Startovní listina EXTREME DOG RACE - Zimní závod

Statistika přihlášených

Trať
Base103
Fun25
Junior23
Family12
Long27
Army1
Kategorie
Z2BŽeny 19 - 39 let45
Z3BŽeny 40 a více let21
ZFŽeny20
M2BMuži 19 - 39 let18
JZJuniorky 9 - 15 let17
FDospělý + dítě12
T+TEAM+9
Z1LŽeny 19 - 39 let8
M3BMuži 40 a více let8
M1LMuži 19 - 39 let8
JMJunioři 9 - 15 let6
MFMuži 5
M2LMuži 40 a více let5
TTEAM+3
Z2LŽeny 40 a více let3
Z1BŽeny 16 - 18 let2
ZAŽeny (jen ozbrojené složky)1
Celkem přihlášených191

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
6.9.2021CZEAdam Roman + Laky Long M1L 15.9.2021
6.3.2021CZEAdamů Jan + Žuli Honza a Žuli Base M2B 6.3.2021
27.10.2021CZEAlexandrová Pavla + Argana Base Z3B 3.11.2021
26.11.2021CZEAntesová Petra + Casi NeverGiveUp Long Z2L 30.11.2021
31.8.2021CZEBacílková Petra + Paul JK Počin Long Z1L 31.8.2021
18.12.2020CZEBalog Gabriel + Laky Long M2L 28.12.2020
6.3.2021CZEBarnetová Aneta + Larry Base Z2B 6.3.2021
6.3.2021CZEBeránek David + Larry + David Beránek Junior JM 6.3.2021
11.11.2021CZEBílková Magdalena + Fíbí Base Z3B 13.11.2021
25.10.2021CZEBřezinová Soňa + Roza + Richard Král Long T 26.10.2021
4.11.2021CZEBubeníčková Tereza + Benji Junior JZ 5.11.2021
4.10.2021CZEBulawa Tomáš + Bella Base M2B 18.10.2021
2.8.2021CZEBurešová Jana + Bert Base Z3B 2.8.2021
27.8.2021CZEBydžovská Klára + Onyx Fun ZF 30.8.2021
27.8.2021CZEBydžovská Kateřina + Onyx Fun ZF 27.8.2021
24.11.2020CZECajkářová Anna + Tucker Vlajem za psem Base Z2B 24.11.2020
28.2.2021CZECaudrová Věra + Asta Lady Moravská střela Fun ZF 13.3.2021
27.11.2021CZEČepková Tereza + Míňa Base Z2B 28.11.2021
3.12.2021CZEČernohorská Žofie + Dia + Žofie Černohorska Junior JZ 12.12.2021
23.8.2021CZEČernovský David + Greyssi Junior JM 24.8.2021
9.10.2021CZEČiamporová Vendulka + Kirra ŠnekusLazarus Base Z2B 10.10.2021
21.10.2021CZECinková Hana + GarVinDom z Krupičkova mlýna Fun ZF 23.10.2021
23.11.2021CZEDastychová Anna + Kira Kladno Base Z2B 26.11.2021
6.3.2021CZEDomin Jaromír + Vincent Vega Base M2B 6.3.2021
20.3.2021CZEDufek Martin + Ganga Fit-sever gang Long M1L 22.3.2021
20.3.2021CZEDufková Renata + Filomena Farya Fit-sever.cz Long Z2L 21.3.2021
6.3.2021CZEFaltusová Markéta + Frenk Frenk Base Z3B 6.3.2021
24.9.2021CZEFormánek Vít + Alisha Junior JM 25.9.2021
27.11.2021CZEFrková Nela + Sandy Lesní běžci Junior JZ 12.12.2021
6.3.2021CZEgröbl eva + Trudy rebelss Fun ZF 6.3.2021
21.11.2021CZEHadravová Jitka + Dak Base Z2B 23.11.2021
19.10.2021CZEHamáková Nikol + Argo Base Z2B 20.10.2021
11.9.2021CZEHanáková Štěpánka + Dolphie + Michal Hanák PortFineWine Long T 14.9.2021
17.11.2021CZEHarvánek Tomáš + Beyla Base M2B 29.11.2021
