Startovní listina Cyklo Maštale 2019 - Dětský závod

Statistika přihlášených

Trať
5 km58
300 m62
1 km52
10 km19
Kategorie
5MMMladší žáci 2007 - 2009 40
300 KDěti 2013 a mladší - kolo34
1MPPředžáci 2010 - 201232
300 ODěti 2013 a mladší - odrážedlo28
1ZPPředžačky 2010 - 201220
5ZMMladší žačky 2007 - 2009 18
10MSStarší žáci 2005 - 200913
10ZSStarší žačky 2005 - 20096
Celkem přihlášených191

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
6.3.2019CZEAlbrecht Jakub 300 m 300 K 12.3.2019
6.3.2019CZEAlbrecht Matyáš 5 km 5MM 12.3.2019
19.6.2019CZEAnděl Jakub 5 km 5MM nezaplaceno
19.6.2019CZEAnděl Tomík 300 m 300 O nezaplaceno
19.6.2019CZEAnděl Marek 1 km 1MP nezaplaceno
12.5.2019CZEBroulík Tomáš Goris team 10 km 10MS 21.5.2019
12.5.2019CZEBroulíková Adéla Goris team 1 km 1ZP 21.5.2019
18.6.2019CZEBuchal Petr 1 km 1MP nezaplaceno
18.6.2019CZEBuchal Tomáš 10 km 10MS nezaplaceno
13.3.2019CZEBukáčková Šárka 5 km 5ZM 29.3.2019
31.5.2019CZEBureš Benjamin Opuštěné ventilky 1 km 1MP 2.6.2019
22.5.2019CZEBurešová Matylda Opuštěné Ventilky 5 km 5ZM 2.6.2019
22.5.2019CZEBurešová Beata Opuštěné Ventilky 1 km 1ZP 2.6.2019
18.6.2019CZECarda Laura 300 m 300 O nezaplaceno
18.6.2019CZECarda Kryštof 300 m 300 K nezaplaceno
29.5.2019CZEČermák Bohumil 1 km 1MP nezaplaceno
29.5.2019CZEČermáková Zuzana 300 m 300 O nezaplaceno
2.6.2019CZEČerník Matyâš 300 m 300 K nezaplaceno
18.6.2019CZEChalupník Martin CYKLO-SKI KLUB POLIČKA 5 km 5MM nezaplaceno
3.6.2019CZEChlapcová Veronika CK Skuteč 5 km 5ZM 3.6.2019
12.5.2019CZEDaněk Jan 1 km 1MP 30.5.2019
12.5.2019CZEDaněk Vojtěch 300 m 300 K 30.5.2019
1.6.2019CZEDobruská Deniska 300 m 300 K 4.6.2019
16.6.2019CZEDočkalová Karolina Tigříci 1 km 1ZP nezaplaceno
1.4.2019CZEDostál Matyáš 5 km 5MM 5.4.2019
13.3.2019CZEDouděra Petr Jaroslav Kulhavý Cycling Team 5 km 5MM 5.4.2019
9.6.2019CZEDouděra Filip CC Choceň 5 km 5MM 14.6.2019
13.3.2019CZEDouděrová Kateřina Jaroslav Kulhavý Cycling Team 10 km 10ZS 5.4.2019
31.5.2019CZEDudek Josef 300 m 300 O 3.6.2019
31.5.2019CZEDudek Šimon 5 km 5MM 3.6.2019
31.5.2019CZEDudková Ema 1 km 1ZP 3.6.2019
17.6.2019CZEDžbánek Petr 1 km 1MP nezaplaceno
17.6.2019CZEDžbánková Natálie 5 km 5ZM nezaplaceno
30.5.2019CZEEisner Dan CK Bystré 10 km 10MS 30.5.2019
2.5.2019CZEFejglová Emma OFTEX oční klinika 300 m 300 K 3.5.2019
2.5.2019CZEFejglová Ella OFTEX oční klinika 300 m 300 K 3.5.2019
30.5.2019CZEGlencner Ondřej CykloBendl z.s. 5 km 5MM 2.6.2019
18.6.2019CZEGroulík František SK Prima Polička 5 km 5MM nezaplaceno
18.6.2019CZEGroulíková Barora SK Prima Polička 5 km 5ZM nezaplaceno
27.5.2019CZEGryc Adan TJ Favorit Brno 5 km 5MM 28.5.2019
18.6.2019CZEHajro David Jiří KČC Litomyšl 5 km 5MM nezaplaceno
1.6.2019CZEHáněl Radek 1km 1 km 1MP 13.6.2019
