Startovní listina Hruboskalský canicross 2022

Statistika přihlášených

Trať
3,1 km101
5 km35
FS8
Kategorie
Z3Ženy - se psem nad 20 kg38
Z2Ženy - se psem do 20 kg26
ZpŽeny se psem17
Z1Ženy - se psem do 10 kg9
M2Muži - se psem do 20 kg9
JZJuniorky7
M3Muži - se psem nad 20 kg7
MMuži bez psa6
ZŽeny bez psa6
MpMuži se psem6
M1Muži - se psem do 10 kg4
Z2Ženy - se psem do 20 kg3
Z3Ženy - se psem nad 20 kg2
JMJunioři1
M2Muži - se psem do 20 kg1
Z1Ženy - se psem do 10 kg1
M3Muži - se psem nad 20 kg1
Celkem přihlášených144

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
14.7.2022CZEAbrahámová Lucie + Brown Hubertus Bohemia Brown Hubertus Bohemia Eminent sprint 3,1 km Z3 14.7.2022
20.7.2022CZEAksamit Martin + Ashley MOKRÝ BANDITI Eminent sprint 3,1 km M2 24.7.2022
6.6.2022CZEBalcarova Eva + Bethany Evka a Bethy Eminent sprint 3,1 km Z2 13.6.2022
6.6.2022CZEBalcarová Romana + Helli Romi a Helli Eminent sprint 3,1 km Z2 13.6.2022
14.6.2022CZEBalcarová Diana + Ex Speedy Dream CROSS DumbleDogs Svijany enduro nářez 5 km Zp 20.6.2022
25.7.2022CZEBaliakova Melania Svijany enduro nářez 5 km Z 25.7.2022
23.6.2022CZEBílková Tereza + Merlin Eminent sprint 3,1 km JZ 24.6.2022
3.7.2022CZEBudaj Radoslav Hurrá team Svijany enduro nářez 5 km M 3.7.2022
10.7.2022CZEBudišová Hana + Syra DogUniversal/Canicross Beroun Svijany enduro nářez 5 km Zp 10.7.2022
7.7.2022CZECajkářová Anna + Tucker Vlajem za psem Svijany enduro nářez 5 km Zp 8.7.2022
3.7.2022CZEČerná Lucie + Meo Eminent sprint 3,1 km Z2 3.7.2022
20.7.2022CZEČiháková Lucie + Yetti DogUniversal Eminent sprint 3,1 km Z1 20.7.2022
30.5.2022CZECindrová Rebeka + Joyce Eminent sprint 3,1 km Z2 30.5.2022
3.7.2022CZEČížek Jan + Hailey SRTG Nové Strašecí Eminent sprint 3,1 km M1 5.7.2022
3.7.2022CZEDastychová Anna + Kira Kladno Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km Z3 4.7.2022
20.7.2022CZEDolanský Martin + Hesy Javorův dvůr Eminent sprint 3,1 km M1 20.7.2022
4.7.2022CZEDoležalová Martina + Calvin DogUniversal Eminent sprint 3,1 km Z3 10.7.2022
18.7.2022SVKDrgoňová Radka + Pluto Eminent sprint 3,1 km Z3 18.7.2022
25.6.2022CZEDubinova Denisa + Maylo Eminent sprint 3,1 km Z3 25.6.2022
3.7.2022CZEDvořáková Veronika + Eros Eminent sprint 3,1 km Z1 3.7.2022
14.7.2022CZEEbert Jan + Falco Eminent sprint 3,1 km M3 15.7.2022
21.5.2022CZEErlebachová Aneta + Stormy MC Český Ráj Eminent sprint 3,1 km Z3 21.5.2022
13.5.2022CZEFabiánová Veronika + Matýsek Eminent sprint 3,1 km Z1 13.5.2022
5.6.2022CZEFikr Jakub + Snowe TMK9 Dog Training Pardubice Eminent sprint 3,1 km JM 10.6.2022
