Startovní listina KONOPIŠŤSKÁ DESÍTKA - 28. ročník - 9.6.2024

Statistika přihlášených

Trať
D150
A230
A324
A118
A413
ST15
A69
A57
BF16
A5
A72
Kategorie
MBMuži B 40 - 49 let30
ZFŽeny F 16 - 34 let26
MAMuži A 16 - 39 let26
MCMuži C 50 - 59 let20
ZHŽeny H 45 - 54 let16
H2Hoši 2017 - 201816
D2Dívky 2017 - 201814
D3Dívky 2015 - 201613
H1Hoši 2019 - 202012
H3Chlapci 2015 - 201611
ZGŽeny G 35 - 44 let11
D4Dívky 2013 - 20149
MDMuži D 60 - 69 let9
ZIženy I 55 a více let9
SZŠtafeta - ženy6
D1Dívky 2019 - 20206
SMŠtafeta - muži6
DBDívky - Broučci 2021 a mladší5
BFZŽeny - Buď fit5
H5Hoši 2011 - 20125
D5Dívky 2011 - 20125
BFZDívky - Buď fit4
BFMMuži - Buď fit4
H4Chlapci 2013 - 20144
H6Hoši 2009 - 20104
MEMuži E 70 a více let3
SSŠtafeta - smíšená3
BFMHoši - Buď fit3
D6Dívky 2009 - 20102
D7Dívky 2006 - 20081
H7Hoši 2006 - 20081
Celkem přihlášených289

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
20.5.2024CZEAdamcová Andrea Běžíme za Vlašim 10 km ZH 21.5.20241
2.6.2024CZEAmbrož Daniel Atletika Benešov 100 m H1 2.6.2024201
2.6.2024CZEAmbrožová Miriam Atletika Benešov 340 m D2 2.6.2024202
10.5.2024CZEBabánek Radek Tatrankáři sobě 10 km MC 17.5.20242
5.6.2024CZEBaláš Alexander Atletická akademie Ludmily Formanové 680 m H3 6.6.2024203
5.6.2024CZEBalášová Elizabeth Atletická akademie Ludmily Formanové 100 m D1 6.6.2024204
3.6.2024CZEBalzer Milan Břežany 10 km MB 4.6.20243
4.6.2024CZEBarták Vojtěch Atletika Benešov 340 m H2 4.6.2024205
27.5.2024CZEBayerová Lenka 10 km ZI 28.5.20244
4.6.2024CZEBednářová Lída 10 km ZG 6.6.20245
24.3.2024CZEBlažek Premysl 10 km MB 25.3.20246
5.6.2024CZEBořilová Magdaléna Týnec nad Sázavou 10 km ZI 6.6.20247
3.6.2024CZEBozděchová Adélka SUBARU Sedlčany 3 200 m BFZ 3.6.2024158
6.6.2024CZEBožovská Karolína Atletika Benešov 3 200 m BFZ 6.6.2024164
14.5.2024CZEBožovská Karolína Atletika Benešov 680 m D4 14.5.2024206
14.5.2024CZEBožovský Filip Struhařov 680 m H3 18.5.2024207
27.5.2024CZEBřezinová Monika ProRunEvolution 10 km ZF 28.5.20248
3.6.2024CZEBřínek Tomáš BTL 10 km MB 4.6.20249
5.6.2024CZEBrožík Ivan Atletika Benešov 3 200 m BFM 6.6.2024160
5.6.2024CZEBrožíková Marie 1020 m D5 5.6.2024208
21.5.2024CZEbrunclík evžen 10 km MD 22.5.202410
31.5.2024CZEBubeníček Matěj 100 m H1 31.5.2024210
31.5.2024CZEBubeníček Marek 100 m H1 31.5.2024209
31.5.2024CZEBubeníčková Lucie 10 km ZF 31.5.202411
23.5.2024CZEBubeník Miroslav 10 km MB 4.6.202412
21.5.2024CZEBuchal Daniel 10 km MA 26.5.202413
4.6.2024CZEBursík Martin 10 km MB 5.6.202414
10.5.2024CZEČečil Matyáš 340 m H2 22.5.2024211
