Startovní listina KONOPIŠŤSKÁ DESÍTKA - 27. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D116
ST36
A228
A326
A426
A119
BF26
A614
A59
A11
A73
Kategorie
MBMuži B 40 - 49 let28
SZŠtafeta - ženy21
D2Dívky 2016 - 201718
ZFŽeny F 16 - 34 let18
MCMuži C 50 - 59 let18
D3Dívky 2014 - 201515
D4Dívky 2012 - 201314
MAMuži A 16 - 39 let14
ZHŽeny H 45 - 54 let13
H4Chlapci 2012- 201312
H3Chlapci 2014 - 201511
H1Hoši 2018 - 201911
ZGŽeny G 35 - 44 let10
MDMuži D 60 - 69 let10
H2Hoši 2016 - 201710
BFZŽeny - Buď fit10
SMŠtafeta - muži9
H5Hoši 2010 - 20119
D1Dívky 2018 - 20198
D5Dívky 2010 - 20117
BFMMuži - Buď fit7
DBDívky - Broučci 2020 a mladší7
SSŠtafeta - smíšená6
BFZDívky - Buď fit6
H6Hoši 2008 - 20095
HBHoši - Broučci 2020 a mladší4
ZIženy I 55 a více let3
BFMHoši - Buď fit3
MEMuži E 70 a více let2
D6Dívky 2008 - 20092
H7Hoši 2005 - 20072
D7Dívky 2005 - 20071
Celkem přihlášených314

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
23.3.2023CZEAbaikina Valeriya SNAPCORE 10 km ZF 24.3.20231
7.6.2023CZEAndršová Pavlína 10 km ZF 9.6.20232
16.5.2023SVKBača Miroslav Běhám pro radost 10 km MB 17.5.20233
7.6.2023CZEBarták Vojtěch Atletika Benešov 340 m H2 7.6.20230
20.5.2023CZEBartáková Jana 10 km ZH 1.6.20234
18.4.2023CZEBayerová Lenka 10 km ZI 20.4.20235
6.6.2023CZEBližňák Vojtěch TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10 km MB 7.6.20236
8.6.2023CZEBořilová Magdaléna 10 km ZI 9.6.20237
17.5.2023CZEBožovská Karolína Atletika Benešov 680 m D4 29.5.2023158
7.6.2023CZEBrázdová Dominika Anna SKI RUN Čakovice 680 m D4 8.6.2023159
31.5.2023CZEBřezinová Monika 10 km ZF 6.6.20238
28.5.2023CZEBrož Josef 10 km MB 8.6.20239
28.5.2023CZEBrožík Ivan Atletika Benešov 1360 m H6 29.5.2023140
28.5.2023CZEBrožíková Marie Atletika Benešov 680 m D4 29.5.2023141
29.5.2023CZEBrožová Kateřina 10 km ZH 8.6.202310
7.6.2023CZEBubeník Miroslav 10 km MB 9.6.202311
7.6.2023CZEBubeníková Tereza Atletika Benešov 1020 m D5 7.6.2023142
17.5.2023CZEBursík Martin 10 km MB 18.5.202312
5.6.2023CZEČastvaj Daniel 10 km MB 7.6.202313
31.5.2023CZEČechová Terezka Čecháčci 100 m DB 1.6.2023143
19.5.2023CZEČečil Matyáš 100 m H1 20.5.2023144
8.4.2023CZEČerv martin 10 km MB 14.4.202314
5.6.2023CZEChlupatý Ondřej MRAČ 10 km MA 8.6.202315
7.6.2023CZEChobotská Elena ZŠ Jiráskova Benešov 680 m D3 8.6.2023145
7.6.2023CZEChobotský Jiří MŠ Čtyřlístek Benešov 100 m H1 8.6.2023146
7.6.2023CZEChobotský Jiří 10 km MA 8.6.202316
7.6.2023CZEChomická Nela Atletika Benešov 680 m D3 7.6.2023147
4.6.2023CZECihelka Tomas 10 km MB 12.6.20230
6.6.2023CZECinka Ivan Atletika Benešov 10 km MD 7.6.202318
