Startovní listina Hruboskalský canicross 2023

Statistika přihlášených

Trať
3,1 km94
5 km35
FS17
Kategorie
Z3Ženy - se psem nad 20 kg32
Z2Ženy - se psem do 20 kg21
ZpŽeny se psem16
M2Muži - se psem do 20 kg13
M3Muži - se psem nad 20 kg12
MpMuži se psem8
ZŽeny bez psa6
Z2Ženy - se psem do 20 kg6
JZJuniorky5
MMuži bez psa5
Z1Ženy - se psem do 10 kg5
M3Muži - se psem nad 20 kg4
Z3Ženy - se psem nad 20 kg3
M1Muži - se psem do 10 kg3
JMJunioři3
M2Muži - se psem do 20 kg3
Z1Ženy - se psem do 10 kg1
Celkem přihlášených146

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
13.4.2023CZE Ťoukálková Alena + Zoro CROSS Dumbledogs Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km Z1 14.4.2023
3.7.2023CZEAksamit Martin + Ashley Eminent sprint 3,1 km M2 7.7.2023
17.6.2023CZEAndertová Darina + Čenda PrimaDog Enduro 5 km Zp 23.6.2023
31.7.2023CZEBaliakova Melania #GLADIATORRACETEAM PrimaDog Enduro 5 km Z 1.8.2023
26.7.2023CZEBekr Radek + Arwen Cyklospinn Eminent sprint 3,1 km M3 26.7.2023
31.7.2023CZEBestwina Tomáš + Lilith a Sára Musher klub JCC Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km M3 31.7.2023
21.7.2023CZEBlahoutová Libuše + Antika PrimaDog Enduro 5 km Zp 27.7.2023
25.7.2023CZEBlažková Petra + Gurp z Bolkovských kopců Eminent sprint 3,1 km Z3 25.7.2023
29.7.2023CZEBohun Sebastian + Abi Tj Sokol Maxicky Eminent sprint 3,1 km M2 29.7.2023
22.5.2023CZEBuchalová Iva + Carlos Eminent sprint 3,1 km Z2 28.5.2023
23.7.2023CZEČecháková Sára + Brusinka Villi Virta Eminent sprint 3,1 km Z3 25.7.2023
3.7.2023CZEDědeček Jan + Selly Hruboskalský canicross Eminent sprint 3,1 km M3 3.7.2023
14.6.2023CZEDolejší Markéta + Kira Eminent sprint 3,1 km Z3 14.6.2023
20.6.2023CZEDrahošová Michala + Ema Ema / Strakáči Eminent sprint 3,1 km Z2 22.6.2023
23.7.2023CZEDrážďanský Radim Filip + Benjamin Brenn Mill Musher klub JCC Eminent sprint 3,1 km M3 23.7.2023
20.6.2023SVKDrgoňová Radka + Pluto Eminent sprint 3,1 km Z3 20.6.2023
24.7.2023CZEDudková Klára + Bíba Eminent sprint 3,1 km Z3 24.7.2023
24.7.2023CZEDušánková Blanka + Fox Eminent sprint 3,1 km Z1 24.7.2023
12.6.2023CZEDvořáková Veronika + Eros Eminent sprint 3,1 km Z1 12.6.2023
17.7.2023CZEEdmonds Andrew + Ackee Fin nad Zlato Eminent sprint 3,1 km M3 17.7.2023
3.7.2023CZEErlebachová Aneta + Stormy MC Český Ráj / Stormy Eminent sprint 3,1 km Z3 13.7.2023
23.3.2023CZEFikr Jakub + Snow TMK9 Dog Training Pardubice Eminent sprint 3,1 km JM 24.3.2023
15.3.2023CZEFikrová Monika + Dellis TMK9 Dog Training Pardubice Eminent sprint 3,1 km Z2 17.3.2023
19.6.2023CZEFüllsacková Kateřina + Raven Canicross Jindřichohradecko/ Vlajem za psem PrimaDog Enduro 5 km Zp 19.6.2023
