Startovní listina VI. ročník Běhu na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičů

Statistika přihlášených

Trať
5 000 m224
1000 m29
Kategorie
MMuži 135
ZŽeny 89
D2Děti do 16 let29
Celkem přihlášených253

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
9.7.2022CZEAl-Rihani Jakub 5 000 m M 12.7.2022115
2.8.2022CZEBalský Radovan PČR 5 000 m M 4.8.2022236
16.7.2022CZEBatíková Dominika 5 000 m Z 18.7.2022147
29.7.2022CZEBažant František 5 000 m M 31.7.2022190
29.7.2022CZEBažantová Irena Litoměřický šťávy 5 000 m Z 30.7.2022187
10.8.2022CZEBezemek Aleš 5 000 m M 11.8.2022253
10.8.2022CZEBezemková Denisa 5 000 m Z 11.8.2022252
24.6.2022CZEBlatová Kristýna 5 000 m Z 1.7.202281
14.3.2022CZEBlažek Ondřej Osamělý jezdec 5 000 m M nezaplaceno14
8.7.2022CZEBobek Vojtěch Sokoli 5 000 m M 9.7.2022109
31.7.2022CZEBond James 5 000 m M 1.8.2022216
8.7.2022CZEBrablec Tomáš Sokoli 5 000 m M nezaplaceno112
18.4.2022CZEBrázda Jiří Hasiči Česká Lípa 5 000 m M 26.7.202247
17.4.2022CZEBřezinová Iva 5 000 m Z 18.4.202244
15.6.2022CZEBruk Štěpán Sokoli 5 000 m M 20.7.202275
17.6.2022CZEBrzobohatá Karina 5 000 m Z 18.6.202277
31.7.2022CZEBuchmannová Edita PČR 5 000 m M 3.8.2022209
31.7.2022CZEČech David OHS Rumburk 5 000 m M 1.8.2022218
22.6.2022CZEČermák Michal 5 000 m M nezaplaceno80
21.7.2022CZEČerná Růžena Šílenci 5 000 m Z 26.7.2022165
2.5.2022CZEČerná Kristina 5 000 m Z 19.5.202249
26.6.2022CZEČervenková Jindřiška 5 000 m Z 28.6.202283
29.7.2022CZEChaloupka Roman Litoměřický šťávy 5 000 m M 30.7.2022186
30.7.2022CZEChalupa Lukáš 5 000 m M 2.8.2022198
7.5.2022CZEChalupný David 5 000 m M 10.5.202254
4.7.2022CZECharvát Jakub 7. Polní nemocnice 1000 m D2 14.7.202298
4.7.2022CZECharvát Martin 7. Polní nemocnice 5 000 m M 14.7.202297
20.3.2022CZECharvátová Helena 5 000 m Z 26.3.202222
5.7.2022CZECícha Josef Spartan Děčín - Sokol Maxičky 5 000 m Z 6.7.202299
13.7.2022CZECigler Tomáš 1000 m D2 14.7.2022128
13.7.2022CZECigler Tomáš 5 000 m M 14.7.2022127
13.7.2022CZECiglerová Zdeňka 5 000 m Z 14.7.2022129
18.7.2022CZECillerová Michaela 5 000 m Z 21.7.2022157
31.7.2022CZEDrtinová Monika 5 000 m Z nezaplaceno226
31.7.2022CZEDufková Kateřina Pětatřicátníci 5 000 m Z 2.8.2022224
30.7.2022CZEDvořák Jan HZS Ústí nad Labem 5 000 m M 3.8.2022200
8.7.2022CZEDvořák Daniel 5 000 m M nezaplaceno114
9.8.2022CZEDvorský Daniil 5 000 m M 11.8.2022245
31.7.2022CZEDykast Vladislav H-triatlon team 5 000 m M 31.7.2022204
