Startovní listina ZKUS NOČNÍ KUKS 2022

Statistika přihlášených

Trať
10 km38
5 km26
250 m2
350 m2
Kategorie
10M1Muži do 39 let13
5Z1Ženy do 39 let8
10M2Muži 40 - 49 let7
10M3Muži 50 a více let6
5Z2Ženy 40 - 49 let6
10Z1Ženy do 39 let6
5M2Muži 40 - 49 let4
10Z2Ženy 40 - 49 let4
5M1Muži do 39 let3
5Z3Ženy 50 a více let3
5M3Muži 50 a více let2
D2Děti - rok narození 2013 - 20152
10Z3Ženy 50 a více let2
D1Děti - rok narození 2016 - 20182
Celkem přihlášených68

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
17.5.2022CZEAdámková Nicolle holky Průšovky PĚTKA 5Z1 31.5.20220
3.6.2022CZEAixner Jiří DESÍTKA 10M2 6.6.20220
25.5.2022CZEAndersová Nikol Phantom Gym DESÍTKA 10Z1 31.5.20220
19.6.2022CZEBalek Zdeněk EdgarTeam PĚTKA 5M1 28.6.20220
20.6.2022CZEBalková Michaela EdgarTeam 350 m D2 28.6.20220
25.5.2022CZEBaše Marek TJ Sokol Žďár DESÍTKA 10M1 31.5.20220
18.5.2022CZEBaxa Jakub DESÍTKA 10M1 31.5.20220
17.6.2022CZEBerka Luděk Atletika Rtyně DESÍTKA 10M3 21.6.20220
30.5.2022CZEBlažek Martin ACS Rýchory DESÍTKA 10M3 31.5.20220
22.6.2022CZEBohuslavová Marta Běhny PĚTKA 5Z2 27.6.20220
17.3.2022CZEČejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim DESÍTKA 10M2 18.3.20220
29.6.2022CZEČerník Zdeněk Rozběháme Pardubice DESÍTKA 10M1 30.6.20220
18.5.2022CZEČerníková Anna PĚTKA 5Z3 19.5.20220
25.6.2022CZEČervenka Milan Pepek Námořník DESÍTKA 10M3 28.6.20220
20.4.2022CZECogan Richard Rudolf 250 m D1 2.5.20220
20.4.2022CZECoganová Zdeňka PĚTKA 5Z1 2.5.20220
20.6.2022CZEDohnanský Tomáš Run4fun DESÍTKA 10M1 28.6.20220
19.12.2021CZEHanuš Tomáš DESÍTKA 10M1 21.12.20210
26.6.2022CZEHartman Ondřej DESÍTKA 10M1 28.6.20220
24.2.2022CZEHezoučký Ladislav DESÍTKA 10M1 25.2.20220
28.5.2022CZEJanáková Josefína HO Hořice 250 m D1 6.6.20220
28.5.2022CZEJanáková Martina HO Hořice PĚTKA 5Z1 6.6.20220
19.6.2022CZEJareš Dominik DESÍTKA 10M2 21.6.20220
23.5.2022CZEJungwirth Karel SDH Jizbice PĚTKA 5M2 31.5.20220
14.5.2022CZEJungwirth Jan SVVAT PĚTKA 5M1 17.5.20220
29.6.2022CZEKlikoš Jiří A-tým PĚTKA 5M1 30.6.20220
18.12.2021CZEKmoch Michal Kmošáci PĚTKA 5M2 27.12.20210
18.12.2021CZEKmoch Škodová Linda PĚTKA 5Z2 27.12.20210
16.5.2022CZEKomárek Jakub PĚTKA 5M2 17.5.20220
25.5.2022CZEKostyšynová Eva Run4run DESÍTKA 10Z2 31.5.20220
27.1.2022CZEKrempa Milan AC Gomanog-Högner DESÍTKA 10M3 31.1.20220
26.1.2022CZEKrempová Anna AC Gomango Högner PĚTKA 5Z3 28.1.20220
4.5.2022CZEKubrt Roman Žacléř PĚTKA 5M3 12.5.20220
10.6.2022CZEKupec David Pra-děti DESÍTKA 10M1 22.6.20220
25.5.2022CZELibnarová Lucie PĚTKA 5Z1 31.5.20220
23.6.2022CZEMarek Daniel Běžci z Ráje DESÍTKA 10M2 24.6.20220
23.6.2022CZEMarková Tereza Běžci z Ráje DESÍTKA 10Z2 24.6.20220
20.6.2022CZEMoravec David DESÍTKA 10M1 22.6.20220
27.2.2022CZEPecoldova Klara Běžná Klarysa PĚTKA 5Z2 28.2.20220
29.5.2022CZEPendrák Jan Rozběháme Pardubice DESÍTKA 10M3 31.5.20220
9.5.2022CZEPiskáček Lubos Powerlifting DK DESÍTKA 10M3 19.5.20220
10.4.2022CZEPitrmanová Viktorie 350 m D2 11.4.20220
17.5.2022CZEPlhová Jana DESÍTKA 10Z1 31.5.20220
31.5.2022CZEPospíšil Jaroslav DESÍTKA 10M2 7.6.20220
13.5.2022CZERejlová Jiřina Kondiční Box Trutnov PĚTKA 5Z2 17.5.20220
8.6.2022CZERykrová Lenka PĚTKA 5Z1 10.6.20220
18.5.2022CZESkořepová Ladislava PĚTKA 5Z2 19.5.20220
17.6.2022CZESkořepová Lucie DESÍTKA 10Z2 20.6.20220
10.5.2022CZEŠtípková Hana DESÍTKA 10Z1 10.5.20220
22.6.2022CZEStředová Michaela Běhny PĚTKA 5Z2 27.6.20220
16.6.2022CZETopinková Zdenka DESÍTKA 10Z3 28.6.20220
24.1.2022CZETrousilová Pavlína PĚTKA 5Z3 26.1.20220
27.6.2022CZETržilová Jana Ústečáci PĚTKA 5Z1 7.7.20220
2.5.2022CZEVachalová Šárka GLADIATOR RACE TEAM DESÍTKA 10Z1 4.5.20220
22.12.2021CZEVaněček Michal DESÍTKA 10M1 23.12.20210
29.1.2022CZEVávrová Zuzana PĚTKA 5Z1 7.2.20220
30.5.2022CZEVejtasová Ilona Haki Run DESÍTKA 10Z2 1.6.20220
2.1.2022CZEVeselý Petr Royal Bay DESÍTKA 10M2 3.1.20220
22.11.2021CZEVlček Tomáš DESÍTKA 10M1 30.11.20210
9.6.2022CZEVojtas Filip Pra-děti DESÍTKA 10M1 10.6.20220
9.6.2022CZEVojtasová Tereza Pra-děti PĚTKA 5Z1 10.6.20220
16.6.2022CZEVojtasová Denisa Pra-děti DESÍTKA 10Z1 17.6.20220
13.2.2022CZEVolkán Jiří REF Team DESÍTKA 10M1 15.2.20220
27.6.2022CZEVotočková Ivana Trutnov DESÍTKA 10Z3 28.6.20220
22.6.2022CZEZáruba Josef Dubina DreamTeam PĚTKA 5M3 23.6.20220
29.3.2022CZEZáruba Martin MěÚ DKnL PĚTKA 5M2 5.4.20220
12.2.2022CZEZedníková Martina REF Team DESÍTKA 10Z1 15.2.20220
23.2.2022CZEZelenka Petr DESÍTKA 10M2 25.2.20220