Startovní listina Extreme Dog Race - Summer Žernov

Statistika přihlášených

Trať
Fun60
Base150
Family32
Long52
Junior34
Kategorie
ZFŽeny52
Z2BŽeny 30 - 45 let48
Z1BŽeny 16 - 29 let39
FDospělý + dítě32
Z2LŽeny 30 - 45 let19
Z3BŽeny 46 a více let19
JZ2Juniorky 13 - 15 let16
M2BMuži 30 - 45 let16
M1BMuži 16 - 29 let12
Z1LŽeny 18 - 29 let10
JZ1Juniorky 9 - 12 let10
M2LMuži 30 - 45 let9
TBTEAM+8
M3BMuži 46 a více let8
M3LMuži 46 a více let5
TLTEAM+4
TFTEAM+4
MFMuži 4
JM2Junioři 13 - 15 let4
JM1Junioři 9 - 12 let4
Z3LŽeny 46 a více let4
M1LMuži 18 - 29 let1
Celkem přihlášených328

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
30.12.2022CZEAdam Roman + Laky Base M2B 31.12.20220
29.5.2023CZEÁghová Jarmila + Art ZKO Nový Hradec Králové - prosím běžet společně s týmem Fun ZF 30.5.20230
31.1.2023CZEAntesová Petra + Nairobi Canicross Jeseník Base Z3B 13.2.20230
31.1.2023CZEAntesová Petra + Casi Canicross Jeseník Base Z3B 13.2.20230
16.7.2023CZEBalcarová Eva + Helli Stafbull Team Base Z2B 18.7.20230
29.12.2022CZEBalog Gabriel + Laky Extreme Dog Race team Base M3B 6.1.20230
24.5.2023CZEBartelová Simona + Ejmy Jebeti Fun ZF 31.5.20230
21.2.2023SVKBedušová Sarah + Alpha Base Z1B 24.2.20230
7.7.2023CZEBendova Zuzana + Artík + Adina Bendová Family F 7.7.20230
1.4.2023CZEBendová Barbora + Harleen Los Hlavos Fun ZF 10.4.20230
30.1.2023CZEBenešová Alena + Coudy + Benešová Denisa Moravská střela Family F 9.2.20230
31.5.2023CZEBerčík Lukáš + Christianna Base M1B 1.6.20230
19.7.2023CZEBerger Jiří + Clooney Base M2B 27.7.20230
31.5.2023CZEBinarová Lucie + Sally Base Z3B 1.6.20230
25.7.2023CZEBlahová Hana + Apollo + Lexi Fun TF 26.7.20230
25.7.2023CZEBlahová Hana + Apollo Crazy & Calamity Base Z2B 26.7.20230
2.8.2023CZEBlažková Petra + Gurp z Bolkovských kopců Base Z1B 9.8.20230
24.6.2023CZEBodnárová Renáta + Bonnie DogUniversal/Canicross Beroun Long Z2L 25.6.20230
28.1.2023CZEBöhmová Karolína + Pirri + Base Z1B 31.1.20230
29.5.2023CZEBojčuková Veronika + Mikey ZKO Nový Hradec Králové - prosím běžet společně s týmem Fun ZF 30.5.20230
17.7.2023CZEBorková Petra + Pluto + Daniel Borek P+P Family F 17.7.20230
8.8.2023CZEBorovičková Veronika + Cassie Base Z2B 12.8.20230
31.7.2023CZEBorská Markéta + Hektor Fun ZF 1.8.20230
27.3.2023CZEBraunová Martina + Dixy Fun ZF 28.3.20230
14.6.2023CZEBřezinová Beata + Rupi Long Z1L 16.6.20230
21.7.2023CZEBřezinová Soňa + Róza Canicross Jeseník Long Z2L 25.7.20230
30.3.2023CZEBuchalová Iva + Carlos Base Z2B 11.4.20230
7.6.2023CZEBudišová Hana + Syra DogUniversal/Canicross Beroun Long Z2L 8.6.20230
11.6.2023CZEBudišová Hana + Syra + Budiš Samuel DogUniversal/Canicross Beroun Family F 12.6.20230
2.8.2023CZEBudišová Hana + Lump + Ella Budišová DogUniversal/Canicross Beroun Family F 3.8.20230
31.1.2023CZEBulánková Markéta + Kylie Base TB 2.2.20230
20.4.2023CZEBurešová Tereza + I Love Cookies Base Z1B 21.4.20230
24.4.2023CZEBurýšková Růžena + Apollo Canicross Ústí nad Labem Long Z1L 24.4.20230