5.6.2024CZECenková Cenkova Josefina CBK....Sezimovo Ústí 1020 m D5 6.6.2024212
6.6.2024CZEČermochová Anna AKR atletika Sedlčany 680 m D4 7.6.2024213
1.2.2024CZEČerňáková Zuzana 10 km ZH 3.2.202415
5.6.2024CZEChlupatý Ondřej MRAČ 10 km MA 5.6.202416
6.6.2024CZEChobotská Elena ZŠ Jiráskova Benešov 680 m D3 7.6.2024214
3.6.2024CZEChobotský Jiří 340 m H2 7.6.2024215
28.5.2024CZEChodounský Jan 10 km MA 3.6.202417
30.5.2024CZECinka Ivan Atletika Benešov 10 km MD 31.5.202418
30.5.2024CZECivínová Thea 340 m D2 30.5.2024216
9.5.2024CZEČochnářová Petra 680 m D3 10.5.2024217
8.5.2024CZEDaubner Petr 10 km MC 20.5.202419
4.6.2024CZEDoležalová Petra 10 km ZH 6.6.202421
5.6.2024CZEDoležalová Ema 10 km ZF 6.6.202420
30.1.2024CZEDostalova Jana 10 km ZH 31.1.202422
5.6.2024CZEDouda Vojtěch Atletika Benešov 1360 m H6 5.6.2024219
5.6.2024CZEDouda Ondřej Atletika Benešov 1360 m H5 5.6.2024218
5.6.2024CZEDouda Vladimír + Douda Ondřej + Douda Vojtěch Atletika Benešov ST SM 5.6.2024704
6.6.2024CZEDrahota František 10 km MB 9.6.202423
6.6.2024CZEDrahotová Aneta Atletika Benešov 3 200 m BFZ 6.6.2024165
30.5.2024CZEDrobná Eliana 340 m D2 30.5.2024220
30.5.2024CZEDrobný Matyáš 100 m H1 30.5.2024221
24.3.2024CZEDubják Petr TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km MC 26.3.202424
30.5.2024CZEDubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km ZF 31.5.202425
2.6.2024CZEDucar Vasil 10 km MA 3.6.202426
5.6.2024CZEDušánek Václav Atletická akademie Ludmily Formanové 340 m H2 6.6.2024222
6.6.2024CZEDušánková Anna Atletická akademie Ludmily Formanové 100 m DB 7.6.2024223
23.1.2024CZEEgger Zuzana 10 km ZF 24.1.202427
17.3.2024CZEElčkner Miroslav 10 km MC 20.3.202429
24.3.2024CZEElčkner Miroslav 10 km MA 25.3.202428
24.3.2024CZEElčknerová Vendula 10 km ZH 25.3.202430
14.5.2024CZEEllschlögerová Tereza 3 200 m BFZ 14.5.2024153
14.5.2024CZEEllschlögerová Stella 100 m D1 14.5.2024224
23.5.2024CZEFicek Tomáš TURBO Chotěboř 10 km MB 28.5.202431
23.5.2024CZEFicková Alžběta TURBO Chotěboř 10 km ZF 28.5.202432
28.5.2024CZEFišer Radek TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km MB 29.5.202433
5.6.2024CZEFišer Ondřej Atletická akademie Ludmily Formanové 340 m H2 6.6.2024226
28.5.2024CZEFišer Dominik TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m H3 29.5.2024225
5.6.2024CZEFišerová Anna Atletická akademie Ludmily Formanové 100 m DB 6.6.2024227
12.3.2024CZEFliegerova Kristýna Myslíč 10 km ZF 18.3.202434
28.5.2024CZEFoffová Ivana „běžím seriál BĚHEJ ZÁMKY STŘEDNÍ ČECHY“. 10 km ZG 1.6.202435
