Startovní listina Extreme Dog Race Steeplechase Pardubické závodiště

Statistika přihlášených

Trať
Steeplechase112
Fun18
Junior12
Family7
Kategorie
Z2BŽeny 30 - 45 let44
Z1BŽeny 16 - 29 let30
ZFŽeny16
TBTEAM+11
JZJuniorky 9 - 15 let9
Z3BŽeny 46 a více let9
M2BMuži 30 - 45 let7
FDospělý + dítě7
M3BMuži 46 a více let6
M1BMuži 16 - 29 let5
JMJunioři 9 - 15 let3
MFMuži 2
Celkem přihlášených149

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
10.8.2022CZEAmbrosová Hana + Feeling Fortunate Steeplechase Z2B 11.8.20220
10.8.2022SVKAmtmann Ivan + Aslan Steeplechase M2B nezaplaceno0
26.6.2022CZEAntesová Petra + Casi NeverGiveUp Steeplechase Z3B 5.7.20220
19.2.2022CZEBalog Gabriel + Laky Steeplechase M3B 2.3.20220
13.4.2022CZEBičíková Ivana + Pampalini le Coeur Pur / Boss Steeplechase Z3B 14.4.20220
6.6.2022CZEBlajda Jindřich + Colita Las Colitas Steeplechase M2B 20.6.20220
30.4.2022CZEBlažková Adéla + Manny Mendoska Fun ZF 1.5.20220
20.2.2022CZEBlažková Justýna + Appolo Junior JZ 22.2.20220
3.4.2022CZEBöhmová Karolína + Pirri + Lenka Böhmová Steeplechase TB 4.4.20220
18.4.2022CZEBorková Petra + Pluto P+P Steeplechase Z2B 20.4.20220
22.2.2022CZEBorská Markéta + Hektor Fun ZF 23.2.20220
22.5.2022CZEBřezinová Soňa + Roza Steeplechase Z2B 23.5.20220
4.8.2022POLBrożek Anna + Lux Kudłata Steeplechase Z2B nezaplaceno0
20.7.2022CZECachová Anežka + Ravi Junior JZ 21.7.20220
30.6.2022CZECerha Vojtěch Cerha + Missy + Antonín Poupera Vojta+Missy+Tonda Steeplechase TB 12.7.20220
30.4.2022CZEČerná Nikola + Eragon Steeplechase Z1B 2.5.20220
30.4.2022CZEČerná Anežka + Coudy + Michal Černý Steeplechase TB 10.5.20220
24.7.2022CZEČeřovská Naděžda + Barnie Beetle Steeplechase Z2B 26.7.20220
30.4.2022CZEČížková Lenka + Burák Steeplechase Z2B 11.5.20220
15.7.2022CZEDivišová Lucie + Chelsea Vlajem za sem Fun ZF 15.7.20220
30.6.2022CZEDošelová Andrea + Aron Steeplechase Z1B 1.7.20220
15.7.2022CZEDražilová Lada + Bella Letovčáci Steeplechase Z2B 16.7.20220
15.7.2022CZEDražilová Lucie + Bella Letovčáci Junior JZ 19.7.20220
29.6.2022CZEDrugdová Eliška + Goro Steeplechase Z1B 1.7.20220
19.2.2022CZEDulayová Monika + Gaspri Steeplechase Z2B 20.2.20220
13.6.2022CZEDvořáková Veronika + Eros Steeplechase Z2B 14.6.20220
30.4.2022CZEEliášková Markéta + Harly Steeplechase Z1B 9.5.20220
21.6.2022CZEFajgl Luboš + Bejly Sokol Cítov Steeplechase M3B 22.6.20220
12.3.2022CZEFikrová Monika + Dellis Fík Steeplechase Z2B 12.3.20220
20.2.2022CZEFormánek Vít + Alisha Junior JM 21.2.20220
8.8.2022CZEGottwaldová Gabriela + Missi Steeplechase Z1B 9.8.20220
10.4.2022CZEHadravová Jitka + Dak Steeplechase Z2B 12.4.20220
22.6.2022CZEHájková Michaela + Angie Michaela Hájková +Angie Steeplechase Z1B 24.6.20220
19.2.2022CZEHajná Barbora + Shira Steeplechase Z2B 22.2.20220
24.2.2022CZEHalasová Jitka + Dobby Jitka a Dobby Steeplechase Z2B 8.3.20220
