Startovní listina Grand Prix Dříteč - 7. ročník

Statistika přihlášených

Trať
K45
D40
100 m15
600 m47
1 km29
50 m6
300 m9
Kategorie
M4Muži 16 a více let23
M8Muži 16 a více let23
Z4Ženy 16 a více let22
B2Dívky a chlapci 4 - 5 let15
H5Chlapci 10 - 11 let14
H6Mladší žáci 12 - 13 let 14
Z8Ženy 16 a více let12
D4Dívky 8 - 9 let12
H4Chlapci 8 - 9 let11
D5Dívky 10 - 11 let10
H7Starší žáci 14 - 15 let6
B1Dívky a chlapci do 3 let6
H3Chlapci 6 - 7 let5
D7Starší žákyně 14 - 15 let5
ZDMMČR Zdravotníků - Muži 20 a více let4
D6Mladší žákyně 12 - 13 let4
D3Dívky 6 - 7 let4
ZDZMČR Zdravotníků - Ženy 20 a více let1
Celkem přihlášených191

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
1.2.2022CZEAndrle Aleš TJ Sokol Jaroměř 100 m B2 1.2.2022
29.1.2022CZEBartheldi Kateřina 4 km Z4 9.2.2022
20.3.2022CZEBeková Sára Sokol Jaroměř 600 m D5 20.3.2022
28.3.2022CZEBém Adam Atletika Jaroměř 600 m H4 28.3.2022
28.3.2022CZEBém jáchym Atletika Jaroměř 1 km H6 28.3.2022
2.2.2022CZEBeranová Petra 4 km Z4 nezaplaceno
27.3.2022CZEBerger Josef TJ Sokol Jaroměř 600 m H5 27.3.2022
26.3.2022CZEBílý Jaromír 300 m H3 26.3.2022
26.3.2022CZEBílý Vojtěch 600 m H4 26.3.2022
26.3.2022CZEBílý Zdeněk 600 m H4 26.3.2022
24.3.2022CZEBiniová Karolína Nadace ČOV 4 km M4 24.3.2022
24.3.2022CZEBryčka Richard 100 m B2 24.3.2022
21.3.2022CZEBubeník Vojtěch AC Pardubice 1 km H6 21.3.2022
21.3.2022CZEBubeník Andrej AC Pardubice 600 m H5 21.3.2022
21.3.2022CZEBubeníková Eliška AC Pardubice 600 m D4 21.3.2022
13.3.2022CZECagwe John Hvězda Pardubice 8 km M8 30.3.2022
28.3.2022CZEČejka Michal Nadace ČOV 1 km H6 28.3.2022
28.3.2022CZEČejková Martina Nadace ČOV 4 km Z4 28.3.2022
25.2.2022CZEChmelik Dominik atletika Chrudim 4 km M4 1.3.2022
3.2.2022CZEChvála Lukáš 300 m H3 3.2.2022
4.2.2022CZEDalecký Stanislav 4 km M4 5.2.2022
25.3.2022CZEDohnálková Bohumila 4 km Z4 26.3.2022
22.3.2022CZEDoktor Martin ČOV 4 km M4 22.3.2022
11.2.2022CZEDvořáková Daniela TJ Sokol Atletika Jaroměř 1 km D6 11.2.2022
2.2.2022CZEEgerová Lucie 4 km Z4 10.3.2022
28.3.2022CZEEis Radek 4 km M4 29.3.2022
28.3.2022CZEEis Martin 4 km M4 29.3.2022
24.3.2022CZEElich Jakub Drátěné Ploty.cz 600 m H4 24.3.2022
24.3.2022CZEElichová Ester Drátěné Ploty.cz 1 km D6 24.3.2022
1.2.2022CZEErben Eduard TJ Sokol atletika Jaroměř 600 m H5 1.2.2022
1.2.2022CZEErben Antonín TJ Sokol atletika Jaroměř 600 m H5 1.2.2022
24.3.2022CZEFajtová Evelína Fajtová Run 100 m B2 24.3.2022
12.2.2022CZEFeifer Vojtěch Sokol Jaroměř 600 m H5 12.2.2022
19.3.2022CZEFejfar Aleš TJ Spartak Vrchlabí 4 km M4 22.3.2022
1.2.2022CZEFikejz Miroslav Choceňská mlékárna 8 km M8 4.2.2022
4.3.2022CZEFikr Zdeněk Sláva Ukrajině! 4 km M4 25.3.2022
4.3.2022CZEFikr Oliver Sláva Ukrajině! 100 m B2 4.3.2022
21.3.2022CZEGeringová Natálie 600 m D4 21.3.2022