31.7.2022CZEDykastová Amálie H-triatlon team 1000 m D2 31.7.2022205
14.3.2022CZEDyškant Jan Extreme Workout Crew 5 000 m M 15.3.202212
17.7.2022CZEFanta Ladislav 5 000 m M nezaplaceno151
9.7.2022CZEFantová Anna 5 000 m Z 12.7.2022117
17.7.2022CZEFantová Tereza 5 000 m Z 2.8.2022150
26.6.2022CZEFinkes Milan 5 000 m M 28.6.202284
16.7.2022CZEFischer Daniel 5 000 m M 23.7.2022149
28.6.2022CZEGoldammer Vít Fojtovice Tour 1000 m D2 29.6.202290
14.6.2022CZEGoldammer Vít OOP Děčín Podmokly 5 000 m M 16.6.202273
28.6.2022CZEGoldammerová Ema Fojtovice Tour 1000 m D2 29.6.202291
20.7.2022CZEHájek Jakub Fire Rescue Štětí 5 000 m M 31.7.2022159
2.8.2022CZEHalbich Česlav 9.rota 5 000 m M 3.8.2022233
21.6.2022CZEHammer Oliver 1000 m D2 15.7.202279
15.3.2022CZEHanušová Lucie 5 000 m Z 17.3.202220
31.7.2022CZEHavlíček Michal 5 000 m M 1.8.2022225
31.7.2022CZEHoffman František H-triatlon team 1000 m D2 31.7.2022207
31.7.2022CZEHoffman Filip H-triatlon team 1000 m D2 31.7.2022206
27.6.2022CZEHoffmannová Michaela Parťáci 5 000 m Z 29.6.202288
21.7.2022CZEHojdar Josef Šílenci 5 000 m M 4.8.2022167
21.7.2022CZEHojdarová Věra Šílenci 5 000 m Z 4.8.2022166
2.5.2022CZEHorák Hynek 5 000 m M 9.5.202251
14.3.2022CZEHořejší Eliška 5 000 m Z 27.4.202218
31.7.2022CZEHrazdírová Anna 74. mechanizovaný prapor 5 000 m Z 1.8.2022210
14.6.2022CZEJakubcová Lenka OOP Děčín Podmokly 5 000 m Z 16.6.202274
20.7.2022CZEJanoušek Matěj Fire Rescue Štětí 5 000 m M 31.7.2022160
30.5.2022CZEJech Jakub Jechyno 1000 m D2 nezaplaceno67
30.5.2022CZEJech Petr Jechyno 5 000 m M nezaplaceno66
31.7.2022CZEJelenčiak Lukáš MUD Obstacle Team a PČR 5 000 m M 2.8.2022221
31.7.2022CZEJelenčiaková Petra MUD Obstacle Team 5 000 m Z 2.8.2022223
3.7.2022CZEJeníček Ondřej Sokoli 5 000 m M 13.7.202294
25.5.2022CZEJeníček Martin Branny oddíl Sokoli 5 000 m M 15.6.202262
26.3.2022CZEJeřábek Jan 5 000 m M nezaplaceno30
26.3.2022CZEJeřábková Alena 5 000 m Z 2.8.202229
1.8.2022CZEJeřábková Zdenka 5 000 m Z 2.8.2022231
7.7.2022CZEJiřiště Tomáš 5 000 m M nezaplaceno102
14.3.2022CZEJirušová Lucie 5 000 m Z 23.6.202217
10.7.2022CZEJohan Oldřich 5 000 m M 18.7.2022120
14.3.2022CZEJohanides Lukáš 5 000 m M 1.7.20228
2.8.2022CZEJožáková Petra Suport PČR 5 000 m Z 3.8.2022234
14.3.2022CZEJůn Martin M+M 1000 m D2 16.3.20224
14.3.2022CZEJůn Martin M+M 5 000 m M 16.3.20226
14.3.2022CZEJůn Marek M+M 1000 m D2 16.3.20225
2.8.2022CZEKadlec David PČR 1000 m D2 4.8.2022238
