Startovní listina CYKLOMARATON Česká Třebová - 14. ročník

Statistika přihlášených

Trať
44km58
26km55
Kategorie
M50Muži M50: 1974 - 198320
MBMuži B: 1973 - 198716
M60Muži M60: 1964 - 197315
MAMuži A: 1988 - 200211
M30Muži M30: 1994 a mladší9
JMJunioři: 2003 - 20079
MCMuži C: 1972 a starší8
M70Muži M70: 1963 a starší6
M40Muži M40: 1984 - 19936
DMChlapci: 2008 a mladší4
ZAŽeny A: 1988 - 20023
ZCŽeny C: 1972 a starší2
Z50Ženy Z50: 1983 a starší1
JZJuniorky: 2003 - 20071
Z40Ženy Z40: 1984 - 19931
DZDívky: 2008 a mladší1
Celkem přihlášených113

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
19.6.2023CZEBečka Pavel Bike Freaks Holice 44 km M60 19.6.202347
9.6.2023CZEBlažek Tomáš AUTO-ELI 26,5 km MB 9.6.2023132
18.6.2023CZEBřezina Pavel GHOST team 26,5 km MB 19.6.2023143
19.6.2023CZEBřezinová Karolína GHOST team 26,5 km ZA 19.6.2023144
31.5.2023CZEBystrianský Josef GHOST team 44 km M70 5.6.202334
7.6.2023CZEČadilová Lenka 44 km Z50 7.6.202321
7.6.2023CZECerman Matěj 26,5 km MA 7.6.2023127
22.5.2023CZEChudý Jindřich 44 km M60 22.5.20237
11.6.2023CZEDejdar Mirek 44 km M60 15.6.202329
18.5.2023CZEDobruský David 26,5 km DM 2.6.2023104
18.5.2023CZEDobruský Lubomir 26,5 km MB 2.6.2023103
9.6.2023CZEDoleček Martin SK Žamberk Tessuti sport 44 km M60 9.6.202327
3.6.2023CZEDušek Tomáš 26,5 km MC nezaplaceno0
17.6.2023CZEElčkner Lukáš Jaroslav Kulhavý Cycling Team 44 km M30 20.6.202351
1.6.2023CZEFiedler Josef 44 km M50 1.6.202313
1.6.2023CZEGrošek Matěj Open Cycling Academy 26,5 km DM 1.6.2023115
11.6.2023CZEHašek Jiří 44 km M30 13.6.202330
6.6.2023CZEHavran Jiří OCK Osík 44 km M50 6.6.202317
19.6.2023CZEHolec Jiří Massi Velocoachcz team 44 km M30 19.6.202348
23.5.2023CZEHoráček Martin Vysoké Mýto 44 km M50 6.6.202310
7.6.2023CZEHřebačka Josef 26,5 km MB 8.6.2023126
7.6.2023CZEHübl Pavel Prestige cycling team 44 km M50 19.6.202343
17.6.2023CZEHyneček Michal Aspire SCM 44 km M40 19.6.202335
8.6.2023CZEJaneček Roman 26,5 km JM 8.6.2023131
19.6.2023CZEJanoušek Tomáš CYKLO PROFI GOLD FREN 26,5 km JM 19.6.2023147
14.6.2023CZEJasanský Tomáš 26,5 km MB 14.6.2023116
7.6.2023CZEJežek Ladislav 26,5 km MA 8.6.2023128
23.5.2023CZEKakrda Tomáš 44 km M70 25.5.20239
4.6.2023CZEKlumpar Petr KCN 44 km M60 5.6.20232
19.6.2023CZEKnop Jan VELOCOACH TEAM 26,5 km JM 19.6.2023146
19.6.2023CZEKnop Lukáš 26,5 km MB 19.6.2023145
6.6.2023CZEKolář Jan 26,5 km MA 6.6.2023122