13.8.2022CZEHalla Vlastimil + Amelie Angel Steeplechase M3B nezaplaceno0
22.5.2022CZEHallová Renata + Destiny Dragon Steeplechase Z2B 25.5.20220
23.5.2022CZEHallová Renata + Destiny Dragon + Valentýnka Hallová Family F 25.5.20220
19.2.2022CZEHamáková Nikol + Argo Steeplechase Z1B 20.2.20220
5.6.2022CZEHanáková Štěpánka + Dolphie + Michal Hanák PortFineWine Steeplechase TB 15.6.20220
20.2.2022CZEHančová Andrea + Baron Steeplechase Z1B 21.2.20220
14.3.2022CZEHavlíček Oldřich + Dajuška Bezva dvojka Steeplechase M2B 15.3.20220
1.6.2022CZEHejkrlíková Anna + Alík Alíci Svítkov Junior JZ 3.6.20220
1.6.2022CZEHejkrlíková Klára + Barborka Alíci Svítkov Fun ZF 3.6.20220
15.7.2022CZEHejlová Renata + Aila Letovčáci Steeplechase Z2B 16.7.20220
4.8.2022CZEHlozkova Veronika + Phryne Fun ZF nezaplaceno0
3.8.2022CZEHodova Lenka + Betty Steeplechase Z2B nezaplaceno0
31.3.2022CZEHofmeister Tomáš + Aspen Gitigaro SRTG Hradec Králové Steeplechase M2B 3.4.20220
31.3.2022CZEHofmeister Horáčková Tereza + Gigi Steeplechase Z2B 3.4.20220
29.6.2022CZEJarošová Terezie + Harry + Terezie Jarošová Junior JZ 30.6.20220
30.6.2022CZEJavůrková Jana + Gyula Blue VyvrHell team Brno Steeplechase Z2B 1.7.20220
5.8.2022CZEJeřábková Eva + Ayva Mickey CataRebels Steeplechase Z1B 6.8.20220
12.8.2022CZEJežková Kateřina + Afirmace Fun ZF nezaplaceno0
25.4.2022CZEJurgová Martina + Pepper Steeplechase Z2B 26.4.20220
20.2.2022CZEKaisler Martin + Cashire Steeplechase M1B 25.2.20220
20.2.2022CZEKaisler Jan + Mylady Mystery Pomalá Arqeva Steeplechase M1B 25.2.20220
5.8.2022CZEKalibová Jana + Safira + David Kaliba Avalanche Steeplechase TB nezaplaceno0
20.2.2022CZEKalová Zuzana + Flop Zuzka&Flop&Meggie Resdogs Steeplechase Z2B 2.3.20220
31.12.2021CZEKandrová Tereza + Tessy + Tomáš Kadič Steeplechase TB 2.1.20220
20.2.2022CZEKastlerová Marie + Bakie BehameSami Steeplechase Z2B 23.2.20220
19.12.2021CZEKecina Tomáš + Mája #GLADIATORRACETEAM Steeplechase M2B 24.12.20210
4.5.2022CZEKmoníček Petr + Angel Blue Strážce Slavníků Blue tým Steeplechase M3B 7.5.20220
30.4.2022CZEKnotková Michaela + Tom Steeplechase Z3B 2.5.20220
15.7.2022CZEKobzová Andrea + Bailey Anbaiko Fun ZF 19.7.20220
22.6.2022CZEKomárková Helena + Apollo Fun ZF 2.7.20220
10.8.2022CZEKratochvílová Dita + Anabell Thara Steeplechase Z2B 11.8.20220
22.6.2022CZEKrbcová Veronika + Cookie Steeplechase Z1B 1.7.20220
18.3.2022CZEKrejsová Pavlína + Loki Pája & Loki Fun ZF 19.3.20220
5.8.2022CZEKrudenc Milan + Beily Milan+Beily Fun MF 6.8.20220
13.5.2022CZEKuchařová Miluše + Challenger Thor Steeplechase Z1B 17.5.20220
16.11.2021CZEKuklová Renáta + Ronny Vlajem za psem Steeplechase Z1B 24.11.20210
23.5.2022CZELajbner Erik + Axel White Warriors Steeplechase M3B 24.5.20220
23.5.2022CZELajbnerová Miroslava + Frozen White Warriors Steeplechase Z2B 24.5.20220
