Startovní listina JUNIOR cup - 5. ročník

Statistika přihlášených

Trať
C25
DE35
A24
FGH40
JK26
B18
CHI16
Kategorie
CMKluci - 201818
DM1Kluci - 201614
AMKluci - 2020 a mladší - odrážedlo13
AZDívky - 2020 a mladší - odrážedlo11
GM1Kluci - 201511
DM2Kluci - 201710
JM2Kluci - 2010 - 200910
BMKluci - 2019 - kolo/odrážedlo9
BZDívky - 2019 - kolo/odrážedlo9
FM2Kluci - 20148
GZ1Dívky - 20138
EZ2Dívky - 20177
CZDívky - 20187
JM1Kluci - 2008 - 20077
KZ2Dívky - 2010 - 20096
IZ1Dívky - 20116
HZ1Dívky - 20145
EZ1Dívky - 20164
HZ2Dívky - 20154
CHM2Kluci - 20124
IZ2Dívky - 20124
FM1Kluci - 20134
KZ1Dívky - 2008 - 20073
CHM1Kluci - 20112
Celkem přihlášených184

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
11.8.2023CZEBenek Jakub 200 m AM 11.8.2023112
2.8.2023CZEBerger Šimon 200 m AM 2.8.202381
4.8.2023CZEBernardová Veronika 1 km BZ 4.8.202387
26.7.2023CZEBlažek David Open Cycling Academy 11 km JM1 nezaplaceno58
26.7.2023CZEBřezina Adam GHOST junior team 200 m AM 26.7.202356
17.8.2023CZEBystrianský Josef Ghost junior team 1 km CM 17.8.2023176
16.8.2023CZEČermák Petr 1 km BM 19.8.2023164
9.8.2023CZEČervinka František Hradec Králové 1 km CM 10.8.2023106
9.8.2023CZEČervinka Matouš Hradec Králové 1 km CM 10.8.2023105
15.8.2023CZEChlumecká Lenka 11 km JM2 19.8.2023152
15.8.2023CZEChlumecký Jakub 1 km BM 15.8.2023138
15.8.2023CZEChlumecký Jiří 2,2 km DM1 15.8.2023137
31.7.2023CZEChudomský Štěpán EOP 8,8 km CHM2 31.7.202371
10.1.2023CZEChvojka Filip GHOST Junior team 11 km JM1 27.1.20233
10.1.2023CZEChvojková Alžběta GHOST junior team 4,4 km GZ1 27.1.20232
1.8.2023CZEČičman Timothy 4,4 km GM1 nezaplaceno74
1.8.2023CZEČičman Sebastian 8,8 km CHM1 nezaplaceno72
17.8.2023CZEDeylová Leontýna Perník s.r.o. 2,2 km EZ2 17.8.2023179
17.8.2023CZEDrašnerova Sofie Drašner 2,2 km EZ2 19.8.2023180
10.8.2023CZEDrygin David 200 m AM 10.8.2023109
19.4.2023CZEDubrovská Julie 1 km BZ 27.4.202319
19.4.2023CZEDubrovská Tereza 4,4 km HZ2 27.4.202318
21.3.2023CZEDúcká Edita GHOST Junior team 4,4 km GZ1 27.4.202315
21.3.2023CZEDúcký Ondřej GHOST Junior team 11 km JM2 27.4.202314
14.8.2023CZEFamfulíková Barbora Cykloklub Jičín 11 km KZ2 15.8.2023120
14.8.2023CZEFamfulíková Elena Cykloklub Jičín 4,4 km GZ1 15.8.2023121
17.8.2023CZEFlusek Filip Perník s.r.o. 1 km BM 17.8.2023178
17.8.2023CZEFlusková Natálie Perník s.r.o. 2,2 km EZ2 17.8.2023177
15.8.2023CZEForman Tomáš WIKOV TOTR CYCLING TEAM 2,2 km DM2 19.8.2023144
