Startovní listina ŠNEK RACE 2024 - sobota

Statistika přihlášených

Trať
5km227
F57
Kategorie
MMuži 149
ZŽeny 78
FFUN57
Celkem přihlášených284

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
22.5.2024CZEAberle Petr OCRUNITED TEAM 5 km/15 překážek + M 29.5.2024
4.5.2024CZEAdamová Kateřina O fous rychlejší 5 km/15 překážek + Z 6.5.2024
31.5.2024CZEAmbros Lukáš 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
31.5.2024CZEAmbrosová Andrea 5 km/15 překážek + Z 4.6.2024
4.2.2024CZEAmešný Michal Hovnaři 5 km/15 překážek + M 6.2.2024
30.5.2024CZEBali Šoltésová Hana Fit-Sever FUN F 31.5.2024
3.6.2024CZEBareš Jiri Seveřani 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
20.6.2024CZEBareš Ondřej 5 km/15 překážek + M 21.6.2024
19.2.2024CZEBarták Martin RUGBY Rumburk FUN F 26.2.2024
31.5.2024CZEBartl Jan 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
31.5.2024CZEBartlová Markéta 5 km/15 překážek + Z 4.6.2024
20.4.2024CZEBažant Milan FUN F 21.4.2024
18.2.2024CZEBednařík Martin DreamTeam 5 km/15 překážek + M 22.2.2024
19.2.2024CZEBělič Oliver 5 km/15 překážek + M 25.2.2024
19.2.2024CZEBěliočvá Adéla 5 km/15 překážek + Z 25.2.2024
16.3.2024CZEBeránková Sofie FUN F 17.3.2024
4.6.2024CZEBláha Petr Trekoteam 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
24.4.2024CZEBláha Vojtěch 5 km/15 překážek + M 25.4.2024
16.5.2024CZEBláhová Nikola Spolupičky 5 km/15 překážek + Z 22.5.2024
23.4.2024CZEBlažek Vojta Šneci FUN F 23.4.2024
4.5.2024CZEBoučková Jitka O fous rychlejší 5 km/15 překážek + Z 7.5.2024
10.2.2024CZEBurda Daniel 5 km/15 překážek + M 11.2.2024
12.6.2024CZEBurnus Peter 5 km/15 překážek + M 13.6.2024
21.6.2024CZEBušinová Alena 5 km/15 překážek + Z 28.6.2024
7.5.2024CZEČecháková Klára SPARTAN Děčín – SOKOL Maxičky 5 km/15 překážek + Z 7.5.2024
29.5.2024CZEČeňková Lucie Predator Workout Děčín 5 km/15 překážek + Z 7.6.2024
4.6.2024CZEČerný Martin Elitní jelita 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
17.6.2024CZEČerný Pavel 5 km/15 překážek + M 23.6.2024
21.4.2024CZEČerný Václav Venca a Lísčata 5 km/15 překážek + M 29.4.2024
18.4.2024CZEChoma Tomáš 5 km/15 překážek + M 19.4.2024
13.4.2024CZEChorouš Kryštof OCR kids Poděbrady 5 km/15 překážek + M 20.4.2024
29.5.2024CZECícha Josef Predátor Workout Děčín 5 km/15 překážek + M 7.6.2024
15.4.2024CZECimmermanová Zuzana Helldivers 5 km/15 překážek + Z 17.4.2024
15.4.2024CZEČížek Michal Helldivers 5 km/15 překážek + M 17.4.2024
21.4.2024CZEDarebná Petra SKP Maják 5 km/15 překážek + Z 24.4.2024
23.4.2024CZEDarebný Filip SKP Maják 5 km/15 překážek + M 24.4.2024
19.2.2024CZEDastychová Martina FUN F 26.2.2024