5.6.2022CZEFikrová Monika + Dellis TMK9 Dog Training Pardubice Eminent sprint 3,1 km Z2 10.6.2022
15.6.2022CZEFišer Anastasia + Aida Aida Eminent sprint 3,1 km Z3 15.6.2022
5.7.2022CZEFlašková Jana + Fíba DogUniversal Eminent sprint 3,1 km Z3 11.7.2022
14.7.2022CZEFricová Anna + Brownie Svijany enduro nářez 5 km Zp 16.7.2022
12.6.2022CZEGrim Martin + Penny Eminent sprint 3,1 km M2 12.6.2022
10.7.2022CZEHavrdová Markéta + Darwin Canicross Olomouc Svijany enduro nářez 5 km Zp 14.7.2022
22.6.2022CZEHeřmanová Lucie + Lotta TJ Sokol Maxičky/Lotta Eminent sprint 3,1 km JZ 22.6.2022
7.6.2022CZEHlavová Heidi B2K Svijany enduro nářez 5 km Z 8.6.2022
15.6.2022CZEHlinovská Lucie + Mailin Mai Eminent sprint 3,1 km Z3 15.6.2022
21.7.2022CZEHodova Lenka + Lotta Eminent sprint 3,1 km Z2 26.7.2022
9.7.2022CZEHolanová Barbora + Bria B+B Eminent sprint 3,1 km JZ 11.7.2022
9.6.2022CZEHoráčková Vladimíra + Sany my dvě Svijany enduro nářez 5 km Zp 9.6.2022
20.7.2022CZEHoráčková Stanislava + Bady Svijany enduro nářez 5 km Zp 20.7.2022
21.7.2022SVKHorňák Marek + Amaris Luna od Stříbrných olší Eminent sprint 3,1 km M3 22.7.2022
25.6.2022CZEHozák Kamil + Blue Moon PSA Eminent sprint 3,1 km M1 4.7.2022
25.6.2022CZEHozáková Martina + Blue Moon PSA Eminent sprint 3,1 km Z1 1.7.2022
21.7.2022CZEHrabánková Kateřina + Mango Eminent sprint 3,1 km Z1 21.7.2022
16.6.2022CZEJahelková Karolína + Bertíček Eminent sprint 3,1 km Z3 16.6.2022
19.7.2022CZEJanoušek Josef + Maui Eminent sprint 3,1 km M3 19.7.2022
23.7.2022CZEJarmarová Jarmila + Enzo Ťapka Eminent sprint 3,1 km Z2 24.7.2022
12.5.2022CZEJindrová Hana + Abu-Abu Serigala Eminent sprint 3,1 km Z3 18.5.2022
3.7.2022CZEJokuty Silvia + Cuky Svijany enduro nářez 5 km Zp 3.7.2022
11.7.2022CZEKahancová Kristýna + Cody Eminent sprint 3,1 km Z2 13.7.2022
18.7.2022CZEKalenská Ilona + Rick Idi&Rick Eminent sprint 3,1 km Z3 19.7.2022
15.6.2022CZEKalousova Tereza + Tom Tomáš team Eminent sprint 3,1 km Z1 15.6.2022
12.5.2022CZEKasalová Klára + Max Eminent sprint 3,1 km Z3 12.5.2022
18.7.2022CZEKecina Tomáš + Mája #GLADIATORRACETEAM Svijany enduro nářez 5 km Mp 18.7.2022
26.6.2022CZEKepková Lenka + Marvel Svijany enduro nářez 5 km Zp 26.6.2022
21.7.2022CZEKihoulou Martin Svijany enduro nářez 5 km M 21.7.2022
24.5.2022CZEKlapalová Zuzana + Raven Na pohodičku Eminent sprint 3,1 km Z2 30.5.2022
27.7.2022CZEKohout Jakub Kohouti family Svijany enduro nářez 5 km M 27.7.2022
27.7.2022CZEKohoutová Zuzana + Poppy Kohouti family Eminent sprint 3,1 km JZ 27.7.2022
