Startovní listina EXTREME DOG RACE - Zimní závod

Statistika přihlášených

Trať
Base79
Fun21
Long23
Family7
Junior9
Army2
Kategorie
Z2BŽeny 19 - 39 let34
ZFŽeny17
M2BMuži 19 - 39 let16
Z3BŽeny 40 a více let15
Z1LŽeny 19 - 39 let8
M3BMuži 40 a více let7
M1LMuži 19 - 39 let7
FDospělý + dítě7
JZJuniorky 9 - 15 let6
T+TEAM+5
MFMuži 4
M2LMuži 40 a více let4
JMJunioři 9 - 15 let3
Z2LŽeny 40 a více let2
Z1BŽeny 16 - 18 let2
TTEAM+2
MAMuži (jen ozbrojené složky)1
ZAŽeny (jen ozbrojené složky)1
Celkem přihlášených141

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
6.9.2021CZEAdam Roman + Laky Long M1L 15.9.2021
6.3.2021CZEAdamů Jan + Žuli Honza a Žuli Base M2B 6.3.2021
27.10.2021CZEAlexandrová Pavla + Argana Base Z3B nezaplaceno
31.8.2021CZEBacílková Petra + Paul JK Počin Long Z1L 31.8.2021
18.12.2020CZEBalog Gabriel + Laky Long M2L 28.12.2020
6.3.2021CZEBarnetová Aneta + Larry Base Z2B 6.3.2021
6.3.2021CZEBartošová Šárka + Black Orion GingerStar Army ZA 6.3.2021
6.3.2021CZEBeránek David + Larry + David Beránek Junior JM 6.3.2021
25.10.2021CZEBřezinová Soňa + Roza + Richard Král Long T 26.10.2021
4.10.2021CZEBulawa Tomáš + Bella Base M2B 18.10.2021
2.8.2021CZEBurešová Jana + Bert Base Z3B 2.8.2021
27.8.2021CZEBydžovská Klára + Onyx Fun ZF 30.8.2021
24.11.2020CZECajkářová Anna + Tucker Vlajem za psem Base Z2B 24.11.2020
28.2.2021CZECaudrová Věra + Asta Lady Moravská střela Fun ZF 13.3.2021
23.8.2021CZEČernovský David + Greyssi Junior JM 24.8.2021
9.10.2021CZEČiamporová Vendula + Kirra ŠnekusLazarus Base Z2B 10.10.2021
21.10.2021CZECinková Hana + GarVinDom z Krupičkova mlýna Fun ZF 23.10.2021
6.3.2021CZEDomin Jaromír + Vincent Vega Base M2B 6.3.2021
20.3.2021CZEDufek Martin + Ganga Fit-sever gang Long M1L 22.3.2021
20.3.2021CZEDufková Renata + Filomena Farya Fit-sever.cz Long Z2L 21.3.2021
6.3.2021CZEFaltusová Markéta + Frenk Frenk Base Z3B 6.3.2021
6.3.2021CZEgröbl eva + Trudy rebelss Fun ZF 6.3.2021
19.10.2021CZEHamáková Nikol + Argo Base Z2B 20.10.2021
11.9.2021CZEHanáková Štěpánka + Dolphie + Michal Hanák PortFineWine Long T 14.9.2021
6.3.2021CZEHejnová Jana + Sára Base Z2B 6.3.2021
6.3.2021CZEHeřmánek Tomáš + Amy Base M2B 6.3.2021
2.9.2021CZEHlínová Hana + Bart Base Z3B 10.9.2021
20.9.2021CZEHNAŤUK Michal + Emex SaR HČR Base M3B 26.9.2021
26.10.2021CZEHofmeister Tomáš + Aspen Gitigaro Long M1L nezaplaceno
26.10.2021CZEHofmeister Horáčková Tereza + Gigi Base Z2B nezaplaceno
6.3.2021CZEHomolka Jan + Alma Fun MF 6.3.2021
6.3.2021CZEHomolková Petra + Flora Fun ZF 6.3.2021
6.3.2021CZEHorák Tomáš + Leonidas Base M2B 6.3.2021
2.9.2021CZEHorká Jana + Jessy Lee Base Z3B 10.9.2021
15.10.2021CZEHosenseidlová Barbora + Annie + Lukáš Jiráček Base T+ 19.10.2021
23.8.2021CZEHumlová Markéta + Kylie + Jan Bulánek Bulánci Base T+ 24.8.2021
19.10.2021CZEJakoubková Jana + Akim Base Z1B 21.10.2021
8.9.2021CZEJanáčková Lucie + Apple + Petr Janáček Base T+ 8.9.2021
10.10.2021CZEJansa Vojtěch + Kapo Base M2B 16.10.2021
27.3.2021CZEJanstová Lucie Marie + Hirta Cajdašrot Team Base Z3B 29.3.2021
24.10.2021CZEJarošová Terezie + Harry Junior JZ 25.10.2021
24.10.2021CZEJiřičková Anna + Woody Ani, Stiffi a Woody Base Z2B 27.10.2021
7.10.2021CZEKadlec Petr + Cookie Base M2B 19.10.2021
