Startovní listina Extreme Dog Race Žernov - Night Žernov

Statistika přihlášených

Trať
Base123
Fun27
Junior10
Kategorie
Z1BŽeny 16 - 29 let33
Z2BŽeny 30 - 45 let31
ZFŽeny24
TBTEAM+15
M2BMuži 30 - 45 let14
M1BMuži 16 - 29 let13
JZ2Juniorky 13 - 15 let10
Z3BŽeny 46 a více let9
M3BMuži 46 a více let8
MFMuži 2
TFTEAM+1
Celkem přihlášených160

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
17.6.2023CZEAbsolonová Veronika + Cira + Šubrtová Petra Špička týdne Base TB 21.6.20230
30.12.2022CZEAdam Roman + Laky Base M2B 31.12.20220
22.6.2023CZEAdámková Andrea + Bailey Fun ZF 24.6.20230
29.5.2023CZEÁghová Jarmila + Art ZKO Nový Hradec Králové - prosím běžet společně s týmem Fun ZF 30.5.20230
27.7.2023CZEAlbrecht Michal + Viky canicross Olomouc Base M2B 29.7.20230
31.1.2023CZEAntesová Petra + Nairobi Canicross Jeseník Base Z3B 13.2.20230
20.3.2023CZEBaldrych Jaroslav + Čaky Extreme Dog Race team Base M1B 29.3.20230
29.12.2022CZEBalog Gabriel + Laky Extreme Dog Race team Base M3B 6.1.20230
30.1.2023CZEBenešová Alena + Coudy Moravská střela Fun ZF 9.2.20230
31.5.2023CZEBinarová Lucie + Sally Base Z3B 1.6.20230
16.7.2023CZEBitnarová Lucie + Flash Piškoti Base Z1B 16.7.20230
25.7.2023CZEBlahová Hana + Apollo Crazy & Calamity Base Z2B 26.7.20230
29.5.2023CZEBojčuková Veronika + Mikey ZKO Nový Hradec Králové - prosím běžet společně s týmem Fun ZF 30.5.20230
21.6.2023CZEBorková Petra + Pluto + P+P Base Z2B 28.6.20230
16.1.2023CZEBucek Václav + Lucky Fun MF 17.1.20230
16.1.2023CZEBucková Veronika + Lilly Fun ZF 17.1.20230
31.1.2023CZEBulánková Markéta + Kylie Base TB 2.2.20230
24.4.2023CZEBurýšková Růžena + Apollo Canicross Ústí nad Labem Base Z1B 24.4.20230
4.1.2023CZECachová Anežka + Ravi Junior JZ2 6.1.20230
31.1.2023CZECanini Jiří + ALDO Kaničky Prty Base M3B 2.2.20230
28.12.2022CZECerha Vojtěch + Missy + Antonín Poupera TJ Sokol Poříčany Base TB 2.1.20230
31.7.2023CZEČervenková Michaela + Ťapina Míša a Ťapina Junior JZ2 11.8.20230
28.5.2023CZEČervinková Martina + Valcar ZKO Nový Hradec Fun ZF 1.6.20230
31.5.2023CZEChlupová Lucie + Riley Base Z1B 1.6.20230
30.6.2023CZEChmel David + Fram Moravská střela Base M1B 14.7.20230
5.6.2023CZEChmelařová Monika + Xaris ZKO NHK Fun ZF 14.6.20230
30.6.2023CZEChmelová Magda + Shadow Moravská střela Base Z3B 14.7.20230
12.6.2023CZEČiamporová Vendulka + Kirra ŠnekusLazarus Base Z2B 13.6.20230
31.1.2023CZEDražilová Lada + Bella Letovčáci Base Z2B 1.2.20230
27.4.2023CZEDražilová Lucie + Bella Letovčáci Junior JZ2 27.4.20230
18.5.2023CZEDudas Jozef + Asher Team Leňochody Base M3B 30.5.20230
18.5.2023CZEDudasova Tamara + Rafik Team Leňochody Base Z2B 30.5.20230
21.3.2023CZEDvořák Jan + Finn Base M2B 22.3.20230
30.1.2023CZEDvořáková Veronika + Eros Fun ZF 31.1.20230
8.6.2023CZEDvořáková Sára + Peri Lakr z Žerčické obory Blue tým Junior JZ2 16.6.20230
8.4.2023CZEEliášková Markéta + Harly Markét + Harly Base Z1B 17.4.20230
15.6.2023CZEEliášová Andrea + Andrejka Base Z2B 25.6.20230
