEMarková Viktorie Marys family :-) 100 m D1 11.5.2021116
23.5.2021CZEMaur Kryštof Rugby Petrovice 3 200 m BFM 23.5.2021148
19.5.2021CZEMaur Jan + Michaela Maurová + Pavel Kohout Kunratice ST SS 23.5.2021708
23.5.2021CZEMaurová Amélie Kunratice 680 m D3 23.5.2021149
23.5.2021CZEmayer martin Veseleslozenky - RUN TEAM 10 km MB 8.6.2021264
8.6.2021CZEMayerová Zuzana 340 m D2 8.6.2021267
4.6.2021CZEMerašická Dagmar Continental Automotive 10 km ZI 6.6.2021256
23.4.2021CZEMichálek Richard Atletika Benešov 1360 m H5 26.4.202163
23.4.2021CZEMichálek Matyáš SK Benešov 340 m H2 26.4.202164
6.4.2021CZEMíčková Karolína Atletika Benešov 340 m D2 8.4.20219
4.6.2021CZEMíkovcová Magdalena Atletika Jižní Město 1020 m D5 5.6.2021250
4.6.2021CZEMíkovec Daniel Atletika Jižní Město 680 m H4 5.6.2021251
8.5.2021CZEMomot Yuriy Vysočina Running 10 km MC 13.5.2021119
3.5.2021CZEMožíšová Magdaléna TJ Sokol Senohraby 680 m D4 3.5.2021105
8.6.2021CZENavrátil Josef Strančice 10 km ME 10.6.2021311
17.5.2021CZENekolová Simona SportObchod.cz 10 km ZG 28.5.2021131
9.6.2021CZENěmeček Petr 10 km MB 10.6.2021323
9.6.2021CZENěmeček Adam 680 m H4 10.6.2021320
9.6.2021CZENěmečková Nela 680 m D3 10.6.2021322
26.4.2021CZENěmečková Monika 10 km ZG 27.4.202171
9.6.2021CZENerad Adam 340 m H2 10.6.2021276
9.6.2021CZENeradova Magdalena 100 m D1 10.6.2021275
6.6.2021CZENetík Antonín 100 m H1 7.6.2021260
9.6.2021CZENovák Pavel Myšáci 3 200 m BFM 10.6.2021281
1.5.2021CZENovák Daniel Atletika Benešov 680 m H4 5.5.202196
3.6.2021CZENovák Martin AMCYKL Humpolec 10 km MB 5.6.2021247
2.5.2021CZENovák Rosťa + Michal Hujer + Daniel Novák Xmeechu ST SM 14.5.2021709
3.5.2021CZENovak Ondrej 10 km MB 4.5.2021107
9.6.2021CZENovák Ondřej Myšáci 3 200 m BFM 10.6.2021282
9.6.2021CZENovák Ondřej Myšáci 340 m H2 10.6.2021286
9.6.2021CZENováková Kateřina Myšáci 3 200 m BFZ 10.6.2021284
9.6.2021CZENováková Daniela Myšáci 3 200 m BFZ 10.6.2021283
8.6.2021CZENováková Denisa 3 200 m BFZ 10.6.2021310
9.6.2021CZENováková Daniela Myšáci 680 m D4 10.6.2021280
9.6.2021CZENováková Kateřina Myšáci 340 m D2 10.6.2021279
4.6.2021CZENováková Alena JAD Benešov 3 200 m BFZ 7.6.2021253
2.5.2021CZENováková Sára + Leontýna Tůmová + Jana Klápová tým Leuška ST SZ 14.5.2021701
1.6.2021CZEOberlander Jan Sokol Senohraby 10 km MB 2.6.2021211
28.5.2021CZEOsičková Markéta TJ Astra Zahradní Město 3 200 m BFZ 31.5.2021170
2.6.2021CZEOtta Zdeněk 10 km MA 3.6.2021231
1.6.2021CZEPapáček Michal 10 km MA 10.6.2021303
18.4.2021CZEPapoušek Tomáš 10 km MA 19.4.202151
18.4.2021CZEPapoušek Michal 10 km MA 30.4.202150
18.4.2021CZEPapoušek Lukáš 10 km MA 19.4.202149
2.6.2021CZEParýzek Jakub TJ SOKOL SENOHRABY 340 m H2 4.6.2021237
2.6.2021CZEParýzková Lucie TJ SOKOL SENOHRABY 680 m D3 4.6.2021236
16.5.2021CZEPavlík Miroslav TK Benešov 340 m H2 19.5.2021126
17.5.2021CZEPazdera Jiří SKP 100 m H1 30.5.2021134
17.5.2021CZEPazdera Jiří SKP 10 km MA 30.5.2021135