23.5.2022CZELajbnerová Natálie + Bella Beetle White Warriors Junior JZ 24.5.20220
23.5.2022CZELajbnerová Miroslava + Amiga Angel + Karolína Lajbnerová White Warriors Family F 24.5.20220
23.3.2022CZELakatošová Daniela + A CataRebels / Musher klub Trenčín Steeplechase Z1B 24.3.20220
19.2.2022CZELeisser Hana + FinMitty Bicfrey ex Family Geluzee Friends Steeplechase Z2B 24.2.20220
25.3.2022CZELoudová Hana + Ginny Extreme Dog Race team Steeplechase Z1B 27.3.20220
11.8.2022CZEMálková Tereza + Bonnie Steeplechase Z2B nezaplaceno0
10.8.2022CZEMatochová Michelle + Arlou Steeplechase Z1B 10.8.20220
20.2.2022CZEMedková Kateřina + Gaston Karo Pomalá Arqeva Steeplechase Z2B 23.2.20220
25.5.2022CZEMinaříková Lucie + Ritchie Extreme Dog Race team Steeplechase Z1B 9.6.20220
23.2.2022CZEMitašová Pavla + Ash Steeplechase Z1B 24.2.20220
6.3.2022CZENekuda Jakub + Fifi Steeplechase M2B 7.3.20220
4.8.2022CZENěmečková Petra + Angel Lina Steeplechase Z2B 5.8.20220
5.6.2022CZENešetřilová + Vincent Michala + Vincent Steeplechase Z2B 7.6.20220
28.4.2022CZENikolínková Markéta + Pepina Steeplechase Z3B 10.5.20220
10.6.2022CZENouzová Michaela + Bucky Steeplechase Z1B 21.6.20220
20.3.2022CZENovák Lukáš + Speedy Canicross Ústí nad Labem Steeplechase M1B 23.3.20220
26.5.2022CZENováková Kateřina + Molly Steeplechase Z1B 3.6.20220
23.2.2022CZENovotná Sylva + Greyssi + Jakub Černovský Greyssi + vnouček + babička Family F 25.2.20220
12.8.2022CZENovotná Petra + Borka z Honsova sadu + Jana Novotná Family F 13.8.20220
19.2.2022CZEOlbrichova Silvie + Geoffrey Bobeš Steeplechase Z2B 3.3.20220
4.8.2022CZEPekárek Filip + Elymaja Falcoline Extreme Dog Race team Steeplechase M2B 11.8.20220
19.2.2022CZEPetráková Petra + ELÍ Extreme Dog Race team Steeplechase Z2B 1.3.20220
6.8.2022CZEPivoňka Alois + Gusta Junior JM 11.8.20220
6.8.2022CZEPivoňková Lenka + Hero Steeplechase Z2B 7.8.20220
11.11.2021CZEPivoňková Lenka + Arwen + Vilém Pivoňka GustArwen Family F 11.11.20210
4.8.2022CZEPokorná Veronika + Brendy Steeplechase Z1B nezaplaceno0
30.4.2022CZEPomejová Jana + Pixie Steeplechase Z3B 1.5.20220
30.4.2022CZEPomejová Mirka + Gaila Steeplechase Z2B 1.5.20220
27.2.2022CZERajdl Jílková Jana + Eda + Anna Zachová Steeplechase TB 1.3.20220
27.5.2022CZEReslerová Jaroslava + Garry Griffith Steeplechase Z2B 27.5.20220
21.3.2022CZERogozná Veronika + Šaki Mushing Team Ostrava Steeplechase Z1B 28.3.20220
6.8.2022CZERosová Monika + Gerwin Fun ZF 12.8.20220
21.6.2022CZERothanzlová Helena + Tapon Helena Rothanzlová + Tapon Steeplechase Z1B 23.6.20220
6.8.2022CZEŠeredová Kateřina + Shadow Gladiator training Kralupy nad Vltavou Fun ZF 7.8.20220
6.5.2022CZEŠikolová Anna + Arney Agatha Junior JZ 18.5.20220
8.3.2022CZEŠišulák Josef + Kosťa Steeplechase M1B 9.3.20220
8.8.2022CZESkácelová Klára + Timotei Steeplechase Z1B 10.8.20220
