Startovní listina EXCALIBUR RACE - Zimní závod Hornický skanzen Mayrau

Statistika přihlášených

Trať
ER227
Kategorie
M1Muži do 39 let87
Z1Ženy do 39 let54
M2Muži 40 a více let34
DDvojice31
Z2Ženy 40 a více let15
TTýmy6
Celkem přihlášených227

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
17.11.2018CZEAdam Lukáš ER M1 20.11.2018
15.10.2018CZEAndělová Monika OLYMPIA SPARTAN training ER Z2 18.10.2018
16.11.2018CZEAntoš Karel ER M1 19.11.2018
29.1.2019CZEBabák Josef Tantrum Monstra ER M1 4.2.2019
22.1.2019CZEBabinčáková Veronika SRTG Strupčice ER Z1 24.1.2019
25.10.2018CZEBabušková Stanislava ER Z2 2.11.2018
31.10.2018CZEBartoňová Štěpánka JK Salome Kaceřov ER Z1 9.11.2018
31.10.2018CZEBečvář Rudolf ER M1 2.11.2018
31.10.2018CZEBečvář Radek Ampéři ER M1 5.11.2018
31.10.2018CZEBehenský Jan OCRA CZ TEAM ER M1 2.11.2018
18.11.2018CZEBeneš Ladislav ABUS Přelouč ER M1 27.11.2018
21.10.2018CZEBennová Petra #GLADIATORRACETEAM ER Z1 24.10.2018
29.1.2019CZEBernerová Martina Behero Progress team ER Z1 31.1.2019
15.12.2018CZEBlažková Helena CEE Logistics ER Z1 20.12.2018
5.2.2019CZEBouchnerová Alena ER Z2 5.2.2019
23.11.2018CZEBozděch Jiří + Jůnová Michaela ER D 27.11.2018
31.1.2019CZEBřízová Jana + Černý Jakub Tantrum Monstra ER Z1 8.2.2019
30.11.2018CZEBrož Jakub + Brož Jindřich Evatrans Racing Team ER D 3.12.2018
31.10.2018CZEBudková Jana SRTG Čelákovice ER Z1 1.11.2018
4.11.2018SVKčelková alena + Bielovič Vasiľ Dve retardovane veveričky bežia lesom, aha oriešok :) ER D 16.11.2018
24.1.2019CZEČermáková Vladimíra MůjGym ER Z1 29.1.2019
31.12.2018CZEČerný Lukáš Slanykobylky ER M1 2.1.2019
3.2.2019CZEČerný Martin TANTRUM MONSTRA ER M1 6.2.2019
29.1.2019CZEČerný Jakub Tantrum Monstra ER M1 31.1.2019
4.2.2019CZECHLEBEC Lukáš + FOUČEK Martin KRUŠOVICKEJ GANG ER D 12.2.2019
30.1.2019CZEChromý David Extra Brno ER M1 9.2.2019
31.10.2018CZEChwastek Vladimír RSáci ER M2 6.11.2018
14.1.2019CZECimler Jiří + Šindler Matěj Gladiators ER D 15.1.2019
5.11.2018CZEDarebny Filip SKP Maják ER M1 7.11.2018
31.1.2019CZEDe Bolle Seth TG Running Team ER M1 4.2.2019
5.12.2018CZEDivišová Monika SRTG Čelákovice ER Z1 6.12.2018
17.10.2018CZEDošková Barbora ER Z1 23.10.2018
16.12.2018CZEDrinka Daniel Křižák Team ER M1 18.12.2018
29.1.2019CZEDudková Petra ER Z1 4.2.2019
16.1.2019CZEDvořák Antonín SRTG Praha ER M1 18.1.2019
31.10.2018CZEFabián Jan SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
27.11.2018CZEFatulová Jitka ER Z1 5.12.2018
27.10.2018CZEFiala Martin OCR LOOSERS ER M1 30.10.2018
5.2.2019CZEFlégr Štěpán MůjGym ER M1 7.2.2019
9.11.2018CZEFraněk Patrik RSáci ER M1 16.11.2018
24.1.2019CZEFrouz Jonáš MůjGym ER M1 29.1.2019
31.12.2018CZEGrabmüllerová Tereza MůjGym ER Z1 9.1.2019
29.1.2019CZEGrigar Jan Behero Progress team ER M1 30.1.2019