19.10.2021CZEKahancová Kristýna + Cody MK Tlapky v tahu Fun ZF nezaplaceno
14.9.2021CZEKaisler Filip + Kiko Junior JM 16.9.2021
6.9.2021CZEKaisler Jan + Mylady Mystery Base M2B 7.9.2021
9.3.2021CZEKalinová Monika + Halí Frostbolt Base Z3B 9.3.2021
20.9.2021CZEKastlerová Marie + Bakie BehameSami Base Z2B 29.9.2021
21.10.2021CZEKecina Tomáš + Mája #GLADIATORRACETEAM Base M3B nezaplaceno
6.3.2021CZEKlesová Tereza + Cashire Pomalá Arqeva Fun ZF 6.3.2021
6.3.2021CZEKošťálová Lucie + Brownie Base Z2B 6.3.2021
14.10.2021CZEKracíková Tereza + Debbí Z Krupičkova Mlýna TerysDebbi Fun ZF 15.10.2021
18.9.2021CZEKrbcová Jitka + Charlie Base Z3B 20.9.2021
13.9.2021CZEKřejbská Pavla + Niky Base Z2B 22.9.2021
10.10.2021CZEKrejsová Pavlína + Loki Fun ZF 12.10.2021
6.3.2021CZEKresta Václav + Filosof Base M3B 6.3.2021
17.10.2021CZEKubíček Rudolf + Jack Base M2B 18.10.2021
23.5.2021CZEKuklová Renáta + Ronny Vlajem za psem Base Z2B 25.5.2021
6.3.2021CZEKuťáková Lucie + Amálka Base Z2B 6.3.2021
10.10.2021CZEKyprý Daniel + Tammy Base M3B 12.10.2021
14.9.2021CZELajbner Erik + SKAZKA White Warriors Long M2L 15.9.2021
14.9.2021CZELajbnerová Miroslava + FROZEN + Karolína Lajbnerová White Warriors Family F 23.9.2021
14.9.2021CZELajbnerová Natálie + VENDETTA White Warriors Junior JZ 15.9.2021
14.9.2021CZELajbnerová Miroslava + FROZEN White Warriors Long Z1L 15.9.2021
15.3.2021CZELakatošová Daniela + Athos Musher klub Trenčín Long Z1L 23.3.2021
18.10.2021CZELiebig Ondřej + Hugo + Tomáš Frencl Zmrdogs Base M2B 19.10.2021
22.1.2021CZEMařáková Zuzana + Nala + Klára Petrová Bessi a Nala Family F 24.1.2021
22.1.2021CZEMařáková Zuzana + Bessi Černé lišky Base Z2B 23.1.2021
29.3.2021CZEMarvankova Tereza + Brixi Long Z2L 29.3.2021
23.10.2021CZEMašková Vendula + BB Long Z1L nezaplaceno
27.3.2021CZEMaštálka Daniel + Maya Long M1L 28.3.2021
6.3.2021CZEMayer Michal + Luna TJ Sokol Maxičky Base M3B 6.3.2021
6.3.2021CZEMěchura Lukáš + Leonia Regenia BohemiaLetty) Base M2B 6.3.2021
15.9.2021CZEMuchová Kateřina + Kazy Base Z2B 15.9.2021
28.2.2021CZEMúčková Veronika + Guipagho Chato Moravská střela Base Z2B 28.2.2021
9.3.2021CZEMusil David + Birka of Czech Spirit "Briketka" Briketka a já Long M1L 9.3.2021
9.3.2021CZEMusilová Mispulka + Groot Míša a Groot Fun ZF 9.3.2021
17.8.2021CZENemjová Mária + Bruno Base Z2B 18.8.2021
16.9.2021CZENikolínková Markéta + Sofie Pepi Base Z3B 20.9.2021
21.8.2021CZENovák Lukáš + Speedy Base M2B 30.8.2021
20.9.2021CZENováková Kateřina + Molly + Tom Frencl Base T+ 2.10.2021
9.2.2021CZENováková Alexandra + Leia Base Z2B 10.2.2021
16.9.2021CZENovotná Sylva + Greyssi + Jakub Černovský Greyssi + vnouček + babička Family F 16.9.2021
20.10.2021CZEOlbrichová Silvie + Geoffrey Bobeš Amaranthville Base Z2B 27.10.2021
26.11.2020CZEPátková Tereza + Lily Vlajem za psem Base Z2B 26.11.2020
17.2.2021CZEPekárek Filip + Alf Falco line Base M2B 25.2.2021
16.2.2021CZEPekarkova Vlasta + Canis Ronja Falco line Base Z2B 25.2.2021
16.2.2021CZEPekárková Vlasta + Daisy - Aaliya Aerynne + Majka Pekárková Falco line Family F 25.2.2021
6.3.2021CZEPilgrová Barbora + Jamie Agility Velké Meziříčí Base Z2B 6.3.2021
6.3.2021CZEPišanová Irena + Izzie Irča & Izzie Base Z3B 6.3.2021
20.10.2021CZEPivoňková Lenka + Arwen + Vilém Pivoňka GustArwen Family F 25.10.2021