22.3.2022CZEGraclík Petr ČOV 4 km M4 22.3.2022
22.3.2022CZEHečko Adam 100 m B2 22.3.2022
26.3.2022CZEHeřmanová Věra 4 km Z4 28.3.2022
26.3.2022CZEHeřmanová Stela 4 km Z4 28.3.2022
27.3.2022CZEHolancová Emma AC Pardubice 600 m D4 27.3.2022
13.3.2022CZEHonsnejman Filip TJ Sokol Jaroměř 600 m H5 13.3.2022
18.1.2022CZEHorká Kateřina 4 km Z4 3.3.2022
18.1.2022CZEHorký Adam 600 m H5 18.1.2022
25.3.2022CZEHruban Jan VOJTĚCH KOLA Holice 1 km H7 25.3.2022
27.3.2022CZEHrůša Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 4 km M4 nezaplaceno
1.2.2022CZEHumeníková Lucia Nývlťáci 8 km Z8 3.2.2022
28.3.2022CZEJarka Rudolf Nadace ČOV 1 km H7 28.3.2022
3.2.2022CZEJelínek Marek Srnojedy Running team 100 m B2 3.2.2022
3.2.2022CZEJelínková Adélka Srnojedy Running team 300 m D3 3.2.2022
8.2.2022CZEJeřábek Filip 100 m B2 8.2.2022
14.2.2022CZEJeřábek Adam 600 m H4 14.2.2022
26.2.2022CZEJirásko Dušan SK SRCH 8 km M8 27.2.2022
26.2.2022CZEJirásko Lubomír SK SRCH 8 km M8 27.2.2022
27.3.2022CZEJirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 8 km Z8 28.3.2022
1.2.2022CZEJirman Petr 8 km M8 2.2.2022
1.2.2022CZEJirmanová Jitka 4 km Z4 2.2.2022
21.2.2022CZEJonášová Zdeňka Hradecký spinning klub 8 km Z8 22.2.2022
1.2.2022CZEKabrhel Václav 4 km M4 3.2.2022
1.2.2022CZEKabrhel David 4 km M4 3.2.2022
20.1.2022CZEKaška Zdeněk SK Kyšperk 8 km M8 23.1.2022
1.2.2022CZEKlamtová Natalie 1 km D6 1.2.2022
19.3.2022CZEKonvalina Miloš 8 km M8 20.3.2022
24.3.2022CZEKořenář Petr Nadace ČOV 600 m H4 24.3.2022
5.2.2022CZEKošek Antonín 4 km M4 18.2.2022
10.3.2022CZEKrajč Zdeněk 8 km M8 12.3.2022
20.1.2022CZEKrejčík Michael Krejčíci Bejčíci 100 m B2 20.1.2022
20.1.2022CZEKrejčík Matyáš Krejčíci Bejčíci 600 m H4 20.1.2022
20.1.2022CZEKrejčík Daniel Krejčíci Bejčíci 600 m H5 20.1.2022
20.1.2022CZEKrejčík Pavel Krejčíci Bejčíci 4 km M4 20.1.2022
20.1.2022CZEKrejčík Pavel Krejčíci Bejčíci 1 km H6 20.1.2022
4.2.2022CZEKrejčíková Amálie 1 km D7 4.2.2022
20.1.2022CZEKrejčíková Kateřina Krejčíci Bejčíci 4 km Z4 20.1.2022
4.2.2022CZEKrejčíková Vendula 4 km Z4 18.2.2022
1.2.2022CZEKROČEK LUMÍR H. OLYMP CZZSR 8 km ZDM 24.2.2022
1.2.2022CZEKrupičková Adéla KKL Hlinsko 600 m D5 1.2.2022
5.2.2022CZEKrupka Dalibor 1 km H6 5.2.2022
5.2.2022CZEKrupková Anděla 1 km D6 5.2.2022
11.3.2022CZEKubelka Adam 100 m B2 11.3.2022
11.3.2022CZEKubelka Pavel 4 km M4 22.3.2022
11.3.2022CZEKubelková Tereza 600 m D4 11.3.2022
25.3.2022CZEKučera Sebastian 300 m H3 25.3.2022
9.2.2022CZEKučera Radek MARCIPAN 8 km M8 10.2.2022
28.3.2022CZEKučerová Anna 50 m B1 28.3.2022
25.3.2022CZEKučerová Elizabeth 50 m B1 25.3.2022
1.2.2022CZELambert Josef Syrovátka 8 km M8 2.2.2022
27.3.2022CZELněnička Jan Dvůr Králové nad Labem 8 km M8 28.3.2022
24.3.2022CZEMach Jan Nadace ČOV 1 km H7 24.3.2022
28.3.2022CZEMalochová Alžběta AC Pardubice 600 m D5 28.3.2022