17.4.2023CZEČochnářová Hana atletika Kralupy 680 m D3 18.4.2023148
8.6.2023CZEDouda Ondřej Atletika Benešov 1360 m H5 8.6.2023150
8.6.2023CZEDouda Vojtěch Atletika Benešov 1360 m H5 8.6.2023149
8.6.2023CZEDrahota František 10 km MB 8.6.202319
30.5.2023CZEDrobná Eliana Atletika Benešov 340 m D2 30.5.2023151
31.5.2023CZEDubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km ZF 1.6.202320
8.6.2023CZEDuchková Jana 3 200 m BFZ 8.6.2023152
30.5.2023CZEDurek Jakub 680 m H4 6.6.2023153
1.6.2023CZEEgger Zuzana 10 km ZF 2.6.202321
26.5.2023CZEElčkner Miroslav 10 km MB 30.5.202322
26.5.2023CZEElčknerová Vendula 10 km ZH 30.5.202323
31.5.2023CZEElčknerová Lucie 10 km ZF 2.6.202324
8.6.2023CZEErbsová Sofie SK ZŠ Jeseniova 1020 m D5 8.6.2023154
8.6.2023CZEFabián Šimon Sokol Senohraby 1360 m H5 9.6.2023156
8.6.2023CZEFabián Aleš Sokol Senohraby 1360 m H6 9.6.2023155
6.6.2023CZEFrajer Mikuláš Atletika Benešov 100 m H1 6.6.2023160
30.5.2023CZEFrajer Eliáš Atletika Benešov 340 m H2 30.5.2023157
8.6.2023CZEFrýbertová Martina 10 km ZH 8.6.202325
3.6.2023CZEFuchsová Veronika Atletika Chuchle 1020 m D6 6.6.2023161
26.5.2023CZEGinzel Petr 10 km MC 26.5.202326
4.4.2023CZEGottwaldová Eliška Snapcore 10 km ZF 18.4.202327
30.5.2023CZEGrygar David 10 km MB 9.6.202328
30.5.2023CZEGrygar Adam 10 km MA 9.6.202329
30.5.2023CZEGrygar Dan Bajking 680 m H4 9.6.2023162
30.5.2023CZEGrygarová Sofie 3 200 m BFZ 9.6.2023341
30.5.2023CZEGrygarová Šárka Šneci v běhu 3 200 m BFZ 9.6.2023340
8.6.2023CZEHadáček František GS cyklo team Jistebnice 10 km MB 9.6.20230
8.5.2023CZEHálová Petra + Hendrychová Eva + Vynšová Monika BBK ST SZ 9.5.2023701
4.6.2023CZEHampejsová Martina ŠNECI na MAX 10 km ZH 5.6.202331
30.5.2023CZEHanibalová Nelly Atletika Benešov 340 m D2 30.5.2023163
5.6.2023CZEHarnová Natálie Báječné děti v běhu 680 m D3 9.6.2023164
8.6.2023CZEHejhalová Majdalena AKR atletika Sedlčany 340 m D2 9.6.2023165
8.6.2023CZEHejhalová Evelína 100 m D1 8.6.2023166
5.6.2023CZEHendrychová Eva BBK 10 km ZG 7.6.202332
5.6.2023CZEHergesell Jiří 10 km MC 6.6.202333
6.6.2023CZEHeřmánek Petr 680 m H4 7.6.2023168
6.6.2023CZEHeřmánek Milan 680 m H4 7.6.2023167
24.5.2023CZEHochman Ondřej Velezadek 3 200 m BFM 1.6.2023342
24.5.2023CZEHochmanová Veronika Tri Ski Horní Počernice 10 km ZF 1.6.202334
24.5.2023CZEHochmanová Zora 100 m DB 1.6.2023169
8.6.2023CZEHOKE Milan Atletika Benešov 10 km MD 8.6.202335
8.6.2023CZEHoleček Miloš Strizkov 10 km MA 8.6.202336
28.5.2023CZEHomolka Miroslav 100 m HB 29.5.2023170
8.6.2023CZEHorálek Jiří 680 m H3 8.6.2023171
8.6.2023CZEHorálková Eva 10 km ZG 8.6.202337
8.6.2023CZEHorálková Kristýna 340 m D2 8.6.2023172