31.10.2018CZEGrigorov David SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
2.2.2019CZEGroger Karel #GLADIATORRACETEAM+ ER M2 7.2.2019
30.11.2018CZEHampejsova Martina SKP Maják ER Z1 3.12.2018
26.11.2018CZEHampejsová Martina Šněkyně v běhu ER Z1 27.11.2018
31.10.2018CZEHanyk Lukáš SDH Kostelec nad Orlicí ER M1 2.11.2018
10.12.2018CZEHolásek Radim ER M1 12.12.2018
30.11.2018CZEHribal Vojtech ER M2 4.12.2018
15.10.2018CZEHurajová Veronika + Štětinová Soňa #GLADIATORRACETEAM ER D 17.10.2018
31.12.2018CZEHusáková Lucie MůjGym ER Z1 8.1.2019
27.10.2018CZEHyndrák Honza ER M1 2.11.2018
16.1.2019CZEILAVSKÝ ROMAN #GLADIATORRACETEAM ER M2 18.1.2019
26.11.2018CZEJandlová Ivana ER Z1 29.11.2018
26.11.2018CZEJanoušek Tomáš SDH Mšec ER M1 29.11.2018
6.2.2019CZEJanoušek Roman ER M1 7.2.2019
29.1.2019CZEJanout Martin ER M1 6.2.2019
19.11.2018CZEJaroš Miroslav ER M1 23.11.2018
21.1.2019CZEJelínek Jaromír ER M2 23.1.2019
21.1.2019CZEJelínková Dagmar Run magazine team ER Z2 23.1.2019
31.10.2018CZEJilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY ER Z1 7.11.2018
31.1.2019CZEJiříčková Marie Kuny Maruny ER Z1 9.2.2019
26.11.2018CZEJonák Radek Street Workout Králův Dvůr ER M2 6.12.2018
29.1.2019CZEJuppová Dagmar SRTG Strupčice ER Z2 31.1.2019
2.2.2019CZEJurník Lukáš ER M1 4.2.2019
26.11.2018CZEKábele Lukáš ER M2 28.11.2018
30.10.2018CZEKadeřábková Iva SRTG Strupčice ER Z1 1.11.2018
31.10.2018CZEKadlec Jiří SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
5.2.2019CZEKameš Jiří MůjGym ER M2 9.2.2019
30.1.2019CZEKandl Štěpán ER M1 31.1.2019
16.11.2018CZEKantor Jan Pizza La Vita ER M1 20.11.2018
17.1.2019CZEKeller Martin + Veronika Juklíčková Decathlon Teplice ER D 18.1.2019
31.10.2018CZEKiprov Jakub ER M1 9.11.2018
16.10.2018CZEKlaška Martin + Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM ER M1 18.10.2018
31.10.2018CZEKlimek Jan RSáci ER M1 2.11.2018
29.10.2018CZEKlípová Tereza + Čenec Tomáš TREJSÍČ team ER D 2.11.2018
31.10.2018CZEKnobloch Lukáš SRTG Nové Strašecí ER M1 13.11.2018
28.1.2019CZEKohout Jan Behero Progress team ER M1 7.2.2019
31.1.2019CZEKolářová Lenka SRTG Holýšov ER Z1 5.2.2019
2.2.2019CZEKopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM ER M2 14.2.2019
27.1.2019CZEKorbelová Barbora ER Z1 30.1.2019
30.11.2018CZEKorytova Kateřina Gladiátorrace team ER Z2 11.12.2018
28.1.2019CZEKosová Alena Behero Progress team ER Z1 30.1.2019
23.12.2018CZEKoubek Michal ER M1 28.12.2018
5.2.2019CZEKoutník Jiří CRTC ER M1 7.2.2019
31.10.2018CZEKřečan Aleš SRTG Čelákovice ER M2 1.11.2018
31.10.2018CZEKrupička Jiří SRTG Čelákovice ER M2 1.11.2018
28.12.2018CZEKubík Miroslav SRTG Strupčice ER M2 31.12.2018
3.12.2018CZEKubíková Jana SRTG Strupčice ER Z2 5.12.2018
