Startovní listina KONOPIŠŤSKÁ DESÍTKA - 26. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D96
A120
BF28
A223
A325
A423
ST33
A517
A10
A67
A71
Kategorie
MBMuži B 40 - 49 let23
MAMuži A 16 - 39 let21
H1Hoši 2017 - 201815
BFZŽeny - Buď fit14
D2Dívky 2015 - 201614
H3Chlapci 2013 - 201413
D4Dívky 2011 - 201213
ZFŽeny F 16 - 34 let12
MCMuži C 50 - 59 let12
D3Dívky 2013 - 201412
SZŠtafeta - ženy12
SSŠtafeta - smíšená12
D5Dívky 2009 - 201010
H4Chlapci 2011- 201210
ZGŽeny G 35 - 44 let10
H2Hoši 2015 - 20169
SMŠtafeta - muži9
ZHŽeny H 45 - 54 let9
BFZDívky - Buď fit7
D6Dívky 2007 - 20087
HBHoši - Broučci 2019 a mladší5
D1Dívky 2017 - 20185
DBDívky - Broučci 2019 a mladší5
BFMMuži - Buď fit5
H5Hoši 2009 - 20104
MDMuži D 60 - 69 let4
H6Hoši 2007 - 20083
MEMuži E 70 a více let3
BFMHoši - Buď fit2
ZIženy I 55 a více let2
H7Hoši 2004 - 20061
Celkem přihlášených283

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
6.6.2022CZEAdamcová Andrea 10 km ZH 7.6.2022190
25.5.2022CZEAnděl Jaroslav Chabeřice 10 km MB 7.6.202291
8.6.2022CZEAranjo Marketa 10 km ZH 9.6.2022156
8.6.2022CZEBabková Štěpánka 680 m D3 9.6.2022130
21.5.2022CZEBartáková Jana Česká Lípa 10 km ZH 30.5.202278
7.6.2022CZEBartošová Denisa AKR atletika Sedlčany 1020 m D5 10.6.2022231
6.6.2022CZEBayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 10 km ZH 7.6.2022189
7.6.2022CZEBednářová Matylda AKR atletika Sedlčany 1020 m D6 10.6.2022236
17.5.2022CZEBeránková Apolena Jiskra Nový Bor 340 m D2 18.5.202273
11.5.2022CZEBeránková Veronika Jiskra Nový Bor 10 km ZG 12.5.202256
11.5.2022CZEBeránková Alžběta Jiskra nový bor 680 m D4 12.5.202257
23.4.2022CZEBezkorovayny Andriy 10 km MB 5.5.202231
4.4.2022CZEBlazek Premysl Vlasim 10 km MB 12.4.202214
1.6.2022CZEBližňák Vojtěch TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10 km MA 2.6.2022127
29.5.2022CZEBoukalová Pavla Boukyna Team 10 km ZG 30.5.2022113
21.4.2022CZEBožovská Karolína Atletika Benešov 680 m D3 25.4.202220
7.6.2022CZEBrázdová Dominika Atletika Radotín, Adrien Team 680 m D3 8.6.2022222
1.5.2022CZEBrožík Ivan Atletika Benešov 1360 m H6 13.5.202241
1.5.2022CZEBrožíková Marie Atletika Benešov 680 m D4 13.5.202242
27.3.2022CZEBubáková Karolína Atletika Benešov 1020 m D6 28.3.202211
15.5.2022CZEBubáková Rozálie 340 m D2 17.5.202265
4.6.2022CZEBulínová Adéla USK BAV team 10 km ZF 8.6.2022145
27.5.2022CZEBursík Martin 10 km MB 8.6.2022108
6.6.2022CZEČechová Tereza Brouček 100 m DB 8.6.2022193
15.5.2022CZEČečil Matyáš 100 m H1 17.5.202263
7.6.2022CZEČedík Lukáš Atletika Benešov 680 m H3 8.6.2022207
6.6.2022CZEČermínová Adéla Atletika Benešov 680 m D4 10.6.2022250
6.6.2022CZEČermínová Jana Atletika Benešov 680 m D4 10.6.2022251
30.4.2022CZEChaloupka Vítězslav Běžci z lesa 10 km ME 2.5.202240
5.6.2022CZEChlupatý Ondřej Mrač 10 km MA 10.6.2022245