14.6.2023CZEKopecký Lukáš Prestige Cycling Team 44 km M50 14.6.202332
12.6.2023CZEKořízek Richard OCK Osík 26,5 km MB 16.6.2023136
3.6.2023CZEKovář Ondřej 44 km M50 12.6.202314
13.6.2023CZEKráčmar Filip Cykloteam MXM Hulín 26,5 km JM 14.6.2023137
5.5.2023CZEKraus Daniel 26,5 km MB 16.6.2023101
5.6.2023CZEKubát Radek PRESTIGE CYCLING TEAM 26,5 km MB 18.6.2023139
5.6.2023CZEKubátová Amálie PRESTIGE CYCLING TEAM 26,5 km DZ 18.6.2023138
16.6.2023CZEKubišta Michal Letohrad 26,5 km MA 16.6.2023121
12.6.2023CZELehká Lucie Jaroslav Kulhavý Cycling Team 26,5 km JZ 14.6.2023135
14.6.2023CZELejska Martin BORA 44 km M50 15.6.202333
5.6.2023CZELenoch Radek 26,5 km MA 6.6.2023119
1.6.2023CZELepša Filip 26,5 km JM nezaplaceno0
3.6.2023CZELibich Zdeněk 26,5 km JM 4.6.2023117
18.6.2023CZELukáš Mihulka 44 km M50 19.6.202339
22.5.2023CZEMachálek Adam 44 km M30 25.5.20238
10.6.2023CZEMacko Milan Česká Třebová 44 km M60 10.6.202328
19.6.2023CZEMádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 26,5 km DM 19.6.2023149
19.6.2023CZEMádlík Petr BAKAKO Nová Paka 26,5 km JM 19.6.2023148
9.6.2023CZEMarek Patrik 26,5 km DM 14.6.2023134
19.6.2023CZEMika Martin 44 km M60 19.6.202342
14.6.2023CZEMiláček Ladislav zoufalci 26,5 km MB 15.6.2023109
21.6.2023CZEMoravec Jaoslav SK Tesutti sport Žamberk 44 km M70 21.6.202354
18.6.2023CZEMotyčka Tomáš 26,5 km MA 18.6.2023142
15.6.2023CZEMotyčka Martin OCK 44 km M60 19.6.202344
26.5.2023CZENeumann Pavel Starý Mateřov A Team 44 km M50 29.5.202311
31.5.2023CZENovák Lukáš ZDENÁL factory racing 26,5 km MB 9.6.2023112
31.5.2023CZENovák Jiří ZDENÁL factory racing 26,5 km MB 9.6.2023111
21.6.2023CZENovák Patrik Tribike MTB Academy 44 km M40 21.6.202355
19.6.2023CZENovák Martin Rudoltice 44 km M50 19.6.202346
29.5.2023CZENovotný Radek OCK Osík 26,5 km MC 14.6.2023108
23.5.2023CZEOppitz Dennis 26,5 km JM 25.5.2023106
21.5.2023CZEOrlich Miroslav Saltman bike team 26,5 km MC 23.5.2023100
8.6.2023CZEPáleš Radim 44 km M40 8.6.202322
7.6.2023CZEPancner Michal 44 km M50 7.6.202320
30.5.2023CZEpavlik lubos 26,5 km MB nezaplaceno0
9.6.2023CZEPech Petr 26,5 km MA 12.6.2023133
2.5.2023CZEPecháček Jiří 26,5 km MB 21.5.2023105
19.6.2023CZEPek Miroslav PEKSPORT SPECIALIZED 44 km M70 nezaplaceno0
15.5.2023CZEPeterka Vlastimil 26,5 km MC 25.5.2023102
19.6.2023CZEPicpauer Michal 44 km M40 19.6.202350
4.6.2023CZEPilnáček Radek HSK cycling team 44 km M50 5.6.202315
18.6.2023CZEPozdník Tomáš Cyklo Pokr 44 km M60 20.6.202345