2.6.2019CZEHáněl Filip 1km 1 km 1MP 13.6.2019
9.5.2019CZEHáněl Jiří 5 km 5MM 21.5.2019
11.1.2019CZEHanušová Kristýna 300 m 300 K nezaplaceno
15.5.2019CZEHáva Kryštof 10 km 10MS 21.5.2019
14.5.2019CZEHáva Matyáš 5 km 5MM 21.5.2019
2.6.2019CZEHladík Davídek Holice 300 m 300 O 3.6.2019
19.6.2019CZEHolcová Eliška NATIVESPORT 5 km 5ZM nezaplaceno
19.6.2019CZEHolcová Adéla NATIVESPORT 1 km 1ZP nezaplaceno
19.6.2019CZEHolec Lukáš NATIVESPORT 5 km 5MM nezaplaceno
1.6.2019CZEHorák Jakub 300 m 300 O nezaplaceno
30.5.2019CZEHospodka Ondřej CykloBendl z.s. 1 km 1MP 2.6.2019
30.5.2019CZEHospodka Vojtěch CykloBendl z.s. 5 km 5MM 2.6.2019
1.4.2019CZEHostomský Metoděj 1 km 1MP 5.4.2019
30.5.2019CZEJanoušek Tomáš CykloBendl z.s. 10 km 10MS 2.6.2019
28.5.2019CZEJanovský Matěj 300 m 300 K 30.5.2019
12.4.2019CZEJeništová Vendula 1 km 1ZP nezaplaceno
14.6.2019CZEJinoch Martin 300 m 300 K 14.6.2019
16.6.2019CZEJUROVÁ HANA EXPRES CZ TUFO TEAM KOLÍN 10 km 10ZS nezaplaceno
22.4.2019CZEKalina Patrik 5 km 5MM 26.4.2019
22.4.2019CZEKalinová Daniela 1 km 1ZP 26.4.2019
19.5.2019CZEKlapal Vojtěch 1 km 1MP 21.5.2019
19.5.2019CZEKlapalová Karolína 300 m 300 O 21.5.2019
30.5.2019CZEKlofanda Jakub CykloBendl z.s. 1 km 1MP 2.6.2019
30.5.2019CZEKlofandová Natálie CykloBendl z.s. 5 km 5ZM 2.6.2019
31.5.2019CZEKočvara Matěj 1 km 1MP 3.6.2019
18.6.2019CZEKopiště Richard Prosetíňáci 1 km 1MP nezaplaceno
18.6.2019CZEKopiště Radim Prosetíňáci 5 km 5MM nezaplaceno
30.5.2019CZEKopsa Ondřej CykloBendl z.s. 5 km 5MM 2.6.2019
30.5.2019CZEKopsová Šárka CykloBendl z.s. 1 km 1ZP 2.6.2019
15.5.2019CZEKoros Tomáš Korda 300 m 300 O 21.5.2019
14.5.2019CZEKoros Lukáš Korda 300 m 300 K 15.5.2019
12.2.2019CZEKrálová Anežka 300 m 300 O 27.2.2019
31.5.2019CZEKrátká Barbora Opuštěné ventilky 5 km 5ZM 2.6.2019
21.5.2019CZEKrčil Marek 10 km 10MS 22.5.2019
22.5.2019CZEKrčil David 5 km 5MM 22.5.2019
3.6.2019CZEKreminová Vanda CK Skuteč 5 km 5ZM 4.6.2019
28.3.2019CZEKrupičková Adéla KKL Hlinsko 1 km 1ZP nezaplaceno
10.6.2019CZEKučera Tobiáš Ghost team junior 1 km 1MP 13.6.2019
10.6.2019CZEKučera Radim Ghost team junior 10 km 10MS 13.6.2019
28.5.2019CZEKučerová Veronika 1 km 1ZP 30.5.2019
23.5.2019CZEKučerová Valérie 1 km 1ZP 24.5.2019
19.6.2019CZEKučerová Lota 5 km 5ZM nezaplaceno
16.6.2019CZEKunc Tomáš Ghost junior team 5 km 5MM 18.6.2019
19.6.2019CZEKunhart Jan HC Skuteč 5 km 5MM nezaplaceno
2.6.2019CZEKušičková Lucie T.J.Sokol Horní Jelení 1 km 1ZP 3.6.2019
9.6.2019CZEKusý Jan 10 km 10MS 11.6.2019
6.6.2019CZEKusý Matěj 300 m 300 K nezaplaceno
6.6.2019CZEKusý Jakub 1 km 1MP nezaplaceno
25.3.2019CZEKVAPIL ADAM PEAKSPORT LITOMYŠL 1 km 1MP 3.6.2019
31.5.2019CZEKVAPIL FILIP PEAKSPORT LITOMYŠL 300 m 300 O 3.6.2019