28.5.2023CZEHájková Veronika + Bonnie Eminent sprint 3,1 km Z2 28.5.2023
18.7.2023CZEHaumer Jan + Baileys Eminent sprint 3,1 km M2 18.7.2023
31.7.2023CZEHavránek Aleš + Jessie Canicross Valašsko Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km M2 31.7.2023
4.7.2023CZEHenych Jana + Pippa Eminent sprint 3,1 km Z3 4.7.2023
12.6.2023CZEHlinovská Lucie + Mailin Canicross Most Eminent sprint 3,1 km Z3 15.6.2023
20.6.2023CZEHoráčková Michaela + Dixie Běžím, co můžu... Eminent sprint 3,1 km Z2 20.6.2023
18.7.2023SVKHorňák Marek + Amaris Luna od Stříbrných olší Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km M3 20.7.2023
28.7.2023CZEHostáková Tereza + Bascon Eminent sprint 3,1 km Z3 28.7.2023
21.7.2023CZEHovorka Milan + Ali Eminent sprint 3,1 km M3 21.7.2023
3.7.2023CZEHovorková Marcela Žabka PrimaDog Enduro 5 km Z 4.7.2023
2.7.2023CZEHozák Kamil + Blue Moon PSA Eminent sprint 3,1 km M1 2.7.2023
28.7.2023CZEHozáková Martina + Irr z Klokočky MC Metuje Eminent sprint 3,1 km Z3 28.7.2023
4.7.2023CZEHruška Jiří + Vincek Vincek / Strakáči Eminent sprint 3,1 km M2 12.7.2023
4.7.2023CZEHrušková Grusová Dita + Ebba Ebba / Strakáči Eminent sprint 3,1 km Z2 12.7.2023
19.7.2023CZEHyblerová Barbora PrimaDog Enduro 5 km Z 19.7.2023
18.7.2023CZEHyblerová Barbora + Bon Jovi Mystery of Silesia Eminent sprint 3,1 km Z3 19.7.2023
4.7.2023CZEHýsková Baru + fly/Zzuri Běhejsepsem.cz Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km Z3 10.7.2023
21.6.2023CZEJahelková Karolína + Bertíček PrimaDog Enduro 5 km Zp 21.6.2023
30.7.2023CZEJanoušek Josef + Maui Eminent sprint 3,1 km M3 30.7.2023
14.3.2023CZEJarmarová Jarmila + Enzo Ťapka Czech DOG RUN team / MIZUNO team Eminent sprint 3,1 km Z2 15.3.2023
20.7.2023CZEJastrzembská Alena + Dexter Manominoko Basenji klub Bohemia Eminent sprint 3,1 km Z2 20.7.2023
3.7.2023CZEJindrová Petra + Agáta Eminent sprint 3,1 km Z3 3.7.2023
2.7.2023CZEJokuty Silvia + Cuky PrimaDog Enduro 5 km Zp 3.7.2023
19.7.2023CZEKadlecek Vojta + Maggie Vakuc Eminent sprint 3,1 km JM 27.7.2023
15.3.2023CZEKepková Lenka + Marvel Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km Z2 15.3.2023
21.7.2023CZEKeprtová Erika + Grace + Nessie Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km Z2 26.7.2023
31.7.2023CZEKhýrová Aneta Carla.kupkolo.cz PrimaDog Enduro 5 km Z 2.8.2023
4.7.2023CZEKinský Pavel + Kodiak Eminent sprint 3,1 km M3 4.7.2023
15.3.2023CZEKlain Tereza + Bella Canicross Most Eminent sprint 3,1 km Z2 15.3.2023
31.7.2023CZEKlimešová Vanda + Baghíra z Fílovy smečky Eminent sprint 3,1 km Z3 31.7.2023