31.10.2018CZEKučerová Tereza + Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM ER D 1.11.2018
4.2.2019CZEKuropatnicka Zuzana + Zuzana Kuropatnicka ER Z1 4.2.2019
26.10.2018CZEKůstka Josef ER M2 31.10.2018
15.10.2018CZELacina Josef OCR Runners Beroun ER M2 19.10.2018
28.1.2019CZELavička Václav Behero Progress team ER M1 31.1.2019
28.1.2019CZELavičková Martina Behero Progress team ER Z1 1.2.2019
15.1.2019SVKLazovy Vladimir ER M1 15.1.2019
6.2.2019CZELinka Milan CASIA Excalibur Race Team ER M1 6.2.2019
9.12.2018CZELopata Daniel ER M2 10.12.2018
13.11.2018CZEMach Jiří SRTG Kladno ER M2 13.11.2018
31.10.2018CZEMackeová Miloslava RSáci ER Z1 6.11.2018
28.10.2018CZEMacola Pavel + Milan Šprachta SRTG Pardubice ER D 29.10.2018
31.10.2018CZEMaláč Patrik SRTG Čelákovice ER M2 1.11.2018
31.10.2018CZEMaláčová Monika SRTG Čelákovice ER Z1 1.11.2018
23.1.2019CZEManolevski Michael ER M2 25.1.2019
29.10.2018CZEMareš Pavel ER M1 30.10.2018
31.10.2018CZEMarian Lukáš SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
26.1.2019CZEMarkova Jana + Helena Logojdova + Logojda Vojtech + Logojdova Tereza Kuny Maruny ER T 5.2.2019
6.2.2019CZEMatějíček Robert ER M1 7.2.2019
3.12.2018CZEMatinovcová Bohdana SRTG Strupčice ER Z2 12.12.2018
28.1.2019CZEMátl Radovan Behero Progress team ER M2 30.1.2019
6.2.2019CZEMazánková Petra + Lukáš Petira SRTG Rychnov nad Kněžnou ER D 7.2.2019
28.10.2018CZEMazura Ondřej ER M1 30.10.2018
31.12.2018CZEMed Jarmil MůjGym ER M1 8.1.2019
26.11.2018CZEMedková Alena SRTG Praha ER Z1 5.12.2018
31.10.2018CZEMedžibrický Jozef SRTG Čelákovice ER M2 1.11.2018
30.1.2019CZEMihulova Tana Gladiators ER Z1 1.2.2019
29.1.2019CZEMikulášová Lenka + Hampl Štěpán STG Čelákovice ER D 1.2.2019
31.12.2018CZEMilotová Petra ER Z1 9.1.2019
2.2.2019CZEMiltner Milan STG-Lhotka nad Labem ER M2 5.2.2019
31.10.2018CZEMottlová Daniela RSáci ER Z1 9.11.2018
31.10.2018CZEMraček Lukáš RSáci ER M1 5.11.2018
28.10.2018CZENovák Tomáš TREJSÍČ Team ER M2 30.10.2018
31.10.2018CZENováková Romana RSáci ER Z1 14.11.2018
28.10.2018CZENováková Michaela + Rousek Aleš TREJSÍČ Team ER D 2.11.2018
11.1.2019CZEOkluská Monika Štefko running team ER Z1 14.1.2019
27.12.2018CZEOnderková Monika SRTG Plzeň ER Z1 31.12.2018
31.10.2018CZEOndráček Hynek ER M2 2.11.2018
28.1.2019CZEOravec Rostislav Behero Progress team ER M1 31.1.2019
31.10.2018CZEOsvaldová Šárka RSáci ER Z2 6.11.2018
3.2.2019CZEOudová Theodora They must be crazy ER Z1 4.2.2019
3.2.2019CZEOudová Sandra They must be crazy ER Z2 4.2.2019
8.11.2018CZEPaldusová Veronika OCR Loosers ER Z1 12.11.2018
6.2.2019CZEPavelková Anna CASIA Excalibur Race Team ER Z1 6.2.2019
27.12.2018CZEPavlínová Veronika + Pavlín Jiří FitBody Komando ER D 27.12.2018
28.10.2018CZEPelc Martin PuK ER M1 31.10.2018
31.12.2018CZEPenzešová Markéta MůjGym ER Z1 3.1.2019