6.3.2021CZEHejnová Jana + Sára Base Z2B 6.3.2021
6.3.2021CZEHeřmánek Tomáš + Amy Base M2B 6.3.2021
2.9.2021CZEHlínová Hana + Bart Base Z3B 10.9.2021
20.9.2021CZEHNAŤUK Michal + Emex SaR HČR Base M3B 26.9.2021
27.11.2021CZEHofmanová Denisa + Nietzsche W. Friedrich Extreme Dog Race team Base Z3B 5.12.2021
26.10.2021CZEHofmeister Tomáš + Aspen Gitigaro Long M1L 28.10.2021
26.10.2021CZEHofmeister Horáčková Tereza + Gigi Base Z2B 28.10.2021
6.3.2021CZEHomolka Jan + Alma Fun MF 6.3.2021
6.3.2021CZEHomolková Petra + Flora Fun ZF 6.3.2021
2.9.2021CZEHorká Jana + Jessy Lee Base Z3B 10.9.2021
1.12.2021CZEHornicková Nikola + Alexia + Nikola Hornickova Junior JZ 2.12.2021
15.10.2021CZEHosenseidlová Barbora + Annie + Lukáš Jiráček Base T+ 19.10.2021
11.11.2021CZEHostáková Tereza + Bascon Fun ZF 13.11.2021
26.11.2021CZEHudrlíková Martina + Arlette Martina&Arlette Fun ZF 30.11.2021
13.11.2021CZEHumlerová Petra + Aki + Horák Vladimír Horák Vladimír Base T+ 15.11.2021
23.8.2021CZEHumlová Markéta + Kylie + Jan Bulánek Bulánci Base T+ 24.8.2021
19.10.2021CZEJakoubková Jana + Akim Base Z1B 21.10.2021
8.9.2021CZEJanáčková Lucie + Apple + Petr Janáček Base T+ 8.9.2021
10.10.2021CZEJansa Vojtěch + Kapo Base M2B 16.10.2021
27.3.2021CZEJanstová Lucie Marie + Hirta Cajdašrot Team Base Z3B 29.3.2021
24.10.2021CZEJarošová Terezie + Harry Junior JZ 25.10.2021
24.10.2021CZEJiřičková Anna + Woody Ani, Stiffi a Woody Base Z2B 27.10.2021
25.11.2021CZEJiroutová Barbora + Tim Junior JZ 27.11.2021
26.11.2021CZEKadič Tomáš + Tessy + Tereza Kandrová T+T+T Base T+ 26.11.2021
7.10.2021CZEKadlec Petr + Cookie Base M2B 19.10.2021
14.9.2021CZEKaisler Filip + Kiko Junior JM 16.9.2021
6.9.2021CZEKaisler Jan + Mylady Mystery Base M2B 7.9.2021
9.3.2021CZEKalinová Monika + Halí Frostbolt Base Z3B 9.3.2021
20.9.2021CZEKastlerová Marie + Bakie BehameSami Base Z2B 29.9.2021
25.11.2021CZEKaválková Kateřina + Archie Junior JZ 27.11.2021
5.12.2021CZEKecina Tomáš + Mája #GLADIATORRACETEAM Long M2L 8.12.2021
15.11.2021CZEKernová Petra + Ebby Extreme Dog Race team Base Z3B 18.11.2021
6.3.2021CZEKlesová Tereza + Bera Pomalá Arqeva Fun ZF 6.3.2021
16.11.2021CZEKosková Michaela + Bailey Fun ZF 19.11.2021
27.11.2021CZEKošková Petra + Bea Extreme Dog Race team Base Z3B 27.11.2021
27.11.2021CZEKošková Bára + Bea Extreme Dog Race team Junior JZ 27.11.2021
27.11.2021CZEKošková Tereza + Bea Extreme Dog Race team Junior JZ 27.11.2021
27.11.2021CZEKošková Petra + Bea + Tomáš Košek Family F 28.11.2021
6.3.2021CZEKošťálová Lucie + Brownie Base Z2B 6.3.2021
14.10.2021CZEKracíková Tereza + Debbí Z Krupičkova Mlýna TerysDebbi Fun ZF 15.10.2021
