Startovní listina EXCALIBUR RACE - Zimní závod Hornický skanzen Mayrau

Statistika přihlášených

Trať
ERER96
Kategorie
M1Muži do 39 let43
Z1Ženy do 39 let19
M2Muži 40 a více let17
DDvojice10
Z2Ženy 40 a více let6
TTýmy1
Celkem přihlášených96

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Team Trať Kat. Platba
24.10.2018CZEWeber Miroslav ER M2 25.10.2018
7.11.2018CZEVohradská Renata RSáci ER Z1 9.11.2018
30.10.2018CZEVelíšek Jan SRTG Strupčice ER M1 1.11.2018
15.10.2018CZEValentová Markéta Velosport Valenta Scott team ER Z2 24.10.2018
31.10.2018CZEUrban Petr + Švestková Sabina SRTG Vyškov ER D 2.11.2018
31.10.2018CZEUlrychová Michaela SRTG Čelákovice ER Z1 1.11.2018
31.10.2018CZETuhovčák Milan SRTG Čelákovice ER M2 1.11.2018
31.10.2018CZETršo David RSáci ER M1 13.11.2018
25.10.2018CZESvobodová Zuzana + Lucie Svobodová ER D 26.10.2018
8.11.2018CZESvoboda Petr RSáci ER M1 12.11.2018
22.10.2018CZEŠvadlák Petr Svídnický Extrém Team ER M2 24.10.2018
15.11.2018CZESůrová Veronika + David Koukal + Alena Zbožínková + Lucie Šimáňová Barking Brickleberry ER T 15.11.2018
31.10.2018CZEStránská Věra SRTG Čelákovice ER Z2 1.11.2018
15.10.2018CZEStejskalová Barbora ER Z1 15.10.2018
24.10.2018CZEŠťastná Barbora + Radka Charvátová ER D 31.10.2018
31.10.2018CZESoukupová Vendula Gladiators ER Z1 6.11.2018
13.11.2018CZEŠlik Jan SRTG Kladno ER M2 13.11.2018
30.10.2018CZESládek Vladimír SRTG Strupčice ER M1 1.11.2018
31.10.2018CZEŠindler Matěj Gladiators ER M1 9.11.2018
31.10.2018CZESedlářová Kateřina RSáci ER Z1 2.11.2018
21.10.2018CZESedláčková Kateřina + Filip Weisbauer ER D 25.10.2018
29.10.2018CZERůžek Vojtěch Gladiators ER M1 31.10.2018
29.10.2018CZERůžek Pavel Gladiators ER M1 31.10.2018
30.10.2018CZERohla Milan SRTG Strupčice ER M2 1.11.2018
15.10.2018CZERichter Lukáš Lukes ER M1 16.10.2018
30.10.2018CZEŘehoř Zdeněk SRTG Strupčice ER M2 1.11.2018
15.10.2018CZERajnoha Vojtěch ER M1 18.10.2018
12.11.2018CZERajnoha Matěj Predator´s GYM ER M1 14.11.2018
30.10.2018CZEPrůša Lukáš SRTG Strupčice ER M1 1.11.2018
31.10.2018CZEPoloczková Natálie Gladiators ER Z1 9.11.2018
8.11.2018CZEPoloczek Michal Gladiators ER M1 8.11.2018
31.10.2018CZEPodhora Ondřej SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
30.10.2018CZEPilek Jakub SRTG Strupčice ER M1 1.11.2018
31.10.2018CZEPfeffer Jan SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
29.10.2018CZEPetruchová Hana ER Z2 29.10.2018
28.10.2018CZEPelc Martin PuK ER M1 31.10.2018
8.11.2018CZEPaldusová Veronika OCR Loosers ER Z1 12.11.2018
31.10.2018CZEOsvaldová Šárka RSáci ER Z2 6.11.2018
31.10.2018CZEOndráček Hynek ER M2 2.11.2018
31.10.2018CZENováková Romana RSáci ER Z1 14.11.2018
28.10.2018CZENováková Michaela + Rousek Aleš TREJSÍČ Team ER D 2.11.2018
28.10.2018CZENovák Tomáš TREJSÍČ Team ER M2 30.10.2018
31.10.2018CZEMraček Lukáš RSáci ER M1 5.11.2018
31.10.2018CZEMottlová Daniela RSáci ER Z1 9.11.2018
7.11.2018CZEMolnárová Lucie RSáci ER Z1 16.11.2018
5.11.2018CZEMevald Filip ER M1 7.11.2018