29.10.2018CZEPetruchová Hana ER Z2 29.10.2018
31.10.2018CZEPfeffer Jan SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
30.10.2018CZEPilek Jakub SRTG Strupčice ER M1 1.11.2018
31.12.2018CZEPlašilová Tereza MůjGym ER Z1 4.1.2019
24.1.2019CZEPleyer Ladislav OCRA CZ Team ER M1 24.1.2019
31.10.2018CZEPodhora Ondřej SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
6.1.2019CZEPohanková Lucie + Nováková Tereza SDH Písková Lhota ER D 6.1.2019
4.12.2018CZEPolívka Michal #GLADIATORRACETEAM ER M1 6.12.2018
8.11.2018CZEPoloczek Michal Gladiators ER M1 8.11.2018
31.10.2018CZEPoloczková Natálie Gladiators ER Z1 9.11.2018
22.1.2019CZEPospíšil Milan ER M1 24.1.2019
28.1.2019CZEPourová Kateřina ER Z1 30.1.2019
30.10.2018CZEPrůša Lukáš SRTG Strupčice ER M1 1.11.2018
6.2.2019CZERaitrová Vendula ER Z1 6.2.2019
12.11.2018CZERajnoha Matěj Predator´s GYM ER M1 14.11.2018
15.10.2018CZERajnoha Vojtěch ER M1 18.10.2018
30.10.2018CZEŘehoř Zdeněk SRTG Strupčice ER M2 1.11.2018
31.12.2018CZERepiský Tomáš MůjGym ER M1 8.1.2019
2.2.2019CZEŘežábková Veronika SRTG Holýšov ER Z1 12.2.2019
15.10.2018CZERichter Lukáš Psinek ER M1 16.10.2018
2.2.2019CZEŘíha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM ER M1 5.2.2019
30.10.2018CZERohla Milan SRTG Strupčice ER M2 1.11.2018
17.1.2019CZERoll Michal ER M1 21.1.2019
29.1.2019CZERutar Miroslav Behero Progress team ER M1 31.1.2019
29.10.2018CZERůžek Pavel Gladiators ER M1 31.10.2018
29.10.2018CZERůžek Vojtěch Gladiators ER M1 31.10.2018
6.2.2019CZERyba Michal #GLADIATORRACETEAM ER M1 7.2.2019
24.1.2019CZEŠafařík Jiří OCR losers ER M2 29.1.2019
30.11.2018CZEŠámal Jiří + Kavka Martin SRTG Neratovice ER D 4.12.2018
1.11.2018CZEŠašková Zuzana Extra Brno ER Z1 5.11.2018
31.1.2019CZESavcicova Petra + Jan Tesařík LRGang ER D 4.2.2019
30.1.2019CZESchleiss Luboš SRTG Holýšov ER M1 5.2.2019
20.1.2019CZEŠeda Radek + Bílek Jiří + Coufalová Jana + Drinka Filip OCRA CZ TEAM ER T 22.1.2019
21.10.2018CZESedláčková Kateřina + Filip Weisbauer ER D 25.10.2018
31.10.2018CZESedlářová Kateřina RSáci ER Z1 2.11.2018
2.2.2019CZESejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM ER Z2 14.2.2019
31.1.2019CZEŠichová Magdalena Kuny Maruny ER Z1 9.2.2019
27.1.2019CZESimandl Ondřej + Radek Simandl bratřijaksepatří.cz ER D 29.1.2019
20.1.2019CZEŠinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM ER M2 22.1.2019
30.10.2018CZESládek Vladimír SRTG Strupčice ER M1 1.11.2018
13.11.2018CZEŠlik Jan SRTG Kladno ER M2 13.11.2018
11.1.2019CZEŠolta Marcel SRTG Strupčice ER M2 14.1.2019
31.10.2018CZESoukupová Vendula Gladiators ER Z1 6.11.2018
25.1.2019CZEStárková Tereza SRTG Strupčice ER Z1 30.1.2019
24.10.2018CZEŠťastná Barbora + Radka Charvátová ER D 31.10.2018
28.1.2019CZEStecker Luděk STG Spořice ER M2 1.2.2019