1.6.2023CZEHromádková Anna Atletika Benešov 340 m D2 3.6.2023175
1.6.2023CZEHromádková Bela Atletika Benešov 680 m D3 1.6.2023174
1.6.2023CZEHromádková Ema Atletika Benešov 680 m D4 1.6.2023173
6.6.2023CZEHrubá Tereza 100 m D1 8.6.2023176
6.6.2023CZEHrubý Jakub 680 m H4 8.6.2023177
7.6.2023CZEHumpálová Jitka 680 m D3 8.6.2023178
7.6.2023CZEHumpálová Lenka 3 200 m BFZ 8.6.2023343
24.4.2023CZEJakoubková Lucie 10 km ZF 25.4.202338
5.6.2023CZEJalůvka Jan Novis TK Praha 10 km MC 6.6.202339
5.6.2023CZEJanďourek Petr Galerie Karlov 10 km MB 7.6.202340
25.5.2023CZEJánošík Rudolf Vlašim 10 km MC 7.6.202341
8.6.2023CZEJanoušková Simona 340 m D2 8.6.2023179
3.6.2023CZEJerglová Kristýna SK Človíček 340 m D2 8.6.2023180
8.6.2023CZEJežek Josef 680 m H4 8.6.2023181
8.6.2023CZEJežek Aleš 3 200 m BFM 8.6.2023344
8.6.2023CZEJiráčková Kateřina AKR atletika Sedlčany 1020 m D5 8.6.2023182
22.5.2023CZEKabelka Jiří 10 km MB 2.6.202342
8.6.2023CZEKadeřábková Eliška Atletika Benešov 100 m D1 8.6.2023183
8.6.2023CZEKadeřábková Anežka 100 m DB 9.6.2023184
17.5.2023CZEKadlecová Aneta @running_rosi 10 km ZG 18.5.202343
29.5.2023CZEKalošová Ema Atletika Benešov 680 m D3 29.5.2023185
29.5.2023CZEKalošová Monika Atletika Benešov 680 m D4 29.5.2023186
7.6.2023CZEKaňka Tomáš HC LEV 3 200 m BFM 8.6.2023345
31.5.2023CZEKaplan Vojtěch Atletika Benešov 680 m H4 31.5.2023187
6.6.2023CZEKapr Michael 10 km MC 7.6.202344
6.6.2023CZEKapr Jana 10 km ZH 7.6.202345
23.5.2023CZEKárník Zdeněk SVC Ledeč n S 10 km MC 6.6.202346
8.5.2023CZEKarolová Sylvie Václavice/Vratimov 10 km ZF 20.5.202347
8.6.2023CZEKelich Tobiáš AKR atletika Sedlčany 1360 m H6 8.6.2023188
8.6.2023CZEKelichová Eliška 340 m D2 8.6.2023189
6.6.2023CZEKladiva Matěj Kladivouni 100 m HB 7.6.2023190
8.6.2023CZEKlausová Eliška Dukla Praha 680 m D4 8.6.2023191
4.6.2023CZEKmentová Dominika TJ Jirska Zruč 3 200 m BFZ 5.6.2023346
1.6.2023CZEKmentová Dominika TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m D4 5.6.2023192
1.6.2023CZEKmoníček Antonín Atletika Benešov 340 m H2 1.6.2023193
8.6.2023CZEKoblic Ondřej Strizkov 10 km MA 8.6.202348
31.5.2023CZEKohout Pavel Dubovsko 3 200 m BFM 1.6.2023347
24.5.2023CZEKosmák Filip 10 km MA 25.5.202349
3.6.2023CZEKotová Emílie BEZDĚKOV (PCE) 100 m DB 4.6.2023194
21.5.2023CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km MD 23.5.202350
14.5.2023CZEKouřímová Natálie 680 m D3 15.5.2023195
7.6.2023CZEKovařík Václav Ski Senohraby 10 km MD 8.6.202351
8.6.2023CZEKrálík Aleš 10 km MD 9.6.202352
7.6.2023CZEKříž Dušan + Matěj Kříž + Tomáš Kužel Atletika Benešov ST SM 8.6.2023702