30.5.2019CZELaba Matyáš CykloBendl z.s. 10 km 10MS 2.6.2019
19.6.2019CZELázničková Veronika ghost junior team 300 m 300 O nezaplaceno
21.5.2019CZELhotáková Adéla BIKE FREAKS HOLICE 10 km 10ZS 24.5.2019
1.6.2019CZELorenc Nick 1 km 1MP 2.6.2019
18.6.2019CZELorenc Adam HOUNYK MTB TEAM 5 km 5MM 19.6.2019
31.5.2019CZEMacháčková Alenka 1 km 1ZP 2.6.2019
18.6.2019CZEMalkrab Sofie CykloBendl z.s. 1 km 1ZP nezaplaceno
12.6.2019CZEMalý Tobiáš 5 km 5MM 13.6.2019
18.6.2019CZEMarková Natálie 1 km 1ZP nezaplaceno
17.6.2019CZEMarková Dominika 300 m 300 O nezaplaceno
16.6.2019CZEMeloun Jakub Jaroslav Kulhavy cycling team 5 km 5MM nezaplaceno
2.6.2019CZEMikšíček Matěj 5 km 5MM 5.6.2019
16.6.2019CZEMužátková Kristýna Sedletín 5 km 5ZM nezaplaceno
19.6.2019CZENachuta Marek Aleš Bike freaks Holice 5 km 5MM 20.6.2019
19.6.2019CZENechutová Vendula Bike freaks Holice 10 km 10ZS 20.6.2019
18.6.2019CZENejedlý Lukáš Vokolek Cykling Team 5 km 5MM nezaplaceno
13.6.2019CZENěmec Jaroslav 1 km 1MP 13.6.2019
3.6.2019CZENěmec Josef 1 km 1MP 11.6.2019
12.4.2019CZENeumeister Kryštof 300 m 300 K 18.4.2019
16.6.2019CZENovák Štěpán BIKE FREAKS HOLICE 300 m 300 K nezaplaceno
31.5.2019CZENovák Dominik 300 m 300 O 3.6.2019
7.5.2019CZENovák Jan žádný 300 m 300 O 10.5.2019
16.6.2019CZENovák Vojtěch BIKE FREAKS HOLICE 5 km 5MM nezaplaceno
7.5.2019CZENovák Jan žádný 300 m 300 K 10.5.2019
16.6.2019CZENováková Anna 5 km 5ZM 18.6.2019
19.6.2019CZENovotna Sara 300 m 300 O 20.6.2019
8.4.2019CZEOdehnal Libor Cyklo Skuteč 1 km 1MP nezaplaceno
17.6.2019CZEotavová evelin 300 m 300 O 18.6.2019
1.4.2019CZEPavliš Petr KKL Hlinsko 1 km 1MP 5.4.2019
23.5.2019CZEPetrilák Matěj 300 m 300 K 3.6.2019
19.6.2019CZEPohorský Marek 5 km 5MM nezaplaceno
17.6.2019CZEPoslušný Ondej DDM Hlinsko 5 km 5MM 17.6.2019
19.6.2019CZEPrášek Václav HC SKuteč 5 km 5MM nezaplaceno
19.6.2019CZEPrášková Zuzana 300 m 300 O nezaplaceno
1.6.2019CZEPražan Adam Kamenec u Poličky 1 km 1MP 3.6.2019
17.6.2019CZEPříhodová Karolína 300 m 300 K nezaplaceno
17.6.2019CZEProkopová Nela 5 km 5ZM 18.6.2019
30.5.2019CZERadil Marek CykloBendl z.s. 300 m 300 K 2.6.2019
30.5.2019CZERadilová Adéla CykloBendl z.s. 5 km 5ZM 2.6.2019
18.6.2019CZERoček Matyáš 1 km 1MP nezaplaceno
18.6.2019CZERočková Denisa 1 km 1ZP nezaplaceno
19.6.2019CZERomportlová Amálie 5 km 5ZM 20.6.2019
11.6.2019CZERybenská Michaela 300 m 300 O 19.6.2019
18.6.2019CZESádovská Karolína 300 m 300 K nezaplaceno
19.5.2019CZESchönigerová Valérie 300 m 300 O 21.5.2019
5.6.2019CZEŠebesta Milan 5 km 5MM 5.6.2019
31.5.2019CZEŠetina Albert 300 m 300 O 2.6.2019
15.5.2019CZEŠetinová Justýna 300 m 300 K 2.6.2019
15.5.2019CZEŠetinová Evelína 1 km 1ZP 2.6.2019
12.6.2019CZESeveryn Richard EXPRES.CZ-Tufo Team Kolín 5 km 5MM 18.6.2019
