Startovní listina NOVOROČNÍ BĚH - 21. ročník běžeckého závodu

Statistika přihlášených

Trať
5,4 km34
2,7 km14
Kategorie
BMuži 40 - 49 let9
CMuži 50 - 59 let8
DMuži 60 - 69 let6
BFZŽeny 6
GŽeny 35 - 44 let4
HBChlapci 11- 14 let3
HŽeny 45 - 54 let3
BFMMuži 2
FŽeny do 34 let1
DADívky do 10 let1
HAChlapci do 10 let1
AMuži do 39 let1
IŽeny 55 a více let1
EMuži 70 a více let1
DBDívky 11- 14 let1
Celkem přihlášených48

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
28.12.2021CZEBrožík Ivan Atletika Benešov Buď fit HB 29.12.2021101
28.12.2021CZEBrožíková Marie Buď fit DA 29.12.2021102
29.12.2021CZEBursík Martin 5,4 km B 30.12.2021103
17.12.2021CZEČastvaj Daniel Mnichovice 5,4 km B 18.12.2021104
21.12.2021CZECinka Ivan Atletika Benešov 5,4 km D 22.12.2021105
21.12.2021CZEDonát Martin Yedoo 5,4 km B 28.12.2021106
27.12.2021CZEDvořák Tomáš Atlet Šestajovice 5,4 km C 28.12.2021107
22.12.2021CZEHandl Jan SK ALMA Benešov 5,4 km B 24.12.2021108
27.12.2021CZEHlaváček Jiří 5,4 km B 28.12.2021109
27.12.2021CZEHlaváčková Radka 5,4 km H 28.12.2021110
27.12.2021CZEHlaváčková Klára Buď fit DB 28.12.2021111
28.12.2021CZEHolub Jaroslav Liga 100 Praha 5,4 km D 30.12.2021112
22.12.2021CZEJánošík Dominik Atletika Vlašim Buď fit HB 23.12.2021114
22.12.2021CZEJánošík Rudolf Běžíme za Vlašim 5,4 km C 23.12.2021113
27.12.2021CZEKalita Pavel Šestajovice Buď fit HA 28.12.2021115
27.12.2021CZEKalitová Monika Šestajovice Buď fit BFZ 28.12.2021116
22.12.2021CZEKárník Zdeněk SVC Ledeč 5,4 km C 28.12.2021117
22.12.2021CZEKočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby 5,4 km C 23.12.2021118
17.12.2021CZEKořínková Pavla Trhový Štěpánov 5,4 km F 21.12.2021119
29.12.2021CZELeitner Josef TJ Stupně Poražených 5,4 km C 30.12.2021120
27.12.2021CZENavrátil Josef SK Strančice 5,4 km E 28.12.2021121
27.12.2021CZENogly Petra 5,4 km H 28.12.2021122
19.12.2021CZENovák Martin AMCYKL Humpolec 5,4 km B 20.12.2021126
27.12.2021CZENovák Daniel Atletika Benešov Buď fit HB 30.12.2021123
27.12.2021CZENovák Jiří 5,4 km B 29.12.2021124
28.12.2021CZENovák Josef NoDi Runners Humpolec 5,4 km D 30.12.2021125
27.12.2021CZENováková Alena JAD Benešov 5,4 km G 29.12.2021127
19.12.2021CZEPoledňáková Olga Trhový Štěpánov 5,4 km G 20.12.2021128
29.12.2021CZEPřeučil Václav Buď fit BFM 30.12.2021129
29.12.2021CZEPřeučilova Lucie Buď fit BFZ 30.12.2021130
21.12.2021CZEPrudilová Martina Atlet Šestajovice 5,4 km H 23.12.2021131
24.12.2021CZEŘíhová Karolína Buď fit BFZ 31.12.2021132
29.12.2021CZERock Jan Gagarin Benešov 5,4 km D 30.12.2021133
5.12.2021CZESchovánek Milan Krčský les B 5,4 km D 9.12.2021134
25.12.2021CZEŠimek Pavel Praha 4 5,4 km C 30.12.2021135
25.12.2021CZESimková Tereza Sk Jeseniova Buď fit BFZ 30.12.2021137
26.12.2021CZEŠimková Tereza 5,4 km G 27.12.2021138
25.12.2021CZESimková Helena Buď fit BFZ 30.12.2021136
28.12.2021CZESirotek Petr 5,4 km B 30.12.2021139
25.12.2021CZESlavík Vojtech Frol 5,4 km A 31.12.2021140
28.12.2021CZESlunečko Jindřich Benešovský běžecký klub - Nedělníci 5,4 km C 30.12.2021141
27.12.2021CZEStará Nikol Buď fit BFZ 28.12.2021142
26.12.2021CZEStarý Stanislav Roubíčkova Lhota 5,4 km D 27.12.2021143
28.12.2021CZEStolárik Peter Benešovský běžecký klub Buď fit BFM 29.12.2021144
29.12.2021CZEStožicky Petr BBK 5,4 km B 30.12.2021145
5.12.2021CZETruhlářová Elena Sokol Kobylisy 5,4 km I 9.12.2021146
20.12.2021CZETůma Jiří Spartak Vlašim 5,4 km C 22.12.2021147
29.12.2021CZEVynšová Monika Atletika Benešov 5,4 km G 30.12.2021148