11.2.2024CZEDemo David 5 km/15 překážek + M 17.2.2024
24.5.2024CZEDoležal Jaroslav Šenováci 5 km/15 překážek + M 25.5.2024
18.2.2024CZEDufek Martin Fit-sever gang FUN F 19.2.2024
18.2.2024CZEDufková Renata Fit-sever.cz FUN F 19.2.2024
10.6.2024CZEDurec Jan seveřani 5 km/15 překážek + M 10.6.2024
2.5.2024CZEDvořáková Tereza Bude prdel 5 km/15 překážek + Z 9.5.2024
1.3.2024CZEDyškant Jan Lenochodi 5 km/15 překážek + M 5.3.2024
4.5.2024CZEEichler Tomáš O fous rychlejší 5 km/15 překážek + M 10.5.2024
23.4.2024CZEEliáš Jakub Gladiators 5 km/15 překážek + M 30.4.2024
23.4.2024CZEEliášová Barbora Gladiators 5 km/15 překážek + Z 30.4.2024
30.5.2024CZEErlebach Josef SPARTAN Děčín - SOKOL Maxičky 5 km/15 překážek + M 7.6.2024
15.4.2024CZEFeistner Samuel Spartan Děčín Sokol Maxičky 5 km/15 překážek + M 24.4.2024
19.4.2024CZEFeistnerová Stanislava Spartan Děčín Sokol Maxičky 5 km/15 překážek + Z 23.4.2024
20.6.2024CZEFeistnerová Sofie Spartan Děčín Sokol Maxičky FUN F 21.6.2024
24.4.2024CZEFíla Ondřej Gladiators 5 km/15 překážek + M 1.5.2024
18.2.2024CZEFilipová Gabriela Filipová 5 km/15 překážek + Z 23.2.2024
24.4.2024CZEFílová Eliška Gladiators 5 km/15 překážek + Z 1.5.2024
20.4.2024CZEFinger Jiri 5 km/15 překážek + M 21.4.2024
11.6.2024CZEFriedrichová Alexandra SBD team 5 km/15 překážek + Z 12.6.2024
17.2.2024CZEFryc Leopold Zdravý život s Míšou 5 km/15 překážek + M 20.2.2024
5.5.2024CZEFulínová Vendula 5 km/15 překážek + Z 7.5.2024
10.4.2024CZEGallerach Michael 5 km/15 překážek + M 11.4.2024
1.2.2024CZEGazda Michal Šneci 5 km/15 překážek + M 1.2.2024
1.2.2024CZEGazdová Veronika Šneci 5 km/15 překážek + Z 1.2.2024
10.4.2024CZEGeorgiev Daniel Suicide Squad 5 km/15 překážek + M 14.4.2024
28.1.2024CZEHalamkova Veronika mamina FUN F 29.1.2024
11.6.2024CZEHalás Juraj 5 km/15 překážek + M 12.6.2024
16.6.2024CZEHammerle Petr Lopaty 5 km/15 překážek + M 17.6.2024
16.6.2024CZEHammerle Matěj Lopaty 5 km/15 překážek + M 17.6.2024
16.6.2024CZEHammerle Petr Lopaty 5 km/15 překážek + M 18.6.2024
17.1.2024CZEHamšík Michal Upocenky 5 km/15 překážek + M 24.1.2024
19.6.2024CZEHartl Tomáš Březno 5 km/15 překážek + M 20.6.2024
24.3.2024CZEHartvich Ivana Tvoje bába FUN F 31.3.2024
29.5.2024CZEHasaniová Suzana 5 km/15 překážek + Z 7.6.2024
12.6.2024CZEHavelková Monika Rozběháme Ústí 5 km/15 překážek + Z 13.6.2024
1.2.2024CZEHavlíček Martin Kopeček 5 km/15 překážek + M 3.2.2024
31.5.2024CZEHavlíček Milan Kopeček 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
31.5.2024CZEHavlíček Miloslav Kopeček 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
14.2.2024CZEHavlíčková Michaela 5 km/15 překážek + Z 20.2.2024
15.4.2024CZEHek Jakub Helldivers 5 km/15 překážek + M 17.4.2024