27.5.2023CZEForman Dominik ADASTRA Cycling Team 2,2 km DM2 30.5.202325
15.8.2023CZEFormanová Aneta WIKOV TOTR CYCLING TEAM 1 km BZ 19.8.2023145
9.4.2023CZEGabrhelová Gabriella 200 m AZ 19.8.202317
13.8.2023CZEHák Matyáš SK Janské Lázně 4,4 km FM2 15.8.2023119
5.2.2023CZEHannay Kateřina Ann Express Tufo Team Kolín 8,8 km IZ2 6.2.202311
15.8.2023CZEHanuš Lukáš S-Sport Hronov 11 km JM1 19.8.2023143
27.7.2023CZEHanušová Kristýna GHOST Junior Team 4,4 km HZ1 30.7.202360
13.8.2023CZEHAVEL ELIÁŠ ADASTRA CYCLING TEAM 4,4 km GM1 19.8.2023117
4.7.2023CZEHavlíčková Eliška GHOST Junior Team 8,8 km IZ1 8.7.202343
13.8.2023CZEHavlová Eliška ADASTRA CYCLING TEAM 11 km KZ2 19.8.2023116
2.8.2023CZEHečko Adam TJ Sokol Dolní Ředice 2,2 km DM2 2.8.202380
8.8.2023CZEHlava Tadeas Valdice 1 km CM 13.8.202399
8.8.2023CZEHlavová Barbora Valdice 200 m AZ 13.8.2023100
24.7.2023CZEHnilicka Antonín 2,2 km DM2 1.8.202350
15.8.2023CZEHolfeuer Ondřej 200 m AM 19.8.2023151
28.3.2023CZEHolubčák Marek 2,2 km DM2 7.8.202316
18.6.2023CZEHorák Jonáš Talent Bike Cycling Team 1 km CM 8.7.202336
18.6.2023CZEHorák Jakub Talent Bike Cycling Team 4,4 km FM2 8.7.202335
15.8.2023CZEHoráková Julie Sportík Čáslav 4,4 km GZ1 15.8.2023149
16.8.2023CZEHoráková Vanesa Sportík Čáslav 8,8 km IZ1 19.8.2023161
14.2.2023CZEHořeňovská Nela GHOST Junior team 4,4 km HZ1 16.3.202313
14.2.2023CZEHořeňovský Matěj GHOST Junior team 2,2 km DM1 16.3.202312
9.1.2023CZEHruška Antonín GHOST Junior team 1 km CM 27.1.20231
25.7.2023CZEHrušková Rozálie Ghost Junior Team 200 m AZ 25.7.202353
16.8.2023CZEJackulák Šimon GHOST junior team 200 m AM 17.8.2023163
23.5.2023CZEJanáčková Magdaléna 2,2 km EZ2 24.5.202323
23.5.2023CZEJanáčková Alžběta 1 km BZ 24.5.202324
15.8.2023CZEJedlička Michal 1 km CM 19.8.2023150
5.8.2023CZEJeřábek Jáchym BAKAKO Nová Paka 4,4 km GM1 7.8.202389
30.7.2023CZEJirásek Tobiáš 200 m AM 1.8.202369
15.8.2023CZEJuránek Bella Wikov TOTR Cycling team 2,2 km EZ1 19.8.2023140
26.7.2023CZEKlofáč Radek 1 km CM 1.8.202354
29.4.2023CZEKňourková Dorota 1 km CZ 1.8.202321
29.4.2023CZEKňourková Štěpánka 1 km CZ 1.8.202320
16.8.2023CZEKomárková Tereza 200 m AZ 16.8.2023154
16.8.2023CZEKomárková Gabriela 1 km CZ 16.8.2023153
16.8.2023CZEKoutná Laura Drahanský Sport team 8,8 km IZ2 nezaplaceno155
16.8.2023CZEKoutný Max Drahanský Sport team 2,2 km DM2 nezaplaceno156
9.8.2023CZEKovář Daniel 1 km BM 10.8.2023104
