Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - MALEJ - jaro

Statistika přihlášených

Trať
MP92
Kategorie
M2Muži 36 a více let23
M1Muži do 35 let21
Z1Ženy do 35 let16
Z2Ženy 36 a více let12
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)12
TTýmy (čtyřčlenné)8
Celkem přihlášených92

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
24.4.2022CZEBadalíková Lucie Czech Ninja Community MALEJ Z1 24.4.2022
1.3.2022CZEBalcar Jiří MALEJ M1 3.3.2022
30.11.2021CZEBartošek Jonáš Predator workout Brno MALEJ M1 1.12.2021
8.3.2022CZEbeauchamp andrea Ocr team kladno MALEJ Z2 18.3.2022
9.3.2022CZEBeauchamp Nicole OCR TEAM KLADNO MALEJ Z1 18.3.2022
27.11.2021CZEBeneš Ladislav ABUS Přelouč MALEJ M1 28.11.2021
24.4.2022CZEBeneš Petr + Marcela Uldrichová JEDNIČKY MALEJ D 25.4.2022
20.4.2022CZEBernardová Terezie + Dominik Mňuk název mixu: #INVALIDITEAM 🦽, reprezentujeme: edgar.team, #GLADIATORRACETEAM MALEJ D 21.4.2022
4.4.2022CZEBevelágua Ladislav Ocr workout Tábor MALEJ M2 4.4.2022
16.12.2021CZEBílek Jiří OCRUNITED TEAM MALEJ M2 18.12.2021
6.1.2022CZEBodmas Rozálie Omouwa OCR TEAM KLADNO MALEJ Z1 18.3.2022
10.3.2022CZEBodmas Eva OCR TEAM KLADNO MALEJ Z2 18.3.2022
5.4.2022CZEBubeník Marcel Funkční trénink Milovice - FTM MALEJ M1 8.4.2022
24.4.2022CZEČellár Pavel ski run čakovice MALEJ M2 27.4.2022
18.12.2021CZEČermák Aleš OCR TEAM KLADNO MALEJ M2 18.12.2021
24.4.2022CZEČerná Michaela ski run čakovice MALEJ Z2 27.4.2022
20.2.2022CZEČerná Ludmila Svídnický Extrém MALEJ Z1 22.2.2022
24.4.2022CZECimburek Ludvik CZexxx MALEJ M2 25.4.2022
7.3.2022CZEDavydenko Yevhen MALEJ M1 8.3.2022
30.11.2021CZEDomorád Vojtěch MALEJ M2 6.12.2021
15.3.2022CZEGrabmüllerová Tereza OCR TEAM KLADNO MALEJ Z2 12.4.2022
28.11.2021CZEHašek Rostislav MALEJ M1 29.11.2021
19.4.2022CZEHavlíček Jakub FUBO Team MALEJ M1 20.4.2022
24.4.2022CZEHerškovič Vladimír + Herškovič Happy Hours MALEJ M2 25.4.2022
17.4.2022CZEHervertová Klára MALEJ Z1 19.4.2022
6.1.2022CZEHorák Matěj OCR TEAM Pardubice MALEJ M1 24.1.2022
30.11.2021CZEHurajová Veronika + Vorlíček Vladislav #GLADIATORRACETEAM MALEJ D nezaplaceno
5.4.2022CZEJakubovitsová Andrea Fubo MALEJ Z2 6.4.2022
17.12.2021CZEJanalik Marek MALEJ M1 18.12.2021
17.12.2021CZEJanda Jiří Predator Workout Brno MALEJ M1 22.12.2021
12.4.2022CZEKabrhel Jan Litomyšl MALEJ M2 13.4.2022
17.12.2021CZEKasalova Eva MALEJ Z1 18.12.2021
19.12.2021CZEKecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM MALEJ M2 23.12.2021
17.4.2022CZEKlaška Martin Fénix Plzeň MALEJ M2 20.4.2022
18.4.2022CZEKlein Lucie MALEJ Z2 20.4.2022
18.12.2021CZEKmonickova IVA MALEJ Z2 28.12.2021