20.6.2024CZEHerák Kryštof Spartan Děčín Sokol Maxičky 5 km/15 překážek + M 22.6.2024
19.2.2024CZEHodač Alexander Lenochodi 5 km/15 překážek + M 20.2.2024
20.4.2024CZEHoffmann David 5 km/15 překážek + M 23.4.2024
11.6.2024CZEHynek Petr 5 km/15 překážek + M 11.6.2024
24.5.2024CZEJakub Doležal Šenováci 5 km/15 překážek + M 25.5.2024
15.4.2024CZEJanatová Eva Helldivers 5 km/15 překážek + Z 17.4.2024
17.1.2024CZEJančík Jakub SRTG PRaha FUN F 18.1.2024
11.2.2024CZEJančík Josef 5 km/15 překážek + M 13.2.2024
18.6.2024CZEJelačičová Michaela Spartan Děčín Sokol Maxičky (Prosím běžet s Veronika Jelačičová) FUN F 19.6.2024
18.6.2024CZEJelačičová Veronika Spartan Děčín Sokol Maxičky (Prosím běžet s Michaela Jelačičová) FUN F 19.6.2024
28.2.2024CZEJelínková Mari FUN F 5.3.2024
21.1.2024CZEJeřábková Zdenka Šneci 5 km/15 překážek + Z 21.1.2024
28.1.2024CZEJeřábková Oldřiška Šneci 5 km/15 překážek + Z 28.1.2024
9.6.2024CZEJonášová Kateřina FUN F 14.6.2024
12.3.2024CZEJuklíček Martin Odpadlíci 5 km/15 překážek + M 13.3.2024
18.6.2024CZEJurčák Zdeněk Hlemýždi 5 km/15 překážek + M 18.6.2024
10.4.2024SVKKanderka Jakub Suicide Squad 5 km/15 překážek + M 12.4.2024
5.6.2024CZEKlaban Miroslav 5 km/15 překážek + M 5.6.2024
7.6.2024CZEKlančíková Zuzana FUN F 14.6.2024
31.5.2024CZEKlouda Jakub Predátor Workout Děčín 5 km/15 překážek + M 7.6.2024
23.5.2024CZEKondraš Jiří 5 km/15 překážek + M 24.5.2024
21.3.2024CZEKonečná Martina OCR Česká Lípa 5 km/15 překážek + Z 22.3.2024
29.3.2024CZEKopáč David OCR TEAM KLADNO 5 km/15 překážek + M 5.4.2024
24.3.2024CZEKopáčová Simona OCR team Kladno 5 km/15 překážek + Z 30.3.2024
26.2.2024CZEKopecký Marek 5 km/15 překážek + M 1.3.2024
19.2.2024CZEKorba Matt RUGBY Rumburk FUN F 26.2.2024
4.6.2024CZEKošařová Aneta Seveřani 5 km/15 překážek + Z 4.6.2024
16.6.2024CZEKouba Jakub Lopaty 5 km/15 překážek + M 17.6.2024
9.4.2024CZEKoubková Veronika Hlemýždi 5 km/15 překážek + Z 9.4.2024
9.4.2024CZEKoubková Kateřina Hlemýždi 5 km/15 překážek + Z 9.4.2024
12.4.2024SVKKovalčik Martin Suicide Squad 5 km/15 překážek + M 13.4.2024
21.6.2024CZEKrál Pavel 5 km/15 překážek + M 24.6.2024
4.6.2024CZEKraus Martin Trekoteam 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
23.6.2024CZEKrebs Jaroslav FUN F 24.6.2024
28.1.2024CZEKrejčí Jiří Šneci 5 km/15 překážek + M 28.1.2024
15.6.2024CZEKremla Jakub Kajak Děčín 5 km/15 překážek + M 16.6.2024
15.6.2024CZEKremla Tomáš Predator workout Děčín 5 km/15 překážek + M 16.6.2024
18.1.2024CZEKuchař Martin FUN F 19.1.2024
26.4.2024CZEKurimská Aneta 5 km/15 překážek + Z 26.4.2024
19.2.2024CZEKvapilová Nikola Lenochodi 5 km/15 překážek + Z 20.2.2024