22.5.2022CZEChobotská Elena MŠ Čtyřlístek Benešov 340 m D2 26.5.202280
22.5.2022CZEChobotský Jiří 10 km MA 26.5.202279
22.5.2022CZEChobotský Jiří MŠ Čtyřlístek Benešov 100 m H1 26.5.202281
2.6.2022CZECinka Ivan Atletika Benešov 10 km MD 3.6.2022132
22.4.2022CZEČuříková Daniela Atletika Benešov 1020 m D5 3.5.202224
16.3.2022CZEDobre Cristina 10 km ZF 28.3.20222
6.6.2022CZEDoležal Jan 10 km MB 8.6.2022174
6.6.2022CZEDoležalová Anna 680 m D4 8.6.2022176
1.6.2022CZEDouda Vojtěch SKI Sokol Zaječice 1360 m H5 2.6.2022126
1.6.2022CZEDouda Ondřej SKI Sokol Zaječice 680 m H4 2.6.2022125
1.6.2022CZEDouda Vladimír + Ondřej Douda + Vojtěch Douda SKI Sokol Zaječice ST SM 2.6.2022706
1.6.2022CZEDrahota František 10 km MA 2.6.2022128
11.5.2022CZEDušek Tadeáš HC LEV Benešov 340 m H2 20.5.202254
11.5.2022CZEDušková Nikola HC LEV Benešov 100 m D1 20.5.202255
25.5.2022CZEDvořáková Sabina Team SUBARU Sedlčany 10 km ZF 25.5.202295
3.6.2022CZEEiselt Václav 340 m H2 6.6.2022139
3.6.2022CZEEiseltová Marie Antonie 100 m D1 6.6.2022140
10.5.2022CZEElčkner Miroslav 10 km MB 12.5.202252
10.5.2022CZEElčknerová Vendula 10 km ZH 12.5.202253
4.5.2022CZEFiala Lukáš 100 m H1 16.5.202247
4.5.2022CZEFiala Tomáš 680 m H4 16.5.202249
4.5.2022CZEFiala Matyáš Atletika Benešov 680 m H3 16.5.202248
4.5.2022CZEFialová Veronika Atletika Benešov 340 m D2 10.5.202246
4.6.2022CZEFidler Sebastián 100 m H1 7.6.2022144
27.5.2022CZEFilip Pavel 680 m H4 8.6.2022104
5.6.2022CZEFiller Martin FK Újezd nad Lesy 680 m H3 7.6.2022146
5.6.2022CZEFillerová Veronika Závodní inkubátor 100 m D1 7.6.2022147
30.5.2022CZEFišer Dominik TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 340 m H2 1.6.2022118
30.5.2022CZEFišer Radek TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km MA 1.6.2022117
5.6.2022CZEFoller Mirek EFA tým 10 km MB 10.6.2022249
8.6.2022CZEHadáček František GS cyklo team Jistebnice 10 km MB 10.6.2022248
7.6.2022CZEHarnová Natálie Báječňé děti v běhu 340 m D2 10.6.2022244
22.4.2022CZEHazdrová Michaela ŠSK Újezd nad Lesy 3 200 m BFZ 23.4.202222
8.6.2022CZEHejduk Blahoslav 3 200 m BFM 9.6.202221
5.6.2022CZEHendrychová Eva BBK 10 km ZG 6.6.2022150
8.6.2022CZEHermanek Petr 680 m H3 9.6.2022181
8.6.2022CZEHeřmánek Milan 680 m H4 9.6.2022183
2.6.2022CZEHlaváček Martin 10 km MB 3.6.2022136
18.3.2022CZEHolada Miloš BBK Benešov 10 km MC 19.3.20226
4.6.2022CZEHoradová Ela TJ Sokol Senohraby 1020 m D6 5.6.2022142
17.5.2022CZEHršelová Lenka 3 200 m BFZ 19.5.202271
26.3.2022CZEHrubá Tereza 100 m DB 5.4.202210
8.6.2022CZEHrubec Michal 10 km MB 9.6.2022116
24.4.2022CZEHrubínová Lenka 3 200 m BFZ 25.4.202235
26.3.2022CZEHrubý Jakub 680 m H3 5.4.20229
8.6.2022CZEJahoda Hynek 100 m HB 9.6.2022200
8.6.2022CZEJahodová Sofie 100 m D1 9.6.2022201
6.6.2022CZEJanďourek Petr 10 km MB 8.6.2022175