2.6.2024CZEFrajer Mikuláš Atletika Benešov 340 m H2 2.6.2024229
2.6.2024CZEFrajer Eliáš Atletika Benešov 680 m H3 2.6.2024228
14.5.2024CZEFraňková Vanesa 680 m D3 14.5.2024230
18.5.2024CZEFricova Mi 10 km ZI 22.5.202436
2.6.2024CZEFrýbertová Martina Bohyně a Borec 10 km ZH 3.6.202437
17.5.2024CZEFučíková Monika 10 km ZF 18.5.202438
31.5.2024CZEGarcia Liborio 10 km MB 31.5.202439
8.5.2024CZEGinzel Petr 10 km MC 16.5.202440
6.6.2024CZEHadáček František GS cyklo team Jistebnice 10 km MB 8.6.202441
4.6.2024CZEHájek Lukáš TJ jiskra Zruč 10 km MA 6.6.202442
6.6.2024CZEHanel Antinin 680 m H3 6.6.2024231
6.6.2024CZEHanel Antonín 3 200 m BFM 7.6.2024163
4.6.2024CZEHartmanová Romana SRTG Kolín 10 km ZI 8.6.202443
5.6.2024CZEHašková Veronika 10 km ZG 6.6.202444
26.5.2024CZEHavlíček David SUBARU Sedlčany 3 200 m BFM 8.6.2024167
4.6.2024CZEHavlík Václav 340 m H2 4.6.2024232
4.6.2024CZEHavlík Zdeněk 100 m H1 4.6.2024233
18.5.2024CZEHejduk Blahoslav 3 200 m BFM 19.5.2024154
6.6.2024CZEHejný Martin Čechtice 10 km MB 7.6.202445
5.6.2024CZEHendrychová Eva Benešovský Běžecký klub 10 km ZH 5.6.202446
3.6.2024CZEHlaváček Filip Neveklov 680 m H3 4.6.2024234
3.6.2024CZEHlaváček Michal Neveklov 10 km MB 4.6.202447
3.6.2024CZEHlaváčková Klára Neveklov 10 km ZG 4.6.202448
15.5.2024CZEHnízdilová Eva LASICE 10 km ZH 24.5.202449
6.6.2024CZEHolánek Lukáš + Hana Holánková + Gabriela Holánková Benešovskej Válec ST SS 7.6.2024705
3.6.2024CZEHorová Natálie Atletika Jihlava 680 m D3 4.6.2024235
16.5.2024CZEHromadkova Anna 340 m D2 16.5.2024238
16.5.2024CZEHromadkova Bela 680 m D4 16.5.2024237
16.5.2024CZEHromadkova Ema Atletika Benešov 680 m D4 16.5.2024236
6.6.2024CZEHrubec Michal 10 km MB 7.6.202450
6.6.2024CZEHrubín Jaroslav Kloučci 3 200 m BFM 7.6.2024166
19.5.2024CZEHvězda Štěpán Kolovraty 100 m H1 7.6.2024239
22.3.2024CZEJánošík Rudolf Vlašim 10 km MC 23.3.202451
2.6.2024CZEJech Jakub 10 km MA 3.6.202452
2.6.2024CZEJelínek Petr Jelínci 10 km MB 7.6.202456
3.6.2024CZEJelínek Aleš Adidas 10 km MA 4.6.202455
3.6.2024CZEJelínek Tomáš Štefko running team 10 km MA 4.6.202453
3.6.2024CZEJelínek Pavel Praha 6 10 km MD 4.6.202454
2.6.2024CZEJelínková Denisa Jelínci 10 km ZF 7.6.202457
2.6.2024CZEJelínková Tereza TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 340 m D2 3.6.2024240
2.6.2024CZEJindrová Kateřina Bohyně a Borec 3 200 m D7 3.6.2024241
31.5.2024CZEJirků Jakub Vysoká Lhota 10 km MA 6.6.202458
5.6.2024CZEJirouš Zdeněk Ski Sokol Zaječice 10 km MC 6.6.202459