26.5.2023CZEPřibylová Dagmar Cyklotým Havířov 26,5 km ZC 29.5.2023107
17.5.2023CZEPružina Dan 44 km M50 21.5.20236
8.6.2023CZEŘehák Zdeněk 26,5 km MC 8.6.2023130
8.6.2023CZEŘehoř Michal 44 km M30 8.6.202323
17.6.2023CZERoček Martin BIKE FREAKS HOLICE 26,5 km MC 19.6.2023140
17.6.2023CZERočková Romana BIKE FREAKS HOLICE 26,5 km ZC 19.6.2023141
5.6.2023CZESchejbal Michal 26,5 km MB 6.6.2023118
15.6.2023CZESchlegel Jan MTB FELT 29 44 km M60 16.6.202325
6.6.2023CZESchön Martin CK Slovan Moravská Třebová 44 km M40 7.6.202318
18.6.2023CZEŠelle Roman 44 km M50 18.6.202338
9.6.2023CZESeneši Pavel 44 km M60 9.6.202324
16.5.2023CZESiekiera Lukáš Autoservis Svitavy, Siekiera 44 km M30 21.5.20235
6.6.2023CZEŠípek Michal Hradec Králové 26,5 km MA 6.6.2023124
6.6.2023CZEŠípková Michaela WintersportHK-Silvini.cz 26,5 km ZA 6.6.2023123
20.6.2023CZEŠiroký Michal Prestige cycling team 44 km M50 20.6.202353
12.5.2023CZESirový Aleš Bike club Svitavy 44 km M60 21.5.202316
7.6.2023CZESkalický Karel 26,5 km MC 8.6.2023125
16.6.2023CZESláma Richard PBV MTB Team Brno 44 km M70 16.6.202319
9.6.2023CZESmolík Míra 44 km M60 nezaplaceno0
13.6.2023CZESpáčil Leopold MONDRAKER Racing team 44 km M70 14.6.202331
18.6.2023CZEŠplíchal Jiri Skcyklo chlubna 26,5 km MB nezaplaceno0
18.6.2023CZESuchánek Josef PBV Brno 44 km M60 22.6.202352
14.6.2023CZEŠvarc Ladislav KCN 26,5 km MC 14.6.2023114
9.6.2023CZESvoboda Martin 44 km M50 12.6.202326
31.5.2023CZEŠvub Vojtěch 26,5 km MA 3.6.2023110
17.6.2023CZETelecký Adam Jaroslav Kulhavý Cycling team 26,5 km JM 19.6.2023113
18.6.2023CZETrávníček Petr F-BIKE Sádek 44 km M50 19.6.202341
18.6.2023CZETrávníček Jan Sportreg 44 km M50 19.6.202340
28.5.2023CZETutsch Václav PRESTIGE CYCLING TEAM 44 km M60 8.6.202312
16.5.2023CZEUmlauf Lukáš Autoservis Svitavy, Siekiera 44 km M30 21.5.20234
15.6.2023CZEVáchová Nikola 26,5 km ZA 15.6.2023120
8.6.2023CZEVálka Michael 26,5 km MA 8.6.2023129
4.5.2023CZEVaněk Vladimír HSK Cycling team 44 km M50 21.5.20231
19.6.2023CZEVávra Jiří AZ Tým Světlá nad Sázavou 44 km M40 19.6.202349
18.6.2023CZEVejda Michal Prestige Cycling Team 44 km M30 19.6.202336
16.5.2023CZEVěžník Robert Autoservis Svitavy, Siekiera 44 km M30 21.5.20233
18.6.2023CZEVíšek Jaroslav Cyklo Team kola 98 26,5 km MA 20.6.2023150
15.6.2023CZEVrabcová Nývltová Eva RunCzech Racing 44 km Z40 nezaplaceno0
18.6.2023CZEVrba Drahomír 44 km M50 18.6.202337