19.7.2023CZEBydžovská Kateřina + Onyx Hafíkov Fun ZF 21.7.20230
4.1.2023CZECachová Anežka + Ravi Junior JZ2 6.1.20230
30.5.2023CZECanini Jiří + Aldo Long M3L 1.6.20230
31.1.2023CZEČapek Vojta + Jessy Base M2B 2.2.20230
31.1.2023CZEČapková Monika + Bello Extreme Dog Race team Base Z2B 2.2.20230
17.2.2023CZEČechová Romana + Baribal Vyšehrad3 Base Z1B 19.2.20230
28.12.2022CZECerha Vojtěch + Missy + Antonín Poupera TJ Sokol Poříčany Base TB 2.1.20230
25.7.2023CZEČernochová Marcela + Aslan Aussie závislost Base Z3B 26.7.20230
30.12.2022CZEČernovský David + Greyssi Junior JM1 3.1.20230
29.7.2023CZEČervenková Michaela + Charlie Míša a Charlie Junior JZ2 1.8.20230
28.5.2023CZEČervinková Martina + Valcar ZKO Nový Hradec Fun ZF 1.6.20230
31.5.2023CZEChlupová Lucie + Riley Base Z1B 1.6.20230
30.6.2023CZEChmel David + Fram Moravská střela Long M1L 14.7.20230
5.6.2023CZEChmelařová Monika + Xaris ZKO NHK Fun ZF 14.6.20230
30.6.2023CZEChmelová Magda + Shadow Moravská střela Base Z3B 14.7.20230
12.6.2023CZEČiamporová Vendulka + Kirra ŠnekusLazarus Base Z2B 13.6.20230
1.6.2023SVKČižmárová Zora + Tanya Aponi Dog Race Team Base Z1B 1.6.20230
21.5.2023CZEČtvrtečková Anna + Bourne Bella Artemis Base Z1B 22.5.20230
20.7.2023CZEČtvrtečková Marie + Bonie Svinecké tlapky Base Z2B 21.7.20230
31.1.2023CZEDeveci Jana + Terry Base Z3B 3.2.20230
25.7.2023CZEDohnálková Vendula + Tobiáš Canicross Brno Base Z2B 26.7.20230
5.8.2023CZEDolanska Andrea + Sára A+A Base TB 8.8.20230
25.7.2023CZEDošková Věra + Jerry + Karolína Došková + Věra Došková The best of Ibero Family F 27.7.20230
4.8.2023CZEDostálek Vojta + Frutti Tutti Aussie závislost Base M1B 8.8.20230
31.1.2023CZEDražilová Lucie + Bella Letovčáci Junior JZ2 1.2.20230
31.1.2023CZEDražilová Lada + Bella Letovčáci Base Z2B 1.2.20230
18.5.2023CZEDudas Jozef + Asher Team Leňochody Long M3L 30.5.20230
18.5.2023CZEDudasova Tamara + Rafik Team Leňochody Long Z2L 30.5.20230
31.3.2023CZEDufková Ilona + Ameror Lee Fun ZF 1.4.20230
9.6.2023CZEDulayová Monika + Gaspri Dalmatin canicross team Base Z2B 12.6.20230
5.7.2023CZEDulayová Monika + Gaspri + Dulay Mathias + Dulayová Monika Dalmatin canicross team Family F 6.7.20230
21.3.2023CZEDvořák Jan + Finn Long M2L 22.3.20230
31.1.2023CZEDvořák Tomáš + Leny Tom + Jucy Base M1B 1.2.20230
30.1.2023CZEDvořáková Veronika + Eros Base Z2B 31.1.20230
8.6.2023CZEDvořáková Sára + Peri Lakr z Žerčické obory Blue tým Junior JZ2 16.6.20230
31.3.2023CZEEichlerová Simča + Chip Minidogs Long Z2L 1.4.20230
8.4.2023CZEEliášková Markéta + Harly Markét + Harly Long Z1L 17.4.20230
2.5.2023CZEEliášová Andrea + Andrejka Base Z2B 15.5.20230
31.5.2023CZEEliášová Aneta + Ragi Klub těch Spokojených Fun ZF 1.6.20230
22.1.2023CZEFabiánová Kateřina + Nuttahhun Pomalá Arqeva Base Z2B 23.1.20230
22.1.2023CZEFabiánová Andrea + Princezna Meggy Pomalá Arqeva Fun ZF 23.1.20230
28.6.2023CZEFinkousová Adéla + Molly Long Z1L 29.6.20230
