Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJ - jaro

Statistika přihlášených

Trať
VP109
Kategorie
M2Muži 36 a více let29
M1Muži do 35 let22
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)20
TTýmy (čtyřčlenné)16
Z2Ženy 36 a více let12
Z1Ženy do 35 let10
Celkem přihlášených109

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
24.4.2022CZEAdámek Jaromír + Adámková Lucie Fénix Plzeň VELKEJ D 26.4.2022
10.2.2022CZEAlbrecht Miroslav Panther Gym Čakovice VELKEJ M2 17.2.2022
20.12.2021CZEAntonovič Lukáš + Jan Müller + Václav Škréta + Martin Heligr OCR Mašina Kadaň VELKEJ T 23.12.2021
1.11.2021CZEAntoš Karel VELKEJ M1 2.11.2021
17.12.2021CZEBala Martin VELKEJ M2 18.12.2021
17.12.2021CZEBala Svobodová Mirka VELKEJ Z1 23.12.2021
30.11.2021CZEBartošek Jonáš Predator workout Brno VELKEJ M1 1.12.2021
23.3.2022CZEBartůněk Jiří + Pavel Šich Predator Workout Brno VELKEJ M1 1.4.2022
13.4.2022CZEBaťa Lukáš VELKEJ M1 nezaplaceno
4.4.2022CZEBevelágua Ladislav Ocr workout Tábor VELKEJ M2 6.4.2022
1.4.2022CZEBoháč Vít VELKEJ M1 5.4.2022
30.11.2021CZEDěkanovský Petr + Veronika Dvořáková MIX Dark Side Workout VELKEJ M2 6.12.2021
28.11.2021CZEDušek Vojtěch + Gabriela Kovaříková VELKEJ D 29.11.2021
21.3.2022CZEDvořák Tomáš OCR TEAM Kladno VELKEJ M2 1.4.2022
10.12.2021CZEFendrych Luboš + Veronika Šabrňáková VELKEJ D nezaplaceno
12.4.2022CZEFlos Jan VELKEJ M2 12.4.2022
16.3.2022CZEFrolo Libor Ares Race team VELKEJ M1 23.3.2022
7.4.2022CZEHamplová Vlasta FUBO VELKEJ Z2 12.4.2022
21.4.2022CZEHelcl Vojtěch Atom kids Praha VELKEJ M2 21.4.2022
10.3.2022CZEHervertová Klára Edgar Power Team VELKEJ Z1 13.3.2022
16.3.2022CZEHlouš Jiří Ares race team VELKEJ M2 23.3.2022
12.4.2022CZEHolčík Leoš STG Pardubice VELKEJ M2 22.4.2022
16.2.2022CZEHribal Vojtech + Jana Trávníčková VELKEJ D 18.2.2022
30.11.2021CZEHurajová Veronika + Vorlíček Vladislav Vorlíčkovi VELKEJ D nezaplaceno
7.4.2022CZEHurt Lukáš Predator Workout Brno VELKEJ M1 12.4.2022
17.12.2021CZEJanda Jiří Predator Workout Brno VELKEJ M1 22.12.2021
17.4.2022CZEJanoušková Marcela VELKEJ Z1 nezaplaceno
19.4.2022CZEJarešová Kristýna VELKEJ Z1 nezaplaceno
19.11.2021CZEJelenčiak Lukáš Ostaclemudteam VELKEJ M2 25.11.2021
19.11.2021CZEJelenčiaková Petra Ostaclemudteam VELKEJ Z2 25.11.2021
11.2.2022CZEJežková Kristýna VELKEJ Z1 16.2.2022
17.12.2021CZEKafka Jakub VELKEJ M1 18.12.2021
31.12.2021CZEKašpar David + Jan Hendrych + Matěj Horák + Radek Letáček OCR TEAM Pardubice VELKEJ T 24.1.2022
19.12.2021CZEKecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M2 23.12.2021
11.2.2022CZEKedršt Daniel STG Kolín VELKEJ M2 17.2.2022
17.4.2022CZEKlaška Martin Fénix Plzeň VELKEJ M2 20.4.2022
24.4.2022CZEKolář Jiří Hammer OCR team VELKEJ M2 27.4.2022
19.4.2022CZEKošťál Petr STG Trutnov VELKEJ M1 19.4.2022
6.4.2022CZEKoudelková Markéta OCR Čelákovice VELKEJ Z2 11.4.2022
14.3.2022CZEKyrych Michaela OCR team Kladno VELKEJ Z2 18.3.2022