3.1.2019CZEStejskalová Barbora ER Z1 3.1.2019
1.1.2019CZEŠtíbal Martin MK Kladno ER M1 1.1.2019
1.1.2019CZEŠtíbalová Kateřina MK Kladno ER Z1 3.1.2019
31.10.2018CZEStránská Věra SRTG Čelákovice ER Z2 1.11.2018
29.12.2018CZEŠtraub David + Jeřábková Petra + Kováčik Branislav + Thomayer Jan Fénix Plzeň ER T 2.1.2019
29.1.2019CZEStuchlová Eva Behero Progress team ER Z1 7.2.2019
6.2.2019CZEŠtudentová Jitka + Divišová Monika ER D 9.2.2019
5.12.2018CZESuchan Richard + Vosáhlová Daniela SRTG Čelákovice ER D 6.12.2018
15.11.2018CZESůrová Veronika + David Koukal + Alena Zbožínková + Lucie Šimáňová Barking Brickleberry ER T 15.11.2018
25.1.2019CZESurý Josef + Radek Vostřel ER D 29.1.2019
27.1.2019CZESurý Josef + Jiří Kabourek + Štěpán Vaňous + Dominik Murda Barbarian extreme team ER T 7.2.2019
22.10.2018CZEŠvadlák Petr Svídnický Extrém Team ER M2 24.10.2018
31.12.2018CZESvoboda Martin MůjGym ER M1 9.1.2019
12.12.2018CZESvoboda Petr + Kramářová Vladimíra RSáci ER D 21.12.2018
25.10.2018CZESvobodová Zuzana + Lucie Svobodová ER D 26.10.2018
31.12.2018CZETaterová Martina MůjGym ER Z1 9.1.2019
26.1.2019CZETimčenková Natálie + Dominik Holeša + Klára Šindlerová + Marcel Štrublík Umpalumpové ER T 5.2.2019
31.1.2019CZETomášková Martina + David Inneman Mr. and Mrs. Right ER D 4.2.2019
29.1.2019CZETřešňák Petr SlanýKobylky ER M1 30.1.2019
29.11.2018CZETrousil Honza + Kateřina Benešová #GLADIATORRACETEAM ER D 4.12.2018
31.10.2018CZETršo David RSáci ER M1 13.11.2018
30.12.2018CZETrubač Lukáš + Kašíková Petra Stg Kroměříž ER D 3.1.2019
26.1.2019CZETruksa Ivan ER M1 29.1.2019
31.10.2018CZETuhovčák Milan SRTG Čelákovice ER M2 1.11.2018
30.11.2018CZETyl Lukáš ER M1 4.12.2018
6.2.2019CZEUhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM ER M1 13.2.2019
31.10.2018CZEUlrychová Michaela SRTG Čelákovice ER Z1 1.11.2018
31.10.2018CZEUrban Petr + Švestková Sabina SRTG Vyškov ER D 2.11.2018
14.1.2019CZEvacek petr ER M1 15.1.2019
31.12.2018CZEVacínková Alena ER Z1 9.1.2019
6.2.2019CZEValášek Jan ER M1 6.2.2019
15.10.2018CZEValentová Markéta Velosport Valenta Scott team ER Z2 24.10.2018
26.1.2019CZEValta Jakub STG Strupčice ER M1 29.1.2019
31.1.2019CZEVávra Jan ER M2 5.2.2019
30.10.2018CZEVelíšek Jan SRTG Strupčice ER M1 1.11.2018
4.2.2019CZEVesely Slavek + Vesely lukas GLADIATORRACETEAM ER D 5.2.2019
11.12.2018CZEvokurka vlastislav #GLADIATORRACETEAM ER M1 13.12.2018
8.1.2019CZEVorobok Tomáš + Vorobok Lukáš Predator´s Gym ER D 14.1.2019
27.11.2018CZEVrlík Petr ER M1 29.11.2018
23.1.2019CZEVybíral Vladislav ER M2 24.1.2019
31.1.2019CZEWagner Petr #GLADIATORACETEAM# ER M1 4.2.2019
5.2.2019CZEZahrádková Věra + Věra Zahrádková ER Z2 7.2.2019
30.1.2019CZEŽaloudek Jiří RSáci ER M1 31.1.2019
1.12.2018CZEZelinka Richard ER M1 10.12.2018