28.3.2022CZEMarečková Eliška 4 km Z4 28.3.2022
28.3.2022CZEMatějka Petr STRATOS AUTO 4 km M4 30.3.2022
28.3.2022CZEMatějka Petr STRATOS AUTO 600 m H4 28.3.2022
28.3.2022CZEMatějková Tereza STRATOS AUTO 600 m D5 28.3.2022
26.1.2022CZEMencl Miloš NN Night Run Team 4 km M4 4.2.2022
19.1.2022CZEMenclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové 600 m D4 19.1.2022
26.1.2022CZEMenclová Monika Prostě běž 4 km Z4 4.2.2022
28.3.2022CZEMilata Jan #GLADIATORRACETEAM 1 km H6 28.3.2022
28.3.2022CZEMilatová Veronika #GLADIATORRACETEAM 4 km Z4 28.3.2022
28.3.2022CZEMilatová Iva SyrMil 4 km Z4 28.3.2022
2.2.2022CZEMišák Tomáš AC Pardubice 600 m H5 2.2.2022
23.3.2022CZEMlateček Štěpán 300 m H3 23.3.2022
23.3.2022CZEMlatečková Stella 50 m B1 23.3.2022
17.3.2022CZEMokrý Ondřej STRATOS AUTO 8 km M8 18.3.2022
27.3.2022CZENagy Vojtěch 600 m H5 27.3.2022
1.2.2022CZENagy Lukáš TJ Sokol Jaroměř 1 km H7 1.2.2022
22.3.2022CZENagy Adam TJ Sokol Jaroměř 4 km M4 24.3.2022
6.3.2022CZENagy Adam TJ Sokol Jaroměř 4 km M4 nezaplaceno
27.3.2022CZENagyová Kristýna 600 m D4 27.3.2022
27.3.2022CZENagyová Johana 4 km Z4 nezaplaceno
1.2.2022CZENavrátil Pavel GoMango 8 km ZDM 4.2.2022
28.3.2022CZENěmec Radek Litomyšl 8 km M8 29.3.2022
7.2.2022CZENemeitová Martina 8 km Z8 11.2.2022
28.1.2022CZENohýnková Andrea Perníkoff/on Pardubice Running Team 8 km Z8 29.1.2022
27.3.2022CZENováková Aneta TJ Sokol Jaroměř 600 m D5 27.3.2022
27.3.2022CZENováková Zuzana TJ Sokol Jaroměř 600 m D4 27.3.2022
27.3.2022CZENováková Nela TJ Sokol Jaroměř 100 m B2 27.3.2022
1.2.2022CZENývltová Veronika ZŠ Pardubice Studánka 600 m D4 1.2.2022
1.2.2022CZENývltová Tereza AC Pardubice 600 m D5 1.2.2022
27.3.2022CZEOutrata Štěpán AC Pardubice 1 km H7 27.3.2022
28.3.2022CZEPachtová Iva 8 km ZDZ 28.3.2022
1.2.2022CZEPanchártková Zuzana Šneci v běhu 4 km Z4 nezaplaceno
24.3.2022CZEPavlidiš Sebastian Nadace ČOV 1 km H6 24.3.2022
22.3.2022CZEPejcha Pavel BW Stavitelství 4 km M4 30.3.2022
22.3.2022CZEPejchová Anetka BW Stavitelství 100 m B2 22.3.2022
22.3.2022CZEPejchová Adriana BW Stavitelství 300 m D3 22.3.2022
27.2.2022CZEPergner Petr LDN Hradec Králové 8 km ZDM 1.3.2022
20.2.2022CZEPevný Jakub 600 m H4 20.2.2022
4.3.2022CZEPísař Martin Team CykloTrener 8 km ZDM 10.3.2022
20.1.2022CZEPodnecká Helena 8 km Z8 22.1.2022
1.2.2022CZEPohanka Petr Pohanka - zdravě jíst, zdravě žít 8 km M8 nezaplaceno
24.3.2022CZEPoliaková Marie Nadace ČOV 8 km Z8 24.3.2022
27.3.2022CZEPour Sebastian AC Pardubice 600 m H5 27.3.2022
15.2.2022CZEProstředník Matěj HOVRCH 600 m H4 15.2.2022
14.1.2022CZEPultar Pavel Tlapkova patrola 8 km M8 20.1.2022
12.3.2022CZEPultar Pavel Tlapková Patrola 300 m H3 12.3.2022
12.3.2022CZEPultarová Michaela Tlapková Patrola 4 km Z4 15.3.2022
28.3.2022CZERadoň Štěpán STRATOS AUTO 600 m H5 28.3.2022