30.5.2023CZEFofová Štěpánka + Maya ZKO Probluz Fun ZF 31.5.20230
30.3.2023CZEFormánek Vít + Coffea Love + Formánek Vít Junior JM1 31.3.20230
9.8.2023CZEFrková Eliška + Sandy + Bohuslav Frk Canicross Statenoce Long TL 12.8.20230
21.3.2023CZEGreššová Diana + Orion Base Z2B 22.3.20230
30.5.2023CZEGrimová Helena + Agir ZKO Nový Hradec Králové Fun ZF 1.6.20230
30.12.2022CZEHadravová Jitka + Nella Base Z2B 3.1.20230
31.3.2023CZEHájková Anežka + Maty Junior JZ1 1.4.20230
31.3.2023CZEHájková Jana + Utara Long Z2L 1.4.20230
30.6.2023CZEHalatová Andrea + Teddy Extreme Dog Race team Fun ZF 5.7.20230
3.8.2023CZEHalfar Pavel + Jennifer Fun MF 4.8.20230
2.1.2023CZEHančová Andrea + Baron Base Z1B 3.1.20230
24.5.2023CZEHandlová Romana + Viky + Matěj Štoček + Romana Handlová Jebeti Family F 31.5.20230
1.4.2023CZEHánová Alex + Chloe Los Hlavos Fun ZF 11.4.20230
25.6.2023CZEHanus Daniel + Ashley Junior JM2 27.6.20230
25.6.2023CZEHanusova Nela + Molly + Hanusová Nela Junior JZ1 27.6.20230
14.7.2023CZEHanušová Lucie + Argo Base Z1B 15.7.20230
21.7.2023CZEHašplová Lenka + Iška Hafíkov Fun ZF 24.7.20230
16.1.2023CZEHavlíček Oldřich + Dajuška Bezva dvojka Base M2B 17.1.20230
31.1.2023CZEHejlová Renata + Aila Letovčáci Base Z2B 1.2.20230
24.7.2023CZEHejnová Anna + Roxy Junior JZ2 28.7.20230
10.7.2023CZEHemalová Lenka + Mayla Base Z3B 11.7.20230
31.5.2023CZEHeřmanová Michaela + Be My Valentine Axannso K9 Base Z2B 1.6.20230
13.1.2023CZEHladíková Jana + Bella Base Z3B 18.1.20230
19.7.2023CZEHlavsová Lenka + Zuzanka Hlavsovic holky Fun ZF 19.7.20230
31.12.2022CZEHofmeister Tomáš + Aspen SRTG Hradec Králové Long M2L 2.1.20230
31.12.2022CZEHoráčková Tereza + Gigi SRTG Hradec Králové Base Z2B 2.1.20230
25.6.2023CZEHoráková Veronika + Harleen Los Hlavos Fun ZF 26.6.20230
31.3.2023CZEHorálek Miroslav + Bobinka Minidogs Long M2L 1.4.20230
30.7.2023CZEHorká Jana + Jessy Lee Base Z2B 9.8.20230
30.5.2023CZEHornigova Ivana + Bria Fun ZF 31.5.20230
22.5.2023CZEHostáková Tereza + Bascon Base Z2B 24.5.20230
7.6.2023CZEHrdá Natálie + Anie Junior JZ1 8.6.20230
7.6.2023CZEHrdá Diana + Bruce Vořeši Base Z2B 8.6.20230
31.7.2023CZEHrušovská Elli + Merlin Joy of canicross Base Z1B 10.8.20230
30.5.2023CZEHubáčková Eva + Elisa Krupská smečka Base Z2B 31.5.20230
30.5.2023CZEHubáčková Eva + Elisa Family F 31.5.20230
30.5.2023CZEHubáčková Natálie + Ťapina Junior JZ2 31.5.20230
30.5.2023CZEHubáčková Andrea + Nessy Junior JZ2 31.5.20230
12.1.2023CZEHumlerová Petra + Reinny HDR Jihlava Base Z3B 13.1.20230
27.7.2023CZEHynková Kristýna + Diablo Bahňáci v tahu Base Z1B 29.7.20230
12.3.2023CZEHyťhová Šárka + Aneggy Fun ZF 14.3.20230
13.7.2023CZEJakešová Eliška + Benty Junior JZ1 14.7.20230
31.1.2023CZEJakoubková Jana + Akim Extreme Dog Race Team Base Z1B 1.2.20230
14.6.2023CZEJanoušková Hana + Fanny + Anička a Zdenda Janouškovi Fanča Family F 15.6.20230
14.4.2023CZEJanurová Jana + Ergon Long Z3L 15.4.20230
9.12.2022CZEJarmarová Jarmila + Enzo Ťapka Czech DOG RUN team / MIZUNO team Base Z1B 12.12.20220