5.6.2023CZEKříž Matěj + Dušan Kříž + Tomáš Kužel Atletika Benešov 1360 m H6 5.6.2023196
31.5.2023CZEKřížek František Atletika človíček 340 m H2 1.6.2023197
31.5.2023CZEKřížek Vítek Atletika človíček 100 m H1 9.6.2023198
5.6.2023CZEKřížová Elen Atletika Benešov 680 m D3 5.6.2023199
8.6.2023CZEKubásková Barbora 680 m D3 10.6.2023272
8.6.2023CZEKučerová Anežka 340 m D2 8.6.2023200
3.6.2023CZEKukeně Teodor BEZDĚKOV (PCE) 340 m H2 4.6.2023201
8.6.2023CZEKulhánková Jana 10 km ZH 8.6.202353
6.6.2023CZEKunstát Jan 340 m H2 8.6.2023202
7.6.2023CZEKunstátová Marie Šneci v běhu 10 km ZG 8.6.202354
7.6.2023CZEKupčová Eliška + Možíšová Magdaléna + Čiháková Barbora ST SZ 8.6.2023703
7.6.2023CZELán Filip OK Slavia Hradec Králové 10 km MB 8.6.202356
3.6.2023CZELebeda Jaroslav BBK 10 km MC 5.6.202357
7.6.2023CZELemfeld Tomáš Lomničtí Běžci 10 km MC 8.6.202358
25.5.2023CZELhoták Martin Český běžecký klub 680 m H4 26.5.2023203
6.6.2023CZELinhart Jan 3 200 m BFM 9.6.2023348
6.6.2023CZELoškoski Alexandra 10 km ZF 8.6.202359
28.5.2023CZEMarek Filip Marys family 100 m H1 6.6.2023204
28.5.2023CZEMarková Viktorie Atletika Benešov 340 m D2 5.6.2023205
24.5.2023CZEMašek Michal 10 km MB 25.5.202361
6.6.2023CZEMayer Tadeáš 100 m HB 7.6.2023206
6.6.2023CZEMayer Martin Spojstav sport team 10 km MB 7.6.202362
6.6.2023CZEMayerová Zuzana Spojstav sport team 680 m D3 7.6.2023207
14.5.2023CZEMerašická Dagmar Continental Automotive Czech Republic 10 km ZI 16.5.202363
17.5.2023CZEMíčková Karolína Atletika Benešov 680 m D3 19.5.2023208
10.4.2023CZEMikulová Zuzana SNAPCORE 10 km ZG 11.4.202364
8.6.2023CZEMoudrá Bára 3 200 m D7 8.6.2023209
17.5.2023CZEMožíšová Magdaléna TJ Sokol Senohraby 1020 m D5 18.5.2023210
7.6.2023CZENavrátil Josef + Josef Navrátil SK Strančice 10 km ME 8.6.202365
2.6.2023CZENerad Adam SK Benešov 680 m H3 5.6.2023211
2.6.2023CZENeradová Magdalena 340 m D2 5.6.2023212
31.5.2023CZENevoral Jiří Žďárský postrach 10 km MB 2.6.202366
8.6.2023CZENoháč Petr Petroupim 100 m H1 9.6.2023213
25.5.2023CZENoháčová Alena + Voňková Zuzana + Sládková Sára ZŠ KARLOV ST SZ 30.5.2023704
8.6.2023CZENoháčová Eliška ZŠ Karlov 680 m D3 9.6.2023214
8.6.2023CZENovák Daniel Atletika Benešov 3 200 m BFM 9.6.2023349
7.6.2023CZENováková Kateřina 3 200 m BFZ 8.6.2023350
19.5.2023CZENováková Alena JAD Benešov 10 km ZG 20.5.202367
30.5.2023CZEOmcirk Roman 10 km MC 1.6.202368
29.5.2023CZEPalušová Františka Atletika Bemešov 340 m D2 29.5.2023215
8.5.2023CZEPanáčková Veronika 10 km ZH 12.5.202369
7.6.2023CZEPapežová Lucie SUBARU Sedlčany 10 km ZF 7.6.202370
8.6.2023CZEPavlík Miroslav Tk Benešov 680 m H3 8.6.2023216