22.7.2023CZEKněbortová Dita + Annie Eminent sprint 3,1 km Z2 22.7.2023
16.7.2023CZEKoch Ondřej + Chilli Eminent sprint 3,1 km M2 16.7.2023
16.7.2023CZEKochová Roubíčková Anna + Monklí Eminent sprint 3,1 km Z2 16.7.2023
31.7.2023CZEKotil Martin + Nordic JCC Eminent sprint 3,1 km M3 31.7.2023
15.6.2023CZEKoukal David + Daniels Eminent sprint 3,1 km M1 16.6.2023
10.7.2023CZEKrekulová Veronika + Brownie Bondy Eminent sprint 3,1 km Z3 16.7.2023
28.7.2023CZEKrombholcova Bara + Toko Liberecký čuby Eminent sprint 3,1 km Z3 28.7.2023
13.6.2023CZEKubínek Pavel + Jack Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km M3 19.6.2023
3.7.2023CZEKučerová Nikola + Tammy Eminent sprint 3,1 km Z2 3.7.2023
17.7.2023CZEKulhánek Miroslav + Hermiona Tollers! Eminent sprint 3,1 km M2 17.7.2023
19.7.2023CZEKuříková Markéta + Artuš Canicross Krkonoše Eminent sprint 3,1 km Z3 19.7.2023
30.7.2023CZEKůrová Petra + Dymytry Sammar Bohemia Musher club Český ráj PrimaDog Enduro 5 km Zp 31.7.2023
26.7.2023CZEKutílek Lukáš + Dark Eminent sprint 3,1 km M3 26.7.2023
13.6.2023CZEKvasnička Michal + Tyr MC Český ráj PrimaDog Enduro 5 km Mp 13.6.2023
26.7.2023CZELacková Eliška + Esan MC Český ráj Eminent sprint 3,1 km Z3 26.7.2023
24.7.2023SVKLakatošová Daniela + Aydea Eminent sprint 3,1 km Z3 27.7.2023
13.7.2023CZELenfeldová Lucie + Ntengu Canicross Krkonoše Eminent sprint 3,1 km Z2 19.7.2023
14.3.2023CZEMacejková Michaela + Aki Hruboskalský canicross Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km Z2 14.3.2023
3.6.2023CZEMalčíková Lenka + Vega PrimaDog Enduro 5 km Zp 12.6.2023
27.7.2023CZEMalík Tomáš + Grace/Lola Musher club Český ráj Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km M2 27.7.2023
28.7.2023CZEMališková Klarka + Daila MC Metuje Eminent sprint 3,1 km JZ 29.7.2023
4.7.2023CZEMaršounová Anna + Tiny Eminent sprint 3,1 km JZ 7.7.2023
23.6.2023CZEMelecha Jiří + Ódin Sokol Maxičky PrimaDog Enduro 5 km Mp 28.6.2023
23.6.2023CZEMelechová Dominika + Sisi PrimaDog Enduro 5 km Zp 30.6.2023
8.7.2023CZENagyová Jana + History Šedý poklad PrimaDog Enduro 5 km Zp 10.7.2023
14.3.2023CZENamyslová Adéla + Beny Canicross Praha PrimaDog Enduro 5 km Zp 15.3.2023
31.3.2023CZENeumanová Martina + Flash Cross Dumbledogs Eminent sprint 3,1 km Z2 31.3.2023
31.3.2023CZENeumanová Jana + Trippy+Speedy Cross Dumbledogs Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km Z2 31.3.2023
2.7.2023CZENosková Marcela + Ridiculus CROCS DumbleDogs PrimaDog Enduro 5 km Zp 2.7.2023
19.6.2023CZENováková Karolína + Vilík Běžím, co můžu... Eminent sprint 3,1 km Z2 20.6.2023