31.12.2022CZEJarošová Terezie + Harry Junior JZ1 1.1.20230
22.5.2023CZEJarošová Simona + Spike Base Z2B 23.5.20230
4.8.2023CZEJedlička Jakub + Cookie Base M1B 5.8.20230
30.6.2023CZEJedličková Šárka + Ashley Base Z2B 1.7.20230
5.7.2023CZEJelínková Eliška + Jack Extreme Dog Race team Fun ZF 15.7.20230
30.5.2023CZEJiroutová Barbora + Tim M.C.Metuje Junior JZ2 1.6.20230
30.7.2023CZEJochová Gabriela + Kayras Fun ZF 31.7.20230
31.7.2023CZEJosefová Andrea + Baddy Extreme Dog Race Fun ZF 15.8.20230
28.7.2023CZEKabátová Niki + Molly Fun ZF 7.8.20230
16.6.2023CZEKaisler Jan + Mylady Mystery Arqeva Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Base M1B 17.6.20230
8.8.2023CZEKaisler Martin + Tarra Tao + Oliver marácz a Annabella Marácz Family F 9.8.20230
16.6.2023CZEKaisler Martin + Tarra Tao Arqeva Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Base M1B 17.6.20230
31.7.2023CZEKakos Tomáš + Bruno BeTo Sepe Base M3B 2.8.20230
31.7.2023CZEKakosová Diana + Donny DoDi Milevsko Long Z3L 8.8.20230
13.12.2022CZEKandrová Tereza + Tessy + Tomáš Kadič Téčka Long TL 14.12.20220
24.2.2023CZEKapounková Karolína + Maylo Base Z1B 25.2.20230
22.5.2023CZEKarpianusová Zuzana + Arya Relax Coudy Long Z2L 24.5.20230
15.6.2023PRTKasparova Petra + Ruben + Matthias Dalton + Petra Kasparova Onde o mar e mais azul Family F 19.6.20230
15.6.2023PRTKasparova Petra + Ruben + Max Dalton + Petra Kasparova Onde o mar e mais azul Family F 19.6.20230
1.8.2023CZEKastlerová Marie + Sendy + Kastler Honzík Family F 2.8.20230
27.2.2023CZEKastlerová Marie + Sendy BehameSami Base Z2B 1.3.20230
31.3.2023CZEKecina Tomáš + Mája #GLADIATORRACETEAM Base M2B 1.4.20230
26.4.2023CZEKernová Petra + Ebby Extreme Dog Race team Base Z3B 27.4.20230
25.12.2022CZEKlímková Kristýna + Ilja od Štítárského rybníka Base Z1B 25.12.20220
31.5.2023CZEKmoníček Petr + Angel Blue Strážce Slavníků Blue tým Base M3B 2.6.20230
2.1.2023CZEKnížetová Miroslava + Qiarra z Kraje Karla IV Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Fun ZF 10.1.20230
25.1.2023CZEKobzíková Tamara + Azabella Aisha + Eliška Kosourová Family F 31.1.20230
31.7.2023CZEKocián Jakub + Chloe Chesway Barbarian Extreme Team Base M2B 1.8.20230
26.7.2023CZEKocourková Martina + Cassie Canicross Jeseník! Long Z1L 27.7.20230
5.7.2023CZEKolář Jan + Brit od Černých rytířů Czech Ninja Community Base M2B 6.7.20230
20.7.2023CZEKollertova Marie + Sunny + Viktorie Fun TF 20.7.20230
20.7.2023CZEKošek Tomáš + Bea Extreme Dog Race team Junior JM1 21.7.20230
20.7.2023CZEKošková Bára + Percy Extreme Dog Race team Junior JZ1 21.7.20230
20.7.2023CZEKošková Tereza + Claudy Extreme Dog Race team Junior JZ2 21.7.20230
7.1.2023CZEKoubová Alžběta + Eddie Špička týdne Junior JZ2 10.1.20230
31.5.2023CZEkoudela jan + Blue Base M1B 1.6.20230
31.5.2023CZEkoudela roman + Amy Base M3B 1.6.20230
27.6.2023CZEKovačíková Barbora + Excalibur Legend of Dunottar Junior JZ2 30.6.20230