6.6.2022CZEJanďourková Johanka 680 m D4 8.6.2022177
30.5.2022CZEJánošík Rudolf Běžíme za Vlašim 10 km MC 4.6.2022115
7.6.2022CZEJareš Vojtěch 10 km MA 9.6.2022220
7.6.2022CZEJiroušková Hana Vlašim 10 km ZH 8.6.2022223
6.6.2022CZEKabelka Jiří 10 km MB 8.6.2022167
11.5.2022CZEKadlecová Aneta @Running_rosi 10 km ZG 18.5.202258
7.6.2022CZEKahounová Michaela 3 200 m BFZ 9.6.2022205
6.6.2022CZEKalina Vlasta Bohnická šlechta 10 km MC 7.6.2022173
2.6.2022CZEKalošová Ema Atletika Benešov 340 m D2 3.6.2022135
21.4.2022CZEKárník Zdeněk SVC Ledeč 10 km MC 25.4.202219
7.6.2022CZEKelich Tobiáš AKR atletika Sedlčany 1360 m H5 10.6.2022243
7.6.2022CZEKelichová Eliška AKR atletika Sedlčany 340 m D2 10.6.2022228
8.6.2022CZEKittnar Alfréd TJ Astra Záběhlice 100 m H1 9.6.2022202
8.6.2022CZEKittnar Daniel TJ Astra Záběhlice 340 m H2 9.6.2022204
8.6.2022CZEKjučukova Anežka 340 m D2 14.6.20220
5.6.2022CZEKohout Pavel Dubovsko 3 200 m BFM 6.6.2022162
8.6.2022CZEKolář Jan Sokol Mrač 10 km MA 10.6.2022241
15.4.2022CZEKořínková Pavla 10 km ZF 20.4.202216
8.6.2022CZEKos Pavel Senohraby 3 200 m BFM 9.6.202230
8.6.2022CZEKos Jakub Senohraby 3 200 m BFM 9.6.202267
6.6.2022CZEKosová Karolína Atletika Benešov 1020 m D5 9.6.2022197
26.5.2022CZEKotík Petr Líšno 10 km MB 27.5.2022100
20.4.2022CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km MD 22.4.202217
8.6.2022CZEKovařík Václav + Ela Zahrádková + Vít Zahrádka TJ Sokol Senohraby ST SS 9.6.2022712
7.6.2022CZEKrejzar Lukáš 100 m H1 9.6.2022214
7.6.2022CZEKrejzar Vojtěch 680 m H3 9.6.2022213
7.6.2022CZEKrištof Štěpán AKR atletika Sedlčany 1360 m H5 10.6.2022227
7.6.2022CZEKřivská Julie AKR atletika Sedlčany 1020 m D6 10.6.2022232
6.6.2022CZEKřížek Vítek Brouček 100 m HB 8.6.2022196
6.6.2022CZEKřížek František 100 m H1 8.6.2022194
18.5.2022CZEKrumlovská Aneta Uniservis Hašek, s.r.o. 10 km ZF 19.5.202274
22.3.2022CZEKrutská Kateřina Atletika Benešov 1020 m D5 23.3.20228
7.6.2022CZEKubásková Natálie AKR atletika Sedlčany 1020 m D5 10.6.2022234
7.6.2022CZEKučerová Aneta Atletika Benešov 3 200 m BFZ 10.6.2022247
7.6.2022CZEKučerová Karolína Atletika Benešov 3 200 m BFZ 10.6.2022246
8.6.2022CZEKulhánková Jana 10 km ZG 9.6.2022179
2.6.2022CZEKunstová Lenka + Barbora Zelená + Barbora Prchlíková Senohraby ST SZ 3.6.2022709
6.6.2022CZEKupčová Karolína TJ Sokol Senohraby 680 m D3 8.6.2022192
6.6.2022CZEKupčová Eliška TJ Sokol Senohraby 1020 m D5 8.6.2022191
8.6.2022CZEKužmová Sofia Target Sport Milovice 680 m D3 9.6.2022133
8.6.2022CZEKužmová Tanya Target Sport Milovice 1020 m D5 9.6.2022134
12.4.2022CZELafek Jan 10 km MA 13.4.202215
8.6.2022CZELandová Markéta 3 200 m BFZ 11.6.202290
22.4.2022CZELebeda Petr TT Astra - BBK 10 km MB 23.4.202229
4.6.2022CZELebeda Jaroslav BBK 10 km MC 5.6.2022143
8.5.2022CZELerchová Pavlína 10 km ZI 12.5.202250