2.8.2022CZEKadlecova Tereza PČR 5 000 m Z nezaplaceno237
7.7.2022CZEKadorová Veronika 5 000 m Z 8.7.2022103
20.7.2022CZEKaválek Lukáš Fire Rescue Štětí 5 000 m M 31.7.2022162
27.7.2022CZEKlašková Mirka 5 000 m Z 28.7.2022179
28.7.2022CZEKlašková Kateřina Rozbehame Teplice-RTO 5 000 m Z 29.7.2022183
30.3.2022CZEKlemová Veronika Holky z hliníku 5 000 m Z 12.4.202232
8.4.2022CZEKlínská Laura 1000 m D2 17.7.202239
1.8.2022CZEKlofec Jan Hasiči Ústí nad Labem C 5 000 m M 2.8.2022227
17.7.2022CZEKmeťová Eliška 1000 m D2 3.8.2022155
17.7.2022CZEKmeťová Hanka 5 000 m Z 3.8.2022154
18.6.2022CZEKočí Ladislav 5 000 m M 26.6.202278
27.7.2022CZEKodadová Markéta Holky z hliníku 5 000 m Z 28.7.2022178
7.5.2022CZEKodeš Sebastian 1000 m D2 17.5.202253
7.5.2022CZEKodeš Nicolas Petr 5 000 m M 17.5.202252
18.4.2022CZEKolstrunk Jan Hasici Ceska Lipa 5 000 m M 20.4.202245
2.8.2022CZEKomrzý Josef 9. rota 5 000 m M 3.8.2022232
1.8.2022CZEKoníř Leoš 9.rota 5 000 m M 2.8.2022230
28.7.2022CZEKonrád Tomáš Pontonová rota AZ 152. ženijního praporu 5 000 m M 29.7.2022184
4.8.2022CZEKoštejn Radek 5 000 m M 5.8.2022242
12.6.2022CZEKovalčin Jan 5 000 m M 14.6.202271
30.7.2022CZEKovařčík Jan SKPŠ Praha 5 000 m M 2.8.2022192
22.3.2022CZEKozel Jaroslav 5 000 m M 5.4.202225
8.7.2022CZEKraus Viktor Sokoli 5 000 m M 12.7.2022111
30.5.2022CZEKrejčí Jan Barefoot Store DC 5 000 m M 30.5.202265
31.7.2022CZEKrejsa Jan Pětatřicátníci 5 000 m M 1.8.2022217
25.7.2022CZEKřiklava Aleš WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant 5 000 m M 26.7.2022173
24.5.2022CZEKristiňák Jan 131.pěší rota aktivní zálohy Krajské Vojenské Velitelství Hradec Králové 5 000 m M nezaplaceno61
30.7.2022CZEKřižánková Lenka 5 000 m Z 2.8.2022194
26.6.2022CZEKroupa Michal FPS 5 000 m M 27.6.202286
26.5.2022CZEKroupová Amelie 1000 m D2 31.5.202264
26.5.2022CZEKroupová Nina Marie 1000 m D2 29.5.202263
14.3.2022CZEKrumlová Petra 5 000 m Z nezaplaceno15
13.7.2022CZEKrumphanzl Josef 5 000 m M 15.7.2022130
27.7.2022CZEKubík Václav 5 000 m M 28.7.2022181
28.3.2022CZEKučera Jiří 5 000 m M 31.3.202231
25.6.2022CZEKudláč Karel 5 000 m M 5.7.202282
10.7.2022CZEKuncl Michal FPS 5 000 m M 19.7.2022119
11.7.2022CZEKurenda Karel Sokoli 5 000 m M 19.7.2022123
12.7.2022CZEKurendová Karolína Sokoli 5 000 m Z 13.7.2022124
20.7.2022CZELabská Caroline Fire Rescue Štětí 5 000 m Z 31.7.2022158
