Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJ - červenec

Statistika přihlášených

Trať
PV175
Kategorie
M1Muži do 35 let54
M2Muži 36 a více let42
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)28
TTýmy (čtyřčlenné)20
Z1Ženy do 35 let18
Z2Ženy 36 a více let13
Celkem přihlášených175

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
31.3.2019CZEAberle Jiří Gladiator Race Team VELKEJ M2 5.4.2019
31.3.2019CZEAndělová Monika OLYMPIA SPARTAN training VELKEJ Z2 12.4.2019
19.6.2019CZEAntoš Karel VELKEJ M1 21.6.2019
31.3.2019CZEBalcarova Lucie + Bartoš Pavel federer a lucifer VELKEJ D nezaplaceno
29.3.2019CZEBarvič Michal VELKEJ M1 30.3.2019
29.3.2019CZEBeran Lukáš Spartan Gym VELKEJ M1 3.4.2019
28.5.2019CZEBergl Petr 2haSance VELKEJ M2 30.5.2019
7.6.2019CZEBláhovec Jiří + Neradová Sylva VELKEJ D nezaplaceno
31.3.2019CZEBobek Jiri VELKEJ M1 24.4.2019
31.5.2019CZEBoháček Roman + Jan Herzog + Miroslav Dvořák + Jan Prokop Překážkobijci VELKEJ T 5.6.2019
2.3.2019CZEBubeník Marcel VELKEJ M1 3.3.2019
29.5.2019CZEČech Daniel VM Cross VELKEJ M2 30.5.2019
20.2.2019CZEČihák Martin #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 22.2.2019
21.2.2019CZECoufalová Jana OCRA CZ TEAM VELKEJ Z1 nezaplaceno
14.2.2019CZEDarebná Petra + Filip Darebný SKP Maják VELKEJ D 16.2.2019
13.3.2019CZEDavid Lubos SRTG Kolín VELKEJ M2 15.3.2019
20.5.2019CZEDemjanovič Tomáš #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 22.5.2019
31.5.2019CZEDráb Miroslav + Jan Gajdoš crossgym Praha VELKEJ M2 8.6.2019
23.6.2019CZEDrinka Filip OCRA CZ TEAM VELKEJ M1 nezaplaceno
29.3.2019CZEDušek Patrik 3DfitnessRC VELKEJ M2 30.3.2019
13.5.2019CZEDušek Vojtěch FUBO VELKEJ M1 26.5.2019
29.4.2019CZEDvořák Antonín VELKEJ M1 nezaplaceno
6.5.2019CZEFiala Michal + Andrea Poláková FUKITOL VELKEJ D nezaplaceno
16.5.2019CZEFišer Rostislav Spartan Gym VELKEJ M2 17.5.2019
28.2.2019CZEFišerová Petra VELKEJ Z2 5.3.2019
24.2.2019CZEFlössler Jaromír ExtraBrno VELKEJ M1 26.2.2019
30.5.2019CZEHáva Lukáš + Jakub Máca + Michal Štěpán + Václav Bečka Predator Workout Počátky VELKEJ T 4.6.2019
12.2.2019CZEHlava Václav VELKEJ M1 14.2.2019
19.3.2019CZEHomola Pavel Dojdemeto VELKEJ M2 nezaplaceno
31.3.2019CZEHönigová Kateřina VELKEJ Z1 2.4.2019
31.3.2019CZEHora Vojtěch BJP!!! VELKEJ M1 3.4.2019
2.5.2019CZEHorsinková Kateřina Furtplnej VELKEJ Z2 4.5.2019
19.6.2019CZEHůďa Ondra VELKEJ M1 20.6.2019
15.2.2019CZEHurajová Veronika #GLADIATORRACETEAM VELKEJ Z1 19.2.2019
28.5.2019CZEJamrichová Renata Vlčice VELKEJ Z2 30.5.2019
17.4.2019CZEJilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY VELKEJ Z1 nezaplaceno
10.5.2019CZEJozefčák Ladislav Funkční trénink Milovice VELKEJ M1 11.5.2019
10.5.2019CZEJozefčáková Jana Funkční trénink Milovice VELKEJ Z2 11.5.2019
28.3.2019CZEKašpar David + Hendrych Jan + Letáček Radek + Helger David OCR TEAM Pardubice VELKEJ T 29.3.2019
10.3.2019CZEKecina Tomáš GLADIATOR RACE TEAM VELKEJ M2 14.3.2019
30.5.2019CZEKecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M2 8.6.2019
16.2.2019CZEKedršt Daniel VELKEJ M2 19.2.2019