30.5.2021CZEPechalova Martina 10 km ZH 30.5.2021185
1.6.2021CZEPechová Anna 10 km ZG 1.6.2021203
6.4.2021CZEPechová Iveta BBK 10 km ZH 6.4.202112
8.6.2021CZEPelikánová Lucie Atletika Benešov 1020 m D5 9.6.2021314
13.4.2021CZEPloc Jaroslav 10 km MA 13.4.202130
3.4.2021CZEPodešva Patrik Sokol Senohraby 680 m H4 9.4.20214
3.4.2021CZEPodešva Alex Sokol Senohraby 340 m H2 9.4.20213
6.5.2021CZEPodlipná Eva 680 m D4 7.5.2021113
24.5.2021CZEPolan Miroslav Spartak Praha 4 10 km MC 25.5.2021153
28.4.2021CZEPořízková Kateřina 3 200 m BFZ 29.4.202179
9.6.2021CZEPražák Vojtěch TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m H3 10.6.2021325
9.6.2021CZEPražák Václav 100 m H1 10.6.2021326
14.4.2021CZEPresler Daniel + Sofie Presler + JUDR Robert Presler Playboy Team 100 m HB 22.4.202135
14.4.2021CZEPresler Sofie + Daniel Presler + JUDR Robert Presler Playboy Team 100 m D1 22.4.202134
11.4.2021CZEPresler Robert 100 m HB 12.4.202121
9.6.2021CZEProcházka Luděk Triatlon Team ASTRA Benešov 10 km MC 9.6.2021313
1.6.2021CZEProvazníková Lucie 100 m D1 2.6.2021223
1.6.2021CZEProvazníková Šárka 340 m D2 2.6.2021222
31.5.2021CZEPrudká Helena Atletika Benešov 340 m D2 2.6.2021193
3.5.2021CZERada Vít Atletika Benešov 680 m H4 4.5.2021109
3.5.2021CZERada Tobiáš Atletika Benešov 1360 m H6 4.5.2021108
28.5.2021CZERatajová Lucie 10 km ZG 29.5.2021168
23.5.2021CZEŘeháková Valerie Atletika Benešov 680 m D3 26.5.2021151
23.5.2021CZEŘeháková Laura Atletika Benešov 1020 m D5 26.5.2021150
17.5.2021CZEReiser Matyáš SportObchod.cz 100 m H1 28.5.2021132
8.6.2021CZEŘíha Karel BBK Benešov 10 km MC 9.6.2021319
29.5.2021CZERůžička Josef Buková, Pravonín 10 km ME 2.6.2021181
30.5.2021CZERůžičková Eliška Houmr run 3 200 m BFZ 1.6.2021192
27.5.2021CZERychna Martin 680 m H4 1.6.2021166
6.6.2021CZEŠachl Vít HC Lev Benešov 340 m H2 7.6.2021232
6.6.2021CZEšachl Ondřej HC Lev Benešov 680 m H3 7.6.2021220
18.5.2021CZEŠafránková Klára 10 km ZG 1.6.2021140
3.5.2021CZEŠafrová Agátka TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 100 m D1 3.5.2021104
3.5.2021CZEŠafrová Klára TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m D3 3.5.2021103
3.5.2021CZEŠafrová Lucie TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 1020 m D5 3.5.2021102
9.6.2021CZESchnurpfeil Ella 100 m D1 10.6.2021287
9.6.2021CZESedmidubský Matěj JUDO 10 km MA 10.6.2021293
9.6.2021CZESedmidubský Václav Judo 10 km MA 10.6.2021298
29.5.2021CZEŠibrava Matěj Zruč nad Sázavou 100 m H1 1.6.2021184
29.5.2021CZEŠibrava Patrik Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m H3 1.6.2021183
29.5.2021CZEŠibrava Stanislav Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km MA 1.6.2021182
6.5.2021CZESilvey Olivia Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 13.5.2021115
12.4.2021CZEŠíma Jirka 10 km MB 13.4.202124
3.6.2021CZEŠimková Tereza 10 km ZG 7.6.2021248
1.5.2021CZEŠinágl Josef Atletika Benešov 3 200 m H7 7.5.202197