25.4.2022CZEKnížková Michaela #GLADIATORRACETEAM MALEJ Z2 25.4.2022
23.4.2022CZEKopečková Lilian + Šárka Sejkorová + Daniela Löffelmann + Zuzana Kuropatnická #GLADIATORRACETEAM MALEJ T 24.4.2022
17.12.2021CZELaštovička Martin MALEJ M1 18.12.2021
17.12.2021CZELysá Miroslava OCR Čelákovice MALEJ Z2 24.12.2021
24.4.2022CZEMalínský Adam Jiří Born To Move MALEJ M1 nezaplaceno
14.4.2022CZEMetzlová Veronika MALEJ Z1 19.4.2022
30.11.2021CZEMíča Josef MALEJ M1 6.12.2021
17.12.2021CZEMikuš Michal SKI RUN Čakovice MALEJ M2 nezaplaceno
24.4.2022CZEMilatová Iva SyrMil MALEJ Z2 nezaplaceno
21.4.2022CZEMurčo Viršíková Klára Srtg Lišov MALEJ Z1 21.4.2022
25.4.2022CZEnejezchleba petr MALEJ M2 25.4.2022
24.4.2022CZENováková Renata #GLADIATORRACETEAM MALEJ Z1 25.4.2022
24.4.2022CZENováková Iveta #GLADIATORRACETEAM MALEJ Z1 25.4.2022
24.4.2022CZEPeca Jakub + Lucie Adámková Kubovo běhny MALEJ D 25.4.2022
13.4.2022CZEPelcová Kateřina MALEJ Z1 14.4.2022
19.4.2022CZEPizúr Marek SVVAT MALEJ M2 20.4.2022
24.4.2022CZEPodhora Ondřej OCR Čelákovice MALEJ M2 26.4.2022
29.3.2022CZEPohořalý Petr MALEJ M2 30.3.2022
7.4.2022CZEPokorná Kateřina Predator Workout Brno MALEJ Z1 12.4.2022
17.12.2021CZEPopek Miloš MALEJ M2 18.12.2021
24.4.2022CZEPrášil Jiří VOSA ŠUMVALD MALEJ M2 25.4.2022
6.4.2022CZERampír Jiří Diversity Beasts MALEJ M2 6.4.2022
6.4.2022CZERampírová Petra Diversity Beasts MALEJ Z2 6.4.2022
4.4.2022CZERichter Lukáš OCR Pardubáci MALEJ M2 5.4.2022
29.12.2021CZERybišar Josef + Rybišarová Lucie čvacht MALEJ D 31.12.2021
24.3.2022CZEŠatná Pavla Extreme Dog Race team MALEJ Z2 28.3.2022
21.4.2022CZEŠebestová Kateřina MALEJ Z1 22.4.2022
30.3.2022CZESíč Petr + Síč Petr + Mráz Jakub + Mráz David MALEJ T 30.3.2022
24.4.2022CZEŠlapka Jakub MALEJ M2 25.4.2022
20.2.2022CZESouček Ondřej TJ Maratonstav Úpice MALEJ M1 24.2.2022
30.11.2021CZESpáčil Karel MALEJ M1 6.12.2021
26.10.2021CZEStupka Patrik AC Česká Lípa MALEJ M1 5.11.2021
31.3.2022CZESůrová Adéla GLADIATORRACETEAM MALEJ Z1 1.4.2022
12.4.2022CZEŠvadlák Petr Svídnický Extrém Team MALEJ M2 14.4.2022
10.3.2022CZETigana Josef OCR TEAM KLADNO MALEJ M2 nezaplaceno
10.12.2021CZETocháčková Tereza MALEJ Z1 12.12.2021
19.12.2021CZETremmel Jiří Olympia Spartan Training KH MALEJ M2 20.12.2021
15.1.2022CZEValentová Markéta + Tadeáš Valenta Velosport Valenta Scott team Pelhřimov MALEJ D nezaplaceno
19.4.2022CZEVepřek Martin Predátor workout Brno MALEJ M1 19.4.2022
24.4.2022CZEVeronika Mejzešová MALEJ Z1 25.4.2022
5.4.2022CZEVíšek Tadeáš Eldisáci MALEJ M1 11.4.2022
1.2.2022CZEVladyka Bohuslav MALEJ M1 16.2.2022
7.4.2022CZEVrána Jakub MALEJ M1 15.4.2022
2.4.2022CZEZeman Filip Fubo MALEJ M1 3.4.2022