12.5.2022CZEKovaříková Gabriela + TJ Sokol Maxičky | IRON ROSE TJ Sokol Maxičky | IRON ROSE Eminent sprint 3,1 km Z3 12.5.2022
10.7.2022CZEKováříková Lada + Abigail DogUniversal Eminent sprint 3,1 km Z3 11.7.2022
13.7.2022CZEKřivská Barbora + Kejsí Eminent sprint 3,1 km Z1 20.7.2022
15.7.2022CZEKrovská Hana + Mavis Eminent sprint 3,1 km Z2 16.7.2022
16.7.2022CZEKuncová Babeta Svijany enduro nářez 5 km Z 17.7.2022
4.7.2022CZEKuříková Markéta + Artuš Eminent sprint 3,1 km Z3 8.7.2022
3.7.2022CZEKvasnička Michal + Tyr Musher club Český ráj Eminent sprint 3,1 km M3 8.7.2022
18.7.2022CZEKvášová Tereza + Arya Eminent sprint 3,1 km Z2 18.7.2022
13.5.2022CZELenfeldová Lucie + Manzi Eminent sprint 3,1 km Z2 21.5.2022
23.5.2022CZELuňáková Adéla + Lochnesska Eminent sprint 3,1 km Z2 23.5.2022
12.5.2022CZEMacejková Michaela + Akinka Hruboskalský canicross Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km Z2 12.5.2022
12.5.2022CZEMachkova Lucie + Lola Tlapky v tahu Eminent sprint 3,1 km Z3 21.5.2022
12.5.2022CZEMachková Nikola + Konnor MK Tlapky v tahu - Konnor Eminent sprint 3,1 km Z3 17.5.2022
30.5.2022CZEMarešovská Jaroslava + Flek nebo Mili Tj Sokol Maxičky Eminent sprint 3,1 km Z3 9.6.2022
8.7.2022CZEMatula Richard + Atreju Canicross Olomouc Eminent sprint 3,1 km M3 11.7.2022
8.7.2022CZEMatulová Tereza + Ari Cassiopeia Canicross Olomouc Eminent sprint 3,1 km Z2 12.7.2022
14.7.2022CZEMelechova Dominika + Crosby Svijany enduro nářez 5 km Zp 18.7.2022
12.5.2022CZEMěsíčková Martina + Růženka (Desire od Motovuna) Eminent sprint 3,1 km Z3 13.5.2022
15.6.2022CZEMetelková Lucie + Aischa Rozběháme Jaroměř Eminent sprint 3,1 km Z2 22.6.2022
14.7.2022CZEMihok Michal + Mandy z Archy Exoti Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km M3 14.7.2022
2.7.2022CZENagyová Jana + History Šedý poklad Svijany enduro nářez 5 km Zp 4.7.2022
8.6.2022CZENeumanová Jana + Speedy Cross Dumbledogs Svijany enduro nářez 5 km Zp 16.6.2022
12.5.2022CZENeumanová Jana + Trippy Cross Dumbledogs Eminent sprint 3,1 km Z2 19.5.2022
13.5.2022CZENeumanová Martina + Flash Cross Dumbledogs Eminent sprint 3,1 km JZ 19.5.2022
19.7.2022CZENigošová Tereza + Belami Cross DumbleDogs Svijany enduro nářez 5 km Zp 19.7.2022
23.5.2022CZENosková Marcela + Ridiculus CROSS DumbleDogs Svijany enduro nářez 5 km Zp 23.5.2022
10.7.2022CZENovák Radek Svijany enduro nářez 5 km M 10.7.2022
12.5.2022CZENováková Karolína + Vilík Běžím, co můžu. Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km Z2 20.5.2022