8.6.2022CZELichtenberg Martin TJ sokol Senohraby 10 km MB 9.6.2022124
18.3.2022CZELupačová Jaroslava 10 km ZH 19.3.20227
3.5.2022CZELuxemburk Jan Mrač 340 m H2 5.5.202245
3.4.2022CZEMachotka Tomáš Atletika Vlašim 680 m H3 16.4.202213
3.5.2022CZEMajerská Adriana BT Odolena voda 10 km ZG 5.5.202244
31.5.2022CZEMarek Filip Marys family :-) 100 m HB 1.6.2022121
7.6.2022CZEMatoušek Antonín AKR atletika Sedlčany 1360 m H6 10.6.2022233
25.4.2022CZEMayer Tadeáš Atletika Benešov 100 m HB 25.4.202236
22.4.2022CZEMayerová Zuzana 340 m D2 23.4.202226
18.5.2022CZEMíčková Karolína Atletika Benešov 680 m D3 20.5.202276
25.5.2022CZEMorris Lucie Team SUBARU Sedlčany 10 km ZG 25.5.202296
7.6.2022CZEMoudrá Bára AKR atletika Sedlčany 1020 m D6 10.6.2022230
1.6.2022CZEMožíšová Magdaléna TJ Sokol Senohraby 1020 m D5 2.6.2022123
6.6.2022CZEMyslivcová Michaela 3 200 m BFZ 7.6.2022186
6.6.2022CZEMyslivec Vojtěch 100 m H1 7.6.2022185
6.6.2022CZEMyslivec Michal 10 km MA 7.6.2022184
25.4.2022CZENerad Adam SK Benešov 680 m H3 26.4.202237
25.4.2022CZENeradová Magdalena 100 m D1 26.4.202238
12.5.2022CZENetík Antonín TJ Kavalier Sázava 340 m H2 13.5.202260
7.6.2022CZENietsche Jonáš AKR atletika Sedlčany 1360 m H6 10.6.2022229
27.5.2022CZENovák Ondřej Myšáci 3 200 m BFM 5.6.2022107
27.5.2022CZENovák Ondřej Myšáci 680 m H3 5.6.2022106
12.5.2022CZENováková Alena JAD Benešov 3 200 m BFZ 17.5.202259
27.5.2022CZENováková Kateřina Myšáci 680 m D3 5.6.2022105
25.5.2022CZEPapežová Lucie Team SUBARU Sedlčany 10 km ZF 25.5.202294
7.6.2022CZEPavliščová Anna ATLETIKA BENEŠOV 680 m D4 10.6.2022239
7.6.2022CZEPavliščová Josefína ATIPIC 340 m D2 10.6.2022240
7.6.2022CZEPavliščová Josefína ATIPIC 10 km ZF 10.6.2022238
29.5.2022CZEPazdera Jiří T- Rex team 10 km MA 8.6.2022111
29.5.2022CZEPazdera Jiří T-Rex team 100 m H1 8.6.2022112
25.5.2022CZEPechačová Eva Team SUBARU Sedlčany 10 km ZG 25.5.202293
15.5.2022CZEPeclová Ivana 10 km ZF 20.5.202264
17.5.2022CZEPetřík Jakub 3 200 m H7 19.5.202272
20.5.2022CZEPodešva Alex Sokol Senohraby 680 m H3 21.5.202277
5.6.2022CZEPodroužek Dušan ZaBěhu.cz 10 km MB 8.6.2022159
5.6.2022CZEPodroužek Fryšarová Eva ZaBěhu.cz 3 200 m BFZ 9.6.2022158
5.6.2022CZEPodroužková Nina ZaBěhu.cz 100 m DB 9.6.2022160
18.5.2022CZEPokorny Matyas + Pokorný Miroslav + Pokorná Barbora Benešovský běžecký klub ST SS 19.5.2022704
1.5.2022CZEPořízková Kateřina 3 200 m BFZ 2.5.202243
22.4.2022CZEPresler Sofie Presler Team 340 m D2 8.5.202228
22.4.2022CZEPresler Daniel Presler Team 100 m H1 8.5.202227
3.4.2022CZEPresler Robert Presler Team 100 m H1 23.4.202212
22.5.2022CZEPřikrylová Gabriela 10 km ZH 24.5.202283
6.6.2022CZEProcházka Luděk TT ASTRA Konopiště 10 km MC 6.6.2022170
13.5.2022CZEPrudká Helena Atletika Benešov 340 m D2 25.5.202261
6.6.2022CZERada Vít Atletika Benešov 680 m H4 8.6.2022195