12.6.2019CZESeveryn Radim EXPRES.CZ-Tufo Team Kolín 1 km 1MP 18.6.2019
30.5.2019CZEŠimek Filip CykloBendl z.s. 10 km 10MS 2.6.2019
8.3.2019CZEŠímová Markéta Šiok e-shop team 300 m 300 K 24.5.2019
19.6.2019CZESkála Michal 300 m 300 O nezaplaceno
27.5.2019CZESmolák Maxim 300 m 300 K 30.5.2019
30.5.2019CZESokol Karel CykloBendl z.s. 1 km 1MP 2.6.2019
30.5.2019CZESokol František CykloBendl z.s. 1 km 1MP 2.6.2019
30.5.2019CZESokol Antonín CykloBendl z.s. 300 m 300 O 2.6.2019
19.6.2019CZESoukalová Dorotka 1 km 1ZP 20.6.2019
28.5.2019CZESrnská Veronika BIKE team Nové Město na Moravě 10 km 10ZS 30.5.2019
28.5.2019CZESrnská Amálie BIKE team Nové Město na Moravě 5 km 5ZM 30.5.2019
24.4.2019CZEStaněk Filip 5 km 5MM 10.5.2019
27.3.2019CZEStaněk Jan 1 km 1MP 10.5.2019
26.4.2019CZESTAŇKOVÁ VANESA HOLETÍN 1 km 1ZP 10.5.2019
30.5.2019CZEStodola Vojtěch CykloBendl z.s. 1 km 1MP 2.6.2019
30.5.2019CZEStodola Tomáš CykloBendl z.s. 5 km 5MM 2.6.2019
30.5.2019CZEStodola Matěj CykloBendl z.s. 10 km 10MS 2.6.2019
10.6.2019CZEŠtorková Klára 5 km 5ZM 11.6.2019
16.5.2019CZEŠtrumfa Adam 5KM 5 km 5MM 21.5.2019
29.4.2019CZEŠtrumfová Anastázie Duha Přístav 300 m 300 K 3.5.2019
22.5.2019CZEŠudoma Matěj 5 km 5MM 24.5.2019
17.5.2019CZEŠudoma Ondřej DDM Hlinsko 5 km 5MM 24.5.2019
2.6.2019CZEŠulcová Jana Expres cz Tufo team Kolín 10 km 10ZS nezaplaceno
20.4.2019CZESýkora Jakub 300 m 300 O 26.4.2019
20.4.2019CZESýkora Jan 300 m 300 K 3.5.2019
19.6.2019CZETlapáková Gabriela 300 m 300 O nezaplaceno
29.5.2019CZETomandlová Ester Penguin team 300 m 300 K 30.5.2019
19.6.2019CZETomášek David 1 km 1MP nezaplaceno
19.6.2019CZETomášek David 300 m 300 K nezaplaceno
19.6.2019CZETomášek Adam 300 m 300 K nezaplaceno
18.6.2019CZETrávníček David Kamenec 300 m 300 K 19.6.2019
17.6.2019CZEUrban Benjamin Auto MERCIA 300 m 300 K 18.6.2019
17.6.2019CZEUrban Max Auto MERCIA 1 km 1MP 18.6.2019
1.4.2019CZEUrban David 1 km 1MP nezaplaceno
5.6.2019CZEVala Marek SK Kola Víšek TREK 10 km 10MS 14.6.2019
5.5.2019CZEValachová Barbora 300 m 300 O 10.5.2019
5.5.2019CZEValachová Terezie 300 m 300 K 10.5.2019
1.6.2019CZEVeselík Jonáš 300 m 300 K 3.6.2019
22.4.2019CZEVobejda Kamil 300 m 300 O 26.4.2019
19.6.2019CZEVodvárková Stella 300 m 300 K nezaplaceno
19.6.2019CZEVokál Matyáš 300 m 300 O 20.6.2019
29.5.2019CZEVolf Marek CK MTB Maraton Hlinsko 10 km 10MS 30.5.2019
31.5.2019CZEVolfová Aneta 1 km 1ZP 2.6.2019
3.6.2019CZEVolfová Tereza 300 m 300 O 4.6.2019
30.5.2019CZEVrátil Jáchym CykloBendl z.s. 5 km 5MM 2.6.2019
29.5.2019CZEVychytilová Žofie 5 km 5ZM 30.5.2019
9.6.2019CZEZanina Milan Pardubice 300 m 300 K 10.6.2019
9.6.2019CZEZanina Michal Pardubice 300 m 300 K 10.6.2019
30.5.2019CZEZigo Samuel Vodní zdroje Ekomonitor spol. s.r.o 5 km 5MM 2.6.2019