16.5.2023CZENovotná Barbora + Anubis Eminent sprint 3,1 km Z2 17.5.2023
22.7.2023CZENovotná Karolína + Fanny PrimaDog Enduro 5 km Zp 22.7.2023
30.7.2023CZENykodym Josef + Indy Eminent sprint 3,1 km M1 30.7.2023
30.7.2023CZENykodym Barbora + Tofu Eminent sprint 3,1 km Z3 30.7.2023
2.8.2023CZEPán Dominik + Kim Běhejsepsem Eminent sprint 3,1 km M2 2.8.2023
20.6.2023CZEPenc Martin + Joey PrimaDog Enduro 5 km Mp 21.6.2023
15.3.2023CZEPencová Jitka + Easy Eminent sprint 3,1 km Z2 21.3.2023
25.7.2023CZEPetráňová Iva + Rufus Eminent sprint 3,1 km Z3 28.7.2023
3.7.2023CZEPincova Karolina Eminent sprint 3,1 km Z3 3.7.2023
29.6.2023CZEPlíva Ondřej PrimaDog Enduro 5 km M 3.7.2023
27.6.2023CZEPlíva Tomáš Hruboskalský canicross PrimaDog Enduro 5 km M 28.6.2023
27.6.2023CZEPlíva Tomáš + Ben Hruboskalský canicross Eminent sprint 3,1 km M2 28.6.2023
27.6.2023CZEPlívová Šárka PrimaDog Enduro 5 km Z 3.7.2023
17.7.2023CZEPokorný Josef + Bobina Eminent sprint 3,1 km M2 17.7.2023
24.7.2023CZEPospíšilová Alena + Roxy Olympia Spatran training KH Eminent sprint 3,1 km Z2 24.7.2023
3.7.2023CZEŘezáč Tomáš + Rebeca Lusika Běhejsepsem Eminent sprint 3,1 km M2 4.7.2023
30.5.2023CZERočková Martina + Benji Vořeši Eminent sprint 3,1 km Z3 5.6.2023
26.6.2023CZERothanzlová Helena + Tapisek Eminent sprint 3,1 km Z3 26.6.2023
10.7.2023CZERozmahel Vojtech + Venny z Býchorska CANICROSS OLOMOUC - MC, Z.S. PrimaDog Enduro 5 km Mp 17.7.2023
15.7.2023CZESamec Petr + Calibra Nučická smečka PrimaDog Enduro 5 km M 15.7.2023
2.7.2023CZESedláková Jaroslava + Wings, Katnys TJ sokol Maxičky Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km Z3 3.7.2023
4.7.2023CZEŠimáňová Lucie + Froom PrimaDog Enduro 5 km Zp 4.7.2023
22.5.2023CZEŠímová Andrea + Apolenka z Rašovského sedla Já a Apolenka Eminent sprint 3,1 km Z3 22.5.2023
3.7.2023CZEŠkaldová Pavlína + Kuky ARGO HYTOS PrimaDog Enduro 5 km Zp 3.7.2023
1.8.2023CZESlavickova Martina + Mína Eminent sprint 3,1 km Z3 1.8.2023
23.7.2023CZEŠlesingerová Kristýna + Themis Eminent sprint 3,1 km JZ 23.7.2023
30.7.2023CZESlívková Hana + Penny Eminent sprint 3,1 km Z3 30.7.2023
25.7.2023CZEŠmerda Jakub + Ája (Arnika Strakatá packa) TJ Sokol Maxičky PrimaDog Enduro 5 km Mp 25.7.2023
4.7.2023CZESmrčková Pavlína + Amálka TJ Sokol Maxičky Eminent sprint 3,1 km Z3 5.7.2023
4.7.2023CZESmrčková Eliška + Betka TJ Sokol Maxičky Eminent sprint 3,1 km JZ 5.7.2023
4.6.2023CZESobotka Kamil + Roxy Bilovec Eminent sprint 3,1 km M3 12.6.2023
28.5.2023CZESoukup Miroslav PrimaDog Enduro 5 km M 28.5.2023
29.7.2023CZEŠpaček Petr + Mates Hruboskalský canicross Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km M3 29.7.2023