26.5.2022CZEŘeháková Laura Atletika Benešov 1020 m D6 27.5.202299
26.5.2022CZEŘeháková Valerie Atletika Benešov 680 m D4 27.5.202298
7.6.2022CZEŘíha Karel BBK 10 km MC 9.6.2022210
7.6.2022CZEŘíhová Radka Soběhrdy 10 km ZH 9.6.2022211
8.6.2022CZERůžička Josef 10 km ME 9.6.2022157
26.5.2022CZERůžička Petr Sokol Maxičky 10 km MB 1.6.2022102
2.6.2022CZEŠachl Vít HC LEV 680 m H3 4.6.2022138
2.6.2022CZEŠachl Ondřej HC LEV 680 m H4 4.6.2022137
17.5.2022CZEŠafránková Klára Musher klub JCC 10 km ZG 18.5.202270
3.6.2022CZESchnurpfeil Ella 340 m D2 4.6.2022141
6.6.2022CZESchovánek Milan Krčský les B 10 km MD 8.6.2022163
25.5.2022CZEŠebánková Tereza Team SUBARU Sedlčany 10 km ZF 25.5.202297
5.6.2022CZEŠedivý Zdeněk BBK 10 km MA 6.6.2022148
8.6.2022CZESedmidubský Václav 10 km MA 9.6.202275
15.3.2022CZESedmidubský Matěj 10 km MA 16.3.20221
7.6.2022CZESeliger Tomáš Slavia pojišťovna SPORT TEAM 10 km MA 8.6.2022221
7.6.2022CZESemrád Ladislav Čáslav 10 km MC 9.6.2022212
7.6.2022CZESemrádová Adélka AC Čáslav 10 km ZF 9.6.2022208
5.6.2022CZEŠibrava Patrik TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 680 m H4 6.6.2022151
5.6.2022CZEŠibrava Stanislav TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km MA 6.6.2022149
5.6.2022CZEŠibrava Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 100 m H1 6.6.2022152
7.6.2022CZESilvey Gabriela Sokol Senohraby 1020 m D6 8.6.2022216
27.4.2022CZEŠíma Jirka 10 km MB 28.4.202239
6.6.2022CZEŠimečková Kateřina + Laura Svobodová + Ela Horadová Ski Senohraby ST SZ 6.6.2022711
2.6.2022CZEŠimečková Radka + Anna Šimečková + Jan Oberländer Senohraby 1 ST SS 3.6.2022710
23.4.2022CZESkořepa Matěj + Skořepová Eliška + Skořepová Alena TJ sokol Senohraby ST SS 24.4.2022702
21.4.2022CZESkořepová Eliška + Matěj Skořepa + Alena Skořepová TJ Sokol Senohraby 680 m D4 22.4.2022701
21.4.2022CZESkramuský Kamil TTT 10 km MB 22.4.202218
23.5.2022CZESlabý Nicolai 680 m H3 25.5.202285
8.6.2022CZESládek Lukáš 10 km MA 9.6.2022182
5.6.2022CZESmékal Mirek BBK-Nedělníci 10 km MD 7.6.2022154
7.6.2022CZEŠofková Anna AKR atletika Sedlčany 1020 m D5 10.6.2022235
30.5.2022CZESrbová Petra 3 200 m BFZ 30.5.2022120
16.5.2022CZEŠťastná Lucie + Zuzka Lichtenbergová + Kája Kotišová TJ Sokol Senohraby ST SZ 18.5.2022703
16.5.2022CZEŠťastný Jan TJ Sokol Senohraby 10 km MB 17.5.202266
23.5.2022CZEŠťastný Pavel + Michal Mairich + Ondra Růžička TJ Sokol Senohraby ST SM 25.5.2022705
7.6.2022CZEStraka Adam TJ Sokol Senohraby 680 m H4 8.6.2022203
7.6.2022CZEStraková Karolína TJ Sokol Senohraby 1020 m D5 8.6.2022206
6.6.2022CZEŠubrt Matěj Atletika Benešov 680 m H4 9.6.2022178
24.5.2022CZESvoboda Václav Plnej pupek CB 10 km ME 25.5.202286
24.4.2022CZESvobodová Adéla BB RACING 680 m D3 12.5.202234
24.4.2022CZESvobodová Michala BB RACING 680 m D3 25.4.202233
24.4.2022CZESvobodová Tereza Minipřípravka 680 m D4 25.4.202232