1.5.2021CZEŠináglová Anna Atletika Benešov 3 200 m BFZ 7.5.202198
28.4.2021CZESirotiaková Lucia Mrač 3 200 m BFZ 29.4.202178
7.6.2021CZESkořepová Eliška TJ Sokol Senohraby 680 m D4 7.6.2021200
7.6.2021CZESkořepová Eliška TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 8.6.2021270
7.6.2021CZESkořepová Alena TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 7.6.2021205
11.5.2021CZESkramusky Kamil TTT 10 km MB 13.5.2021123
21.5.2021CZEŠkrna David 340 m H2 22.5.2021147
8.4.2021CZEŠkvor Martin 1360 m H5 20.4.202120
8.4.2021CZEŠkvor David 680 m H3 20.4.202119
26.5.2021CZESlavik Vojtěch Depo Praha 10 km MA 29.5.2021162
13.4.2021CZESlunečko Tomáš Votice 10 km MA 13.4.202128
9.6.2021CZESlunečko Josef WRONG 10 km MB 10.6.2021292
6.4.2021CZESmetana Karel Benešovský běžecký klub(BBK) 10 km ME 6.4.202110
9.6.2021CZEStárková Alena SK Babice 10 km ZG 10.6.2021321
7.6.2021CZEŠťastná Lucie TJ Sokol Senohraby 1020 m D6 7.6.2021189
7.6.2021CZEŠťastná Lucie TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 7.6.2021188
7.6.2021CZEŠťastný Jan TJ Sokol Senohraby 10 km MB 7.6.2021190
7.6.2021CZEŠťastný Pavel TJ Sokol Senohraby 1360 m H5 7.6.2021187
8.6.2021CZEStejskalová Šárka 10 km ZG 11.6.2021329
29.4.2021CZEStejskalová Markéta 10 km ZF 30.4.202185
28.5.2021CZEStraka Adam 680 m H3 1.6.2021176
17.5.2021CZEStraka Ondřej Atletika Benešov 340 m H2 21.5.2021129
28.5.2021CZEStraková Karolína 680 m D4 1.6.2021175
6.4.2021CZEŠubrt Matěj Atletika Benešov 680 m H3 8.4.202111
3.4.2021CZEŠubrtová Lucie 340 m D2 7.4.20212
3.6.2021CZEŠvadlenka Martin 10 km MB 7.6.2021243
19.4.2021CZESvoboda Václav Plnej pupek Č.Budějovice 10 km ME 25.4.202156
24.4.2021CZESvobodová Tereza Atletika Benešov 680 m D4 26.4.202168
24.4.2021CZESvobodová Michala BB Racing 340 m D2 26.4.202167
6.6.2021CZETáborská Anna Sokol Senohraby 340 m D2 10.6.2021307
6.6.2021CZETáborská Jana Senohraby 3 200 m BFZ 10.6.2021306
6.6.2021CZETáborská Anna Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 10.6.2021309
6.6.2021CZETáborský Adam Sokol Senohraby 100 m H1 10.6.2021308
2.6.2021CZETardovská Lucie 3 200 m BFZ 12.6.2021332
7.4.2021CZETrojášková Soňa BBK 10 km ZG 19.4.202116
9.6.2021CZETrsek David JUDO 10 km MA 10.6.2021278
7.6.2021CZETruhelka Tobiáš 10 km MA 8.6.2021268
31.5.2021CZETrýb Vladislav Kola Ledeč 100 m HB 1.6.2021199
31.5.2021CZETrýb Antonín Kola Ledeč 100 m H1 1.6.2021198
31.5.2021CZETrýb Vláďa 3 200 m BFM 1.6.2021196
31.5.2021CZETrýbová Anežka Kola Ledeč 340 m D2 1.6.2021197
31.5.2021CZETrýbová Lucie Kola Ledeč 10 km ZG 1.6.2021195
7.6.2021CZETůma Jiří Spartak Vlašim 10 km MC 8.6.2021165
28.4.2021CZETůma Jonáš Atletika Benešov 3 200 m BFM 29.4.202183
8.6.2021CZETunklová Naďa 3 200 m BFZ 8.6.2021265
28.4.2021CZETurzik Jonáš atletika Benešov 680 m H3 1.5.202184
29.4.2021CZEUrban Lukáš Atletika Benešov 680 m H3 11.5.202188
30.5.2021CZEUrban Jan TJ Astra 3 200 m BFM 31.5.2021191