16.8.2023CZEKrátká Zuzka Force team Jeseník 11 km KZ1 19.8.2023170
16.8.2023CZEKrupičková Adéla KKL Hlinsko 8,8 km IZ1 19.8.2023162
15.8.2023CZEKuban Daniel MONDRAKER Racing team 2,2 km DM1 19.8.2023133
6.8.2023CZEKubeček Matouš S-Sport Hronov 4,4 km FM1 7.8.202390
10.7.2023CZEKučera Sebastian HSK cycling team 4,4 km GM1 1.8.202344
10.7.2023CZEKučerová Elizabeth 200 m AZ 1.8.202345
5.8.2023CZEKulhánková Ella - 11 km KZ1 7.8.202388
18.6.2023CZEKunc Tomáš Ghost junior team 11 km JM2 19.6.202329
14.8.2023CZEKutnar Kryštof 8,8 km CHM2 15.8.2023124
1.8.2023CZEKysela Vojtěch Olfin Car Ski team 11 km JM2 13.8.202379
8.8.2023CZEKysela Rudolf LokoTrutnov 2,2 km DM1 13.8.2023102
8.8.2023CZEKysela Jiří LokoTrutnov 4,4 km FM1 13.8.2023101
16.8.2023CZELaksar Matěj 4,4 km GM1 19.8.2023171
27.7.2023CZELorenc Vilém 1 km CM 1.8.202364
14.8.2023CZELorenc David GHOST Team 1 km CM 15.8.2023123
28.7.2023CZEMalinská Adélka Talent bike Cycling Team 4,4 km HZ1 1.8.202366
16.8.2023CZEMalířová Míša GHOST Junior Team 200 m AZ 16.8.2023157
27.7.2023CZEMařanová Malvína HC Jičín 1 km BZ 4.8.202359
28.7.2023CZEMarel Jan SILVINI R2 SPORT TEAM 2,2 km DM1 13.8.202365
14.8.2023CZEMerenus Oldřich 1 km BM 14.8.2023122
17.8.2023CZEMikšík Matouš CSM 1 km CM 19.8.2023184
17.8.2023CZEMikšík Mikuláš CSM 2,2 km DM1 19.8.2023183
15.8.2023CZEMitvalská Bára UNIKOVO MTB TEAM 11 km KZ2 19.8.2023142
18.6.2023CZEMojžíš Miroslav Ghost Junior Team 11 km JM1 19.6.202332
15.8.2023CZEMoravcová Anežka 1 km BZ 19.8.2023134
7.8.2023CZEMorávek David BAKAKO Nová Paka 2,2 km DM1 13.8.202393
6.8.2023CZEMorávková Jaroslava OKNA Morávek 1 km BZ nezaplaceno91
10.8.2023CZEMorávková Nikola BAKAKO Nová Paka 1 km CZ 13.8.2023108
19.6.2023CZEMores Noah 2,2 km DM1 8.7.202342
17.7.2023CZEMunčinská Elena Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem 1 km CZ 1.8.202349
17.7.2023CZEMunčinský Denis Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem 4,4 km FM1 1.8.202348
17.7.2023CZEMunčinský Tadeáš Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem 8,8 km CHM1 1.8.202347
15.8.2023CZEMunzar Matěj 2,2 km DM1 15.8.2023126
15.8.2023CZEMunzar Jakub 200 m AM 15.8.2023127
8.8.2023CZENárovec Lukáš 1 km BM 8.8.202395
16.8.2023CZENosálová Tereza Sk Žamberk Tessuti sport 4,4 km GZ1 19.8.2023165
30.7.2023CZEnovák matyáš mafino racing team 11 km JM2 1.8.202367
16.8.2023CZENovakova Anastazie KC HLINSKO 4,4 km HZ1 19.8.2023160