8.6.2023CZEPavlík Mirek + Holšánová Tereza + Holšánová Zuzana TK Benešov ST SS 8.6.2023705
8.6.2023CZEPavlíková Barbora TK Benešov 100 m D1 8.6.2023217
7.6.2023CZEPazdera Vojtěch T-rex team 100 m HB 8.6.2023219
7.6.2023CZEPazdera Jiří T-rex team 340 m H2 8.6.2023218
7.6.2023CZEPazdera Jiří TK Benešov 10 km MA 8.6.202371
8.6.2023CZEPechová Anna 3 200 m BFZ 8.6.2023358
5.6.2023CZEPekarek Richard 10 km MC 8.6.202372
30.3.2023CZEPoborská Helena Kerteam 10 km ZH 31.3.202373
17.5.2023CZEPodešva Patrik Sokol Senohraby 1360 m H5 23.5.2023221
17.5.2023CZEPodešva Alex Sokol Senohraby 680 m H3 23.5.2023220
25.5.2023CZEPokorny Matyáš + Dana Pokorná + Miroslav Pokorný Benešovský běžecký klub ST SS 26.5.2023706
28.4.2023CZEPořízková Kateřina 3 200 m BFZ 29.4.2023222
5.6.2023CZEPospíšil Pavel Benešovský běžecký klub 10 km MB 6.6.202374
5.6.2023CZEPresler Sofie Presler team 340 m D2 10.6.20230
5.6.2023CZEPresler Daniel Presler team 100 m H1 10.6.20230
6.6.2023CZEPresler Robert Presler Team 100 m H1 10.6.20230
8.6.2023CZEPřikrylová Gabriela 3 200 m BFZ 9.6.2023351
5.6.2023CZEProcházka Luděk Triatlon TeamASTRA Konopiště 10 km MC 6.6.202375
7.6.2023CZEProtivánek Ivan 10 km MC 8.6.202376
8.6.2023CZEŘada Vojtěch 1360 m H6 9.6.2023224
7.6.2023CZERada Vít Atletika Benešov 1360 m H5 8.6.2023223
29.5.2023CZERaiskup Patrik Atletika Benešov ATLETIKA100 680 m H3 8.6.2023225
29.5.2023CZERaiskupová Nela 340 m D2 31.5.2023226
8.6.2023CZERechnovská Anna KP Praha 100 m D1 9.6.2023140
8.6.2023CZERechnovský Jan KP Praha 10 km MC 9.6.202378
19.5.2023CZERichter Jaroslav Popovičky 340 m H2 20.5.2023227
6.5.2023CZEŘíha Miroslav 10 km MC 15.5.202379
6.5.2023CZEŘíha Daniel 10 km MA 15.5.202380
6.6.2023CZERoberts Michaela Czech Funcarving Club 10 km ZG 7.6.202381
8.6.2023CZERůžička Luboš + Michal Mairich + Pavel Šťastný Sokol Senohraby ST SM 8.6.2023707
8.6.2023CZERůžička Pepa Houmr run 10 km MA 8.6.202383
5.6.2023CZERuzicka Josef Bukova -Pravonin 10 km ME 7.6.202382
8.6.2023CZERůžičková Nicol 3 200 m BFZ 8.6.2023352
8.6.2023CZEŠafránková Klára 10 km ZH 8.6.202384
4.6.2023CZESeidl Kryštof OB Říčany 680 m H3 6.6.2023229
4.6.2023CZESeidl Marek TJ Sokol Říčany 1360 m H5 6.6.2023228
3.6.2023CZEŠibrava Stanislav TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km MB 6.6.202385
3.6.2023CZEŠiler Jan AK Škoda Plzeň 680 m H3 4.6.2023231
3.6.2023CZEŠiler Filip Kožlany 680 m H4 4.6.2023230
24.3.2023CZEŠíma Jiří 10 km MB 25.3.202386
5.6.2023CZEŠIMEK FILIP NELAHOZEVES 10 km MB 8.6.202387
7.6.2023CZEŠináglová Lenka Benešovský běžecký klub 10 km ZH 7.6.202388
7.6.2023CZEŠináglová Anna Atletika Benešov 1020 m D6 7.6.2023232
