Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - DĚTSKEJ

Statistika přihlášených

Trať
DP49
Kategorie
H8Chlapci 6 - 8 let15
H11Chlapci 9 - 11 let11
D11Dívky 9 - 11 let9
D8Dívky 6 - 8 let9
H15Chlapci 12 - 15 let4
D15Dívky 12 - 15 let1
Celkem přihlášených49

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
17.9.2023CZEBárta Michal DĚTSKEJ H11 17.9.2023
29.8.2023CZEBeneš Marek Skirun Čakovice DĚTSKEJ H15 30.8.2023
29.8.2023CZEBeneš Radim Skirun Čakovice DĚTSKEJ H11 30.8.2023
25.8.2023CZEBrunátová Ema DĚTSKEJ D8 29.8.2023
14.8.2023CZEDlouhá Aneta DĚTSKEJ D8 15.8.2023
16.7.2023CZEDubenecká Anna SK Prasklej řetěz Miletín DĚTSKEJ D15 17.7.2023
7.9.2023CZEĎuďová Viktorie SKI RUN Čakovice DĚTSKEJ D11 8.9.2023
17.9.2023CZEFehér Laura Olympia Spartan Training Kutná Hora DĚTSKEJ D8 18.9.2023
30.8.2023CZEHanousková Šarlota DĚTSKEJ D8 3.9.2023
17.9.2023CZEHavlíčková Eliška #Gladiatorraceteam DĚTSKEJ D11 18.9.2023
17.9.2023CZEHavlíčková Julie SGP Gymnastika DĚTSKEJ D8 18.9.2023
14.4.2023CZEHolubčák Marek DĚTSKEJ H8 4.9.2023
6.8.2023CZEHolubčák Marek DĚTSKEJ H8 14.8.2023
16.9.2023CZEHorčička Vojtěch Olympia Spartan Training KH DĚTSKEJ H15 17.9.2023
27.8.2023CZEHovorka Milan DĚTSKEJ H8 28.8.2023
16.9.2023CZEHron Lukáš DĚTSKEJ H8 17.9.2023
17.9.2023CZEKopáč Filip OCR team Kladno DĚTSKEJ H8 18.9.2023
17.9.2023CZEKopáčová Veronika OCR team Kladno DĚTSKEJ D8 18.9.2023
7.9.2023CZEKopeček Viktor Lagunino DĚTSKEJ H8 8.9.2023
7.9.2023CZEKopeček Viktor Lagunino DĚTSKEJ H11 nezaplaceno
7.9.2023CZEKopečková Adriana Lagunino DĚTSKEJ D11 14.9.2023
5.9.2023CZEKoudelka Ondřej DĚTSKEJ H15 6.9.2023
2.4.2023CZEKrál Samuel DĚTSKEJ H15 3.4.2023
4.9.2023CZEKutilová Tereza OCR Kids Poděbrady DĚTSKEJ D11 5.9.2023
16.9.2023CZEKvapil Ondřej DĚTSKEJ H8 17.9.2023
16.9.2023CZEKvapilová Barbora DĚTSKEJ D11 17.9.2023
31.8.2023CZELevá Edita PŘEKÁŽKÁČ DĚTSKEJ D8 3.9.2023
27.2.2023CZELöffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM DĚTSKEJ D11 9.9.2023
11.9.2023CZEMakovec Martin OCR Kids Poděbrady DĚTSKEJ H11 12.9.2023
6.9.2023CZEMašín Erik Lagunino OCR Team DĚTSKEJ H11 12.9.2023
6.9.2023CZEMašín Denis Lagunino OCR Team DĚTSKEJ H11 12.9.2023
31.5.2023CZEMatoušek Teodor Gladiator Race Kids Rychnov nad Kněžnou DĚTSKEJ H8 1.6.2023
31.5.2023CZEMatoušková Zoe Gladiator Race Kids Rychnov nad Kněžnou DĚTSKEJ D11 1.6.2023
6.9.2023CZEPavlíček Jonáš OCR Kids Poděbrady DĚTSKEJ H11 14.9.2023
22.5.2023CZEPoulová Viktorie Olympia Spartan Training Kutná Hora DĚTSKEJ D8 23.5.2023
30.8.2023CZERichter Viktor DĚTSKEJ H8 31.8.2023
30.8.2023CZERosický Jan Gladiator Training Kralupy DĚTSKEJ H11 1.9.2023
17.9.2023CZESemerád Tadeáš Olympia Spartan Training Kutná Hora DĚTSKEJ H8 19.9.2023
17.9.2023CZESemerád Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora DĚTSKEJ H11 19.9.2023
17.9.2023CZEŠtemberová Elen jElita DĚTSKEJ D11 19.9.2023
17.9.2023CZEŠtemberová Anet jElita DĚTSKEJ D8 22.9.2023
4.9.2023CZESvobodová Marta OCR Kids Poděbrady DĚTSKEJ D11 5.9.2023
11.9.2023CZETrojan Lukáš Gladiator Race team Rychnov nad Kněžnou DĚTSKEJ H8 12.9.2023
11.9.2023CZETrojan Michal Gladiator Race team Rychnov nad Kněžnou DĚTSKEJ H8 12.9.2023
17.9.2023CZETyrner Viliam Ski Run Čakovice DĚTSKEJ H11 19.9.2023
17.9.2023CZETyrner Maxmilián Ski Run Čakovice DĚTSKEJ H8 19.9.2023
17.9.2023CZEVincent Daniel STG Pardubice DĚTSKEJ H8 18.9.2023
17.9.2023CZEVincent, jr. Oldřich STG Pardubice DĚTSKEJ H11 18.9.2023
5.9.2023CZEVondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady DĚTSKEJ H8 8.9.2023