19.2.2024CZELacinová Barbor RUGBY Rumburk FUN F 26.2.2024
13.4.2024CZELahodný Vojtěch SPARTAN Děčín - SOKOL Maxičky 5 km/15 překážek + M 16.4.2024
2.5.2024CZELandová Eva Šneci 5 km/15 překážek + Z 2.5.2024
15.4.2024CZELauterbach Jiří Helldivers 5 km/15 překážek + M 17.4.2024
20.4.2024CZELeineroa Lucie 5 km/15 překážek + Z 21.4.2024
29.5.2024CZELigasová Tereza Predator workout Ústí nad Labem 5 km/15 překážek + Z 5.6.2024
21.4.2024CZELísková Romana Venca a Lísčata 5 km/15 překážek + Z 29.4.2024
13.6.2024CZELitvinov Alexander 5 km/15 překážek + M 14.6.2024
3.6.2024CZELöffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM 5 km/15 překážek + Z 10.6.2024
18.4.2024CZELoušová Klára FUN F 22.4.2024
9.2.2024CZELudwig Vilda 5 km/15 překážek + M 10.2.2024
24.5.2024CZELukáš Doležal Šenováci 5 km/15 překážek + M 25.5.2024
11.4.2024CZELužáková Eliška PKP CARGO International 5 km/15 překážek + Z 18.4.2024
21.6.2024CZEMachač Lukáš 5 km/15 překážek + M 21.6.2024
17.2.2024CZEMacháček Jiří FUN F 21.2.2024
16.2.2024CZEMachková Eliška Tři grácie 5 km/15 překážek + Z 21.2.2024
17.4.2024CZEMaco Petr FUN F 18.4.2024
2.5.2024CZEMalcovská Adéla 5 km/15 překážek + Z 7.5.2024
19.2.2024CZEMarholdová Tereza Lenochodi 5 km/15 překážek + Z 20.2.2024
12.6.2024SVKMaškara Filip Suicide Squad 5 km/15 překážek + M 13.6.2024
11.6.2024CZEMatějková Adéla FUN F 12.6.2024
11.6.2024CZEMatějková Aneta FUN F 12.6.2024
13.3.2024CZEMatěna René Odpadlíci 5 km/15 překážek + M 14.3.2024
17.6.2024CZEMatiáš Jan Zatím dva 5 km/15 překážek + M 19.6.2024
20.4.2024CZEMezera Dominik FUN F 24.4.2024
20.4.2024CZEMezerová Markéta FUN F 21.4.2024
20.4.2024CZEMezerová Eliška FUN F 24.4.2024
22.6.2024CZEMrázek Marek 5 km/15 překážek + M 22.6.2024
9.2.2024CZEMrkvička Petr 5 km/15 překážek + M 10.2.2024
4.6.2024CZEMulár Michal OCR Česká Lípa 5 km/15 překážek + M 12.6.2024
18.5.2024CZEMüller Michal STG Česká Třebová 5 km/15 překážek + M 21.5.2024
12.6.2024CZEMusel Richard 5 km/15 překážek + M 15.6.2024
1.4.2024CZENebeská Lada Predator Workout Děčín 5 km/15 překážek + Z 2.4.2024
31.5.2024CZENedbalová Klára Predator Workout Děčín 5 km/15 překážek + Z 7.6.2024
21.6.2024CZENedvěd Miloš 5 km/15 překážek + M 21.6.2024
10.2.2024CZENěmcová Veronika #StaréNěmVolHy# 5 km/15 překážek + Z 13.2.2024
23.6.2024CZENeškodová Lada KIA RACE TEAM FUN F 23.6.2024
24.3.2024CZENovák Jan Tvoje bába FUN F 26.3.2024
10.6.2024CZENovák Michal Šneci 5 km/15 překážek + M 10.6.2024
14.6.2024CZENovák Daniel Šneci 5 km/15 překážek + M 14.6.2024
13.5.2024CZENovotný Tomáš Beast OCR Varnsdorf 5 km/15 překážek + M 14.5.2024
23.4.2024CZEOlexa Petr 5 km/15 překážek + M 24.4.2024
