Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - NEJVĚTŠÍ - podzim

Statistika přihlášených

Trať
NP58
Kategorie
TTýmy (čtyřčlenné)16
M1Muži do 35 let12
M2Muži 36 a více let10
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)10
Z2Ženy 36 a více let5
Z1Ženy do 35 let5
Celkem přihlášených58

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
17.12.2021CZEBala Martin NEJVĚTŠÍ M2 18.12.2021
31.5.2022CZEČekan Tomáš NEJVĚTŠÍ M2 1.6.2022
12.7.2022CZEChalupa Lukáš Olympia Spartan Training KH NEJVĚTŠÍ M2 14.7.2022
28.11.2021CZEDušek Vojtěch + Gabriela Kovaříková NEJVĚTŠÍ D 29.11.2021
30.4.2022CZEFerancovicová Terezie + Radek Vandra NEJVĚTŠÍ D 5.5.2022
23.4.2022CZEFormánková Emma FTM NEJVĚTŠÍ Z1 24.4.2022
17.12.2021CZEGerhát Pavel #gladiatorraceteam NEJVĚTŠÍ M1 21.12.2021
21.6.2022CZEHartmanová Romana SRTG Kolín NEJVĚTŠÍ Z2 nezaplaceno
1.6.2022CZEHerškovič Jan + Herškovičová Helena Happy Hours NEJVĚTŠÍ D 2.6.2022
20.6.2022CZEHladík Tomáš Predátor workout brno NEJVĚTŠÍ M2 24.6.2022
30.6.2022CZEHorák Matěj + Jan Hendrych + David Helger + Radek Letáček OCR TEAM Pardubice NEJVĚTŠÍ T 1.7.2022
30.11.2021CZEHurajová Veronika + Vorlíček Vladislav #GLADIATORRACETEAM NEJVĚTŠÍ D nezaplaceno
4.1.2022CZEKašpar David + Jan Hendrych + Matěj Horák + David Helger OCR TEAM Pardubice NEJVĚTŠÍ T nezaplaceno
12.7.2022CZEKobr Vojtěch Barbarian Extreme Team NEJVĚTŠÍ M1 nezaplaceno
15.7.2022CZEKobzová Kristýna NEJVĚTŠÍ Z1 19.7.2022
14.7.2022CZEKolář Jiří STG Česká NEJVĚTŠÍ M2 19.7.2022
14.7.2022CZEKubera Pavel Pivní strejc Terezín NEJVĚTŠÍ M2 15.7.2022
15.7.2022CZELacina Josef OCR RUNNERS BEROUN NEJVĚTŠÍ M2 19.7.2022
23.4.2022CZELahoda Adam AFK Sadská NEJVĚTŠÍ M1 26.4.2022
15.7.2022CZELysá Miroslava OCR Čelákovice NEJVĚTŠÍ Z2 16.7.2022
17.12.2021CZEMaloň Tomáš Predator workout Brno NEJVĚTŠÍ M1 18.12.2021
15.7.2022CZEMíča Josef NEJVĚTŠÍ M1 21.7.2022
15.7.2022CZEMikuš Michal SKI RUN Čakovice NEJVĚTŠÍ M2 nezaplaceno
30.11.2021CZENeuwirth Luboš NEJVĚTŠÍ M1 2.12.2021
14.2.2022CZEPavelková Anna + Robin Kruckemeyer Excalibur Race Team NEJVĚTŠÍ D 17.2.2022
15.7.2022CZEPůža Patrik STG KOLÍN NEJVĚTŠÍ M1 23.7.2022
24.5.2022CZEŘezníček David + Marie Raslová + Pavel Šír + Jan Černý Liberec NEJVĚTŠÍ T 27.5.2022
12.7.2022CZERosenberg Jakub NEJVĚTŠÍ M1 13.7.2022
24.6.2022CZERoth Zdeněk NEJVĚTŠÍ M2 nezaplaceno
12.5.2022CZEŠašková Zuzana gladiatorraceteam NEJVĚTŠÍ Z2 16.5.2022
14.7.2022CZEŠpiller Ondřej Olympia Spartan Training KH NEJVĚTŠÍ M2 16.7.2022
15.7.2022CZESuchánková Veronika OCR RUNNERS BEROUN NEJVĚTŠÍ Z2 19.7.2022
15.7.2022CZESuchánková Veronika OCR RUNNERS BEROUN NEJVĚTŠÍ Z2 nezaplaceno
24.6.2022CZEŠvec Jiří #DoPříjemna NEJVĚTŠÍ M1 nezaplaceno
3.8.2022CZEŠvejnohová Michaela NEJVĚTŠÍ Z1 4.8.2022
17.12.2021CZESvobodová Mirka NEJVĚTŠÍ Z1 18.12.2021
19.4.2022CZESyručková Jana Zelený Mor NEJVĚTŠÍ Z1 19.4.2022
14.7.2022CZEVolák Adam NEJVĚTŠÍ M1 20.7.2022
31.5.2022CZEVrba Ondřej NEJVĚTŠÍ M1 1.6.2022
24.6.2022CZEVyčichlo Tomáš + Lukáš Beran + Rostislav Fišer + Peter Pročka Spartan Gym NEJVĚTŠÍ T 30.6.2022
11.7.2022CZEŽižka Bohumil It’s a state of mind! NEJVĚTŠÍ M1 13.7.2022