6.6.2023CZESkořepová Eliška + Anna Šimečková + Karolína Straková TJ Sokol Senohraby ST SZ 8.6.2023709
8.6.2023CZESkořepová Eliška TJ Sokol Senohraby 1020 m D5 8.6.2023233
6.6.2023CZESkořepová Alena + Lenka Kunstová + Radka Šimečková TJ Sokol Senohraby ST SZ 8.6.2023708
8.6.2023CZEŠlechta František Rexonix Kovo Praha 3 200 m BFM 9.6.2023353
8.6.2023CZEŠlechta František Rexonix Kovo Praha 1360 m H5 8.6.2023234
8.6.2023CZEŠlechta Ondřej 3 200 m BFM 9.6.2023354
8.6.2023CZEŠlechtová Kamila Šlechťáci 3 200 m BFZ 9.6.2023356
8.6.2023CZEŠlechtová Tereza Šlechťáci 3 200 m BFZ 9.6.2023355
8.6.2023CZEŠléglová Nikola 10 km ZF 8.6.202389
8.6.2023CZESliacká Blanka 10 km ZH 8.6.202390
6.6.2023CZESmékal Miroslav Benešovský běžecký klub 10 km MD 6.6.202391
7.6.2023CZESmeková Eliška + Eliška Smeková 340 m D2 8.6.2023235
7.6.2023CZESmolík Marek 100 m H1 9.6.2023236
8.6.2023CZEŠolcová Julie 100 m DB 9.6.2023237
29.5.2023CZEŠostá Adriana Atletika Benešov 680 m D4 29.5.2023238
8.6.2023CZESouček Vincent ČBK 680 m H3 8.6.2023239
8.6.2023CZESoučková Nora ČBK 340 m D2 8.6.2023240
22.5.2023CZEŠplíchal David Hostinec u Vola 10 km MB 23.5.202392
31.5.2023CZEŠťastná Lucka + Šimečková Kačka + Horadová Elí TJ Sokol Senohraby ST SZ 1.6.2023710
29.5.2023CZEŠťastný Honza TJ Sokol Senohraby 10 km MB 30.5.202393
8.6.2023CZEStibor Jindřich Atletika Benešov 680 m H3 8.6.2023241
8.6.2023CZEStiborová Klaudie Atletika Benešov 680 m D4 8.6.2023242
2.6.2023CZEStodolová Veronika 10 km ZG 6.6.202394
2.6.2023CZEStojanov Vladimír 10 km MA 3.6.202395
1.6.2023CZEStraka Adam TJ Sokol Senohraby 680 m H4 6.6.2023243
1.6.2023CZEStraková Karolína 1020 m D5 6.6.2023244
6.6.2023CZEŠturc Martin 680 m H4 7.6.2023245
6.6.2023CZEŠturcová Anna Atletika Benešov 680 m D4 6.6.2023246
8.6.2023CZEŠtýbrová Kateřina 3 200 m BFZ 9.6.2023357
7.6.2023CZEŠubrt Matěj Atletika Benešov 680 m H4 7.6.2023247
7.6.2023CZEŠubrtová Lucie Atletika Benešov 680 m D3 7.6.2023248
8.6.2023CZESudlik Sebastian Atletika Benešov 10 km MA 8.6.202396
8.6.2023CZEŠulc Šimon BC Benešov 1360 m H5 9.6.2023249
18.5.2023CZEŠulc Štěpán LBS Sport Team 3 200 m H7 19.5.2023273
7.6.2023CZEŠulcová Sára 680 m D4 7.6.2023250
31.3.2023CZESupík Lukáš 10 km MA 1.4.202397
8.6.2023CZEŠvecová Vlasta KP Praha 3 200 m BFZ 9.6.2023359
8.6.2023CZESvitáková Magdaléna Atletika TJ Jiskra Zruč n.Sázavou 340 m D2 8.6.2023251
26.5.2023CZESvoboda Vladimír Bagr team 10 km MC 30.5.202398
8.6.2023CZETáborský Zdeněk + Oberlander Jan + Fabián Aleš Sokol Senohraby 5 ST SM 10.6.20230
7.6.2023CZETichá Šárka 100 m DB 8.6.2023252
7.6.2023CZETichý Vojtěch TJ Lokomotiva Veseli nad Lužnicí 100 m H1 8.6.2023253