28.3.2022CZERadoňová Soňa STRATOS AUTO 4 km Z4 30.3.2022
28.3.2022CZERadoňová Gabriela STRATOS AUTO 600 m D5 28.3.2022
20.2.2022CZERaim Ladislav Krejčík boys 1 km H6 20.2.2022
24.3.2022CZERetová Lucie 1 km D7 24.3.2022
28.3.2022CZERidl Jan 8 km M8 28.3.2022
23.3.2022CZERohlík Václav 8 km M8 28.3.2022
16.2.2022CZERohlíková Sofie AC Pardubice 600 m D4 16.2.2022
22.3.2022CZEŠafková Emily Sokol Jaroměř 600 m D4 22.3.2022
28.1.2022CZESchejbalová Klára 8 km Z8 29.1.2022
24.3.2022CZEŠebrle Roman 8 km M8 24.3.2022
12.3.2022CZESenecká Nela Tlapková Patrola 1 km D7 12.3.2022
22.3.2022CZEŠimák Jan BW Stavitelství 4 km M4 30.3.2022
22.3.2022CZEŠimáková Stella BW Stavitelství 100 m B2 22.3.2022
20.3.2022CZEŠiroký Matěj 50 m B1 20.3.2022
1.2.2022CZESkalická Dita 8 km Z8 2.2.2022
28.3.2022CZESlabihoud Aleš DAITÓ RYU 1 km H6 28.3.2022
28.3.2022CZESlabihoud Pavel AC Pardubice 1 km H6 28.3.2022
28.3.2022CZESlabihoudová Tereza AC Pardubice 1 km D7 28.3.2022
23.3.2022CZESláma Martin Východočeská televize V1 8 km M8 24.3.2022
20.3.2022CZESlánská Viktorie D4 / Sokol Jaroměř 600 m D4 20.3.2022
7.2.2022CZESmola Petr 8 km M8 11.2.2022
28.3.2022CZESrnec Matěj 4 km M4 nezaplaceno
24.3.2022CZEStanislav Jan Nadace ČOV 1 km H6 24.3.2022
24.3.2022CZEStanislavová Eliška Nadace ČOV 1 km D7 24.3.2022
20.2.2022CZEStaňková Veronika Staněk girls 100 m B2 20.2.2022
27.3.2022CZEŠtěpánková Kateřina 8 km Z8 28.3.2022
1.2.2022CZEŠtěpničková Klára 300 m D3 1.2.2022
27.3.2022CZEStrnad Filip AC Pardubice 100 m B2 27.3.2022
27.3.2022CZEStrnad Tomáš AC Pardubice 600 m H4 27.3.2022
27.3.2022CZEStrnad Vítek AC Pardubice 1 km H6 27.3.2022
16.3.2022CZEŠtys Pavel RETIA 8 km M8 17.3.2022
21.2.2022CZETakáčová Terezie Svinčany 50 m B1 21.2.2022
21.2.2022CZETakáčová Gabriela Svinčany 100 m B2 21.2.2022
28.3.2022CZETeichmann Jan BW 4 km M4 30.3.2022
27.3.2022CZETomášek Michal Maleč Tým 8 km M8 28.3.2022
28.3.2022CZETomšů Veronika delfínci 300 m D3 28.3.2022
28.3.2022CZETomšů Marie Delfínci 4 km Z4 2.4.2022
4.2.2022CZETužil Dominik 50 m B1 4.2.2022
21.3.2022CZEUrbanec Vojtěch 1 km H7 21.3.2022
12.3.2022CZEVašíček Martin TJ Maratonstav Úpice 8 km M8 15.3.2022
18.3.2022CZEVávra Vojtěch TJ Sokol Jaroměř 600 m H5 18.3.2022
24.3.2022CZEVégh David Nadace ČOV 600 m H5 24.3.2022
24.3.2022CZEVégh Filip Nadace ČOV 1 km H6 24.3.2022
24.3.2022CZEVéghová Valérie Nadace ČOV 1 km H6 24.3.2022
24.3.2022CZEVéghová Samanta Nadace ČOV 600 m D4 24.3.2022
27.3.2022CZEVirágová Aneta AC Pardubice 600 m D5 27.3.2022
27.3.2022CZEVirágová Lucie 600 m D5 27.3.2022
1.2.2022CZEVítová Jitka 4 km Z4 nezaplaceno
1.2.2022CZEVostřáková Adéla 600 m D5 1.2.2022
20.1.2022CZEZaplatílková Miluše 8 km Z8 22.1.2022
27.3.2022CZEZavřelová Barbora Zavři Němčice 8 km Z8 28.3.2022
22.3.2022CZEŽehanová Barbora ČOV 4 km Z4 22.3.2022