8.6.2022CZETáborská Jana Senohraby 3 200 m BFZ 9.6.2022166
8.6.2022CZETáborská Anna Sokol Senohraby 680 m D3 9.6.2022187
8.6.2022CZETáborská Anna Sokol Senohraby 3 200 m BFZ 9.6.2022129
8.6.2022CZETáborský Adam Sokol Senohraby 340 m H2 9.6.2022153
7.6.2022CZETáboský Zdeněk Senohraby 10 km MA 9.6.2022217
8.6.2022CZETruhelka Tobiáš SK Florbal Benešov 10 km MA 9.6.2022103
8.6.2022CZETruhelka Libor 10 km MB 9.6.202284
6.6.2022CZETruhlářová Elena Sokol Kobylisy 10 km ZI 8.6.2022164
8.6.2022CZETrýb Toník Melechovský triatlon 340 m H2 9.6.2022188
8.6.2022CZETrýb Vláďa Melechovský triatlon 100 m HB 9.6.2022198
8.6.2022CZETrýb Vláďa Melechovský triatlon 10 km MA 9.6.2022199
22.4.2022CZETůma Jiří Spartak Vlašim 10 km MC 23.4.202223
2.6.2022CZETůma Jonáš Atletika Benešov 3 200 m BFM 3.6.2022131
5.6.2022CZETůma Ladislav Dubovsko 10 km MC 6.6.2022161
22.4.2022CZETunklová Naďa 3 200 m BFZ 23.4.202225
7.6.2022CZETymofte Matyáš AKR atletika Sedlčany 1360 m H5 10.6.2022237
26.5.2022CZEVácha Martin Displaay 10 km MA 27.5.2022101
9.5.2022CZEVedral Stanislav 10 km MC 11.5.202251
27.5.2022CZEVeselá Daniela Veselí běžci 3 200 m BFZ 31.5.2022110
27.5.2022CZEVesely Jakub Veselí běžci 10 km MB 31.5.2022109
17.3.2022CZEVilímek Adam 100 m H1 23.3.20224
6.6.2022CZEVilímková Barbora 680 m D4 8.6.2022180
17.3.2022CZEVilímková Stella 100 m DB 23.3.20225
17.3.2022CZEVilímková Veronika 10 km ZF 23.3.20223
14.5.2022CZEVohradníková Eva 10 km ZF 18.5.202262
1.6.2022CZEVojta Petr + Pavlík Miroslav + Šachl Jakub Slunečník, Měsíčník a Větrník ST SM 7.6.2022708
1.6.2022CZEVojtová Monika + Pavlíková Marika + Šachlová Zuzana CZ SK ST SZ 4.6.2022707
30.5.2022CZEVondrušková Zuzana 3 200 m BFZ 30.5.2022119
6.6.2022CZEVorel Filip 680 m H3 7.6.2022171
6.6.2022CZEVorlová Anežka 3 200 m BFZ 7.6.2022172
31.5.2022CZEVorlová Alžběta 680 m D3 7.6.2022122
25.5.2022CZEVrňáková Petra Team SUBARU Sedlčany 10 km ZG 25.5.202292
30.5.2022CZEVynšová Barbora Atletika Benešov 680 m D4 30.5.2022114
8.6.2022CZEWalter Josef 10 km MB 9.6.2022155
6.6.2022CZEWeiss David Weissíci 100 m H1 7.6.2022169
6.6.2022CZEWeissová Eva Weissíci 3 200 m BFZ 7.6.2022168
7.6.2022CZEWoller Sebastian SK Benešov 680 m H4 8.6.2022209
7.6.2022CZEZafouková Anna Atletika Benešov 680 m D3 8.6.2022226
7.6.2022CZEZafouková Eva Atletika Benešov 340 m D2 8.6.2022225
24.5.2022CZEZahradnik Vojtech MRAČ 10 km MA 25.5.202287
7.6.2022CZEZdráhal Sebastian Blesk 340 m H2 9.6.2022224
7.6.2022CZEZdráhalová Lilien Blesk 100 m DB 9.6.2022215
6.6.2022CZEŽdych Jonáš 100 m H1 7.6.2022165
7.6.2022CZEZeman Petr TT Astra 10 km MC 8.6.2022218
7.6.2022CZEZemanová Laura Atletika Benešov 680 m D4 8.6.2022219
16.5.2022CZEZíka Pavel 3 200 m BFM 17.5.202269
16.5.2022CZEZíková Michaela 3 200 m BFZ 17.5.202268
7.6.2022CZEZvárová Marie 3 200 m BFZ 10.6.2022242