22.7.2023CZEŠplíchalová Karolína + Amy Mk Tlapky v tahu Eminent sprint 3,1 km JZ 22.7.2023
2.7.2023CZESpudilová Adéla + Šiška Eminent sprint 3,1 km Z1 2.7.2023
12.7.2023CZEStanovská Šárka + Rajo a Beruška Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km Z2 12.7.2023
23.7.2023CZEŠťastný Marek + Nix Hruboskalský canicross PrimaDog Enduro 5 km Mp 23.7.2023
11.7.2023CZEŠtoková Kateřina + Lucky Běžím, co můžu... Eminent sprint 3,1 km Z3 11.7.2023
15.6.2023CZESůrová Veronika + Mickey Eminent sprint 3,1 km Z1 16.6.2023
8.6.2023CZETlustá Alena + Timothy Chodousy canicross Eminent sprint 3,1 km Z3 12.6.2023
16.7.2023CZETomášková Natálie + Meggie Krkonošský canicross Eminent sprint 3,1 km Z3 17.7.2023
14.3.2023CZETomčo Tom + Arty Hruboskalský canicross Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km M2 14.3.2023
31.7.2023CZETopičová Kateřina + Evžen Eminent sprint 3,1 km Z2 1.8.2023
4.7.2023CZETrejtnar Michal + Bentley PrimaDog Enduro 5 km M 4.7.2023
15.3.2023CZETržilová Jana + Taruška Hruboskalský Canicross Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km Z2 15.3.2023
22.6.2023CZEŤuka Jeroným + Snowy bod Eminent sprint 3,1 km M3 22.6.2023
27.7.2023CZETůma Julian + Xena MK Tlapky v tahu Eminent sprint 3,1 km JM 27.7.2023
3.7.2023CZETůmová Jitka + Durres Gitigaro aka Uri MK Tlapky v tahu Eminent sprint 3,1 km Z3 3.7.2023
30.7.2023CZEUlčová Karolína + Bowie MK TvT PrimaDog Enduro 5 km Zp 31.7.2023
15.3.2023CZEUriková Gabriela + Bessie of Bohemian Paradise MK Tlapky v tahu Eminent sprint 3,1 km Z1 21.3.2023
1.8.2023CZEVečerková Marcela + Arco ARCO Eminent sprint 3,1 km Z2 2.8.2023
12.4.2023CZEVirglová Petra + Scirocco Vořeši Eminent sprint 3,1 km Z3 12.4.2023
29.7.2023CZEVízner Ondřej + MK Tlapky v tahu // Maya MK Tlapky v tahu Eminent sprint 3,1 km M2 31.7.2023
27.7.2023CZEVobr Roman + Yuki Eminent sprint 3,1 km M2 27.7.2023
20.6.2023CZEVrána Jan + Meggie Krkonošský canicross Eminent sprint 3,1 km M2 20.6.2023
19.6.2023CZEVričanová Eva Canicross Krkonoše PrimaDog Enduro 5 km Z 19.6.2023
29.7.2023CZEVytinová Monika + Ollie/Sofie Eminent sprint 3,1 km + PrimaDog Enduro 5 km Z3 31.7.2023
31.3.2023CZEŽatecká Marcela + Baileys Baileys Eminent sprint 3,1 km Z2 31.3.2023
4.7.2023CZEZbožínková Alena + Feirin Kajexa Nučická smečka PrimaDog Enduro 5 km Zp 4.7.2023
28.7.2023CZEZeman Michal + Charlize Eminent sprint 3,1 km M3 28.7.2023
31.7.2023CZEŽeníšek Michal + Tramín T.J. Sokol Maxičky / FITMIN PrimaDog Enduro 5 km Mp 31.7.2023
4.6.2023CZEŽupa Milan + Arny Leopardi z DC PrimaDog Enduro 5 km Mp 8.6.2023