12.6.2024CZEOndroušková Jana Trekoteam 5 km/15 překážek + Z 13.6.2024
22.6.2024CZEOslej Dušan Už tam budeeem?! 5 km/15 překážek + M 23.6.2024
22.6.2024CZEPacholíková Lenka Už tam budeeem?! 5 km/15 překážek + Z 23.6.2024
4.6.2024CZEPalička Jakub Seveřani 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
4.6.2024CZEPalička René Seveřani 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
4.6.2024CZEPaličková Tereza Seveřani 5 km/15 překážek + Z 4.6.2024
15.2.2024CZEPaul Ondřej FUN F 16.2.2024
9.4.2024CZEPavlata Josef Spartan Decin - Sokol Maxicky 5 km/15 překážek + M 15.4.2024
23.4.2024CZEPavlíková Tereza 5 km/15 překážek + Z 1.5.2024
2.5.2024CZEPetrovichev Gleb 5 km/15 překážek + M 3.5.2024
21.6.2024CZEPíša Lubomir 5 km/15 překážek + M 21.6.2024
31.5.2024CZEPísařík Jan Predator Workout Děčín 5 km/15 překážek + M 31.5.2024
21.4.2024CZEPísaříková Tereza Predator Workout Děčín 5 km/15 překážek + Z 30.4.2024
10.5.2024SVKPíši Matus Suicide Squad 5 km/15 překážek + M 11.5.2024
16.4.2024CZEPlachý Jiří 5 km/15 překážek + M 17.4.2024
19.6.2024CZEPlha Lukáš 5 km/15 překážek + M 20.6.2024
19.2.2024CZEPodzimek Jiří 5 km/15 překážek + M 19.2.2024
19.2.2024CZEPokorný František 5 km/15 překážek + M 19.2.2024
19.2.2024CZEPoláková Natálie RUGBY Rumburk FUN F 26.2.2024
23.4.2024CZEPolder Martin žalmaní 5 km/15 překážek + M 25.4.2024
6.6.2024CZEPošík Jaroslav FUN F 12.6.2024
9.4.2024CZEProcházka Tomáš SPARTAN Děčín - SOKOL Maxičky 5 km/15 překážek + M 17.4.2024
12.4.2024CZEProcházková Tereza SPARTAN Děčín - SOKOL Maxičky FUN F 21.4.2024
9.4.2024CZEProkel Nikola SPARTAN Děčín - SOKOL Maxičky 5 km/15 překážek + M 10.4.2024
21.5.2024CZEPtáček Stanislav 5 km/15 překážek + M 22.5.2024
19.2.2024CZEPunčochář Jakub RUGBY Rumburk FUN F 26.2.2024
6.5.2024CZEPunčochář Zdeněk Upocenky 5 km/15 překážek + M 10.5.2024
11.4.2024CZEPunda Vlastimil Suicide Squad 5 km/15 překážek + M 12.4.2024
19.2.2024CZEPytlík Jan RUGBY Rumburk FUN F 26.2.2024
17.6.2024CZERambousková Eliška Predator Workout Děčín 5 km/15 překážek + Z 20.6.2024
9.5.2024CZEReindl Michael Vochechule 5 km/15 překážek + M 16.5.2024
9.5.2024CZEReindl Jakub Vochechule 5 km/15 překážek + M 16.5.2024
6.6.2024CZEReindl Jitka Vochechule 5 km/15 překážek + Z 13.6.2024
4.6.2024CZERejnek Lukáš 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
26.2.2024CZEReslerová Nikola Hovnari 5 km/15 překážek + Z 1.3.2024
19.6.2024CZERickardtova Ivana FUN F 20.6.2024
18.1.2024CZEŘíhová Eliška FUN F 19.1.2024
10.6.2024CZESadílek Martin Šneci 5 km/15 překážek + M 10.6.2024
12.2.2024CZEŠafařík Petr DreamTeam 5 km/15 překážek + M 16.2.2024
12.2.2024CZEŠafařík Petr DreamTeam 5 km/15 překážek + M 16.2.2024