31.10.2018CZEMedžibrický Jozef SRTG Čelákovice ER M2 1.11.2018
28.10.2018CZEMazura Ondřej ER M1 30.10.2018
31.10.2018CZEMarian Lukáš SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
29.10.2018CZEMareš Pavel ER M1 30.10.2018
31.10.2018CZEMaláčová Monika SRTG Čelákovice ER Z1 1.11.2018
31.10.2018CZEMaláč Patrik SRTG Čelákovice ER M2 1.11.2018
28.10.2018CZEMacola Pavel + Milan Šprachta ER D 29.10.2018
31.10.2018CZEMackeová Miloslava RSáci ER Z1 6.11.2018
13.11.2018CZEMach Jiří SRTG Kladno ER M2 13.11.2018
15.10.2018CZELacina Josef OCR Runners Beroun ER M2 19.10.2018
26.10.2018CZEKůstka Josef ER M2 31.10.2018
31.10.2018CZEKučerová Tereza + Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM ER D 1.11.2018
31.10.2018CZEKrupička Jiří SRTG Čelákovice ER M2 1.11.2018
31.10.2018CZEKřečan Aleš SRTG Čelákovice ER M2 1.11.2018
31.10.2018CZEKnobloch Lukáš SRTG Nové Strašecí ER M1 13.11.2018
29.10.2018CZEKlípová Tereza + Čenec Tomáš TREJSÍČ team ER D 2.11.2018
31.10.2018CZEKlimek Jan RSáci ER M1 2.11.2018
16.10.2018CZEKlaška Martin + Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM ER M1 18.10.2018
31.10.2018CZEKiprov Jakub ER M1 9.11.2018
16.11.2018CZEKantor Jan Pizza La Vita ER M1 nezaplaceno
31.10.2018CZEKadlec Jiří SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
30.10.2018CZEKadeřábková Iva SRTG Strupčice ER Z1 1.11.2018
31.10.2018CZEJilemnická Kateřina MARNÉ PRINCEZNY ER Z1 7.11.2018
19.11.2018CZEJaroš Miroslav ER M1 nezaplaceno
27.10.2018CZEHyndrák Honza ER M1 2.11.2018
15.10.2018CZEHurajová Veronika + Štětinová Soňa #GLADIATORRACETEAM ER D 17.10.2018
21.10.2018CZEHráček Martin SVVAT ER M1 23.10.2018
21.10.2018CZEHelcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM ER M2 24.10.2018
31.10.2018CZEHanyk Lukáš SDH Kostelec nad Orlicí ER M1 2.11.2018
31.10.2018CZEGrigorov David SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
9.11.2018CZEFraněk Patrik RSáci ER M1 16.11.2018
27.10.2018CZEFiala Martin ER M1 30.10.2018
31.10.2018CZEFabián Jan SRTG Čelákovice ER M1 1.11.2018
4.11.2018CZEDrinka Filip OCRA CZ TEAM ER M1 5.11.2018
17.10.2018CZEDošková Barbora ER Z1 23.10.2018
27.10.2018CZECoufalová Jana OCRA CZ TEAM ER Z1 30.10.2018
31.10.2018CZEChwastek Vladimír RSáci ER M2 6.11.2018
4.11.2018SVKčelková alena + Bielovič Vasiľ Dve retardovane veveričky bežia lesom, aha oriešok :) ER D 16.11.2018
1.11.2018CZEButorová Lenka Extra Brno ER Z1 5.11.2018
31.10.2018CZEBudková Jana SRTG Čelákovice ER Z1 1.11.2018
15.10.2018CZEBílek Jiří OCRA CZ TEAM ER M1 17.10.2018
18.11.2018CZEBeneš Ladislav ABUS Přelouč ER M1 nezaplaceno
31.10.2018CZEBehenský Jan OCRA CZ TEAM ER M1 2.11.2018
31.10.2018CZEBečvář Rudolf ER M1 2.11.2018
31.10.2018CZEBečvář Radek Ampéři ER M1 5.11.2018
31.10.2018CZEBartoňová Štěpánka JK Salome Kaceřov ER Z1 9.11.2018
25.10.2018CZEBabušková Stanislava ER Z2 2.11.2018
16.11.2018CZEAntoš Karel ER M1 19.11.2018
15.10.2018CZEAndělová Monika #GLADIATORRACETEAM ER Z2 18.10.2018
17.11.2018CZEAdam Lukáš ER M1 nezaplaceno