18.9.2021CZEKrbcová Jitka + Charlie Base Z3B 20.9.2021
13.9.2021CZEKřejbská Pavla + Niky Base Z2B 22.9.2021
10.10.2021CZEKrejsová Pavlína + Loki Pája & Loki Fun ZF 12.10.2021
8.11.2021CZEKresta Václav + Filosof Barzoj team Base M3B 17.11.2021
6.3.2021CZEKresta Václav + Filosof Base M3B 6.3.2021
17.10.2021CZEKubíček Rudolf + Jack Base M2B 18.10.2021
22.11.2021CZEKubínová Lenka + Björn + Lukáš Buriánek Base T+ 23.11.2021
23.5.2021CZEKuklová Renáta + Ronny Vlajem za psem Base Z2B 25.5.2021
22.11.2021CZEKuldová Blanka + Alt Bláňa a Alt Base Z2B 24.11.2021
10.10.2021CZEKyprý Daniel + Tammy Base M3B 12.10.2021
14.9.2021CZELajbner Erik + SKAZKA White Warriors Long M2L 15.9.2021
14.9.2021CZELajbnerová Miroslava + FROZEN White Warriors Long Z1L 15.9.2021
14.9.2021CZELajbnerová Miroslava + FROZEN + Karolína Lajbnerová White Warriors Family F 23.9.2021
14.9.2021CZELajbnerová Natálie + VENDETTA White Warriors Junior JZ 15.9.2021
15.3.2021CZELakatošová Daniela + Athos CataRebels / Musher klub Trenčín Long Z1L 23.3.2021
18.10.2021CZELiebig Ondřej + Hugo + Tomáš Frencl Zmrdogs Base M2B 19.10.2021
4.11.2021CZEListopadová Karolína + Bruce Na Skalském kopci + Vašík Listopad Listopádci Family F 6.11.2021
21.11.2021CZELoudová Hana + Ginny Extreme Dog Race team Long Z1L 23.11.2021
22.1.2021CZEMařáková Zuzana + Nala + Klára Petrová Bessi a Nala Family F 24.1.2021
22.1.2021CZEMařáková Zuzana + Bessi Černé lišky Base Z2B 23.1.2021
3.11.2021CZEMaroši Anna + Meggie Anna Maroši & Megi Junior JZ 4.11.2021
29.3.2021CZEMarvankova Tereza + Brixi Long Z2L 29.3.2021
27.3.2021CZEMaštálka Daniel + Maya Long M1L 28.3.2021
6.3.2021CZEMayer Michal + Luna TJ Sokol Maxičky Base M3B 6.3.2021
6.3.2021CZEMěchura Lukáš + Leonia Regenia BohemiaLetty) Base M2B 6.3.2021
26.11.2021CZEMinařík Matěj + Viky Base M2B 30.11.2021
27.11.2021CZEMinaříková Lucie + Ritchie Extreme dog race Base Z2B 29.11.2021
27.11.2021CZEModer Bedřich + Keny ZKO Probluz Fun MF 28.11.2021
15.9.2021CZEMuchová Kateřina + Kazy Base Z2B 15.9.2021
28.2.2021CZEMúčková Veronika + Guipagho Chato Moravská střela Base Z2B 28.2.2021
9.3.2021CZEMusil David + Birka of Czech Spirit "Briketka" Briketka a já Long M1L 9.3.2021
9.3.2021CZEMusilová Mispulka + Groot Míša a Groot Fun ZF 9.3.2021
17.8.2021CZENemjová Mária + Bruno Base Z2B 18.8.2021
16.9.2021CZENikolínková Markéta + Sofie Pepi Base Z3B 20.9.2021
24.11.2021CZENovák Jan + Leia + Ema Nováková Family F 2.12.2021
20.9.2021CZENováková Kateřina + Molly + Tom Frencl Base T+ 2.10.2021
25.11.2021CZENováková Renata + Mila ZKO Probluz Fun ZF 28.11.2021
9.2.2021CZENováková Alexandra + Leia Base Z2B 10.2.2021