26.7.2022CZELášková Žižková Markéta Komunitní centrum pro válečné veterány Praha 5 000 m Z 28.7.2022175
6.8.2022CZELíbal Petr Policie ČR 5 000 m M 7.8.2022243
13.7.2022CZELišková Markéta 5 000 m Z 14.7.2022131
10.8.2022CZELupečka Adam 5 000 m M 11.8.2022251
22.5.2022CZEMach Lubomír 1000 m D2 25.7.202260
4.6.2022CZEMacháček David 5 000 m M 7.6.202268
30.7.2022CZEMachonský Miroslav 5 000 m M 2.8.2022193
8.7.2022CZEMálek Matouš Sokoli 5 000 m M 19.7.2022113
26.7.2022CZEMalík Pavel 5 000 m M 3.8.2022174
31.7.2022CZEMalina Luboš OHS Rumburk 5 000 m M 2.8.2022202
2.8.2022CZEMänzelová Michaela Šneci 5 000 m Z 13.8.2022235
31.7.2022CZEMARTON Evžen ATLETICA 3V ITALY 5 000 m M 2.8.2022201
20.7.2022CZEMáša Miroslav 5 000 m M 22.7.2022164
20.7.2022CZEMášová Šarlota 5 000 m Z 22.7.2022163
27.7.2022CZEMaternová Adéla Rozběháme Teplice - RTO 5 000 m Z 1.8.2022182
1.8.2022CZEMaťo Fabian AČR 5 000 m M 3.8.2022228
22.3.2022CZEMeluzínová Petra 5 000 m Z 23.3.202226
16.7.2022CZEMiča Tomáš 5 000 m M 19.7.2022148
12.6.2022CZEMichajličenková Renata 5 000 m Z 17.6.202270
6.7.2022CZEMusil Jan Pekelni běžci cyklospinn sosnova 5 000 m M nezaplaceno101
30.7.2022CZENavrátil Lukáš 5 000 m M 31.7.2022195
24.7.2022CZENebuželská Lucie 5 000 m Z 25.7.2022172
31.7.2022CZENedvědová Šárka 74.mechanizovaný prapor 5 000 m Z 31.7.2022208
10.8.2022CZENěmcová Martina Komunitní centrum pro válečné veterány Praha 5 000 m Z 11.8.2022247
10.8.2022CZENěmec František Komunitní centrum pro válečné veterány Praha 5 000 m M 11.8.2022246
14.3.2022CZENovák Zdeněk 5 000 m M 7.8.202210
15.7.2022CZENovák Petr 312. prrchbo 5 000 m Z 15.7.2022136
6.4.2022CZENovák Michal 5 000 m M 15.4.202238
14.3.2022CZENovotná Monika Extreme Workout crew 5 000 m Z 13.4.202213
24.7.2022CZENovotná Floriančičová Kamila 5 000 m Z 25.7.2022171
9.4.2022CZENovotný Zdeněk SAR-DPT 5 000 m M 12.4.202241
11.7.2022CZENovotný Miroslav Daniel 5 000 m M 12.7.2022122
17.7.2022CZENovotný Filip 1000 m D2 5.8.2022153
14.3.2022CZEOmaník Jiří Self Defense Division, z.s. 5 000 m M 14.3.20221
15.7.2022CZEOmaníková Kateřina 5 000 m Z 16.7.2022138
15.7.2022CZEOmaníková Žofie 1000 m D2 16.7.2022137
4.4.2022CZEPajma Daniel 5 000 m M 3.8.202236
22.3.2022CZEPapírník Josef 5 000 m M 23.3.202223
22.3.2022CZEPapírníková Lenka 5 000 m Z 23.3.202224
30.6.2022CZEPaštika Aleš 5 000 m M 26.7.202292
14.3.2022CZEPavlišová Kristýna 5 000 m Z 19.3.202216
31.7.2022CZEPeca Jakub Pětatřicátníci 5 000 m M 3.8.2022222