30.11.2021CZEMareš Pavel VELKEJ M2 2.12.2021
19.4.2022CZEMüller Marek Shybuj.cz VELKEJ M2 20.4.2022
25.4.2022CZEnejezchleba petr VELKEJ M2 25.4.2022
31.3.2022CZENovotný Tomáš STG Trutnov VELKEJ M1 2.4.2022
6.4.2022CZEPfeffer Jan OCR Čelákovice VELKEJ M1 11.4.2022
19.4.2022CZEPizúr Marek SVVAT VELKEJ M2 20.4.2022
14.4.2022CZEPospíšil Patrik Dark Side Workout VELKEJ M1 25.4.2022
20.4.2022CZEPrantl Jiří + Lucie Čížková OCR Hunters VELKEJ D 21.4.2022
7.4.2022CZERacíková Lenka OCR Čelákovice VELKEJ Z2 11.4.2022
30.11.2021CZERaslová Marie + Řezníček David Liberec VELKEJ D 2.12.2021
14.11.2021CZEŘehulka Milan VELKEJ M1 16.11.2021
17.12.2021CZEŘíha Zdeněk POKO runnig team VELKEJ M2 18.12.2021
23.1.2022CZEŘíha Vladimír VELKEJ M2 11.3.2022
2.3.2022CZERoubíčková Mirka VELKEJ Z2 4.3.2022
28.2.2022CZERoubíčková Jaroslava VELKEJ Z2 3.3.2022
22.4.2022CZERyba Michal Atom Kids Praha VELKEJ M1 24.4.2022
27.2.2022CZERykýř Petr VELKEJ M2 1.3.2022
24.4.2022CZEŠafránek Michal SRTG Kolín VELKEJ M1 25.4.2022
14.3.2022CZEŠašková Zuzana gladiatorraceteam VELKEJ Z2 18.3.2022
24.4.2022CZESchneider Tomáš PREDATOR WORKOUT BRNO VELKEJ M1 25.4.2022
27.2.2022CZEScholzová Lenka VELKEJ Z2 1.3.2022
26.11.2021CZEŠebestík Ondřej VELKEJ M1 30.11.2021
23.3.2022CZEŠich Pavel Predator Workout Brno VELKEJ M1 24.3.2022
12.4.2022CZEŠinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M2 nezaplaceno
29.11.2021CZESlabý Jakub Sokol Semín VELKEJ M2 30.11.2021
8.3.2022CZEŠlik Jan OCR Rebelové VELKEJ M2 18.3.2022
17.12.2021CZEŠpiller Ondřej VELKEJ M2 22.12.2021
13.4.2022CZEŠtemberová Věra VELKEJ Z2 19.4.2022
18.4.2022CZEŠulc Martin VELKEJ M2 21.4.2022
31.3.2022CZESůrová Adéla GLADIATORRACETEAM VELKEJ Z1 1.4.2022
19.4.2022CZESyručková Jana Zelený Mor VELKEJ Z1 19.4.2022
10.3.2022CZETigana Josef OCR TEAM KLADNO VELKEJ M2 18.3.2022
6.4.2022CZEUlrychová Michaela OCR Čelákovice VELKEJ Z1 11.4.2022
7.4.2022CZEUrbanek Pavel OCR Čelákovice VELKEJ M2 11.4.2022
6.4.2022CZEVachalova Sarka + Jan Moupic Gladiator Race Team VELKEJ D 9.4.2022
24.4.2022CZEVacková Tereza Tydydym tym team VELKEJ Z1 25.4.2022
19.4.2022CZEVepřek Martin Predátor workout Brno VELKEJ M1 19.4.2022
22.4.2022CZEViršíková Michaela Srtg Lišov VELKEJ Z2 22.4.2022
5.4.2022CZEVíšek Tadeáš Eldisáci VELKEJ M1 11.4.2022
11.12.2021CZEVlček Tomáš + Petr Štembera + Miroslav Soukup + Pavel Gerhát BSSHOP VELKEJ T 12.12.2021
14.2.2022CZEVolf Karel + Stryková Petra TRX bezhranic Prostějov VELKEJ D 17.2.2022
29.11.2021CZEVosáhlo Adam Sokol Semín VELKEJ M1 30.11.2021
17.3.2022CZEWágner Petr AtomkidsPraha VELKEJ M2 23.3.2022
16.2.2022CZEWohanková Julie + Čížek Jan SRTG Nové Strašecí VELKEJ D 17.2.2022
10.3.2022CZEZábranská Barbora OCR Team Kladno VELKEJ Z1 18.3.2022
23.4.2022CZEZavřelová Hanča VELKEJ Z2 25.4.2022
14.4.2022CZEZemčíková Petra + Procházka Roman + Šnoplová Iva + Šnopl Vít Hammer OCR Team VELKEJ T 19.4.2022