16.9.2021CZENovotná Sylva + Greyssi + Jakub Černovský Greyssi + vnouček + babička Family F 16.9.2021
20.10.2021CZEOlbrichová Silvie + Geoffrey Bobeš Amaranthville Base Z2B 27.10.2021
26.11.2020CZEPátková Tereza + Lily Vlajem za psem Base Z2B 26.11.2020
17.2.2021CZEPekárek Filip + Alf Extreme Dog Race team Base M2B 25.2.2021
16.2.2021CZEPekarkova Vlasta + Canis Ronja Extreme Dog Race team Base Z2B 25.2.2021
16.2.2021CZEPekárková Vlasta + Daisy - Aaliya Aerynne + Majka Pekárková Falco line Family F 25.2.2021
6.3.2021CZEPelcová Andrea + Reggi Regginald a Andy Army ZA 6.3.2021
12.11.2021CZEPešková Petra + Armína Base Z3B 13.11.2021
24.11.2021CZEPestlová Dorothea + Elisia Base Z2B 2.12.2021
6.3.2021CZEPilgrová Barbora + Jamie Agility Velké Meziříčí Base Z2B 6.3.2021
17.11.2021CZEPivoňka Alois + Gusta GustArwen Junior JM 19.11.2021
18.11.2021CZEPivoňková Lenka + Arwen Base Z2B 29.11.2021
20.10.2021CZEPivoňková Lenka + Arwen + Vilém Pivoňka GustArwen Family F 25.10.2021
8.11.2021CZEPokorná Martina + Arwen Gaučáci Base Z2B 9.11.2021
7.10.2021CZEPokorný Petr + Blueberry + Klára Pokorná Family F 8.10.2021
4.11.2021CZEPoloučková monika + Taira Kateřina Muchová,Tomáš Bulawa Base Z2B 5.11.2021
27.11.2021CZEPospíšilová Zuzana + Athos Fun ZF 30.11.2021
29.10.2021CZEPOSPÍŠILOVÁ ANDREA + AMÁLKA Bambusáci Base Z2B 6.11.2021
26.11.2021CZERajdl Jílková Jana + Eda + Anna Zachová Long T 1.12.2021
9.3.2021CZERaušer David + Ares Long M1L 9.3.2021
21.11.2021CZEŘehák Petr + Fík Base M3B 21.11.2021
11.10.2021CZEŘežábková Pavlína + Barney Barney Base Z2B 13.10.2021
23.3.2021CZERogozná Veronika + Šaki Šaka-Team Base Z2B 23.3.2021
21.9.2021CZERondziková Klaudie + Lily Junior JZ 30.9.2021
4.12.2021CZERybková Klára + Carnival + Ester Rybková Family F 6.12.2021
27.11.2021CZEŠatný Michal + Bea Extreme Dog Race team Junior JM 27.11.2021
6.3.2021CZEŠedivá Hana + Ziggy #GLADIATORRACETEAM Base Z2B 6.3.2021
9.3.2021CZESedláková Martina + Amy ze Ždánic Ze Ždánic Fun ZF 9.3.2021
9.3.2021CZESeinerová Adéla + Frost Pomalá Arqeva Fun ZF 9.3.2021
6.3.2021CZESejkora Richard + Halí Long M2L 6.3.2021
28.11.2021CZEŠevčík Tomáš + Raiju Base M2B 29.11.2021
26.11.2021CZEŠístek Adam + Dalton Awedante Long M1L 26.11.2021
9.3.2021CZEŠkarková Aneta + Fantastic April Haliba Junior JZ 9.3.2021
23.8.2021CZEŠmejkal Jan + Shelba Base M3B 24.8.2021
6.3.2021CZESmejkalová Jaroslava + Lessí (Alessia Be Lacami) Base Z3B 6.3.2021
22.1.2021CZESmělý Jakub + Bessi Fun MF 23.1.2021
6.3.2021CZESmělý Jakub + Jazz Fun MF 6.3.2021
9.10.2021CZEŠmídová Valérie + Sid + Jan Chylka Family F 10.10.2021
23.8.2021CZESodomkova Ivana + Pepi Base Z3B 25.8.2021
