Startovní listina SPORTUJ A POMÁHEJ S NADACÍ LR – NADAČNÍ DEN PRO RANOU PÉČI

Statistika přihlášených

Trať
ST44
2,4km22
10,5km23
4,5km18
Kategorie
STŠTAFETA TÝMŮ44
DSDěti do 15 let13
MDMuži12
ZZŽeny11
ZDŽeny11
ZSŽeny6
MZMuži6
MSMuži3
DZDěti do 15 let1
Celkem přihlášených107

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Star.č.
1.9.2022CZEBartoníčková Monika syn Šimon Dobruský STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 25
2.9.2022CZEBělušová Kristýna NEDCON DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 53
4.9.2022CZEBergl Petr 2haSance DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 59
2.9.2022CZEBoušková Kamila NEDCON STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 57
3.9.2022CZEBrandová Petra ZLATÁ PĚTKA ZZ 44
2.9.2022CZECaskova Magdalena NEDCON STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 54
4.9.2022CZEChudomská Barbora + Tereza Jiroutová + Karolína Vašíčková + Jan Kašuba Slimáci 4 X 500 m ST 127
1.9.2022CZEChudomská Barbora STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 24
24.8.2022CZECulek Martin DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 5
24.8.2022CZECulková Tereza DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 4
2.9.2022CZEDalecký Ladislav NEDCON ZLATÁ PĚTKA MZ 50
29.8.2022CZEDobrá Daniela STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 20
26.8.2022CZEDobrá Libuše ZLATÁ PĚTKA ZZ 42
2.9.2022CZEDobrý Miroslav NEDCON STŘÍBRNÁ DVOJKA MS 52
4.9.2022CZEDvořáková Hana HR CEE Logistics ZLATÁ PĚTKA ZZ 48
31.8.2022CZEDvořáková Jana DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 11
16.8.2022CZEDyntar Jan DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 2
1.9.2022CZEFrancouzova Nicol + Aneta Francouzová + Pavel Holeka + Ladislav Francouz 4 X 500 m ST 0
3.9.2022CZEGallat Jakub STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 31
3.9.2022CZEGallat Jan STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 30
4.9.2022CZEGallatová Michaela + Ondřej Lohynský + Aleš Beran + Naďa Englichová 4 X 500 m ST 126
31.8.2022CZEKadlečík Martin DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 10
31.8.2022CZEKaňka Jiří STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 23
31.8.2022CZEKaňková Beáta STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 22
19.8.2022CZEKasal Jan ZLATÁ PĚTKA MZ 38
22.8.2022CZEKlose Alice DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 3
4.9.2022CZEKotulkova Eliska 2haSance DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 18
19.8.2022CZEKřičenská Radka ZLATÁ PĚTKA ZZ 39
31.8.2022CZEKřičenský Albert STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 21
4.9.2022CZELevínská Věra ZLATÁ PĚTKA ZZ 49
3.9.2022CZELohynská Kateřina STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 28
3.9.2022CZELohynská Lucie + Jan Gallat + Jakub Gallat + Lohy 4 X 500 m ST 123
3.9.2022CZELohynská Anežka STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 27
4.9.2022CZELohynský Ondřej STŘÍBRNÁ DVOJKA MS 37
3.9.2022CZELohynský Filip STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 29
4.9.2022CZELoučková Adéla STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 36
4.9.2022CZELoučková Bára STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 35
4.9.2022CZELoučková Lenka STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 34
2.9.2022CZEMacháčková Tereza + Lukáš Černoch + Barbora Mojžíšová + Pavel Ročeň 4 X 500 m ST 124
30.8.2022CZEMartinková Alice Kyslíkový dloužek DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 8
4.9.2022CZEMikov Ondřej DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 17
4.9.2022CZEMikov Jana ZLATÁ PĚTKA ZZ 46
4.9.2022CZEMikov Michal + Klaudie + Josefína + Beruška Berušky 4 X 500 m ST 128
4.9.2022CZEMinistr Ondřej + STAllions + STAllions + STAllions STAllions 4 X 500 m ST 130
3.9.2022CZEMorávek Jiří DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 16
4.9.2022CZENejtek Tomáš STŘÍBRNÁ DVOJKA DS 33
4.9.2022CZENejtková Miroslava STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 32
30.8.2022CZENěmec Vladimír DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 7
4.9.2022CZENikolínková Markéta ZLATÁ PĚTKA ZZ 60
30.8.2022CZENohejl Aleš DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 12
2.9.2022CZEPavlíčková Hana NEDCON DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 51
26.8.2022CZEPecháček Ondřej ZLATÁ PĚTKA MZ 43
26.8.2022CZEPejcha Petr + Bertík + Dýda + Lohně 4 X 500 m ST 122
26.8.2022CZEPejchová Lenka ZLATÁ PĚTKA ZZ 41
26.8.2022CZEPejchová Lenka + Libuše Dobrá + Radka Křičenská + Ondřej Pecháček O5Obchod 4 X 500 m ST 121
4.9.2022CZEPetelíková Martina 4 X 500 m ST 129
30.8.2022CZEPošíková Veronika DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 9
2.9.2022CZERaab Jiří NEDCON STŘÍBRNÁ DVOJKA MS 58
4.9.2022CZERadimsky Jan DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 61
2.9.2022CZEŘíhová Lenka DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 13
4.9.2022CZERychtecký Jakub ZLATÁ PĚTKA MZ 0
2.9.2022CZERyšánek Jakub NEDCON ZLATÁ PĚTKA DZ 56
2.9.2022CZERyšánek František NEDCON ZLATÁ PĚTKA MZ 55
24.8.2022CZESemerádová Martina ZLATÁ PĚTKA ZZ 40
4.9.2022CZESmetankova Šarka ZLATÁ PĚTKA ZZ 62
4.9.2022CZESobotková Šárka 2hasance DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 19
2.9.2022CZEŠtancl Josef DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 14
2.9.2022CZEŠtanclová Ester STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS 26
2.9.2022CZEŠtanclová Pavlína DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD 15
1.9.2022CZEVácha Michal DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 1
30.8.2022CZEvan Leeuwen Monika + Magdaléna Maredová + XX + XX Vlčata 4 X 500 m ST 125
4.9.2022CZEVáňa Milan ZLATÁ PĚTKA MZ 47
29.8.2022CZEVodrážka Tomáš DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD 6
3.9.2022CZEZaifertová Barbora ZLATÁ PĚTKA ZZ 45