13.7.2023CZEEndlichová Lucie + Akéla + Nývlt David Hobit Base TB 14.7.20230
13.7.2023CZEEndlichova Sara + Violetta + Michalela Endlichová Neonky Base TB 16.7.20230
22.1.2023CZEFabiánová Kateřina + Nuttahhun Pomalá Arqeva Base Z2B 23.1.20230
27.2.2023CZEFikrová Monika + Dellis + Martin Fikr TMK9 Dog Training Pardubice Base TB 1.3.20230
28.6.2023CZEFinkousová Adéla + Molly Base Z1B 29.6.20230
14.5.2023CZEFofová Štěpánka + Maya ZKO Probluz Base Z1B 23.5.20230
21.3.2023CZEGreššová Diana + Orion Base Z2B 22.3.20230
30.5.2023CZEGrimová Helena + Agir ZKO Nový Hradec Králové Fun ZF 1.6.20230
26.12.2022CZEHájková Veronika + Empathy Krosandra CANICROSS ÚSTÍ NAD LABEM Base Z1B 27.12.20220
21.3.2023CZEHájková Michaela + Angie Base Z1B 22.3.20230
29.6.2023CZEHalešová Michaela + Zuko Piškoti Base Z1B 30.6.20230
31.1.2023CZEHejlová Renata + Aila Letovčáci Base Z2B 1.2.20230
16.5.2023CZEHeřman Vít + Henna Axannso K9 Base M2B 16.5.20230
16.5.2023CZEHeřmanová Michaela + Birra Axannso K9 Base Z2B 16.5.20230
31.12.2022CZEHofmeister Tomáš + Aspen SRTG Hradec Králové Base M2B 2.1.20230
31.12.2022CZEHoráčková Tereza + Gigi SRTG Hradec Králové Base Z2B 2.1.20230
30.5.2023CZEHornigova Ivana + Bria Fun ZF 31.5.20230
21.7.2023CZEHoryna Jaroslav + Lady Canicross Česká Třebová Base M1B 22.7.20230
22.5.2023CZEHostáková Tereza + Bascon Base Z2B 24.5.20230
31.7.2023CZEHrbková Hana + Falco Base Z1B 9.8.20230
30.5.2023CZEHubáčková Andrea + Nessy Junior JZ2 31.5.20230
30.5.2023CZEHubáčková Natálie + Ťapina Junior JZ2 31.5.20230
30.5.2023CZEHubáčková Eva + Elisa Krupská smečka Fun ZF 31.5.20230
12.1.2023CZEHumlerová Petra + Reinny + Horák Vladimír HDR Jihlava Base TB 13.1.20230
30.5.2023CZEHyková Eliška + Bonnie Base Z1B 31.5.20230
27.7.2023CZEHynková Kristýna + Diablo Bahňáci v tahu Base Z1B 29.7.20230
9.12.2022CZEJarmarová Jarmila + Enzo Ťapka Czech DOG RUN team / MIZUNO team Base Z1B 12.12.20220
29.6.2023CZEJarošová Eva + Charming Fia Base Z2B 30.6.20230
4.8.2023CZEJedlička Jakub + Ax Base M1B 5.8.20230
7.7.2023CZEJelínková Eliška + Jack Extreme Dog Race team Fun ZF 15.7.20230
31.1.2023CZEJiruf Matěj + Dora Base M1B 2.2.20230
16.6.2023CZEKaisler Jan + Mylady Mystery Arqeva Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Base M1B 17.6.20230
16.6.2023CZEKaisler Martin + Tarra Tao Arqeva Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Base M1B 17.6.20230
31.7.2023CZEKakos Tomáš + Bruno BeTo Sepe Base M3B 2.8.20230
13.12.2022CZEKandrová Tereza + Tessy + Tomáš Kadič Téčka Base TB 14.12.20220
5.6.2023CZEKárníková Pavlína + Mona Base Z1B 5.6.20230
27.2.2023CZEKastlerová Marie + Sendy BehameSami Base Z2B 1.3.20230
31.3.2023CZEKecina Tomáš + Mája #GLADIATORRACETEAM Base M2B 1.4.20230
26.4.2023CZEKernová Petra + Ebby Extreme Dog Race team Base Z3B 27.4.20230
25.12.2022CZEKlímková Kristýna + Ilja od Štítárského rybníka Base Z1B 25.12.20220
30.7.2023CZEKmoníček Petr + Aoitori Blue tým Base M3B 31.7.20230