28.1.2024CZESARNOVSKÝ Petr 5 km/15 překážek + M 30.1.2024
22.6.2024CZEŠašková Zuzana gladiatorraceteam 5 km/15 překážek + Z 22.6.2024
16.4.2024CZESavinkova Yaroslava 5 km/15 překážek + Z 17.4.2024
18.2.2024CZESchwan Ondřej Northgym Děčín 5 km/15 překážek + M 26.2.2024
16.6.2024CZESedláček Petr 5 km/15 překážek + M 19.6.2024
22.2.2024CZESejková Anna 5 km/15 překážek + Z 1.3.2024
17.6.2024CZESekyra David Zdravý život s Míšou 5 km/15 překážek + M 17.6.2024
20.4.2024CZESemerád Jan 5 km/15 překážek + M 23.4.2024
21.1.2024CZESemrád Ondřej Šneci 5 km/15 překážek + M 21.1.2024
7.6.2024CZESik Tomas Predator Decin 5 km/15 překážek + M 8.6.2024
31.5.2024CZEŠimková Nikola 5 km/15 překážek + Z 7.6.2024
14.5.2024CZEŠindelář Václav Šindy 5 km/15 překážek + M 17.5.2024
17.2.2024CZESlepčíková Lidka FUN F 23.2.2024
8.6.2024CZESmejkal Michal 5 km/15 překážek + M 14.6.2024
7.6.2024CZESmola Jiří Predator Workout Děčín 5 km/15 překážek + M 7.6.2024
21.6.2024CZESnížek Jan 5 km/15 překážek + M 21.6.2024
18.6.2024CZESoukup Jan 5 km/15 překážek + M 21.6.2024
13.6.2024CZESoukupová Šárka Chalupářky 5 km/15 překážek + Z 13.6.2024
19.6.2024CZESoukupová Iveta Březno 5 km/15 překážek + Z 20.6.2024
8.4.2024CZESousek Martin FUN F 17.4.2024
24.3.2024CZESpirikova Natalie SMamouToDame FUN F 29.3.2024
30.1.2024CZEStaněk Ladislav #StaréNěmVolHy# 5 km/15 překážek + M 2.2.2024
30.1.2024CZEStaňková Jitka #StaréNěmVolHy# 5 km/15 překážek + Z 2.2.2024
10.2.2024CZEStara Pavla #StaréNěmVolHy# 5 km/15 překážek + Z 12.2.2024
30.1.2024CZEŠtarman Jiří 5 km/15 překážek + M 31.1.2024
10.2.2024CZEStarý Jakub #StaréNěmVolHy# 5 km/15 překážek + M 15.2.2024
24.1.2024CZEStejskal Patrik 5 km/15 překážek + M 30.1.2024
24.1.2024CZEStejskal Jiří 5 km/15 překážek + M 30.1.2024
19.2.2024CZEŠtěpán Tomáš TBW Šluknov 5 km/15 překážek + M 21.2.2024
10.5.2024CZEŠtěpánová Zuzana TBW Šluknov FUN F 11.5.2024
15.4.2024CZEŠtolzová Gabriela 5 km/15 překážek + Z 17.4.2024
28.3.2024CZEStřílková Milena Šneci FUN F 28.3.2024
28.3.2024CZEStřílková Šárka Šneci FUN F 28.3.2024
22.6.2024CZEStupka Patrik AC Česká Lípa 5 km/15 překážek + M 22.6.2024
30.5.2024CZESuk Vojtěch 5 km/15 překážek + M 31.5.2024
15.4.2024CZEŠvarc Jiří 5 km/15 překážek + M 16.4.2024
11.6.2024CZESvatošová Markéta Predator Workout Děčín 5 km/15 překážek + Z 15.6.2024
10.6.2024CZESvobodová Daniela #GLADIATORRACETEAM 5 km/15 překážek + Z 12.6.2024
20.6.2024CZESyberová Renáta 5 km/15 překážek + Z 20.6.2024
22.2.2024CZESýkorová Aneta 5 km/15 překážek + Z 23.2.2024
19.6.2024CZESyrůčková Vladimíra Březno FUN F 21.6.2024
9.5.2024CZETesař Radoslav RAC Děčín 5 km/15 překážek + M 10.5.2024
