Startovní listina SPORTUJ A POMÁHEJ S NADACÍ LR – NADAČNÍ DEN PRO RANOU PÉČI

Statistika přihlášených

Trať
ST44
2,4km26
4,5km19
10,5km14
Kategorie
STŠTAFETA TÝMŮ44
DSDěti do 15 let16
MZMuži9
ZZŽeny9
MDMuži7
ZSŽeny6
ZDŽeny6
MSMuži4
DDDěti do 15 let1
DZDěti do 15 let1
Celkem přihlášených103

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Star.č.
1.5.2023CZEBrych Oldřich DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 6
24.4.2023CZEBrzková Jitka ZLATÁ PĚTKA ZZ 18
9.5.2023CZEČapský Martin DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 9
5.5.2023CZEChmelík Zdeněk STŘÍBRNÁ DVOJKA MS 41
5.5.2023CZEChmelík Jan STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 42
6.5.2023CZEChmil Oleksandr Cyklo Team Nadace LR ZLATÁ PĚTKA MZ 25
4.5.2023CZEChudomská Radka + a + b + c Berušky 4 X 500 m ST 124
24.4.2023CZEDobrá Libuše O5Obchod DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 5
9.5.2023CZEDobrá Daniela ZLATÁ PĚTKA DZ 28
10.5.2023CZEDvořáková Lucie STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 57
10.5.2023CZEDvořáková Karolína STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 59
6.4.2023CZEDyntar Jan DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 1
10.5.2023CZEFabián Mikuláš ZLATÁ PĚTKA MZ 33
10.5.2023CZEFabián Jiří ZLATÁ PĚTKA MZ 32
10.5.2023CZEFABIÁNOVÁ Barbora Vlaštovky 4 X 500 m ST 131
10.5.2023CZEFABIÁNOVÁ Alexandra ZLATÁ PĚTKA ZZ 30
3.5.2023CZEFilipová Anna CityZen ZLATÁ PĚTKA ZZ 21
10.5.2023CZEFrancouz Ladislav DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 13
9.5.2023CZEGallat Jan SDH Kostěnice STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 45
10.5.2023CZEGallat Jakub + Jan Gallat + Dýda Dobrá + Bertík Křičenský SDH O5O 4 X 500 m ST 129
9.5.2023CZEGallat Jakub SDH Kostěnice STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 46
9.5.2023CZEGrygárek Jindřich STŘÍBRNÁ DVOJKA MS 48
9.5.2023CZEGrygárek Dan STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 49
9.5.2023CZEGrygárková Nela DIAMANTOVÁ DESÍTKA DD 12
6.5.2023CZEKaňka Jiří STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 43
6.5.2023CZEKaňková Beáta STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 44
24.4.2023CZEKasal Jan ZLATÁ PĚTKA MZ 15
24.4.2023CZEKasal Jan ZLATÁ PĚTKA MZ 16
9.5.2023CZEKlose Alice DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 10
10.5.2023CZEKorecká Lucie STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 58
10.5.2023CZEKorecký Tomáš ZLATÁ PĚTKA MZ 31
24.4.2023CZEKřičenská Radka DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 4
4.5.2023CZEKřičenský Albert STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 40
9.5.2023CZEKubelka Jan + Chmil Oleksandr + Tsyplakov Vadim + Tereska Michal Cykloteam nadaceLR 4 X 500 m ST 126
24.4.2023CZEKubelková Lenka ZLATÁ PĚTKA ZZ 19
9.5.2023CZELevínská Věra STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 47
28.4.2023CZELoučka Radek STŘÍBRNÁ DVOJKA MS 39
28.4.2023CZELoučková Adéla STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 38
28.4.2023CZELoučková Bára STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 37
28.4.2023CZELoučková Lenka CzechInvest STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 36
10.5.2023CZELukášová Helena STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 55
10.5.2023CZELukášová Aneta STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 54
25.4.2023CZEMerhautová Lucie ZLATÁ PĚTKA ZZ 20
10.5.2023CZEMikov Ondřej DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 14
9.5.2023CZEMuchová Eliška + Kubelková Lenka + Kaňková Beáta + Kaňka Jiří 3 plus jeden 4 X 500 m ST 125
10.5.2023CZENarátilová Hana STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 56
26.4.2023CZENejtek Tomáš STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 35
26.4.2023CZENejtek Jiří STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 34
21.4.2023CZENohejl Aleš 2hasance DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 2
10.5.2023CZEPačesová Veronika STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 50
24.4.2023CZEPejchová Lenka + Radka Křičenská + Libuše Dobrá + Nela Grygárková O5Obchod 4 X 500 m ST 122
24.4.2023CZEPejchová Lenka O5Obchod DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 3
10.5.2023CZEPetelíková Martina 4 X 500 m ST 130
9.5.2023CZEPošíková Veronika DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 11
8.5.2023CZEŘíhová Lenka DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 8
4.5.2023CZEŠádková Lucie ZLATÁ PĚTKA ZZ 24
24.4.2023CZESemerádová Martina ZLATÁ PĚTKA ZZ 17
10.5.2023CZEŠimberská Marie STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 52
10.5.2023CZEŠimberský petr STŘÍBRNÁ DVOJKA MS 53
21.4.2023CZESlováková Dagmar + Markéta Hujerová + Eva Ságnerová + David Kvasnička Nadace LR 4 X 500 m ST 121
4.5.2023CZEŠtancl Josef DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 7
4.5.2023CZEŠtanclová Pavlína ZLATÁ PĚTKA ZZ 23
9.5.2023CZESvobodová Silvie + Lukáš Svoboda + Blanka Svobodová + David Strasser Lenochodi 4 X 500 m ST 127
9.5.2023CZETsyplakov Vadim Cykloteam Nadace LR ZLATÁ PĚTKA MZ 26
10.5.2023CZEvalentová blanka STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 51
27.4.2023CZEvan Leeuwen Marlus + Lucka Provazníková + Maty Provazník + Ondra Provazník Koťata 4 X 500 m ST 123
9.5.2023CZEVáňa Milan ZLATÁ PĚTKA MZ 27
9.5.2023CZEVáňa Milan 4 X 500 m ST 128
3.5.2023CZEZajícová Petra ZLATÁ PĚTKA ZZ 22
10.5.2023CZEŽirovnický Jan ZLATÁ PĚTKA MZ 29