Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - MALEJ - podzim

Statistika přihlášených

Trať
MP34
Kategorie
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)10
M2Muži 36 a více let8
Z2Ženy 36 a více let6
Z1Ženy do 35 let5
M1Muži do 35 let5
Celkem přihlášených34

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
31.10.2021CZEBeran Lukáš Spartan Gym MALEJ M2 2.11.2021
16.12.2021CZEBílek Jiří OCRUNITED TEAM MALEJ M2 18.12.2021
29.11.2021CZEBobek Jiri MALEJ M2 30.11.2021
15.7.2022CZEČellár Pavel ski run čakovice MALEJ M2 19.7.2022
24.6.2022CZEČerná Ludmila Svídnický Extrém MALEJ Z1 28.6.2022
15.7.2022CZEČerná Michaela ski run čakovice MALEJ Z2 19.7.2022
14.4.2022CZEHervertová Klára Edgar Power Team MALEJ Z1 nezaplaceno
9.5.2022CZEHoráková Barbora MALEJ Z1 nezaplaceno
16.11.2021CZEHurda Jakub + Kristýna Hosáková STG Pardubice MALEJ D 17.11.2021
15.7.2022CZEJežková Kristýna + Jakub Dvořák Bodlinky MALEJ D 26.7.2022
11.7.2022CZEJurník Lukáš OCR Jelita MALEJ M1 16.7.2022
18.12.2021CZEKmonickova IVA MALEJ Z2 28.12.2021
10.8.2022CZEKnesplová Nikol + Vojtěch Jiránek #GLADIATORRACETEAM MALEJ D 11.8.2022
12.7.2022CZEKobr Vojtěch Barbarian Extreme Team MALEJ M1 nezaplaceno
14.7.2022CZEKolář Jiří STG Česká MALEJ M2 15.7.2022
30.4.2022CZEKubrycht Michal Hammer OCR Team MALEJ M1 2.5.2022
15.7.2022CZELacina Josef OCR RUNNERS BEROUN MALEJ M2 19.7.2022
30.11.2021CZELaštovička Petr #GLADIATORRACETEAM MALEJ M1 2.12.2021
17.12.2021CZELaštovička Martin MALEJ M1 18.12.2021
14.2.2022CZEMatúšová Michaela + Vilikovský Jonáš MALEJ D 17.2.2022
21.11.2021CZEMoravcová Veronika MALEJ Z1 nezaplaceno
3.5.2022CZEŘíha Vladimír + Petra Říhová MALEJ D 4.5.2022
12.5.2022CZEŠašková Zuzana gladiatorraceteam MALEJ Z2 nezaplaceno
17.12.2021CZESejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM MALEJ Z2 nezaplaceno
13.6.2022CZESíč Petr MALEJ M2 14.6.2022
13.7.2022CZEŠtembera Petr MALEJ M2 20.7.2022
15.7.2022CZEŠtemberová Věra MALEJ Z2 22.7.2022
15.7.2022CZESuchánková Veronika OCR RUNNERS BEROUN MALEJ Z2 19.7.2022
19.4.2022CZESyručková Jana Zelený Mor MALEJ Z1 19.4.2022