16.8.2023CZENovakova Viktrorie KC HLINSKO 8,8 km IZ1 19.8.2023159
18.6.2023CZENovotná Valerie Wikov TOTR Cycling Team 2,2 km EZ1 19.6.202337
18.6.2023CZENovotný Sebastian Wikov TOTR Cycling Team 2,2 km DM1 19.6.202338
8.8.2023CZENývltová Bára 11 km KZ2 13.8.2023103
3.8.2023CZEPalguta Alois Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou 1 km CM 4.8.202385
3.8.2023CZEPalguta Matěj Indigo cycling team Rychnov nad Kněžnou 2,2 km DM1 4.8.202384
25.1.2023CZEPecháčková Anežka 200 m AZ 27.1.20237
24.1.2023CZEPecháčková Libuše 1 km CZ 27.1.20236
16.8.2023CZEPechová Lucie Ghost Junior Team 11 km KZ1 17.8.2023169
1.8.2023CZEPetířová Klára Cykloklub Jičín 11 km KZ2 1.8.202376
6.8.2023CZEPetrová Amálie Okna Morávek 200 m AZ 7.8.202392
2.8.2023CZEPleskot Matyas 1 km CM nezaplaceno82
27.7.2023CZEPospíšil Štěpán 1 km CM 1.8.202363
16.8.2023CZEPraus Tomáš Sk Žamberk Tessuti sport 4,4 km FM2 19.8.2023166
16.8.2023CZEPraus Jan Sk Žamberk Tessuti sport 1 km CM 19.8.2023168
16.8.2023CZEPrausová Lenka Sk Žamberk Tessuti sport 4,4 km GZ1 19.8.2023167
25.7.2023CZEPražák Josef POPR Racing 1 km BM 1.8.202351
15.8.2023CZEProcházková Kateřina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM 4,4 km GZ1 19.8.2023130
15.8.2023CZEProcházková Martina ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM 8,8 km IZ1 19.8.2023128
11.8.2023CZEProkop Matěj S-Sport Hronov 8,8 km CHM2 13.8.2023115
15.8.2023CZEPŠURNÝ Jakub Novis TEAM 4,4 km FM2 19.8.2023125
15.8.2023CZERaabenstein Jan 1 km CM 19.8.2023148
17.8.2023CZERejfek Šimon 1 km CM 19.8.2023182
4.8.2023CZERichter Šimon Ghost team 200 m AM 4.8.202386
8.8.2023CZERott Daniel Expres Tufo Team Kolín 11 km JM2 9.8.202397
8.8.2023CZERottová Ema 2,2 km EZ1 9.8.202398
15.8.2023CZERozsévač Matěj 11 km JM2 15.8.2023139
15.8.2023CZEŠálová Beáta 200 m AZ 19.8.2023136
15.8.2023CZEŠálová Adriana 2,2 km EZ2 19.8.2023135
18.6.2023CZESamková Sofie 1 km CZ 8.7.202331
8.8.2023CZESchejbal Jakub CARLA.KUPKOLO.CZ 4,4 km GM1 9.8.202394
16.8.2023CZESchneiderová McKyniova Vaness Hotel Synot 4,4 km HZ2 19.8.2023172
15.8.2023CZESchroll Michal 11 km JM2 19.8.2023141
13.6.2023CZESeidl Tomáš 2,2 km DM2 14.6.202326
18.6.2023CZESeifert Lukáš Expres CZ Tufo Team Kolín 4,4 km FM1 17.7.202333
18.6.2023CZESeifertová Marie Talent Bike Cycling Team 4,4 km HZ2 8.7.202334
14.7.2023CZEŠimurda Petr TROTINA 2,2 km DM1 21.7.202346