2.1.2023CZEKnížetová Miroslava + Qiarra Z Kraje Karla IV Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Fun ZF 10.1.20230
31.7.2023CZEKocián Jakub + Chloe Chesway Barbarian Extreme Team Base M2B 1.8.20230
5.7.2023CZEKolář Jan + Brit od Černých rytířů Czech Ninja Community Base M2B 6.7.20230
20.7.2023CZEKošková Petra + Claude Extreme Dog Race team Base Z2B 24.7.20230
30.5.2023CZEKotyza Aleš + Sedrik (Silent) Base M1B 31.5.20230
17.6.2023CZEKoubová Helena + Eddie Špička týdne Base Z3B 21.6.20230
6.7.2023CZEKovařík Fafková Kateřina + Bailey Buddy Fun ZF 12.7.20230
31.3.2023CZEKovaříková Kateřina + Bobík Hnědočerný vertikál Base Z1B 4.4.20230
3.8.2023CZEKrbcová Veronika + Happy Tail Base Z1B 16.8.20230
21.5.2023SVKKrempaská Gabriela + Bella Team Leňochody Base Z3B 26.5.20230
29.6.2023CZEKuča Jan + Teo + Polášková Sabina Chlupatá rodina Base TB 8.7.20230
15.12.2022CZEKuchařová Miluše + Challenger Thor + Rottwik v tahu Base Z1B 25.12.20220
30.5.2023CZEKulová Jitka + Arif ZKO Nový Hradec Králové - prosím běžet společně s týmem Fun ZF 31.5.20230
24.5.2023CZEKuncová Kateřina + Artego Extreme Dog Race team Base Z2B 25.5.20230
1.8.2023CZEKvačková Viktorie + Ice Princess Isabell Fitmin “Izzy” Fitmin Junior JZ2 8.8.20230
12.6.2023CZELajbner Erik + Amiga Angel Niktel White Warriors Base M3B 22.6.20230
12.6.2023CZELajbnerová Natalie + Vendetta Niktel White Warriors Junior JZ2 22.6.20230
12.6.2023CZELajbnerová Miroslava + Bella Beetle Niktel White Warriors Base Z2B 22.6.20230
31.12.2022SVKLakatošová Daniela + A Base Z1B 3.1.20230
17.6.2023CZELetfusová Tereza + Deimor Base Z1B 18.6.20230
14.1.2023CZELieblová Katka + Ixi Base Z2B 15.1.20230
28.3.2023CZELoudová Hana + Ginny Extreme Dog Race team Base Z2B 29.3.20230
31.5.2023CZELučanová Lucie + Phoebe Fun ZF 1.6.20230
31.1.2023CZEMach Lukáš + Sany Base M1B 3.2.20230
30.6.2023HUNMarácz Csaba István + Kami Alfa skvadra tým dynamických čuperstár sekáčských vlkoušů Base M2B 14.7.20230
31.3.2023CZEMašková Amálie + Olaf Tardis Base Z1B 14.4.20230
30.7.2023CZEMinaříková Lucie + Ritchie Extreme Dog Race team Base Z1B 31.7.20230
30.7.2023CZEMinaříková Simona + Eda ZKO NHK Fun ZF 4.8.20230
3.1.2023CZENováková Kateřina + Molly + Frencl Tom Base TB 4.1.20230
22.6.2023CZENovotná Eliška + Kessy Fun ZF 23.6.20230
20.4.2023CZEPačáková Michaela + Arya Extreme Dog Race team Base Z2B 27.4.20230
31.1.2023CZEPaučová Dana + Sally Blue de In fine mundi Jazyky na vestě - Blue team Fun ZF 1.2.20230
16.1.2023CZEPaulus Jana + Sorbon Fun ZF 17.1.20230
27.7.2023CZEPavelek Jan + Orin Bahňáci v tahu Base M2B 29.7.20230
30.3.2023CZEPekárek Filip + Elymaja Falcoline Extreme Dog Race team Base M2B 7.4.20230
29.3.2023CZEPekárková Vlasta + Canis Ronja Extreme Dog Race team Base Z2B 7.4.20230
17.6.2023CZEPokorná Martina + Arwen Base Z2B 18.6.20230
3.4.2023CZEPolák Petr + Genesis Tardis Base M1B 14.4.20230
31.1.2023CZEPoloučková Monika + Taira PUPPY TEAM Base Z2B 1.2.20230