22.5.2022CZEPecha Martin Sokoli 5 000 m M 17.7.202259
31.7.2022CZEPejzl Martin Pětatřicátníci 5 000 m M 4.8.2022219
15.4.2022CZEPeteřík Lukáš 5 000 m M 16.4.202242
15.4.2022CZEPeteřiková Lucie 5 000 m Z 16.4.202243
29.7.2022CZEPetříková Tereza Zero DC 5 000 m Z 2.8.2022191
7.8.2022CZEPlaček Tadeáš Spolek A.S. Ghost Czech Force 5 000 m M 9.8.2022244
7.7.2022CZEPodaný Lukáš 5 000 m M 4.8.2022108
31.7.2022CZEPokorná Jana KK Beringin 1000 m D2 2.8.2022213
31.7.2022CZEPokorná Anežka KK Beringin 1000 m D2 2.8.2022215
31.7.2022CZEPokorný František KK Beringin 1000 m D2 2.8.2022214
31.7.2022CZEPokorný Antonín KK Beringin 1000 m D2 2.8.2022212
31.7.2022CZEPokorný Luděk KK Beringin 5 000 m M 1.8.2022211
18.4.2022CZEPolák Tomáš Hasiči Česká Lípa 5 000 m M 19.4.202246
18.7.2022CZEPosltová-Vondrová Petra 5 000 m Z 21.7.2022156
4.8.2022CZEProcházka Tomáš 5 000 m M 8.8.2022239
4.8.2022CZEProcházková Lucie 5 000 m Z 8.8.2022240
11.7.2022CZEProšková Pavlína 5 000 m Z 12.7.2022121
10.7.2022CZEPrůšová Jiřina Rozběháme Hořovicko 5 000 m Z 16.7.2022118
27.7.2022CZERákošová Lucie Holky z hliníku 5 000 m Z 4.8.2022180
31.7.2022CZERazák Jan OHS Rumburk 5 000 m M 2.8.2022203
14.5.2022CZERichter Jaroslav 5 000 m M 15.5.202257
24.3.2022CZERozsypal Jakub 5 000 m M 25.3.202227
14.3.2022CZERubeš Lukáš 5 000 m M 22.3.202219
14.3.2022CZERůžek Jakub 1000 m D2 18.7.202211
14.3.2022CZERůžková Anna 5 000 m Z 18.7.20229
15.7.2022CZERybáčková Stanislava 5 000 m Z 16.7.2022139
15.7.2022CZERychtařík Šimon 1000 m D2 5.8.2022141
4.8.2022CZERychtaříková Nela 1000 m D2 5.8.2022241
27.7.2022CZESalačová Leontýna 1000 m D2 2.8.2022177
27.7.2022CZESalačová Monika 5 000 m Z 2.8.2022176
23.7.2022CZESalaj Petr #GLADIATORRACETEAM 5 000 m M 26.7.2022170
29.7.2022CZEScholze Vojtěch 5 000 m M 30.7.2022185
15.3.2022CZEŠeba Adam 5 000 m M 23.3.202221
7.7.2022CZESedlacek Michal 5 000 m M nezaplaceno105
7.7.2022CZESedláčková Eva 5 000 m Z 15.7.2022104
12.7.2022CZESemirádová Marcela 5 000 m Z 13.7.2022125
8.7.2022CZESigmund Martin Sokoli 5 000 m M 9.7.2022110
20.7.2022CZEŠimánková Michaela Fire Rescue Štětí 5 000 m Z 31.7.2022161
10.8.2022CZESitař Lukáš 5 000 m M 16.8.2022250
29.4.2022CZEškolová Tereza 5 000 m Z 30.4.202248
30.7.2022CZEŠlachta Robert ÚOOZ ve výslužbě 5 000 m M 31.7.2022197
12.7.2022CZESláma Filip Rozběháme Česko 5 000 m M 13.7.2022126
26.6.2022CZEŠlambor Jakub 5 000 m M 28.6.202285
17.7.2022CZEŠlocar Daniel 5 000 m M 18.7.2022152
