Startovní listina KLADRUBY RACE - 4.ročník

Statistika přihlášených

Trať
RACE230
Kategorie
H2Holky - 2004-2008158
K2Kluci - 2004-200848
OOpen - 20 a více let23
H1Holky - 2009-20171
Celkem přihlášených230

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
4.5.2023CZEAberle Jiří Wild Grizzly RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZEApltauer Václav Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE K2 nezaplaceno
12.5.2023CZEBajerová Eliška RACE H2 nezaplaceno
5.5.2023CZEBarbora Bednářová RACE H2 nezaplaceno
26.4.2023CZEBažant Jakub SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
12.5.2023CZEBečková Laura RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEBeran Nella Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEBigoletová Elsa Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEBiško Oldřich SŠZS Chrudim RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEBlažek Marek Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE K2 nezaplaceno
9.5.2023CZEBoháč Jakub ŘEČANY RACE K2 nezaplaceno
9.5.2023CZEBranda Daniel ŘEČANY RACE K2 nezaplaceno
14.5.2023CZEBřečková Barbora Kladruby Naruby RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZEBrožová Bára CZA Humpolec RACE H2 nezaplaceno
18.4.2023CZEBuldra Tomáš SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
5.5.2023CZEBuldra Jan SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
12.5.2023CZEBurešová Linda 1.A RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEBurešová Karolína Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEČechová Sarah Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEČechová Karolína Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
14.5.2023CZEČechová Martina Kladruby RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZECharvátová Lenka Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
12.5.2023CZEChmelíčková Zuzana RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZEChrbolková Klára Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEČori Brigatte Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
14.5.2023CZECyprichová Natálie RACE H2 nezaplaceno
10.5.2023CZEDanielová Terezie RACE H2 nezaplaceno
5.5.2023CZEDoskočilová Viktorie RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEDostál Marek ŘEČANY RACE K2 nezaplaceno
10.5.2023CZEĎoubalová Lucie CZA Humpolec RACE H2 nezaplaceno
14.5.2023CZEDurďáková Julie RACE H2 nezaplaceno
18.4.2023CZEDvořák Martin SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEDvořáková Lucie RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEFabiánová Tereza Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
18.4.2023CZEFejl Pavel SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEFialová Petra Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEFlasarová Valentýna CZA Humpolec RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEFojtová Vanesa Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEFormánková Barbora Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEFrosch Vítek Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE K2 nezaplaceno
26.4.2023CZEGottwald Filip SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEGregovská Aneta Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZEHachová Monika RACE H2 nezaplaceno
14.5.2023CZEHaltufová Jitka Chlumec Team RACE O nezaplaceno
14.5.2023CZEHaltufova Viktorie RACE H2 nezaplaceno
26.4.2023CZEHanzlík Kryštof SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEHanzlíková Eva Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEHavlíčková Natálie Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE H2 nezaplaceno
26.4.2023CZEHavlová Eliška RACE H2 nezaplaceno
18.4.2023CZEHavrda Filip SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
26.4.2023CZEHendrych Daniel SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
2.5.2023CZEHerčíková Tereza RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEHnidzíková Nikola Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEHniličková Leona ŘEČANY RACE H2 nezaplaceno
5.4.2023CZEHojsák Dominik RACE O nezaplaceno
25.4.2023CZEHolický Jakub SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
18.4.2023CZEHorák Tomáš SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEHoráková Monika RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEHorká Kateřina Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEHorová Oliva Velká Chuchle RACE O nezaplaceno
18.4.2023CZEHotovec Štěpán SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEHrubantová Anna Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
26.4.2023CZEHynková Denisa RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEHyťhová Petra Velká Chuchle RACE O nezaplaceno
13.5.2023CZEHyťhová Natálie RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEIngrišova Tereza RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEJackuláková Kristýna ŘEČANY RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEJanatka Jiří Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE K2 nezaplaceno
26.4.2023CZEJanoušková Aneta RACE H2 nezaplaceno
12.5.2023CZEJauerniková Nikol RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEJeník David ŘEČANY RACE K2 nezaplaceno
25.4.2023CZEJijco Michal SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
18.4.2023CZEJindra Erik SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
9.5.2023CZEJirásek Matěj ŘEČANY RACE K2 nezaplaceno