9.3.2021CZEŠonský Roman + Kodiak Frostbolt Long M2L 9.3.2021
29.10.2021CZEŠplíchalová Karolína + Qeen Amy Alkyra MK Tlapky v tahu Junior JZ 2.11.2021
9.3.2021CZESpringle Marek + Beast Fun MF 9.3.2021
12.11.2021CZEŠťastná Kristýna + Tonda + Jan Kuča Ohaři Base T+ 13.11.2021
17.11.2021CZESteckerová Jana + Clea Base Z3B 30.11.2021
6.3.2021CZEStejskalova Michaela + Cassie BlackBrindle Lily Sierra Base Z2B 6.3.2021
6.3.2021CZEStraková Diana + Candy Candy a Dy Base Z2B 6.3.2021
21.8.2021CZEStraková Karin + Speedy Base Z2B 30.8.2021
21.8.2021CZEStraková Karin + Chuck Base Z2B 30.8.2021
20.10.2021CZEStříbrná Nikola + Ellie Base Z1B 21.10.2021
23.8.2021CZESuda Zdeněk + Capitan zdeneksuda.cz Base M2B 24.8.2021
16.11.2020CZEŠulcová Magdaléna + Meby TEAM OD QUEEN Long Z1L 24.11.2020
6.3.2021CZEŠušlová Petra + Bella Base Z2B 6.3.2021
16.9.2021CZESvobodová Aneta + Dax + Milan Krudenc Psí školička ŠA-GA Base T+ 20.9.2021
3.11.2021CZESvobodová Jasmína + Andy Junior JZ 4.11.2021
26.10.2021CZESvrčková Klára + Betyna Blondýny Junior JZ 4.11.2021
26.10.2021CZESvrčková Miroslava + Stiffi Base Z3B 4.11.2021
25.12.2020CZESyrovátková Kristýna + Bianka Fun ZF 26.12.2020
6.3.2021CZETillingerová Kateřina + Timmy Base Z2B 6.3.2021
3.2.2021CZETomeňuk Jaroslav + Flér Base M2B 9.2.2021
11.10.2021CZETrnka Václav + Quinny Quinny Base M2B 13.10.2021
2.11.2021CZETrtíková Pavla + Lilly + Štěpán Štelbaský Family F 3.11.2021
9.3.2021CZETůmová Kateřina + Barranquilla Gitigaro Extreme Dog Race team Long Z1L 9.3.2021
6.3.2021CZETůmová Jitka + Yasmína MK Tlapky v tahu Base Z3B 6.3.2021
30.11.2021CZETýborcová Sandra + Cowgirl Daisy Base Z3B 1.12.2021
30.11.2020CZEVachková Rita + Srílančan Pupík Long Z1L 8.12.2020
9.3.2021CZEVáclavů Michaela + Arya - Anarya of Bohemian Shilohs Loki Long Z1L 9.3.2021
30.8.2021CZEValentová Lenka + Falco #GLADIATORRACETEAM Fun ZF 8.9.2021
25.3.2021CZEVáňová Barbora + El Trigo Base Z2B 28.3.2021
10.10.2021CZEVašířová Klára + Siva Base Z2B 16.10.2021
6.3.2021CZEVávrová Diana + Cooper Rozběháme Jaroměř Base Z2B 6.3.2021
19.10.2021CZEVeselá Anna + Asta Base Z2B 20.10.2021
26.11.2021CZEVeselá Tereza + Charlie Fun ZF 27.11.2021
30.10.2021CZEVilémová Nikola + Boody #TRENUJFURT Base Z2B 31.10.2021
9.3.2021CZEVízner Tomáš + Sára Musher klub JCC Long M1L 9.3.2021
22.10.2021CZEVlachová Adéla + Maggie + Adéla Vlachová Junior JZ 23.10.2021
20.10.2021CZEVlasák Břetislav + Max Base M2B 21.10.2021
6.3.2021CZEVodičková Hedvika + Fire Lady Blue Kajexa Blue tým Base Z3B 6.3.2021
17.10.2021CZEZabloudilová Kateřina + Dusty Base Z2B 19.10.2021
6.3.2021CZEZeleny Vladimir + Bass Basstym Base M3B 6.3.2021