31.12.2022CZERajdl Jílková Jana + Eda + Anna Zachová Base TB 3.1.20230
30.3.2023CZERogozná Veronika + Šaki + Karel Wija Mushing Team Ostrava Base TB 1.4.20230
31.3.2023CZERothanzlová Helena + Tapis Base Z1B 1.4.20230
10.8.2023CZERoubíčková Radka + Adonis Base Z1B 16.8.20230
26.4.2023CZERyšavý Michal + Elis Moravská střela Base M2B 2.5.20230
31.7.2023CZESedláčková Lenka + Mája MajoLenka Base Z2B 31.7.20230
30.7.2023CZESefcikova Marie + Alexia a Bublles + Nikola Horníčková Psychopatic Fun TF 7.8.20230
16.1.2023CZEŠišulák Josef + Kosťa Base M1B 18.1.20230
30.3.2023CZESkalníková Aneta + Kenji Junior JZ2 31.3.20230
8.8.2023CZESlavíková Kateřina + Lusy Junior JZ2 9.8.20230
30.6.2023CZEŠmídová Květa + Bady ZKO Žernov Base Z3B 30.6.20230
31.7.2023CZEŠmídová Valérie + Sid Fun ZF 9.8.20230
29.5.2023CZESmrž Josef + Monty Base M2B 31.5.20230
30.12.2022CZEŠprincl Jan + Falco 2Rakeťáci Base M1B 31.12.20220
29.6.2023CZEŠpryňarová Markéta + Meddy Piškoti Base Z1B 1.7.20230
28.5.2023CZEŠrámková Simona + York ZKO Nový Hradec Králové Fun ZF 30.5.20230
29.6.2023CZEStaňková Lucie Dirty dog challenge team Base Z2B 30.6.20230
5.6.2023CZEStehlík Eduard + Buffalo Base M1B 5.6.20230
19.7.2023CZEŠtěpánková Silvie + Hopi Fun ZF 19.7.20230
19.7.2023CZEStraková Karin + Chuck Canicross Ústí nad Labem Base Z1B 19.7.20230
26.7.2023CZEStraková Karin + Speedy Canicross Ústí nad Labem Base Z1B 28.7.20230
31.5.2023CZEStřeleček Přemysl + Beky Dirty dog challenge team Base M3B 6.6.20230
1.7.2023CZEŠtrojsová Štěpánka + Kessina Base Z1B 3.7.20230
30.7.2023CZEStrouhalová Kateřina + Britap Base Z1B 2.8.20230
26.7.2023CZEŠtusák Ladislav + Amaretto (Ret) Canicross Šumperk Base M2B 27.7.20230
30.1.2023CZEŠvecová Kateřina + Amálka Base Z2B 1.2.20230
19.7.2023CZEŠvorcová Irena + Bella Funkční trénink Milovice Base Z2B 27.7.20230
30.6.2023CZESyrovátková Kristýna + Bianka + Jakub Šmíd Base TB 1.7.20230
28.1.2023CZESznapka Marian + Bessi + Mária Sznapková B-Team Base TB 28.1.20230
31.7.2023CZETaichmanová Radka + Garp Base Z2B 1.8.20230
31.5.2023CZEToroni Markéta + Yukki Canicross Šumperk Base Z3B 1.6.20230
29.1.2023CZETrajová Lenka + Elaria Moravia Traj Moravská střela Fun ZF 6.2.20230
30.1.2023CZETrávníčková Tereza + Keshu Base Z1B 31.1.20230
21.3.2023CZETvrdíková Eliška + HEIDI + Eliška Tvrdíková Base Z1B 24.3.20230
31.1.2023CZEUhlíř Martin + Puppy PUPPY TEAM Base M3B 1.2.20230
16.1.2023CZEVackova Veronika + Hron Base Z2B 17.1.20230
20.7.2023CZEValentová Lenka + Falco Rozběháme Náchod Base Z2B 29.7.20230
13.12.2022CZEVáňová Barbora + El Trigo Dirty dog challenge team Base Z2B 14.12.20220
6.3.2023CZEVilémová Nikola + Boody #TRENUJFURT Base Z1B 7.3.20230
31.1.2023CZEVlach Václav + Maggie + Vlachová Adéla Extreme Dog Race team Base TB 1.2.20230
29.6.2023CZEVodičková Hedvika + Fire Lady Blue Blue tým Base Z3B 1.7.20230
5.6.2023CZEWilde Oliver + Sára Funkční Trénink Milovice Fun MF 6.6.20230
30.1.2023CZEZušťáková Jana + Bethy from Sahara dreams Base Z1B 31.1.20230