18.7.2022CZENykodym Josef + Indy Eminent sprint 3,1 km M1 19.7.2022
18.7.2022CZENykodym Barbora + Tofu Eminent sprint 3,1 km Z3 19.7.2022
8.6.2022CZEOlbrichová Silvie + Bobeš TMK9 Dog Training Pardubice Eminent sprint 3,1 km Z3 13.6.2022
13.6.2022CZEPaulova Lenka + Gamora DogUniversal Eminent sprint 3,1 km Z3 20.6.2022
3.7.2022CZEPavlusek Eva Svijany enduro nářez 5 km Z 4.7.2022
12.5.2022CZEPenc Martin@penc.eu + Joey Svijany enduro nářez 5 km Mp 18.5.2022
12.5.2022CZEPencova Jitka + Easy Eminent sprint 3,1 km Z2 18.5.2022
17.7.2022CZEPlíva Tomáš + Ben Hruboskalský canicross Eminent sprint 3,1 km M2 17.7.2022
18.7.2022CZEPohanková Tereza + Cácora - Eminent sprint 3,1 km Z3 18.7.2022
18.7.2022CZEPrimas Hana + Frosty Cross Dumble Dogs Svijany enduro nářez 5 km Zp 18.7.2022
2.7.2022CZEŘezáč Tomáš + Ben Eminent sprint 3,1 km M2 4.7.2022
23.5.2022CZERokosová Markéta + Betty Eminent sprint 3,1 km Z2 27.5.2022
19.7.2022CZERozmahel Vojtěch + Venny z Býchorska Eminent sprint 3,1 km M3 19.7.2022
22.7.2022CZERyjáčková Tereza + Bailey Eminent sprint 3,1 km Z3 22.7.2022
3.7.2022CZESedláková Jaroslava + Wings Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km Z3 4.7.2022
27.7.2022CZESedmíková Hana + Remi Eminent sprint 3,1 km Z3 28.7.2022
25.5.2022CZESimon Martin + Hailey Hey Lee! Eminent sprint 3,1 km M2 25.5.2022
16.5.2022CZEŠkaldová Pavlína + Kuky Unav border kolii Eminent sprint 3,1 km Z3 22.5.2022
22.5.2022CZESkalická Kamila + Gentille Ginette Banataj Wind "Crazy" Eminent sprint 3,1 km Z2 22.5.2022
22.5.2022CZESkalická Daniela + Balera Letifer Convexum Musher Klub JCC Eminent sprint 3,1 km Z2 23.5.2022
12.5.2022CZESlavíčková Martina + Smokie MK Tlapky v tahu Eminent sprint 3,1 km Z2 17.5.2022
17.7.2022CZEŠlechta Boris + Rocky Eminent sprint 3,1 km M2 18.7.2022
3.7.2022CZESmrčka Petr + Šiška TJ Sokol Maxičky Svijany enduro nářez 5 km Mp 3.7.2022
3.7.2022CZESmrčková Eliška + Betka TJ Sokol Maxičky Eminent sprint 3,1 km JZ 3.7.2022
3.7.2022CZESmrčková Pavlína + Amálka TJ Sokol Maxičky Eminent sprint 3,1 km Z3 3.7.2022
2.6.2022CZESobotka Kamil + Kira Bilovec Eminent sprint 3,1 km M3 8.6.2022
30.6.2022CZESoukup Miroslav Svijany enduro nářez 5 km Mp 1.7.2022
3.7.2022CZEŠperlingová Michaela + Chilli Hurrá team Eminent sprint 3,1 km Z2 3.7.2022
8.6.2022CZEŠplíchalová Karolína + Queen Amy Alkyra MK Tlapky v tahu Eminent sprint 3,1 km Z2 9.6.2022
20.7.2022CZESpudilová Adéla + Šiška Šiška Eminent sprint 3,1 km Z1 20.7.2022
26.7.2022CZEStorchi Sofia + Annie Eminent sprint 3,1 km Z3 26.7.2022
