Startovní listina Lesní kros okolo Srchu - 2.ročník

Statistika přihlášených

Trať
21,1km34
5,25km21
10,5km25
5,254
ST3
Kategorie
SM2Muži 40 - 59 let18
ZŽeny 10
KM2Muži 40 - 59 let9
MMuži 9
SM1Muži do 39 let8
KM1Muži do 39 let5
CBěžec/běžkyně se psem4
KZ2Ženy 40 - 49 let4
SZ2Ženy 40 - 49 let3
KM3Muži 60 a více let3
SZ3Ženy 50 a více let3
KZ3Ženy 50 a více let3
STŠTAFETA3
SZ1Ženy do 39 let2
JMJunioři do 18 let2
KZ1Ženy do 39 let1
Celkem přihlášených87

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
30.8.2023CZE. Sršáci SK SRCH 4 x 5,25km ST 4.9.2023430
15.10.2023CZEBálek Oldřich 21,1km SM2 16.10.202320
15.10.2023CZEBálková Petra 21,1km SZ2 16.10.202319
27.10.2023CZEBárta Tomáš ENIGOO 21,1km SM1 27.10.202354
30.10.2023CZEBárta Tomáš Srch 5,25km M 31.10.202377
20.10.2023CZEBartoš Daniel 5,25km M nezaplaceno34
15.10.2023CZEBemova Barbora !Š Á B E S T E A M! 21,1km SZ1 16.10.202322
30.10.2023CZEBenešová Klára 10,5km KZ2 31.10.202380
15.10.2023CZEBernard Lukáš !Š Á B E S T E A M! 21,1km SM2 16.10.202323
11.10.2023CZEBuřičová Marcela GP Kolín 10,5km KZ3 14.10.202311
24.10.2023CZEČepková Hanina S ANDREJKOU 5,25km Z 24.10.202345
27.10.2023CZEČerník Zdeněk Rozběháme Pardubice 10,5km KM1 27.10.202353
29.10.2023CZEChoutka Petr GP Kolín 21,1km SM2 30.10.202365
30.10.2023CZEČíž Josef Lázně Bohdaneč 10,5km KM2 nezaplaceno79
19.10.2023CZECzagan Jan SDH Dědek 5,25km M 20.10.202333
17.10.2023CZEDoležalová Zora ASICS Frontrunner 5,25km Z 19.10.202326
29.10.2023CZEDoležalová Martina 5,25km Z 30.10.202364
26.10.2023CZEDrbal Václav Radim Team 21,1km SM1 30.10.202352
17.10.2023CZEDvořák Pavel Dobroběh Vysoké Mýto 21,1km SM2 19.10.202328
30.10.2023CZEFabián Michael SK Srch 5,25km M 30.10.202376
30.10.2023CZEFikar Ondřej Hobby Runners Hořice 21,1km SM1 30.10.202371
16.9.2023CZEFlégrová Lucie GlobalSport 21,1km SZ2 22.9.20235
17.9.2023CZEFriede Rudolf Globa-sport 21,1km SM2 22.9.20236
24.10.2023CZEGerhartová Tereza 5,25km Z 25.10.202346
24.9.2023CZEHabal František Kuchař v běhu Skuteč 21,1km SM1 19.10.20238
15.10.2023CZEHaláček Roman + Aisha HaKi-Run Canicross C 19.10.202324
29.10.2023CZEHejný Martin Čechtice 21,1km SM2 29.10.202362
1.11.2023CZEHolická Marta Divoženky 5,25km Z 2.11.20232
15.10.2023CZEHoráková Jana Cafe Bajer 21,1km SZ3 15.10.202321
30.10.2023CZEHrdý Dominik Hobby Runners Hořice 10,5km KM1 30.10.202373
30.10.2023CZEHromádko Jaroslav HROM team 10,5km KM2 30.10.202372
28.10.2023CZEJanáčková Kateřina 10,5km KZ2 nezaplaceno59
25.10.2023CZEJezbera Roman Sám za sebe 21,1km SM2 27.10.202349
30.8.2023CZEJirásko Dušan SK SRCH 10,5km KM2 4.9.20231
31.10.2023CZEKakosová Markéta + Kamina Canicross C 31.10.202381
27.9.2023CZEKindl Jaromír Jari Kurri Band 21,1km SM2 14.10.20239
12.10.2023CZEKlose Alice 10,5km KZ2 14.10.202312
1.11.2023CZEKošťál Ondřej 5,25km M 2.11.202338
1.11.2023CZEKošťálová Olga 10,5km KZ2 1.11.202382
26.10.2023CZEKozakova Denisa BK Náchod 21,1km SZ2 2.11.202350