28.6.2022CZEŠkaldová Pavlína + Kukynko Steeplechase Z2B 29.6.20220
27.4.2022CZESkalníková Aneta + Kenji Junior JZ 28.4.20220
22.2.2022CZESkolková Hana + Rico Steeplechase Z3B 3.3.20220
24.4.2022CZESmejkalová Jaroslava + Lessí (Alessia) Steeplechase Z3B 25.4.20220
20.6.2022CZESovová Eliška + Kim + Lukáš Sova Sovovi Steeplechase TB 22.6.20220
28.6.2022CZEŠprincl Jan + Falco Steeplechase M1B 29.6.20220
24.4.2022CZEŠrůtková Adéla + Damarino z Brzaneckych vinohradů Steeplechase Z1B 26.4.20220
23.5.2022CZEŠtáf Lucie + Blue Jen JÁ a TY Steeplechase Z2B 1.6.20220
20.3.2022CZEStraková Karin + Chuck Canicross Ústí nad Labem/ Musher klub JCC Steeplechase Z1B 23.3.20220
10.8.2022CZEStřeleček Přemysl + Beky + Tomáš Střeleček Musher klub JCC Steeplechase TB nezaplaceno0
30.6.2022CZEStudnická Petra + Wendy Steeplechase Z2B 3.7.20220
16.6.2022CZEŠulcová Magdaléna + Milky Team of Queens Steeplechase Z2B 20.6.20220
20.6.2022CZEŠvaříčková Dita + Izzy CATAREBELS Steeplechase Z2B 29.6.20220
5.8.2022CZESvoboda Michal + Ashley Fun MF 6.8.20220
21.2.2022CZESvobodová Aneta + Dax + Milan Krudenc Prachovická smečka Steeplechase TB 24.2.20220
5.8.2022CZESvobodová Aneta + Šaky Psí školička ŠA-GA Fun ZF 6.8.20220
12.8.2022CZESvobodová Petra + Xayla Siwash Legend- Misty + Jan Zmítko Steeplechase TB nezaplaceno0
24.7.2022CZESýkora Ondřej + Skazka Junior JM 26.7.20220
24.7.2022CZESýkora Dušan + Diamond White Alaska Steeplechase M3B 26.7.20220
19.2.2022CZESynáková Aneta + Brilliance Armin Winter Diamond Steeplechase Z1B 22.2.20220
10.8.2022CZESynková Veronika + Albus Steeplechase Z1B nezaplaceno0
19.4.2022CZESyručková Jana + Alan Zelený Mor Steeplechase Z2B 20.4.20220
21.1.2022CZETůmová Jitka + Yasmína MK Tlapky v tahu Steeplechase Z2B 28.1.20220
19.2.2022CZEVacková Veronika + Hron Steeplechase Z1B 23.2.20220
28.4.2022CZEValentová Lenka + Falco #GLADIATORRACETEAM Steeplechase Z2B 10.5.20220
31.1.2022CZEVáňová Barbora + El Trigo Steeplechase Z2B 1.2.20220
20.4.2022CZEVasserbauerova Eva + Frank Steeplechase Z2B 21.4.20220
8.6.2022CZEVirgl Filip + Scirocco + Josef Virgl Vořeši Family F 9.6.20220
8.6.2022CZEVirglová Petra + Falco + Filip Virgl Vořeši Family F 9.6.20220
12.4.2022CZEVlachová Adéla + Maggie Junior JZ 13.4.20220
1.5.2022CZEVodičková Hedvika + Fire Lady Blue Blue tým Steeplechase Z3B 7.5.20220
5.8.2022CZEVolfová Zuzana + Kiwi Zuza+Kiwi Fun ZF 6.8.20220
19.2.2022CZEVondráčková Martina + Argo Fun ZF 1.3.20220
27.6.2022CZEVotápková Anna + Asta Steeplechase Z1B 28.6.20220
10.7.2022CZEVyzelkova Zuzana + Yody Fun ZF 25.7.20220
6.8.2022CZEZápotocká Hana + Garffi Garffi Strupčice Steeplechase Z3B 10.8.20220
25.4.2022CZEZemánkova Petra + Arwen Steeplechase Z2B 28.4.20220
22.3.2022CZEZoltánová Markéta + Zanth Steeplechase Z1B 23.3.20220
5.8.2022CZEZwolská Kristýna + Akira Týna+Akira Fun ZF 6.8.20220