27.6.2023CZEKovačíková Hana + Laura ČHP Moravský Kočov Base Z2B 30.6.20230
6.7.2023CZEKovařík Fafková Kateřina + Bailey Buddy + Kováříková Kristýna + Kovařík Jan Family F 11.7.20230
31.3.2023CZEKovaříková Kateřina + Bobík Hnědočerný vertikál Base Z1B 4.4.20230
31.1.2023CZEKramertová Helena + Sofi Fun ZF 1.2.20230
31.1.2023CZEKramertová Aneta + Jucy Base Z1B 1.2.20230
3.8.2023CZEKrbcová Veronika + Happy Tail Long Z1L 16.8.20230
21.5.2023SVKKrempaská Gabriela + Bella Team Leňochody Base Z3B 26.5.20230
15.6.2023CZEKriesche Eva + Sia Retardi na tahu Base Z2B 15.6.20230
15.6.2023CZEKriesche 1 Lukáš + Burák + Anna Žemličková Retardi na tahu Base TB 16.6.20230
23.5.2023CZEKrkavcová Veronika + Simba Base Z2B 24.5.20230
29.6.2023CZEKuča Jan + Tonino Chlupatá rodina Long M2L 8.7.20230
30.5.2023CZEKučera Aleš + Grippen Jet Base M2B 1.6.20230
19.12.2022CZEKučerová Kateřina + Rosie Base Z1B 20.12.20220
15.12.2022CZEKuchařová Miluše + ChallengerThor + Rottwik v tahu Long Z1L 16.12.20220
29.4.2023CZEKučírková Stáňa + Garo Base Z3B 2.5.20230
19.1.2023CZEKuklová Nikola + Chip Fun ZF 21.1.20230
30.5.2023CZEKulová Jitka + Arif ZKO Nový Hradec Králové - prosím běžet společně s týmem Fun ZF 31.5.20230
24.5.2023CZEKuncová Kateřina + Artego Extreme Dog Race team Long Z2L 25.5.20230
1.8.2023CZEKvačková Viktorie + Ice Princess Isabell Fitmin “Izzy” Fitmin Junior JZ2 8.8.20230
12.6.2023CZELajbner Erik + Amiga Angel Niktel White Warriors Long M3L 22.6.20230
12.6.2023CZELajbnerová Natálie + Venteddta Niktel White Warriors Junior JZ1 22.6.20230
12.6.2023CZELajbnerová Miroslava + Bella Beetle Niktel White Warriors Long Z2L 22.6.20230
12.6.2023CZELajbnerová Karolína + Frozen + Karolína Lajbnerová Niktel White Warriors Fun ZF 22.6.20230
31.12.2022SVKLakatošová Daniela + A Long Z1L 3.1.20230
30.1.2023CZELanštiaková Lada + Cissy Tilia Fun ZF 31.1.20230
19.12.2022CZELaštůvka Jiří + Max Fun MF 20.12.20220
17.6.2023CZELetfusová Tereza + Deimor Base Z1B 18.6.20230
10.3.2023CZELiebl Radek + Ixi + Luky Liebl Family F 11.3.20230
10.3.2023CZELieblová Katka + Ixi + Sebík Liebl Family F 11.3.20230
1.1.2023CZELinhartová Adriana + Shira Canicross Olomouc Long Z2L 3.1.20230
31.7.2023CZELoudová Gabriela + Hildegarda Base Z2B 1.8.20230
28.3.2023CZELoudová Hana + Ginny Extreme Dog Race team Long Z2L 29.3.20230
21.12.2022CZELukasek Jiri + Roxy Long M2L 21.12.20220
30.6.2023CZEMach Lukáš + Sany Base M1B 5.7.20230
30.6.2023HUNMarácz Csaba István + Kami Base M2B 14.7.20230
30.6.2023CZEMarácz Viktoria Timea + Kami Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Junior JZ1 14.7.20230
20.3.2023CZEMartincová Šárka + Čaky Extreme Dog Race team Fun ZF 20.3.20230
31.3.2023CZEMašková Amálie + Olaf Tardis Base Z1B 14.4.20230
16.2.2023CZEMašková Nikol + Remus Fun ZF 17.2.20230
22.5.2023CZEMayer Milan + Cari Base M2B 23.5.20230
5.8.2023CZEMelmuk Marek + Avatar Fun MF 6.8.20230
3.8.2023CZEMikolas Pavel + Darwin DogUniversal/Canicross Beroun Long M2L 8.8.20230