9.5.2023CZEJirásek Jan ŘEČANY RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEJohnová Justina Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKačerová Štěpule RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKamelská Viola Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
19.4.2023CZEKatzer Jan SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
12.5.2023CZEKicová Kristýna RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZEKiššová Kristýna RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKlanicová Vilma Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
26.4.2023CZEkmentová lucie RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKobrová Nela Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
26.4.2023CZEKoktová Natálie RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKoláčková Barbora Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
5.5.2023CZEKonopa Miroslav RACE K2 nezaplaceno
12.5.2023CZEKopecká Denisa RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZEKosmalová Justýna RACE H2 nezaplaceno
12.5.2023CZEKosová Sára RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKotasová Lucie RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKovář Jan Velká Chuchle RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKratochvílová Kristýna Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEKratochvílová Zuzana SŠZS Chrudim RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZEKratochvílová Adéla RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEKrausova Valentina RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKrejcar Aleš RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKrejcar Petr Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKrejčíková Kateřina Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKrulová Simona CZA Humpolec RACE H2 nezaplaceno
14.5.2023CZEKubálková Bára RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKubíčková Šárka RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKučerová Alžběta Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
18.4.2023CZEKukla Martin SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEKulhová Kristýna Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
17.4.2023CZEKurka Matěj SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZELandová Viktorie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZELangrová Natálie ŘEČANY RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZELidmilová Monika RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZELukáčová Kamila Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEMachač Václav RACE K2 nezaplaceno
26.4.2023CZEMachová Natálie Pěší chodci RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEMachovcová Alena ŘEČANY RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZEMaixnerová Kateřina RACE H2 nezaplaceno
14.5.2023CZEMalínská Kamila Born To Move RACE O nezaplaceno
14.5.2023CZEMalínský Adam Jiří Born To Move RACE O nezaplaceno
26.4.2023CZEMartinková Tereza RACE H2 nezaplaceno
18.4.2023CZEMašek Jakub SOUz Chvaletice RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZEMatějková Barbora karolinabarunaelina RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEMatičková Květoslava Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZEMikudová Monika RACE H2 nezaplaceno
5.5.2023CZEMikysková Kateřina RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZEMílová Anežka RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEMinaříková Hana Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEMocová Natálie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
12.5.2023CZEMondeková Barbora Kladruby RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEMoravcová Anita RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEMudrochová Veronika ŘEČANY RACE H2 nezaplaceno
13.4.2023CZEMüller Michal STG Česká Třebová RACE O nezaplaceno
2.5.2023CZEMullerová Veronika RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZENáměstková Tereza Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
12.5.2023CZENesladková Eliška RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZENováková Natálie CZA Humpolec RACE H2 nezaplaceno
28.4.2023CZENovotná Nela Sšchkj Kladruby RACE H2 nezaplaceno
14.5.2023CZENovotná Karolína RACE O nezaplaceno
12.5.2023CZENovotná Karolína I RACE H2 nezaplaceno
28.3.2023CZENovotná Věra RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZEOkiga Relle Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEPajerová Martina RACE H2 nezaplaceno
10.5.2023CZEPanská Zuzana CZA Humpolec RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEPašová Alena Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEPatková Alžběta Velká Chuchle RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZEPatzenhauerová Lucie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
12.5.2023CZEPavlátová Paula RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEpavliš filip SŠZS Chrudim RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEPávová Adéla Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEPechová Petra Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEPecinová Marie SŠZS Chrudim RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEPecoldová Markéta SŠZS Chrudim RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEPelc Kryštof Velká Chuchle RACE K2 nezaplaceno
18.4.2023CZEPetříček Mikuláš SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