16.3.2019CZEKlaška Martin #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M2 18.3.2019
23.6.2019CZEKlíma Oto VELKEJ M2 25.6.2019
24.6.2019CZEKlobáska Lukáš #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 nezaplaceno
9.5.2019CZEKocián Vojtěch V Cíli padnu VELKEJ M1 11.5.2019
25.3.2019CZEKoníček Filip STG Rychnov nad Kněžnou VELKEJ M1 27.3.2019
15.2.2019CZEKošťál Petr + Monika Křížová SRTG Trutnov VELKEJ D 19.2.2019
21.5.2019CZEKostyová Veronika VELKEJ Z1 21.5.2019
28.5.2019CZEKotulkova Eliska 2haSance VELKEJ Z1 30.5.2019
11.2.2019CZEKotyk Jiří VELKEJ M2 nezaplaceno
18.6.2019CZEKrajíčková Markéta + Krajíček Michal VELKEJ D nezaplaceno
13.6.2019CZEKrál Josef VELKEJ M1 nezaplaceno
14.6.2019CZEKšír Ladislav OCR Losers VELKEJ M1 15.6.2019
30.5.2019CZEKukula Michal + Nikola Kukulová + Ivana Tomanová + Pavel Říha Skorolezci VELKEJ T 1.6.2019
21.5.2019CZEKunštár Pavel VELKEJ M1 24.5.2019
17.4.2019CZEKuropatnická Zuzana + Tadeáš Vítek VELKEJ D 18.4.2019
12.2.2019CZELaburdová Lucie VELKEJ Z1 nezaplaceno
27.2.2019CZELaštovička Petr #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 1.3.2019
18.6.2019CZELiška Jiří + Lucie Čeňková Brutal team Děčín VELKEJ D nezaplaceno
1.5.2019CZEMach Jiří STG Kladno VELKEJ M2 3.5.2019
12.2.2019CZEMacháček Tomáš STG Kolín VELKEJ M1 14.2.2019
24.2.2019CZEMahovský Václav VELKEJ M1 26.2.2019
28.4.2019CZEManolevski Michael VELKEJ M2 30.4.2019
3.6.2019CZEMarčík Vlastimil VELKEJ M2 nezaplaceno
11.2.2019CZEMarek Lukáš VELKEJ M1 12.2.2019
30.3.2019CZEMedžibrický Jozef SRTG Čelákovice VELKEJ M2 2.4.2019
11.2.2019CZEMerta David Diversity Beasts VELKEJ M2 12.2.2019
27.4.2019CZEMerunko Milan VELKEJ M1 nezaplaceno
18.3.2019CZEMikeš Filip #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M2 19.3.2019
5.5.2019CZEMilotová Petra VELKEJ Z1 11.5.2019
30.3.2019CZEMinařík Rostislav SRTG Nové Strašecí VELKEJ M1 4.4.2019
2.5.2019CZEMišáková Kristýna VELKEJ Z2 30.5.2019
18.6.2019CZEMoudr Adam VELKEJ M1 nezaplaceno
25.6.2019CZENosková Ludmila STG Kladno VELKEJ Z2 nezaplaceno
12.6.2019CZENovák Lukáš Sweep OCR Team VELKEJ M1 16.6.2019
8.5.2019CZENutil Michal FUBO VELKEJ M1 9.5.2019
25.6.2019CZEPakostová Šárka STG Kladno VELKEJ Z1 nezaplaceno
30.3.2019CZEPečený Dominik VELKEJ M1 2.4.2019
30.3.2019CZEPečený Michal VELKEJ M2 2.4.2019
11.2.2019CZEPecharová Aneta SRTG Kolín VELKEJ Z1 19.2.2019
29.3.2019CZEPetrides Oldřich Blato team VELKEJ M2 3.4.2019
30.3.2019CZEPilař Radek VELKEJ M2 3.4.2019
30.3.2019CZEPilařová Lenka VELKEJ Z1 3.4.2019
24.2.2019CZEPIVOŇKA Jaroslav Extra Brno VELKEJ M1 26.2.2019
18.6.2019CZEPohanka Lukáš VELKEJ M2 20.6.2019
30.3.2019CZEPolívka Štěpán SRTG Nové Strašecí VELKEJ M1 3.4.2019
30.5.2019CZEPrášil Jiří VOSA VELKEJ M2 1.6.2019
24.5.2019CZEProkopová Denisa Predator Gym Team VELKEJ Z1 nezaplaceno
20.4.2019CZEPůža Jan SRTG KOLÍN VELKEJ M2 23.4.2019
25.6.2019CZERadkovičová Martina STG Kladno VELKEJ Z1 nezaplaceno
31.3.2019CZERajnoha Matěj Predator´s GYM VELKEJ M1 9.4.2019
31.3.2019CZERampír Jiří Diversity Beasts VELKEJ M2 4.4.2019
31.3.2019CZERampírová Petra Diversity Beasts VELKEJ Z2 4.4.2019