8.6.2023CZETrtíková Klára 10 10 km ZF 8.6.202399
7.6.2023CZETrýb Vláďa Melechov team 3 200 m BFM 8.6.2023360
7.6.2023CZETrýb Vládík Melechov team 100 m H1 8.6.2023255
7.6.2023CZETrýb Toník Melechov team 340 m H2 8.6.2023254
7.6.2023CZETrýbová Lucie Melechov team 10 km ZG 8.6.2023100
29.5.2023CZETůma Jonáš Atletika Benešov 3 200 m H7 30.5.2023256
19.5.2023CZETůma Jiří Obchodní akademie Vlašim 10 km MD 20.5.2023101
29.5.2023CZETůma Ladislav Dubovsko 10 km MC 30.5.2023102
6.6.2023CZETunklová Naďa 3 200 m BFZ 7.6.2023361
8.6.2023CZEVácha Petr Čerčany 3 200 m BFM 9.6.2023362
6.6.2023CZEValášek Karel Atletika Benešov 340 m H2 6.6.2023257
6.6.2023CZEValášková Ema 100 m D1 7.6.2023258
8.6.2023CZEVandová Vendula 680 m D3 8.6.2023259
8.6.2023CZEVandová Viktorie 100 m D1 8.6.2023260
30.5.2023CZEVaváček Ivan 10 km MD 1.6.2023103
7.6.2023CZEVeselá Vendula Atletika Chuchle 680 m D4 9.6.2023262
7.6.2023CZEVeselá Ester Atletika Chuchle 680 m D4 9.6.2023261
23.5.2023CZEVeselá Daniela Veselí běžci 10 km ZH 24.5.2023104
4.6.2023CZEVeselá Julie + Lucie Herynková + Viktorie Roučková TJ Sokol Senohraby ST SZ 10.6.2023711
7.6.2023CZEVeselý Vít Atletika Chuchle 680 m H3 8.6.2023263
23.5.2023CZEVeselý Jakub Veselí běžci 10 km MB 24.5.2023106
4.6.2023CZEVesely Jan TJ Sokol Senohraby 10 km MC 6.6.2023105
7.6.2023CZEVilímek Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km MD 8.6.2023107
23.5.2023CZEVitásek Josef Buková u Příbramě 10 km MD 6.6.2023108
31.5.2023CZEVogel Lukáš 10 km MB 1.6.2023109
7.6.2023CZEVokrouhlík Michal 10 km MB 8.6.2023110
5.6.2023CZEVondrovská Michaela 10 km ZF 6.6.2023111
8.6.2023CZEVosátková Renata 10 km ZF 9.6.2023112
7.6.2023CZEVrbata Jan Nadšenci z Posázaví, Benešovský běžecký klub 10 km MA 8.6.202360
7.6.2023CZEVrbatová Alžběta Václavice 340 m D2 8.6.2023265
7.6.2023CZEVrbatová Mariana Václavice 100 m DB 8.6.2023264
7.6.2023CZEVrňáková Petra SUBARU Sedlčany 10 km ZG 7.6.2023114
29.5.2023CZEVynšová Barbora Atletika Benešov 680 m D4 29.5.2023266
8.6.2023CZEWoller Sebastian SK Benešov 1360 m H5 8.6.2023267
29.5.2023CZEZahradnik Vojtech MRAČ 10 km MA 30.5.202355
5.6.2023CZEZdráhal Sebastian HC Lev Benešov 680 m H3 7.6.2023268
5.6.2023CZEZdráhalová Lilien ELSA 100 m D1 7.6.2023269
31.5.2023CZEZeman Petr TT Astra Konopiště 10 km MC 8.6.202377
8.6.2023CZEZemanová Laura Atletika Benešov 1020 m D5 8.6.2023270
31.5.2023CZEZemanová Laura Atlatika Benešov 3 200 m BFZ 31.5.2023363
1.6.2023CZEZezulková Kristýna 10 km ZF 2.6.2023116
29.5.2023CZEZoula Jaroslav Starci na gelu 10 km MB 30.5.202317
6.6.2023CZEZúdorová Marika 10 km ZF 8.6.202330