Startovní listina Extreme Dog Race MILITARY Tankodrom Milovice

Statistika přihlášených

Trať
Base24
Long14
Family3
Junior3
Fun1
Kategorie
Z2BŽeny 30 - 45 let11
Z1BŽeny 16 - 29 let7
Z2LŽeny 30 - 45 let6
FDospělý + dítě3
M3LMuži 46 a více let3
M2LMuži 30 - 45 let2
Z3BŽeny 46 a více let2
M2BMuži 30 - 45 let2
TBTEAM+2
Z1LŽeny 18 - 29 let2
JZJuniorky 9 - 15 let2
ZFŽeny1
M1LMuži 18 - 29 let1
JMJunioři 9 - 15 let1
Celkem přihlášených45

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
28.10.2021CZEBalog Gabriel + Laky Long M3L 2.11.20210
31.10.2021CZEBurian Filip + Wilmer Junior JM 5.11.20210
30.10.2021CZEČermáková Veronika + FIba + Damian Family F 8.11.20210
30.10.2021CZEČermáková Veronika + Bailey Base Z2B 8.11.20210
27.11.2021CZEDolanská Andrea + Sára + Adéla Elkánová Sedmikrásky Base TB 30.11.20210
15.9.2021CZEEliášková Markéta + Harly Long Z1L 15.9.20210
31.10.2021CZEHajná Barbora + Brownie Base Z2B 1.11.20210
16.10.2021CZEHavlíček Oldřich + Dajuška Bezva dvojka Base M2B 19.10.20210
26.10.2021CZEHrnčál Milan + Geronimo Long M2L 28.10.20210
26.10.2021CZEHrnčálová Pavla + Joker Long Z2L 28.10.20210
31.10.2021CZEKandrová Tereza + Tessy Base Z2B 10.11.20210
31.10.2021CZEKlewar Tomáš + Falco Long M1L 1.11.20210
13.10.2021CZEKobzíková Tamara + Azabella Aisha Base Z3B 16.10.20210
27.10.2021CZEKocourková Alžběta + Arnika Base Z2B 4.11.20210
31.10.2021CZEKodytková Kateřina + Trinity CataRebels Base Z1B 2.11.20210
27.10.2021CZEKuklová Renáta + Ronny Vlajem za psem Base Z1B 28.10.20210
31.10.2021CZELajbner Erik + Diamond White Alaska White Warriors Long M3L 4.11.20210
31.10.2021CZELajbnerová Miroslava + Frozen White Warriors Long Z2L 4.11.20210
31.10.2021CZELajbnerová Miroslava + Frozen + Karolína Lajbnerová White Warriors Family F 4.11.20210
31.10.2021CZELajbnerová Natálie + Vendetta White Warriors Junior JZ 4.11.20210
11.11.2021CZELakatošová Daniela + Athos CataRebels / Musher klub Trenčín Long Z1L 23.11.20210
30.10.2021CZELehnertova Klaudie + Bailey Junior JZ 8.11.20210
28.10.2021CZELinhartová Adriana + Shira Long Z2L 30.10.20210
1.12.2021CZEMarešová Denisa + Ebby + Kryštof Mareš Milísci Base TB nezaplaceno0
30.10.2021CZEMayer Michal + Luna TJ Sokol Maxičky Long M3L 1.11.20210
31.10.2021CZEMyška Ondřej + Beatrix Long M2L 5.11.20210
3.11.2021CZEPrincová Daniela + Teena Von Dočasky Fun ZF 4.11.20210
20.9.2021CZEŠestáková Lucie + Extrémní Legenda Amy Long Z2L 1.10.20210
29.10.2021CZEŠkodová Marcela + Maya Base Z3B 30.10.20210
15.9.2021CZESlívková Hana + Penny Base Z2B 15.9.20210
31.10.2021CZEŠrámková Nikola + Fatty Base Z1B 9.11.20210
3.11.2021CZEŠtáf Lucie + Blue Jen JÁ a TY Base Z2B 16.11.20210
28.9.2021CZEStárková Kateřina + Woody Tollers! Base Z1B 3.10.20210
31.10.2021CZEŠtěpán Břetislav + Safira Base M2B 1.11.20210
20.9.2021CZEŠulcová Magdaléna + Meby Team of Queens Long Z2L 22.9.20210
28.10.2021CZEŠvaříčková Dita + Izzy CATAREBELS Base Z2B 1.11.20210
30.10.2021CZETomáš Markéta + Danae z Vančáku Long Z2L 2.11.20210
30.10.2021CZETomáš Markéta + Danae z Vančáku + Magdaléna Tomáš Family F 2.11.20210
10.10.2021CZETrojanová Lucie + Dasty Base Z2B 20.10.20210
12.10.2021CZEVackova Veronika + Hron Base Z1B 13.10.20210
29.10.2021CZEValentová Lenka + ROXY Base Z2B 30.10.20210
31.10.2021CZEVáňová Barbora + El Trigo Base Z2B 1.11.20210
25.10.2021CZEVasserbauerova Eva + Frank Base Z2B 26.10.20210
30.10.2021CZEVilémová Nikola + Boody #TRENUJFURT Base Z1B 31.10.20210
28.9.2021CZEVondráková Zuzana + Kira (Xanna) zuKIzaRAna Base Z1B 30.9.20210