28.7.2023CZEMikyska Patrik + JUDY + Kryštof + Šárka Extreme Dog Race Together Fun TF 29.7.20230
30.7.2023CZEMinaříková Lucie + Ritchie Extreme Dog Race team Base Z1B 31.7.20230
30.7.2023CZEMinaříková Simona + Eduard ZKO NHK Fun ZF 4.8.20230
24.4.2023CZEMoravcová Maja + Pedro od Cykasu Neneho tým Base Z3B 24.4.20230
12.1.2023CZEMusilová Petra + Aurora Fun ZF 13.1.20230
3.3.2023CZENováková Alexandra + Leia Base Z2B 3.3.20230
31.7.2023CZENováková Renata + Mila + Stránský Dominik ZKO Probluz Family F 1.8.20230
3.1.2023CZENováková Kateřina + Molly Fun ZF 4.1.20230
30.12.2022CZENovotná Sylva + Greyssi + Jakub Černovský Family F 3.1.20230
31.5.2023CZEOttová Kristina + Hope Klub těch Spokojených Fun ZF 1.6.20230
20.4.2023CZEPačáková Michaela + Zywa Extreme Dog Race team Long Z2L 27.4.20230
21.5.2023CZEPaloudová Petra + Ussuri Tigris + Elenka Paloudová Family F 23.5.20230
28.6.2023CZEPardubická Martina + Ený Fun ZF 29.6.20230
31.1.2023CZEPaučová Dana + Sally Blue de In fine mundi Jazyky na vestě - Blue team Fun ZF 1.2.20230
27.7.2023CZEPavelek Jan + Orin Bahňáci v tahu Base M2B 29.7.20230
30.3.2023CZEPekárek Filip + Elymaja Falcoline Extreme Dog Race team Long M2L 30.3.20230
29.3.2023CZEPekárková Majka + Daisy + Pekárková Majka Extreme Dog Race team Family F 30.3.20230
29.3.2023CZEPekárková Vlasta + Canis Ronja Extreme Dog Race team Base Z2B 30.3.20230
31.5.2023CZEPerclová Daniela + Punťa Klub těch Spokojených Fun ZF 2.6.20230
1.6.2023CZEPešek Štěpán + Fany Extreme Dog Race together Fun MF 1.6.20230
3.3.2023CZEPetráková Petra + ELÍ Extreme Dog Race team Base Z2B 8.3.20230
30.6.2023CZEPivoňka Alois + Arwen GustArwen Junior JM2 12.7.20230
10.5.2023CZEPivoňková Lenka + Matýsek Canicross Jeseník Base Z2B 11.5.20230
10.5.2023CZEPivoňková Lenka + Hero GustArwen Base Z2B 11.5.20230
8.8.2023CZEPivoňková Lenka + Gusta + Vilém Pivoňka Canicross Jeseník Family F 11.8.20230
8.8.2023CZEPivoňková Eliška + Arwen Canicross Jeseník Junior JZ1 11.8.20230
23.7.2023CZEPlchová Adéla + Shady Base Z1B 24.7.20230
18.7.2023CZEPlíšková Adriana + Barney Kuba Hamilchov + . + Veronika Klimová FUN Fun ZF 19.7.20230
14.7.2023CZEPOKORNÁ ALENA + Kvído Fun ZF 15.7.20230
16.7.2023CZEPokorná Alena + Qiudo GAUČÁCI Fun ZF 17.7.20230
3.4.2023CZEPolák Petr + Genesi Tardis Base M1B 14.4.20230
29.6.2023CZEPolášková Sabina + Teo Chlupatá rodina Base Z1B 8.7.20230
3.8.2023CZEPoleščuková Anna + Killy Fun ZF 4.8.20230
31.1.2023CZEPoloučková Monika + Taira PUPPY TEAM Long Z2L 1.2.20230
16.7.2023CZEProkopová Denisa + Nietzsche W. Friedrich Extreme Dog Race team Base Z3B 16.7.20230
22.5.2023CZEProšková Marie + Chip Base Z2B 23.5.20230
26.6.2023CZEPtáčková Blanka + Cassie Base Z2B 26.6.20230
31.12.2022CZERajdl Jílková Jana + Eda + Anna Zachová Long TL 3.1.20230
17.4.2023CZERázek Petr + Hilda Base M3B 18.4.20230
31.5.2023CZERichterová Pavla + Eurielle Base Z1B 1.6.20230
29.12.2022CZEŘíha Michal + Queen Maya Elissa Extreme Dog Race team Base M2B 30.12.20220