17.10.2023CZEKrátký Josef Hvězda Pardubice 10,5km KM2 19.10.202325
4.9.2023CZEKrumlovà Petra 5,25km Z nezaplaceno83
30.10.2023CZEKubišta Michal Letohrad 21,1km SM1 30.10.202374
19.10.2023CZEKučera Jiří Cykloprofi Goldfren 21,1km SM2 22.10.202332
14.10.2023CZEKučera Radek Marcipán 21,1km SM2 19.10.202317
14.10.2023CZEKummer Lukáš 21,1km SM2 16.10.202313
24.10.2023CZELoučková Lenka CzechInvest Canicross C 24.10.202341
23.10.2023SVKMACEJAKOVA Soňa Priatelia behu ležérneho, Bratislava 21,1km SZ3 nezaplaceno149
18.10.2023CZEMarinoff Lukáš 21,1km SM1 19.10.202329
29.10.2023CZEMoravec Antonín NOBODY PARDUBICE 21,1km SM2 30.10.202363
30.10.2023CZENeuvirtová Michaela 10,5km KZ1 30.10.202368
18.10.2023CZENovák Oliver kalirna.cz 10,5km KM1 19.10.202331
18.10.2023CZENovák Viktor kalirna.cz 21,1km SM2 19.10.202330
25.10.2023CZENovotný Jiří UNO Srch 21,1km SM2 25.10.202348
21.10.2023CZEOliva Radim Czechman Team 10,5km KM2 1.11.202335
29.10.2023CZEPachtová Iva TJ Jakl Karviná 21,1km SZ3 nezaplaceno60
8.9.2023CZEPannová Pavla 10,5km KZ3 9.9.20234
21.10.2023CZEPěcha Tomáš VTJ Běhoun Poděbrady 10,5km KM2 23.10.202336
1.11.2023CZEPetráň Michal Cafe Bajer 5,25km M 1.11.20233
30.10.2023CZEPýcha Matyáš TJ Sokol Holice 5,25km JM 30.10.202367
22.10.2023CZERanda Drahomir Běžecké tréninky online 21,1km SM2 22.10.202337
23.10.2023CZERoháčová Lucie 5,25km Z nezaplaceno40
30.10.2023CZESákrová Marketa Cafe Bajer 10,5km KZ3 31.10.202378
27.10.2023CZESchiller Libor S ANDREJKOU 5,25km M 28.10.202357
27.10.2023CZESchiller Andrea S ANDREJKOU 5,25km Z 28.10.202356
1.11.2023CZEScholz Filip 5,25km M 1.11.202339
1.11.2023CZEScholz Jakub 5,25km JM 1.11.202342
14.10.2023CZESedláček Jan Hradecký Kamzík 21,1km SM2 16.10.202314
29.10.2023CZESmolková Kamila S Andrejkou 5,25km Z 30.10.202361
28.10.2023CZEŠpaček Jaroslav 21,1km SM2 2.11.202358
26.10.2023CZEŠtěpán Jaromír 10,5km KM2 27.10.202351
23.10.2023CZEŠtěpnička Jiří + Chaloupka Aleš + Elich Tomáš + Nohýnková Andrea Kráska a zvířata 4 x 5,25km ST 24.10.2023431
24.10.2023CZEŠustr Jaroslav S ANDREJKOU 5,25km M 24.10.202343
24.10.2023CZEŠustrová Hana S ANDREJKOU 5,25km Z 24.10.202344
27.10.2023CZETureček Michal Hradec Králové 10,5km KM2 27.10.202355
30.10.2023CZEVácha Jiří 10,5km KM3 30.10.202370
30.10.2023CZEVácha Jiří ENIGOO 10,5km KM1 30.10.202369
30.10.2023CZEValenta Lukáš 10,5km KM2 30.10.202375
15.10.2023CZEVálková Erika Café Bajer Pardubice 21,1km SZ1 15.10.202318
17.10.2023CZEVejtasová Ilona + Becky Haki Run Canicross C 19.10.202327
24.10.2023CZEVenzara David 21,1km SM2 24.10.202347
22.9.2023CZEVlasák Tomáš CzechInvest 10,5km KM3 22.9.20237
24.10.2023CZEVoženílek Michal + Ludvík Ondřej + Turek Jiří + Holingerová Eva Tryskošneci 4 x 5,25km ST 31.10.2023432
14.10.2023CZEZavadil Adam Jan Lucifer 21,1km SM1 nezaplaceno16
14.10.2023CZEZavadil Radek Jan Lucifer 21,1km SM1 nezaplaceno15
9.10.2023CZEZeman Vladimír Sokol Kolín 10,5km KM3 14.10.202310
29.10.2023CZEZitka Adam OK Lokomotiva Pardubice 10,5km KM1 30.10.202366