13.5.2022CZEŠubrtová Alena + Timothy Chodousy canicross Eminent sprint 3,1 km Z3 19.5.2022
10.7.2022CZEŠujanová Ester + Bella MC Metuje Eminent sprint 3,1 km JZ 11.7.2022
16.6.2022CZESůrová Michaela + Chara od PČR TMK9 Dog Training Pardubice Eminent sprint 3,1 km Z3 23.6.2022
10.7.2022CZEŠvarcová Olga + Drak Eminent sprint 3,1 km Z3 12.7.2022
24.5.2022CZEThiel Veronika + Corvin del WinePoint Musher klub JCC Eminent sprint 3,1 km Z3 27.5.2022
16.6.2022CZETkachenko Dmitry + Cherry Eminent sprint 3,1 km M2 21.6.2022
13.5.2022CZEŤoukálková Alena + Zoro CROSS Dumbledogs Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km Z1 23.5.2022
13.5.2022CZETržilová Jana + Taruška Janča a Taruška Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km Z2 19.5.2022
23.7.2022CZEUlčová Karolina + Bouzef MK Tlapky v tahu Svijany enduro nářez 5 km Zp 25.7.2022
12.5.2022CZEUriková Gabriela + Bessie of Bohemian Paradise MK Tlapky v tahu Eminent sprint 3,1 km Z1 17.5.2022
17.6.2022CZEVališová Naďa + Bax Vlajem za psem Eminent sprint 3,1 km Z2 20.6.2022
30.5.2022CZEVejvalková Pavla + Marley Eminent sprint 3,1 km Z2 30.5.2022
12.5.2022CZEVízner Ondřej + Anda + Maya MK Tlapky v tahu Eminent sprint 3,1 km + Svijany enduro nářez 5 km M2 18.5.2022
4.7.2022CZEVlasáková Petra + Tonda DogUniversal Eminent sprint 3,1 km Z3 4.7.2022
11.7.2022CZEVolf Jan Svijany enduro nářez 5 km M 17.7.2022
30.5.2022CZEVrábelová Lucie + Qessy Eminent sprint 3,1 km Z3 30.5.2022
19.5.2022CZEVrána Jan + Meggie Krkonoše Eminent sprint 3,1 km M2 20.5.2022
23.6.2022CZEVrána Petr Drylock Svijany enduro nářez 5 km M 25.6.2022
6.6.2022CZEWeinertová Magdaléna + Pedro Vlajem za psem Svijany enduro nářez 5 km Zp 6.6.2022
3.7.2022CZEWohanková Julie + Chamonix SRTG Nové Strašecí Eminent sprint 3,1 km Z2 11.7.2022
14.7.2022CZEZábranská Kristýna + Batman Hanácký mushers club, z.s., Tým Libová jízda Eminent sprint 3,1 km Z3 22.7.2022
18.6.2022CZEZachariášová Petra B2K Svijany enduro nářez 5 km Z 19.6.2022
3.7.2022CZEZámišová Barbora + Celebrita Eminent sprint 3,1 km Z3 3.7.2022
16.5.2022CZEZanozina Ekaterina Svijany enduro nářez 5 km Z 17.5.2022
23.5.2022CZEZeman Ondřej + Ferda Eminent sprint 3,1 km M2 27.5.2022
18.7.2022CZEŽeníšek Michal + Cval T. J. Sokol Maxičky / FITMIN Svijany enduro nářez 5 km Mp 18.7.2022
17.6.2022CZEZikmundová Veronika + Sigi Eminent sprint 3,1 km Z3 17.6.2022
12.5.2022CZEŽilík Martin + Falco (Argo ze Skřinářova) Svijany enduro nářez 5 km Mp 13.5.2022
21.7.2022CZEZoubková Barbora + Invicta Hvězda Pardubice Eminent sprint 3,1 km Z3 27.7.2022