30.3.2023CZERogozná Veronika + Šaki Mushing Team Ostrava Base Z1B 1.4.20230
10.8.2023CZERoubíčková Radka + Adonis Base Z1B 14.8.20230
16.6.2023CZERůžičková Šárka + Harry Long Z2L 17.6.20230
31.7.2023CZERybkova Klara + Carnival + Ester Rybková Rybky Family F 4.8.20230
26.4.2023CZERyšavý Michal + Elis Moravská střela Base M2B 2.5.20230
31.7.2023CZERyšavý Dominik + Elis Moravská střela Junior JM2 1.8.20230
24.5.2023CZEŠatný Michal + Falco Claudius Extreme Dog Race team Junior JM1 26.5.20230
31.7.2023CZESedláčková Lenka + Mája + Falko Sims Family F 31.7.20230
31.7.2023CZESedláčková Jitka + Žofka + Monty Sims Family F 31.7.20230
31.7.2023CZESedláčková Lenka + Mája MajoLenka Long Z2L 31.7.20230
4.6.2023CZEŠeredová Kateřina + Elisa z Kerhartic SK Čupera Base Z1B 6.6.20230
16.1.2023CZEŠišulák Josef + Kosťa Base M1B 18.1.20230
19.6.2023CZEŠkaldová Pavlína + Kuky ARGO HYTOS Long Z2L 20.6.20230
30.3.2023CZESkalníková Aneta + Kenji Junior JZ2 31.3.20230
20.7.2023CZESkálová Michaela + Molly Base Z2B 21.7.20230
3.8.2023CZEŠkolová Barbora + Erra Bára & Erra Fun ZF 4.8.20230
31.1.2023CZEŠkorpíková Bára + Buddy Base Z2B 4.2.20230
9.8.2023CZESkřebská Martina + Dante ler Gopo Long Z3L 18.8.20230
1.7.2023CZESládek Martin + ILDIKO adopťáci z Konca sveta Base M3B 4.7.20230
28.2.2023CZESlanina Šimon + Karamelka Base M1B 1.3.20230
8.3.2023CZESlavíková Kateřina + Lusy Kačka + Lusy Junior JZ2 8.3.20230
17.4.2023CZEŠlégrová Jana + Frekinka Chonsu Sahra AussieFrekja Fun ZF 18.4.20230
22.5.2023CZESlívková Hana + Penny Base Z2B 23.5.20230
15.2.2023CZESmejkalová Jaroslava + Alessia (Lessí) Base Z3B 15.2.20230
31.7.2023CZEŠmídová Valérie + Sid + Jan Chylka Family F 9.8.20230
30.6.2023CZEŠmídová Olga + Bady Base Z1B 30.6.20230
31.7.2023CZESmolková Jana + Lessie Base Z3B 3.8.20230
29.5.2023CZESmrž Josef + Monty Base M2B 31.5.20230
25.7.2023CZESokolová Denisa + Paco Fun Fun ZF 27.7.20230
29.7.2023CZEŠpaček 1 Jiři + Ebi Base Base M3B 1.8.20230
28.5.2023CZEŠprincl Jan + Falco 2Rakeťáci Base M1B 29.5.20230
24.6.2023CZESrbová Barbora + Grace z Radlické čtvrti Fun ZF 25.6.20230
31.1.2023CZEŠrůtková Adéla + Damarino Base Z1B 2.2.20230
21.2.2023SVKStanková Paulína + La Valentino Merlin "Marley" Base Z1B 24.2.20230
29.6.2023CZEStaňková Lucie Dirty dog challenge team Base Z2B 30.6.20230
8.6.2023CZEStará Tereza + Dexter Base Z2B 8.6.20230
22.6.2023CZEStodůlková Jana + Amy Fun ZF 23.6.20230
25.7.2023CZEŠtorková Barbora + Sonny + Štorková Karolína + Štorková Barbora Family F 26.7.20230
26.7.2023CZEStraková Karin + Perla Canicross Ústí nad Labem Base Z1B 28.7.20230
31.5.2023CZEStřeleček Přemysl + Beky Dirty dog challenge team Base M3B 6.6.20230
1.7.2023CZEŠtrojsová Štěpánka + Kessina Base Z1B 3.7.20230
30.7.2023CZEStrouhalová Kateřina + Brita Long Z1L 2.8.20230
23.5.2023CZESuchý Jindřich + Awake + Suchý Vít Base TB 24.5.20230
7.8.2023CZESuda Zdeněk + Capitan zdeneksuda.cz Base M2B 8.8.20230
23.7.2023CZEŠulc Miloš + Coco Chanel + Editka Voldřichová Fun TF 25.7.20230