29.5.2024CZEKabelka Jiří 10 km MB 4.6.202460
21.5.2024CZEKadeřábková Anežka 100 m D1 29.5.2024243
21.5.2024CZEKadeřábková Eliška Atletika Benešov 340 m D2 21.5.2024242
11.5.2024CZEKalošová Ema Atletika Benešov 680 m D3 11.5.2024244
31.5.2024CZEKladiva Matěj Kladivouni 100 m H1 7.6.2024245
1.3.2024CZEKlouda Tomáš Jihlava 10 km MA 2.3.202461
30.5.2024CZEKmoníček Antonín Atletika Benešov 680 m H3 30.5.2024246
26.5.2024CZEKoloc Pavel AC Total Zero 10 km MC 4.6.202462
2.6.2024CZEKopka Filip 10 km MA 3.6.202463
4.6.2024CZEKořínková Tereza Atletika Benešov 340 m D2 4.6.2024247
5.6.2024CZEKos Pavel 10 km MC 7.6.202464
5.6.2024CZEKosová Markéta 10 km ZH 7.6.202465
21.5.2024CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km MD 21.5.202466
16.5.2024CZEKouřímová Natálie Kouříci 680 m D3 17.5.2024248
30.5.2024CZEKožant Filip Atletika Benešov 100 m H1 30.5.2024249
19.5.2024CZEKrajíček Jan 3 200 m BFM 20.5.2024155
19.5.2024CZEKrajíček Jan 3 200 m H7 20.5.2024251
19.5.2024CZEKrajíček Oskar 100 m H1 20.5.2024250
19.5.2024CZEKrajíčková Julie 680 m D3 21.5.2024252
19.5.2024CZEKrajíčková Markéta 3 200 m BFZ 20.5.2024156
19.5.2024CZEKrajíčková Anna 1020 m D6 20.5.2024253
4.2.2024CZEKristen Jindřich 10 km MA 5.2.202467
30.5.2024CZEKubíčková Lucie atletika Benešov 340 m D2 30.5.2024254
3.6.2024CZEKučerová Daryna 10 km ZG 4.6.202468
5.6.2024CZEKühnelová Lucie 10 km ZG 6.6.202469
18.5.2024CZEKunstát Jan 340 m H2 31.5.2024255
3.5.2024CZEKunstátová Marie Bonbon 10 km ZH 15.5.202470
3.4.2024CZEKurka Martin 10 km MA 4.4.202472
3.6.2024CZELacinová Olívie 100 m D1 4.6.2024256
2.6.2024CZELazarová Simona 10 km ZH 3.6.202473
3.6.2024CZELebeda Jaroslav BBK 10 km MC 3.6.202474
30.5.2024CZELemfeld Tomáš 10 km MC 31.5.202475
4.6.2024CZELér Jonáš 340 m H2 4.6.2024257
3.6.2024CZELhoták Martin ČBK Sezimovo Ústí 680 m H4 4.6.2024258
30.5.2024CZELinhart Jan + Lukáš Čermák + Stanislav Šibrava Pražáci + Zručák ST SM 4.6.2024701
21.5.2024CZElosenická alena 10 km ZI 22.5.202476
21.1.2024CZEMakarov Aleksandr Štefko Running Team 10 km MB 22.1.202477
3.6.2024CZEMalenčuk Miroslav 1360 m H6 3.6.2024259
3.6.2024CZEMalina Jiří 10 km MC 6.6.202478
3.6.2024CZEMalina Petr 10 km MC 6.6.202479
6.6.2024CZEMališová Karla sabzo 10 km ZI 7.6.202480
5.6.2024CZEMarek Filip 100 m H1 6.6.2024261
18.5.2024CZEMarek Filip Atletika Benešov 100 m H1 18.5.2024260
3.6.2024CZEMarešová Nela atletika Vlašim 680 m D3 4.6.2024262
7.2.2024CZEMašková Věra 10 km ZF 9.2.202481
25.3.2024CZEMerašická ing. Dagmar Continental Automotive Czech Republic 10 km ZI 26.3.202482