9.5.2023CZEPoláková Zuzana RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEPolcová Isabela ŘEČANY RACE H2 nezaplaceno
14.5.2023CZEPoulová Anna RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZEPražáková Tereza Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEPražanová Tina SŠZS Chrudim RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEPreislerová Zuzana Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEProtivínská Michaela RACE H2 nezaplaceno
26.4.2023CZEPtáček Patrik SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
9.5.2023CZERadilová Kateřina ŘEČANY RACE H2 nezaplaceno
26.4.2023CZERadová Klára RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZERosenberger Tomáš Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZERubešová Nikola Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZERudová Victorie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZERůžička Jan SŠZS Chrudim RACE K2 nezaplaceno
9.5.2023CZERůžičková Daniela RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZERybenský Martin Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZERychlá Veronika RACE H2 nezaplaceno
14.5.2023CZERygl Martin Chlumec Team RACE O nezaplaceno
18.4.2023CZERyglevicz Matouš SOUz Chvaletice RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZEŠádková Kateřina SŠCHKJ RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEŠavrdová Kateřina Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZEschottová kateřina RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZESeidlová Simona SŠCHKJ RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEŠevčíková Karolína karolinabarunaelina RACE H2 nezaplaceno
10.5.2023CZESevera Martin Sportovní škola Človíček RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEŠindelářová Nikola Velká Chuchle RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZEŠindelářová Nikola Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE H2 nezaplaceno
19.4.2023CZEŠípoš Dominik SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZESkalická Nelly Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
14.5.2023CZEŠkrancová Nicol RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZESládková Dominika RACE H2 nezaplaceno
28.4.2023CZESlámová Martina SŠCHKJ RACE H2 nezaplaceno
28.4.2023CZEŠlechtová Anna Sšchkj RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEŠlejtrová Kateřina Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZEsmejkalová tereza RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZESommerová Adéla RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZESoučková Berta Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
18.4.2023CZEŠpinka Jaroslav SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEŠrajbrová Veronika RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEStaňková Kristýna Kladruby RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEŠťastná Klára Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEStejskalová Nikola ŘEČANY RACE H1 nezaplaceno
11.5.2023CZEŠtěpánková Nikola Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZEštolbova tereza RACE H2 nezaplaceno
26.4.2023CZEStruháriková Nikola RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZEStudená Kateřina Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZESuchomelová Simona RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEŠulcová Anna RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZESůra Tomáš Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEŠustová Sára Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZESvobodová Veronika Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZESvobodová Kateřina RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZETerziu Elizabeth ŘEČANY RACE H2 nezaplaceno
26.4.2023CZETezourová Sandra Pěší chodci RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZETichá Tereza RACE H2 nezaplaceno
15.5.2023CZETichý Michal SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno
9.5.2023CZETomášová Natálie RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZETřešňáková Radka RACE O nezaplaceno
8.5.2023CZETřísková Lucie Kladruby nad Labem RACE H2 nezaplaceno
2.5.2023CZETvrdíková Lucie RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEUchytil Daniel RACE K2 nezaplaceno
10.5.2023CZEUrbanová Silvie RACE H2 nezaplaceno
8.5.2023CZEVáclavíková Markéta Kladruby nad Labem RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEvaculikova katerina RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEVánišová Eliška ŘEČANY RACE H2 nezaplaceno
9.5.2023CZEVaňková Valentýna ŘEČANY RACE H2 nezaplaceno
12.5.2023CZEVelechovská Sabina RACE H2 nezaplaceno
15.3.2023CZEVencl Jakub Olympia Spartan Training KH RACE O nezaplaceno
11.5.2023CZEVetešníková Klaudie Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEVítová Kateřina RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEVrchotová Alžběta Velká Chuchle RACE H2 nezaplaceno
5.5.2023CZEVrkotová Natálie RACE H2 nezaplaceno
10.5.2023CZEŽáková Barbora RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEŽaliova Barbora RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEZatloukalová Markéta RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEZelenka Matěj Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč RACE K2 nezaplaceno
11.5.2023CZEŽelezná Veronika RACE H2 nezaplaceno
11.5.2023CZEZemanová Sára RACE H2 nezaplaceno
18.4.2023CZEZikán Vít SOUz Chvaletice RACE K2 nezaplaceno