7.10.2021CZEPokorný Petr + Blueberry + Klára Pokorná Family F 8.10.2021
18.10.2021CZEPoloučková monika + Taira Kateřina Muchová,Tomáš Bulawa Base Z2B nezaplaceno
24.9.2021CZEPrincová Daniela + Teena Von Dočasky Fun ZF 25.9.2021
9.3.2021CZERaušer David + Anett Long M1L 9.3.2021
11.10.2021CZEŘežábková Pavlína + Barney Barney Base Z2B 13.10.2021
23.3.2021CZERogozná Veronika + Šaki Šaka-Team Base Z2B 23.3.2021
21.9.2021CZERondziková Klaudie + Lily Junior JZ 30.9.2021
6.3.2021CZEŠedivá Hana + Ziggy #GLADIATORRACETEAM Base Z2B 6.3.2021
9.3.2021CZESedláková Martina + Amy ze Ždánic Ze Ždánic Fun ZF 9.3.2021
6.3.2021CZESejkora Richard + Halí Long M2L 6.3.2021
6.3.2021CZEŠišoláková Eva + Anička Base Z2B 6.3.2021
9.3.2021CZEŠkarková Aneta + Fantastic April Haliba Junior JZ 9.3.2021
14.10.2021CZESládková Nataša + Meggi Amy Mo-Vake Fun ZF nezaplaceno
23.8.2021CZEŠmejkal Jan + Shelba Base M3B 24.8.2021
6.3.2021CZESmejkalová Jaroslava + Lessí (Alessia Be Lacami) Base Z3B 6.3.2021
22.1.2021CZESmělý Jakub + Bessi Fun MF 23.1.2021
6.3.2021CZESmělý Jakub + Jazz Fun MF 6.3.2021
9.10.2021CZEŠmídová Valérie + Sid + Jan Chylka Family F 10.10.2021
23.8.2021CZESodomkova Ivana + Pepi Base Z3B 25.8.2021
9.3.2021CZEŠonský Roman + Kodiak Frostbolt Long M2L 9.3.2021
9.3.2021CZESpringle Marek + Beast Fun MF 9.3.2021
6.3.2021CZEStejskalova Michaela + Cassie BlackBrindle Lily Sierra Base Z2B 6.3.2021
6.3.2021CZEStraková Diana + Candy Candy a Dy Base Z2B 6.3.2021
21.8.2021CZEStraková Karin + Chuck Base Z2B 30.8.2021
20.10.2021CZEStříbrná Nikola + Ellie Base Z1B 21.10.2021
23.8.2021CZESuda Zdeněk + Capitan zdeneksuda.cz Base M2B 24.8.2021
16.11.2020CZEŠulcová Magdaléna + Meby TEAM OD QUEEN Long Z1L 24.11.2020
6.3.2021CZEŠušlová Petra + Bella Base Z2B 6.3.2021
16.9.2021CZESvobodová Aneta + Dax + Milan Krudenc Psí školička ŠA-GA Base T+ 20.9.2021
26.10.2021CZESvrčková Klára + Betyna Blondýny Junior JZ nezaplaceno
26.10.2021CZESvrčková Miroslava + Stiffi Base Z3B nezaplaceno
25.12.2020CZESyrovátková Kristýna + Bianka Fun ZF 26.12.2020
3.2.2021CZETomeňuk Jaroslav + Viky Army MA 9.2.2021
11.10.2021CZETrnka Václav + Quinny Quinny Base M2B 13.10.2021
9.3.2021CZETůmová Kateřina + Barranquilla Gitigaro Extreme Dog Race team Long Z1L 9.3.2021
6.3.2021CZETůmová Jitka + Yasmína Báječné ženy v běhu Base Z3B 6.3.2021
30.11.2020CZEVachková Rita + Srílančan Pupík Long Z1L 8.12.2020
9.3.2021CZEVáclavů Michaela + Arya - Anarya of Bohemian Shilohs Loki Long Z1L 9.3.2021
30.8.2021CZEValentová Lenka + Falco #GLADIATORRACETEAM Fun ZF 8.9.2021
25.3.2021CZEVáňová Barbora + El Trigo Base Z2B 28.3.2021
10.10.2021CZEVašířová Klára + Siva Base Z2B 16.10.2021
19.10.2021CZEVeselá Anna + Asta Base Z2B 20.10.2021
9.3.2021CZEVítková Adéla + Frost Pomalá Arqeva Fun ZF 9.3.2021
9.3.2021CZEVízner Tomáš + Sára Musher klub JCC Long M1L 9.3.2021
22.10.2021CZEVlachová Adéla + Maggie + Adéla Vlachová Junior JZ 23.10.2021
20.10.2021CZEVlasák Břetislav + Max Base M2B 21.10.2021
27.8.2021CZEVlčková Michaela + Leya Fun ZF 27.8.2021
6.3.2021CZEVodičková Hedvika + Angel Blue Strážce Slavníků Base Z3B 6.3.2021
17.10.2021CZEZabloudilová Kateřina + Dusty Base Z2B 19.10.2021
6.3.2021CZEZeleny Vladimir + Bass Basstym Base M3B 6.3.2021