17.5.2024CZEMíková Martina 10 km ZF 18.5.202483
15.5.2024CZEMoravcová Koleta Olympia Spartan Training KH 10 km ZF 16.5.202484
5.6.2024CZEMožíšová Magdaléna TJ Sokol Senohraby 1020 m D6 6.6.2024263
13.5.2024CZEMühldorf Jan BBK 10 km MB 13.5.202485
18.5.2024CZENakládal Jakub Neveklov 10 km MA 19.5.202486
4.6.2024CZENavrátil Josef SK Strančice 10 km ME 4.6.202487
19.4.2024CZENěmec Jiří Atletika Vlašim 10 km ME 28.4.202488
14.5.2024CZENerad Adam FK Benešov 680 m H4 23.5.2024264
14.5.2024CZENeradová Magdalena Atletika Benešov 340 m D2 23.5.2024265
4.6.2024CZENesvorná Viola 100 m DB 6.6.2024266
4.6.2024CZENesvorný David ŠPULKA RACE 10 km MA 6.6.202489
4.6.2024CZENevoral Jiří Žďárský postrach 10 km MB 4.6.202490
3.3.2024CZENovák Ondřej Dr. Vobtáhlo 10 km MC 4.3.202491
9.5.2024CZENováková Alena JAD Benešov 3 200 m BFZ 10.5.2024152
6.6.2024CZENováková Michaela 10 km ZI 7.6.202492
23.5.2024CZENovotný Radek Amélie 10 km MC 24.5.202493
5.6.2024CZEOlivová Nela Atletická akademie Ludmily Formanové 680 m D4 6.6.2024268
5.6.2024CZEOlivová Tina Atletická akademie Ludmily Formanové 680 m D3 6.6.2024267
30.5.2024CZEOndřej Kožant Atletika Benešov 340 m H2 30.5.2024269
6.6.2024CZEOpatová Linda 680 m D4 8.6.20240
3.6.2024CZEPapežová Lucie SUBARU Sedlčany 10 km ZF 3.6.202494
4.6.2024CZEPavlík Miroslav TK Benešov 680 m H3 5.6.2024270
5.6.2024CZEPavlíková Marika 10 km ZG 6.6.202495
25.5.2024CZEPetr Jiří 10 km ME 26.5.202496
23.4.2024CZEPlatil Marek 10 km MA 30.4.202497
8.5.2024CZEPlatilová Kateřina 10 km ZF 9.5.202498
3.6.2024CZEPodešva Alex HC Lev Benešov 680 m H4 4.6.2024271
14.5.2024CZEPoláková Amálie Triatlet Karlovy Vary 340 m D2 16.5.2024272
5.6.2024CZEPospíšil Jakub Atletická akademie Ludmily Formanové 1360 m H6 6.6.2024273
3.6.2024CZEPospíšil Pavel Benešovský běžecký klub 10 km MB 3.6.2024100
20.5.2024CZEPospíšil Ondřej 10 km MA 21.5.202499
3.6.2024CZEPospíšilová Kristýna Atletika Benešov 3 200 m BFZ 7.6.2024157
3.6.2024CZEPospíšilová Gabriela Atletika Benešov 680 m D3 7.6.2024274
3.6.2024CZEPrchal Pavel GP Kolín 10 km MD 5.6.2024101
5.6.2024CZEPresler Robert Preslerovi 340 m H2 7.6.2024277
5.6.2024CZEPresler Daniel Preslerovi 340 m H2 7.6.2024276
5.6.2024CZEPresler Sofie Preslerovi 680 m D3 7.6.2024275
17.5.2024CZEProvazníková Radka 10 km ZH 18.5.2024102
24.5.2024CZEProvazníková Lenka 10 km ZF 25.5.2024103
22.5.2024CZEProvazníková Adéla Borec a Bohyně 10 km ZF 23.5.2024104
5.6.2024CZEPůžová Mia Atletická akademie Ludmily Formanové 340 m D2 6.6.2024278