29.5.2019CZERaslová Marie + David Řezníček + Jan Černý + Libor Judl VELKEJ T 4.6.2019
14.6.2019CZEŘehulka Milan VELKEJ M1 18.6.2019
8.5.2019CZERichter Lukáš Psinek VELKEJ M2 10.5.2019
13.2.2019CZERoth Zdeněk VELKEJ M1 nezaplaceno
23.6.2019CZERozsíval Marek + Markéta Vranová VELKEJ D nezaplaceno
9.5.2019CZERyba Michal #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 11.5.2019
12.2.2019CZEŠafránek Michal SRTG Kolín VELKEJ M1 14.2.2019
11.2.2019CZEŠašek Matěj VELKEJ M1 11.2.2019
11.2.2019CZEŠašková Zuzana VELKEJ Z2 11.2.2019
12.2.2019CZESchwarz Václav VELKEJ M1 14.2.2019
25.6.2019CZESedlák Peter Srtg Čelakovice VELKEJ M1 nezaplaceno
21.5.2019CZESekerová Petra VELKEJ Z1 21.5.2019
6.3.2019CZEŠímová Andrea #GLADIATORRACETEAM VELKEJ Z2 15.3.2019
30.5.2019CZESkopalová Kateřina VELKEJ Z1 1.6.2019
16.4.2019CZEŠlik Jan Můj Gym VELKEJ M2 16.4.2019
30.3.2019CZESmutná Veronika + Lukáš Blažej VELKEJ D 2.4.2019
5.5.2019CZESnopko David shybuj.cz VELKEJ M2 6.5.2019
28.5.2019CZEŠnopl Vít + Petra Mazánková #GLADIATORRACETEAM VELKEJ D nezaplaceno
19.3.2019CZEŠofr Petr dojdemeto VELKEJ M2 20.3.2019
31.3.2019CZEŠorf Petr VELKEJ M1 9.4.2019
2.5.2019CZESouček Jan Dýchavičné duo VELKEJ M2 8.5.2019
31.5.2019CZEŠpitálník Luboš rk58glr0hr VELKEJ M1 4.6.2019
30.4.2019CZESpringle Marek VELKEJ M1 11.5.2019
27.3.2019CZEŠtembera Petr VELKEJ M2 29.3.2019
19.2.2019CZEŠtěpán Martin + Ondřej Vaňura VELKEJ M2 22.2.2019
29.5.2019CZEŠtěpán Martin + Chtěl bych startovat s Ondřej Vaňura VELKEJ M2 31.5.2019
15.2.2019CZEŠtětinová Soňa #GLADIATORRACETEAM VELKEJ Z2 19.2.2019
20.6.2019CZEŠvadlák Petr Svídnický Extrém Team VELKEJ M2 22.6.2019
25.6.2019CZEŠvec Jiří STG Kladno VELKEJ M1 nezaplaceno
27.3.2019CZESvětlík Ondřej VELKEJ M1 30.3.2019
14.5.2019CZESvobodová Mirka VELKEJ Z1 15.5.2019
14.5.2019CZETatoušková Andrea OCR Runners ŠUMPERK VELKEJ Z2 15.5.2019
11.3.2019CZETesař Lukáš Spolek ledoborců VELKEJ M1 12.3.2019
24.5.2019CZEThiele Aleš STG Kolín VELKEJ M1 28.5.2019
12.2.2019CZETremmel Jiří Olympia Spartan Training KH VELKEJ M2 14.2.2019
2.5.2019CZETrnečka Pavel Dýchavičné duo VELKEJ M2 4.5.2019
14.5.2019CZETrousil Jan Predator Worktout Ústí nad Labem VELKEJ M2 nezaplaceno
23.6.2019CZETrusina Petr + Dana Růžičková Brněnský Duchny VELKEJ D 25.6.2019
3.5.2019CZETykal Lukáš ja ja ja jenom ja VELKEJ M1 7.5.2019
10.5.2019CZEValko Jan VELKEJ M1 11.5.2019
14.6.2019CZEVařejka Rudolf Svídnický extrém team VELKEJ M1 nezaplaceno
25.6.2019CZEVargová Alice VELKEJ Z1 nezaplaceno
15.3.2019CZEVčelák Tomáš Dojdemeto VELKEJ M2 18.3.2019
30.5.2019CZEVepřek Martin + Veronika Drábková OCR Runners Šumperk VELKEJ D 1.6.2019
14.5.2019CZEVilági Tomáš Tomi&Miri VELKEJ M1 15.5.2019
21.6.2019CZEVincent Oldřich VELKEJ M2 25.6.2019
12.6.2019CZEVohradsky Vaclav SRTG Praha VELKEJ M2 13.6.2019
21.4.2019CZEVytásek Richard Extra Brno VELKEJ M1 22.4.2019
27.5.2019CZEWagner Petr #GLADIATORACETEAM# VELKEJ M1 30.5.2019
28.5.2019CZEWolfová Michala Vlčice VELKEJ Z2 30.5.2019
25.6.2019CZEZábranská Barbora STG Kladno VELKEJ Z1 nezaplaceno
17.6.2019CZEZáchvějová Denisa + Jiří Prantl CRTC Workout VELKEJ D nezaplaceno