18.6.2024CZEThomayer Krystof 5 km/15 překážek + M 18.6.2024
27.4.2024CZETkáčová Martina 5 km/15 překážek + Z 28.4.2024
27.4.2024CZETkáčová Eva 5 km/15 překážek + Z 29.4.2024
30.5.2024CZETojnar Luboš Predator Workout Děčín 5 km/15 překážek + M 7.6.2024
12.4.2024SVKTomaga Lubomír Suicide Squad 5 km/15 překážek + M 13.4.2024
19.4.2024CZEToman Jan FUN F 23.4.2024
19.4.2024CZETomanová Hana FUN F 23.4.2024
19.2.2024CZEToth Daniel RUGBY Rumburk FUN F 26.2.2024
30.5.2024CZETovara Petr FUN F 31.5.2024
30.5.2024CZETovarová Veronika FUN F 31.5.2024
23.2.2024CZETran Tuan Anh Hovnari 5 km/15 překážek + M 1.3.2024
22.6.2024CZETrousil Jan 5 km/15 překážek + M 24.6.2024
9.6.2024CZETrush Olga Golem 5 km/15 překážek + Z 10.6.2024
20.6.2024CZETužil Jiří 5 km/15 překážek + M 27.6.2024
27.3.2024CZEUchytilova Iveta 5 km/15 překážek + Z 3.4.2024
9.4.2024CZEUngrová Kateřina Hlemýždi 5 km/15 překážek + Z 9.4.2024
21.4.2024CZEUšelíková Helena FUN F 28.4.2024
20.4.2024CZEVaněk Jan HO Skaláci 5 km/15 překážek + M 27.4.2024
11.2.2024CZEVavera Jaroslav 5 km/15 překážek + M 12.2.2024
29.5.2024CZEVávrová Jana 5 km/15 překážek + Z 7.6.2024
31.5.2024CZEVejtruba Lukáš Predator Workout Děčín 5 km/15 překážek + M 7.6.2024
23.6.2024CZEVeselý Martin 5 km/15 překážek + M 25.6.2024
23.6.2024CZEVítková Barbora Trekoteam FUN F 24.6.2024
4.6.2024CZEVlček Jan 5 km/15 překážek + M 10.6.2024
3.5.2024CZEVnenk Michal T.E.A.M 5 km/15 překážek + M 4.5.2024
16.4.2024CZEVojtěch Bohumil Helldivers 5 km/15 překážek + M 18.4.2024
21.6.2024CZEVojtíšek Jiří 5 km/15 překážek + M 21.6.2024
16.2.2024CZEVolavková Jana Tři grácie 5 km/15 překážek + Z 23.2.2024
10.2.2024CZEVolenec Petr #StaréNěmVolHy# 5 km/15 překážek + M 13.2.2024
9.5.2024CZEVorlíček Michal Aktivní pes Jiříkov FUN F 10.5.2024
29.5.2024CZEVorlíček Michal Kia Race Team 5 km/15 překážek + M 4.6.2024
10.3.2024CZEVorlíčková Zuzana Aktivní pes Jiříkov FUN F 11.3.2024
20.4.2024CZEWicherek Jiří SPARTAN Decin - SOKOL Maxicky 5 km/15 překážek + M 25.4.2024
16.2.2024CZEŽáčková Žaneta Barbarian Extreme team 5 km/15 překážek + Z 17.2.2024
10.6.2024CZEZahradnik Miroslav #StaréNěmVolHy# 5 km/15 překážek + M 11.6.2024
22.4.2024CZEZalmankova Monika Žalmani 5 km/15 překážek + Z 25.4.2024
23.4.2024CZEŽalmánková Natálie žalmani 5 km/15 překážek + Z 25.4.2024
30.5.2024CZEZdeňková Marie Predator Workout Děčín 5 km/15 překážek + Z 7.6.2024
15.4.2024CZEŽeníšková Kateřina SPARTAN Děčín – SOKOL Maxičky 5 km/15 překážek + Z 25.4.2024
31.1.2024CZEZikmund Roman OFFICIAL 5 km/15 překážek + M 3.2.2024
31.1.2024CZEZikmundová Miroslava 5 km/15 překážek + Z 3.2.2024
6.6.2024CZEŽúborová Gabriela FUN F 10.6.2024
6.6.2024CZEŽúborová Alena FUN F 10.6.2024