Startovní listina SENSOR Cyklo Maštale 2022 - Dětský závod

Statistika přihlášených

Trať
10 km14
1 km17
300 m15
5 km7
Kategorie
10MSStarší žáci 2008 - 201212
1ZPPředžačky 2013 - 201511
300 ODěti 2016 a mladší - odrážedlo8
300 KDěti 2016 a mladší - kolo7
1MPPředžáci 2013 - 20156
5MMMladší žáci 2010 - 20124
5ZMMladší žačky 2010 - 2012 3
10ZSStarší žačky 2008 - 20122
Celkem přihlášených53

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
4.5.2022CZEAdamec Patrik CC Choceň 10 km 10MS 6.5.2022
23.5.2022CZEBalatka Šimon 1 km 1MP 23.5.2022
23.5.2022CZEBalatka Vojtěch 10 km 10MS 23.5.2022
21.5.2022CZEČerný Jan Spousta samyc 10 km 10MS nezaplaceno
17.5.2022CZEDaněk Jan Kolbenovci 5 km 5MM nezaplaceno
8.5.2022CZEDobruská Denisa 1 km 1ZP 9.5.2022
8.5.2022CZEDobruský David 10 km 10MS 9.5.2022
12.5.2022CZEDouděra Petr Jaroslav Kulhavý cycling team 10 km 10MS 23.5.2022
21.5.2022CZEForman Dominik Táta, máma a dvojčata 300 m 300 K nezaplaceno
23.5.2022CZEGroulík František Sportreg 10 km 10MS nezaplaceno
23.5.2022CZEGroulíková Barbora Sportreg 10 km 10ZS nezaplaceno
19.5.2022CZEHáková Gabriela Studenečáci cykloparta z Krkonoš 300 m 300 K 23.5.2022
19.5.2022CZEHáková Veronika Studenečáci cykloparta z Krkonoš 1 km 1ZP 23.5.2022
22.5.2022CZEHladík Davídek Holice 1 km 1MP 23.5.2022
22.5.2022CZEHladíková Deniska Holice 5 km 5ZM 23.5.2022
15.2.2022CZEHladíková Martina 300 m 300 K 1.3.2022
13.4.2022CZEHostomský Metoděj Čachnov 5 km 5MM 19.4.2022
19.5.2022CZEHromádko Matyáš Maty Skuteč 300 m 300 O 23.5.2022
19.5.2022CZEHromádková Mia Mia team 300 m 300 O 23.5.2022
21.5.2022CZEHvězda Antonín Spousta samyc 10 km 10MS 23.5.2022
21.5.2022CZEHvězda Josef Spousta samyc 10 km 10MS 23.5.2022
18.5.2022CZEKalinová Daniela 5 km 5ZM 23.5.2022
21.5.2022CZEKašparová Veronika 300 m 300 O 23.5.2022
13.5.2022CZEKočvara Matěj 5 km 5MM 16.5.2022
11.4.2022CZEKoros Tomáš Koros 1 km 1MP 19.4.2022
9.4.2022CZEKoros Lukáš Koros 1 km 1MP 19.4.2022
22.5.2022CZEKrál Karel 10 km 10MS 23.5.2022
22.5.2022CZEKrálová Anežka 300 m 300 K 23.5.2022
16.5.2022CZEKunc Tomáš Ghost junior team 10 km 10MS 19.5.2022
19.5.2022CZELampárek Antonín 300 m 300 O 23.5.2022
16.5.2022CZEMojžíš Miroslav Ghost Junior team 10 km 10MS nezaplaceno
11.5.2022CZENespěšná Nela 5 km 5ZM 13.5.2022
11.5.2022CZENespěšná Adéla 1 km 1ZP 13.5.2022
15.5.2022CZENeumeister Kryštof SemTamHned 1 km 1MP nezaplaceno
23.5.2022CZEPražan Adam Sportreg 10 km 10MS nezaplaceno
22.5.2022CZEPříhodová Karolína KKL Hlinsko 1 km 1ZP 23.5.2022
12.5.2022CZERejmanová Jindřiška 300 m 300 O 23.5.2022
21.5.2022CZESíla Jiří 300 m 300 K 23.5.2022
17.5.2022CZEŠilar Sebastien PIKACHUUU FACTORY RACING 300 m 300 K nezaplaceno
13.3.2022CZEŠímová Markéta Šiok e-shop team 1 km 1ZP nezaplaceno
9.5.2022CZESOUDEK JOSEF 300 m 300 O 13.5.2022
23.5.2022CZESrnská Amálie SPORTREG 10 km 10ZS nezaplaceno
11.4.2022CZESvobodová Alexa 1 km 1ZP 12.4.2022
12.4.2022CZESvobodová Karin 1 km 1ZP 12.4.2022
21.5.2022CZETomandlová Ester Penguin team 1 km 1ZP 23.5.2022
22.5.2022CZETurek Jakub FOF-TUR 5 km 5MM nezaplaceno
22.5.2022CZETurková Anežka FOF-TUR 1 km 1ZP nezaplaceno
16.5.2022CZEVamberská Viktorka 1 km 1ZP 19.5.2022
15.5.2022CZEVostrčilová Sofie Proseč Racing team 300 m 300 O 16.5.2022
21.5.2022CZEVostrejš Boris 300 m 300 K 23.5.2022
18.5.2022CZEZanina Michal KOZA 1 km 1MP 19.5.2022
18.5.2022CZEZaninová Alice KOZA 1 km 1ZP 19.5.2022
18.5.2022CZEZaninová Žofie KOZA 300 m 300 O 19.5.2022