31.7.2023CZEŠulcová Zuzana + Benito Fun ZF 2.8.20230
23.5.2023CZEŠvancarová Marcela + Bodie + Kateřina Švancarová + Pavel Švancar Family F 24.5.20230
30.1.2023CZEŠvecová Kateřina + Limetka Base Z2B 1.2.20230
5.8.2023CZEŠvejda Štěpán + Sára Jebeti Junior JM2 7.8.20230
19.7.2023CZEŠvorcová Irena + Bella Funkční trénink Milovice Long Z2L 27.7.20230
30.6.2023CZESyrovátková Kristýna + Bianka + Jakub Šmíd Base TB 1.7.20230
28.1.2023CZESznapka Marian + Bessi + Mária Sznapková B-Team Long TL 28.1.20230
25.5.2023CZETerzijska Nikol + Alumet + Nina Terzijska + Nikol Terzijska Terzijáci Family F 26.5.20230
3.1.2023SVKTišťanová Janka Viktória + Alex APONI DOG RACE Team Base Z3B 3.1.20230
15.12.2022CZETočekova Martina + Balú Long Z3L 17.12.20220
31.5.2023CZEToroni Markéta + Yukki Canicross Šumperk Base Z3B 1.6.20230
29.1.2023CZETrajová Lenka + Elaria Moravia Traj Moravská střela Fun ZF 6.2.20230
30.1.2023CZETrávníčková Tereza + Keshu Base Z1B 31.1.20230
15.3.2023CZETrmalová Monika + Annie Karvixell Long Z1L 17.3.20230
8.12.2022CZETrojanová Lucie + Dasty Extreme Dog Race team Long Z2L 13.12.20220
31.1.2023CZETrtíková Pavla + Lilly + Jan Novák Pája, Honzík, Lilly Base TB 31.1.20230
16.6.2023CZETůmová Jitka + Durres Gitigaro aka Uri MK Tlapky v tahu Long Z2L 17.6.20230
19.7.2023CZETůmová Kristýna + Katniss Extreme Dog Race team Junior JZ1 19.7.20230
31.1.2023CZEUhlíř Martin + Puppy ( Falco ) PUPPY TEAM Long M3L 1.2.20230
16.1.2023CZEVackova Veronika + Hron Base Z2B 17.1.20230
20.7.2023CZEValentová Lenka + Falco + Valentová Eliška Rozběháme Náchod Family F 29.7.20230
13.12.2022CZEVáňová Barbora + El Trigo Dirty dog challenge team Base Z2B 14.12.20220
31.1.2023CZEVasserbauerova Eva + Frank Base Z2B 10.2.20230
12.7.2023CZEVávrová Diana + Cooper Dirty Dog Challenge team Base Z2B 12.7.20230
30.7.2023CZEVerner Michal + Dream Canicross Jeseník Long M2L 31.7.20230
28.7.2023CZEVeselá Eliška + Mani Base Z1B 29.7.20230
26.6.2023CZEVevera Pavel + Aila + Jiří Family F 27.6.20230
6.3.2023CZEVilémová Nikola + Boody #TRENUJFURT Base Z1B 7.3.20230
30.3.2023CZEVirglová Petra + Scirocco Vořeši Base Z2B 12.4.20230
31.1.2023CZEVlachová Adéla + Maggie Extreme Dog Race team Junior JZ2 1.2.20230
31.5.2023CZEVodičková Hedvika + Fire Lady Blue Blue tým Base Z3B 2.6.20230
11.4.2023CZEVojtová Adéla + Goose Base Z1B 12.4.20230
19.7.2023CZEVondrová Kateřina + Ori Extreme Dog Race team Base Z2B 20.7.20230
31.1.2023CZEVrbová Luisa + Niki Junior JZ2 3.2.20230
27.5.2023CZEYaroshenko Yelyzaveta + Moby Dick Fun Fun ZF 30.5.20230
14.6.2023CZEZáhumenská Pavla + Dixie + Pavla Záhumenská Zá-Choďák Mud Team Base TB 15.6.20230
31.5.2023CZEŽák Michal + Miky Ž3 Sport Long M2L 8.6.20230
5.6.2023CZEZapletalová Nikol + Dex Canicross Jeseník Base Z1B 5.6.20230
14.7.2023CZEZeithammerová Andrea + Elza Base Z1B 18.7.20230
28.6.2023CZEZeleny Laďas + Bass Bass team Long M3L 29.6.20230
22.5.2023CZEZeman Michal + Charlize Base M2B 24.5.20230