Startovní listina ŠNEK RACE 2022 - sobota - noční závod

Statistika přihlášených

Trať
3km28
F9
Kategorie
ZŽeny 18
MMuži 10
FFUN9
Celkem přihlášených37

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
28.1.2022CZEAberle Jiří Wild Grizzly 3 km/10 překážek + M 1.2.2022
1.6.2022CZEAdámková Nicolle holky Průšovky 3 km/10 překážek + Z 2.6.2022
8.6.2022CZEDastychová Martina 3 km/10 překážek + Z 14.6.2022
20.1.2022CZEFaltová Simona Faltovky 3 km/10 překážek + Z 21.1.2022
20.1.2022CZEFaltová Anna Faltovky 3 km/10 překážek + Z 21.1.2022
18.1.2022CZEForejtová Dominika 3 km/10 překážek + Z 20.1.2022
30.4.2022CZEGallerach Michael FUN F 7.5.2022
2.2.2022CZEHanušová Lada 3 km/10 překážek + Z 4.2.2022
25.4.2022CZEHendl Jakub STG Děčín Sokol Maxičky FUN F 28.4.2022
8.6.2022CZEHoráčkova Jana 3 km/10 překážek + Z 10.6.2022
20.6.2022CZEHubáček Tomáš Slimák team 3 km/10 překážek + M 23.6.2022
20.6.2022CZEKacoli Patricie Crossfit Decin 3 km/10 překážek + Z 21.6.2022
30.4.2022CZEKafa Marien O fous rychlejší 3 km/10 překážek + Z 7.5.2022
14.5.2022CZEKlabanová Tereza Bláznivý hasiči 3 km/10 překážek + Z 16.5.2022
29.1.2022CZEKneprová Tereza Spartan Děčín - Sokol Maxičky FUN F 30.1.2022
1.4.2022CZEKOPECKÝ MAREK 3 km/10 překážek + M 8.4.2022
13.6.2022CZEKratochvílová Julie Spartan Děčín - Sokol Maxičky FUN F 13.6.2022
30.4.2022CZEKrumbholzová Ála 3 km/10 překážek + Z 7.5.2022
29.4.2022CZEKučerová Zuzana SLIMÁK TEAM 3 km/10 překážek + Z 2.5.2022
22.5.2022CZEKulhavá Romana 3 km/10 překážek + Z 27.5.2022
8.6.2022CZELedvinka Lukas 3 km/10 překážek + M 14.6.2022
29.4.2022CZENeškodová Lada SLIMÁK TEAM 3 km/10 překážek + Z 4.5.2022
9.6.2022CZENovotný Matěj Spartan Děčín - Sokol Maxičky FUN F 9.6.2022
30.4.2022CZEPech Jakub O fous rychlejší 3 km/10 překážek + M 5.5.2022
17.5.2022CZEProkschová Petra Spartan Děčín - Sokol Maxičky FUN F 21.5.2022
26.12.2021CZEPrůšová Věra holky Průšovky 3 km/10 překážek + Z 28.12.2021
6.5.2022CZERauch Tereza 3 km/10 překážek + Z 13.5.2022
30.1.2022CZEŠafařík Petr DreamTeam 3 km/10 překážek + M 3.2.2022
30.1.2022CZEŠafařík Petr DreamTeam 3 km/10 překážek + M 3.2.2022
8.5.2022CZESmutný Ondřej DreamTeam 3 km/10 překážek + M 9.5.2022
2.2.2022CZEStejskal Jiří 3 km/10 překážek + M 4.2.2022
2.2.2022CZEStejskalová Makéta 3 km/10 překážek + Z 4.2.2022
11.5.2022CZEŠtěpánek Jiří Bláznivý hasiči FUN F 14.5.2022
11.5.2022CZEŠtěpánková Markéta Bláznivý hasiči FUN F 12.5.2022
21.6.2022CZETrýzna Daniel 3 km/10 překážek + M 24.6.2022
29.1.2022CZEVávra Tadeáš Spartan Děčín - Sokol Maxičky FUN F 30.1.2022
12.6.2022CZEZdvihalová Miroslava CrossFit Děčín 3 km/10 překážek + Z 19.6.2022