2.6.2024CZEŘada Vojtěch Atletika Benešov 1360 m H6 2.6.2024280
2.6.2024CZERada Vít Atletika Benešov 1360 m H5 2.6.2024279
6.6.2024CZERanda Jan SK Prestavlky 340 m H2 7.6.2024281
6.6.2024CZERandová Eva SK Prestavlky 680 m D3 7.6.2024282
2.6.2024CZERatajová Lucie 10 km ZH 3.6.2024105
2.6.2024CZEŘehoř Michal 10 km MB 6.6.2024106
5.6.2024CZERichardová Julie Atletická akademie Ludmily Formanové 680 m D4 6.6.2024283
5.6.2024CZEŘíha Karel BBK 10 km MC 5.6.2024107
5.6.2024CZEŘíhová Radka 10 km ZH 5.6.2024108
4.6.2024CZESciskala Ondřej Sokol Teplýšovice 340 m H2 5.6.2024285
4.6.2024CZESciskala Martin Sokol Teplýšovice 680 m H3 5.6.2024284
4.6.2024CZESciskala Břetislav Sokol Teplýšovice 10 km MB 5.6.2024109
3.6.2024CZEŠebánková Tereza SUBARU Sedlčany 10 km ZF 3.6.2024110
26.5.2024CZESeidl Marek OB Říčany 1360 m H5 31.5.2024286
26.5.2024CZESeidl Kryštof OB Říčany 680 m H4 31.5.2024287
31.5.2024CZEŠesták Jindřich ASP 10 km MD 3.6.2024111
27.5.2024CZEŠibrava Stanislav Jiskra Zruč n.S. 10 km MB 28.5.2024112
4.6.2024CZEŠináglová Lenka Benešovský běžecký klub 10 km ZH 4.6.2024113
4.6.2024CZEŠináglová Anna Atletika Benešov 3 200 m BFZ 4.6.2024159
4.6.2024CZEŠindelářová Markéta 10 km ZF 8.6.2024114
5.6.2024CZEŠíp Jakub Atletická akademie Ludmily Formanové 680 m H3 6.6.2024288
1.6.2024CZESkořepová Eliška + Šimečková Anna + Straková Karolína TJ Sokol Senohraby - rychlé dcery ST SZ 4.6.2024703
1.6.2024CZESkořepová Alena + Šimečková Radka + Kunstová Lenka TJ Sokol Senohraby - pomalé matky ST SZ 2.6.2024702
19.5.2024CZESkořepová Nela 100 m D1 20.5.2024289
28.4.2024CZESkrčená Lucie 10 km ZF 29.4.2024115
1.6.2024CZESládek Lukáš ZaPijáci 10 km MA 2.6.2024116
8.5.2024CZESmékal Miroslav Benešovský běžecký klub 10 km MD 11.5.2024117
19.5.2024CZESoukup Ondřej 10 km MB 20.5.2024118
19.5.2024CZESoukupová Denisa 680 m D4 20.5.2024290
30.3.2024CZEŠpale Václav 10 km MA 31.3.2024119
23.4.2024CZEŠpidra Daniel 10 km MB 25.4.2024120
24.4.2024CZEŠpidrová Natálie 680 m D4 26.4.2024292
24.4.2024CZEŠpidrová Eliška 1020 m D5 26.4.2024291
23.4.2024CZEŠpidrová Jana 10 km ZG 26.4.2024121
6.6.2024CZESplítek Karel winehouse.cz 10 km MA 7.6.2024122
2.6.2024CZEŠramka Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 340 m H2 4.6.2024293
4.6.2024CZEStejskal Tomáš TJ Sokol Žižkov 10 km MA 5.6.2024123
5.6.2024CZEStraka Adam TJ Sokol Senohraby 3 200 m BFM 7.6.2024161
6.6.2024CZEŠturc Martin 1360 m H5 7.6.2024294
6.6.2024CZEŠturcová Anna Atletika Benešov 1020 m D5 6.6.2024295
3.4.2024CZESuchý Jan 10 km MA 4.4.2024124