29.4.2021CZEUrbanová Veronika 340 m D2 11.5.202190
29.4.2021CZEUrbanová Štěpánka 340 m D2 11.5.202189
29.4.2021CZEUrbanová Eliška Atletika Benešov 680 m D4 11.5.202187
7.6.2021CZEVacek Vojtech Triatlon team Tábor 10 km MA 8.6.2021269
31.5.2021CZEVaněk Tomáš 10 km MB 1.6.2021201
18.4.2021CZEVedral Stanislav 10 km MC 20.4.202153
18.4.2021CZEVedral Marek 10 km MA 19.4.202152
1.6.2021CZEVejříková Romana Běhny 10 km ZF 1.6.2021204
1.6.2021CZEVeselá Anita SDH Chloumek 10 km ZI 1.6.2021218
1.6.2021CZEVeselý Vladimír Mělník Chloumek 10 km MC 1.6.2021219
4.6.2021CZEVěžníková Andrea + Kynclová Zuzana + Kroulík Jiří ST SS 5.6.2021707
18.4.2021CZEVilímek Adam 100 m H1 19.4.202155
11.4.2021CZEVilímková Veronika 10 km ZF 19.4.202122
29.4.2021CZEVilímková Barbora Atletika Benešov 680 m D3 30.4.202186
28.5.2021CZEVinduška Pavel Autoservis AWS 10 km MA 5.6.2021178
2.6.2021CZEVlkannova Vladimír 10 km MA 3.6.2021235
13.4.2021CZEVnoučková Nikola 100 m D1 20.4.202132
3.6.2021CZEVobecký Filip Atletika Benešov 680 m H4 4.6.2021245
17.5.2021CZEVobecký Lukáš Atletika Benešov 680 m H4 19.5.2021130
8.6.2021CZEVojta Filip 680 m H4 9.6.2021318
6.6.2021CZEVojta Lukáš Atletika Benešov 3 200 m BFM 7.6.2021213
6.6.2021CZEVojta Lukáš Atletika Benešov 1360 m H5 7.6.2021252
6.6.2021CZEVojtová Monika + Zuzana Šachlová + Marika Pavlíková CZ SK ST SZ 7.6.2021705
29.4.2021CZEVorel Filip Atletika Benešov 340 m H2 2.5.202192
29.4.2021CZEVorlová Anežka 3 200 m BFZ 2.5.202193
29.4.2021CZEVorlová Alžběta Atletika Benešov 340 m D2 2.5.202191
17.5.2021CZEVosátková Libuše 10 km ZI 18.5.2021128
13.4.2021CZEVrátilová Králová Anna 10 km ZF 13.4.202125
7.6.2021CZEVrbatová Alžběta Nadšenci z Posázaví 100 m D1 7.6.2021186
6.6.2021CZEVrbická Martina Šneci v běhu 3 200 m BFZ 7.6.2021172
28.4.2021CZEVynšová Barbora Atletika Benešov 680 m D3 3.5.202177
17.5.2021CZEVynšová Monika + Radka Říhová + Petra Hálová Benešov ST SZ 18.5.2021703
8.4.2021CZEVytrhlík Pavel 10 km MB 8.4.202117
2.6.2021CZEWoller Sebastian SK Benešov 680 m H4 2.6.2021230
15.4.2021CZEŽaba Daniel TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 100 m H1 20.4.202137
15.4.2021CZEŽaba Dominik TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m H3 20.4.202136
9.6.2021CZEZahrádková Ela TJ Sokol Senohraby 340 m D2 10.6.2021305
9.6.2021CZEZahrádková Ema TJ Sokol Senohraby 340 m D2 10.6.2021301
9.6.2021CZEZahrádková Ema TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 10.6.2021300
9.6.2021CZEZahrádková Leontýna TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 10.6.2021299
9.6.2021CZEZahrádková Leontýna TJ Sokol Senohraby 680 m D3 10.6.2021302
25.4.2021CZEZahradník Vojtěch MRAČ 10 km MA 26.4.202170
6.5.2021CZEZahradníková Adéla 680 m D4 7.5.2021114
8.6.2021CZEZemanová Laura Atletika Benešov 680 m D4 8.6.2021263
25.5.2021CZEZíková Michaela 3 200 m BFZ 25.5.2021157
3.6.2021CZEŽůček Petr primadovca.cz 10 km MB 5.6.2021249