15.7.2022CZESmik Peter 1000 m D2 15.7.2022135
15.7.2022CZESmik Peter 5 000 m M 15.7.2022134
30.7.2022CZESmrček Martin SKPŠ Praha 5 000 m M 2.8.2022196
10.8.2022CZESnížek Martin 5 000 m M 11.8.2022248
14.3.2022CZEŠolc Ivan Extreme Workout Crew 5 000 m M 19.3.20222
2.7.2022CZESpáčil Standa 5 000 m M nezaplaceno93
31.7.2022CZEStančová Klára Pětatřicátníci 5 000 m Z 4.8.2022220
2.4.2022CZEŠtěpinová Šárka 5 000 m Z 24.5.202234
26.6.2022CZEŠtěpo Matěj FPS 5 000 m M 28.6.202287
7.5.2022CZEŠtěrbová Scarlet 5 000 m Z 8.5.202255
9.4.2022CZEStodolová Hana 5 000 m Z nezaplaceno40
15.7.2022CZEStránská Barbora 5 000 m Z 1.8.2022140
15.7.2022CZEStrnadová Viktorie 5 000 m Z 16.7.2022132
14.3.2022CZEŠustová Iveta M+M 5 000 m Z 16.3.20223
22.7.2022CZESvatošová Markéta Extreme Workout Crew 5 000 m Z 31.7.2022168
23.7.2022CZESvoboda Tomáš 5 000 m M 24.7.2022169
16.7.2022CZESvoboda Tomáš RunBo Team Liberec 5 000 m M 17.7.2022146
2.4.2022CZESvoboda Václav 5 000 m M 24.5.202235
7.7.2022CZESykáček Marek 5 000 m M 18.7.2022106
7.7.2022CZESykáček Dominik 5 000 m M 20.7.2022107
10.8.2022CZESýkorová Alice ALog 5 000 m Z 12.8.2022249
15.7.2022CZETarnóczy Jakub MUD Obstacle Team 5 000 m M 18.7.2022144
15.7.2022CZETarnóczy Mirek MUD Obstacle Team 5 000 m M 18.7.2022143
14.6.2022CZETichá Jitka Team USA 5 000 m Z 15.6.202272
9.7.2022CZETichá Lenka 5 000 m Z 20.7.2022116
15.7.2022CZETichá Veronika 5 000 m Z 5.8.2022142
1.8.2022CZETkačenko Yena 9.rota 5 000 m M 2.8.2022229
30.7.2022CZETomášek Matěj HZS Ústí nad Labem 5 000 m M 1.8.2022199
29.7.2022CZETrojan Michal 5 000 m M 2.8.2022189
10.5.2022CZEUlrych Martin MotoDC 5 000 m M 11.5.202256
5.6.2022CZEVančurová Iva 5 000 m Z 6.6.202269
14.3.2022CZEVaníček Jakub 5 000 m M 15.3.20227
6.7.2022CZEVaradiova Sarka IKMF 5 000 m Z nezaplaceno100
16.7.2022CZEVašinová Monika SKPŠ Praha 5 000 m Z 17.7.2022145
6.4.2022CZEVavřichová Andrea 5 000 m Z 14.4.202237
17.5.2022CZEVelíková Zuzana 5 000 m Z 19.5.202258
27.6.2022CZEVeselý Jan Parťáci 5 000 m M 29.6.202289
29.7.2022CZEViktora Milan HZS Pardubice 5 000 m M nezaplaceno188
4.7.2022CZEVojtěch Bohumil 5 000 m M 5.7.202296
1.4.2022CZEZajíc Miroslav Krav Maga Děčín 5 000 m M 2.4.202233
4.7.2022CZEZeithammerová Andrea 5 000 m Z 26.7.202295
15.7.2022CZEZeman Tomáš 5 000 m M 11.8.2022133
2.5.2022CZEZůnová Kateřina 5 000 m Z 3.5.202250
26.3.2022CZEŽůrek Lukáš ALog 5 000 m M 28.3.202228
17.6.2022CZEŽůrková Šárka ALog 5 000 m Z 24.6.202276