28.5.2024CZEŠupolíková Dagmar „běžím seriál BĚHEJ ZÁMKY STŘEDNÍ ČECHY“. 10 km ZF 29.5.2024125
24.5.2024CZEŠvejdarová Daniela Bakov nad Jizerou 10 km ZG 27.5.2024126
11.5.2024CZESvitáková Magdaléna Atletika TJ Jiskra Zruč n.Sázavou 340 m D2 13.5.2024296
17.3.2024CZESvoboda Vladimír bagr TEAM Komatsu 10 km MC 20.3.2024127
5.6.2024CZESvobodová Viktorie Atletická akademie Ludmily Formanové 100 m DB 6.6.2024298
5.6.2024CZESvobodová Dominika Atletická akademie Ludmily Formanové 340 m D2 6.6.2024297
4.6.2024CZETabery Lukáš RTJ Jičín 10 km MB 5.6.2024128
6.6.2024CZETardovský Martin Atletika Benešov 100 m H1 7.6.2024300
6.6.2024CZETardovský David SK fotbal Benešov 1360 m H5 7.6.2024299
4.6.2024CZETax Roman Racing Team Jičín - RoKuSa 10 km MB 4.6.2024129
3.4.2024CZETremmel Jiří Olympia Spartan Training KH 10 km MC 4.4.2024130
6.6.2024CZETruhelka Libor 10 km MC 7.6.2024131
6.6.2024CZETruhlářová Elena Sokol Kobylisy 10 km ZI 6.6.2024132
23.5.2024CZETůma Jonáš Atletika Benešov 10 km MA 24.5.2024133
23.5.2024CZETůma Ladislav Dubovsko 10 km MC 24.5.2024134
5.6.2024CZEVandová Viktorie Atletika Benešov 340 m D2 5.6.2024200
24.5.2024CZEVelich Petr Bakov nad Jizerou 10 km MB 27.5.2024135
6.5.2024CZEVeselá Daniela Veselí běžci 10 km ZH 7.5.2024136
5.6.2024CZEVeselá Jitka Veselí běžci 3 200 m BFZ 6.6.2024162
6.5.2024CZEVesely Jakub Veselí běžci 10 km MB 7.5.2024137
17.5.2024CZEVitásek Josef Buková u Příbramě 10 km MD 29.5.2024138
3.6.2024CZEVodička Pavel Rozběháme Most 10 km MD 4.6.2024139
19.5.2024CZEVodrážka Jakub Atletika TJ Jiskra Zruč n.S. 340 m H2 24.5.2024199
27.5.2024CZEVondráková Petra Sedlčany 10 km ZG 28.5.2024140
19.5.2024CZEVondrovská Michaela 10 km ZF 20.5.2024141
7.5.2024CZEVosátková Renata 10 km ZF 19.5.2024142
8.5.2024CZEVosecký Ivo Šneci v běhu 10 km MB 9.5.2024143
1.6.2024CZEVotík Lukáš KČT Kralupy 10 km MA 4.6.2024144
4.6.2024CZEVrbatová Lenka TJ Zbořený Kostelec 10 km ZF 4.6.2024145
3.6.2024CZEVrňáková Petra SUBARU Sedlčany 10 km ZG 3.6.2024146
28.5.2024CZEVršecká Viktorie Atletika Človíček 680 m D3 29.5.2024198
28.5.2024CZEVršecký Michal Děkanka group 10 km MB 29.5.2024147
5.6.2024CZEVynšová Barbora Atletika Benešov 1020 m D5 5.6.2024197
15.5.2024CZEZahradnik Vojtech MRAČ 10 km MA 16.5.2024148
23.1.2024CZEZezulková Kristýna 10 km ZF 24.1.2024149
3.6.2024CZEZhradník Tomáš 680 m H3 4.6.2024196
2.6.2024CZEŽížalová Kateřina 10 km ZF 3.6.2024150
25.5.2024CZEZoubková Julie 100 m DB 26.5.2024194
25.5.2024CZEZoubková Michaela 100 m D1 26.5.2024195
31.5.2024CZEZúdorová Marika MAZVA Čakov 10 km ZF 6.6.2024151