31.7.2023CZEŠlaisová Barbora AC Blešno 4,4 km HZ1 nezaplaceno70
16.8.2023CZESlavíčková Terka GHOST Junior Team 200 m AZ 16.8.2023158
14.6.2023CZEŠmíd Vincent Ghost Junior Team 200 m AM 19.6.202328
14.6.2023CZEŠmídová Stella Ghost Junior Team 4,4 km HZ2 19.6.202327
1.5.2023CZESokolář Hubert 200 m AM 13.5.202322
5.2.2023CZESoukup Jan Express Tufo Team Kolín 2,2 km DM2 6.2.202310
27.7.2023CZESoukup Tobiáš 200 m AM 1.8.202362
27.7.2023CZESoukup Adam 2,2 km DM1 1.8.202361
8.8.2023CZEŠťastný Sebastián 4,4 km GM1 13.8.202396
31.1.2023CZEStejskal Jan Team Stejskal 4,4 km FM2 6.2.20239
31.1.2023CZEStejskal Petr Team Stejskal 4,4 km FM2 6.2.20238
17.8.2023CZESuchánek Adrian S-Sport Hronov 11 km JM2 19.8.2023181
1.8.2023CZESvoboda Marcel UNIKOVO MTB TEAM 11 km JM1 1.8.202375
13.8.2023CZESyrová Lucie 200 m AZ 15.8.2023118
3.8.2023CZETáborský Matyáš 2,2 km DM2 10.8.202383
9.8.2023CZETeplý Kryštof 4,4 km FM2 10.8.2023107
11.8.2023CZETománek Martin 1 km BM 13.8.2023111
11.8.2023CZETománek Daniel 2,2 km DM1 13.8.2023110
26.7.2023CZETomešová Ema Ghost junior team 1 km BZ 26.7.202355
25.7.2023CZETomšovský Jáchym 200 m AM 1.8.202352
18.6.2023CZETsubera Míša GHOST junior team 11 km JM2 19.6.202330
19.6.2023CZETuzarová Valentina GHOST junior team 8,8 km IZ2 19.6.202341
13.1.2023CZEVaněk Matěj Cykloklub Jičín 4,4 km FM2 27.1.20234
13.1.2023CZEVaněk Lubor Cykloklub Jičín 2,2 km DM2 27.1.20235
15.8.2023CZEVaniš Patrik BIKE FREAKS HOLICE 4,4 km GM1 19.8.2023147
15.8.2023CZEVaniš Dominik BIKE FREAKS HOLICE 8,8 km CHM2 19.8.2023146
26.7.2023CZEVEJBĚRA MAREK GHOST junior team 11 km JM1 26.7.202357
17.8.2023CZEVícha Johan 1 km BM 19.8.2023173
17.8.2023CZEVíchová Amelie 8,8 km IZ1 nezaplaceno175
17.8.2023CZEVíchová Elen 4,4 km GZ1 19.8.2023174
30.7.2023CZEVik Samuel S-Sport Hronov 11 km JM1 19.8.202368
1.8.2023CZEVítovský Erik 1 km CM 13.8.202373
15.8.2023CZEZajačik Josef BIKE FREAKS HOLICE 4,4 km GM1 19.8.2023132
19.6.2023CZEZajačik Šimon BIKE FREAKS HOLICE 4,4 km GM1 8.7.202339
19.6.2023CZEZajačiková Anežka BIKE FREAKS HOLICE 2,2 km EZ2 8.7.202340
15.8.2023CZEZajačiková Lucie BIKE FREAKS HOLICE 8,8 km IZ2 19.8.2023131
15.8.2023CZEZajačiková Eliška BIKE FREAKS HOLICE 11 km KZ2 19.8.2023129
11.8.2023CZEZelinková Ema 2,2 km EZ2 13.8.2023113
11.8.2023CZEZelinková Eliška 1 km BZ 13.8.2023114
1.8.2023CZEZeman Hubert Od Huberta 4,4 km GM1 2.8.202377
1.8.2023CZEZemanová Diana Od Huberta 2,2 km EZ1 2.8.202378