Startovní listina Extreme Dog Race MILITARY Tankodrom Milovice

Statistika přihlášených

Trať
Base156
Fun36
Family23
Junior24
KBO21
Long47
Kategorie
Z2BŽeny 30 - 45 let48
Z1BŽeny 16 - 29 let38
ZFŽeny33
TBTEAM+29
FDospělý + dítě23
JZJuniorky 9 - 15 let17
Z3BŽeny 46 a více let14
M2BMuži 30 - 45 let14
KBOZKlubový EDR MILITARY (jen pro psy BŠO s PP) - Ženy13
M2LMuži 30 - 45 let12
Z2LŽeny 30 - 45 let12
M1BMuži 16 - 29 let8
Z1LŽeny 18 - 29 let8
JMJunioři 9 - 15 let7
KBOM Klubový EDR MILITARY (jen pro psy BŠO s PP) - Muži5
M3BMuži 46 a více let5
TLTEAM+5
Z3LŽeny 46 a více let4
KBOJJunioři 9 - 15 let (jen pro psy BŠO s PP)3
MFMuži 3
M3LMuži 46 a více let3
M1LMuži 18 - 29 let3
Celkem přihlášených307

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
14.1.2022CZEAdam Roman + Laky Long M2L 15.1.20220
31.1.2022CZEAntesová Petra + Casi NeverGiveUp Long Z3L 5.2.20220
10.5.2022CZEBadalíková Lucie + Hakim Extreme Dog Race team Base Z1B 10.5.20220
8.5.2022CZEBaldrych Jaroslav + Čaky Extreme Dog Race team Base M1B 8.5.20220
28.10.2021CZEBalog Gabriel + Laky Extreme Dog Race team Long M3L 2.11.20210
14.4.2022CZEBartošová Šárka + Black Orion Long Z1L 20.4.20220
12.2.2022CZEBeránková Hana + Messi + Tereza Beránková Messi team Base TB 13.2.20220
7.4.2022CZEBezoušková Gabriela + Arapiraca Extreme Dog Race team Long Z2L 7.4.20220
12.12.2021CZEBílková Magdalena + Billie Base Z2B 12.12.20210
7.4.2022CZEBlažková Barbora + Max Base Z1B 8.4.20220
10.3.2022CZEBlažková Adéla + Manny Mendoska Fun ZF 11.3.20220
20.2.2022CZEBorská Markéta + Hektor Fun ZF 21.2.20220
29.4.2022CZEBrda Vladimír + Anty Base M2B 30.4.20220
30.3.2022CZEBřezinová Soňa + ROZA Long Z2L 31.3.20220
4.2.2022CZEBubeníčková Tereza + Benji Junior JZ 8.2.20220
16.3.2022CZEBudišová Hana + Ralf + Pavel Mikoláš DogUniversal/Canicross Beroun Long TL 24.3.20220
19.3.2022CZEBukovská Kristýna + Dixie + Matyáš Bukovský + Kristýna Bukovská Family-Kristýna+Pes Dixi + Matyáš Bukovský Family F 28.3.20220
31.10.2021CZEBurian Filip + Wilmer Junior JM 5.11.20210
18.1.2022CZEBurýšková Růžena + Apollo + Martin Nováček Canicross Ústí nad Labem Long TL 19.1.20220
6.12.2021CZECajkářová Anna + Tucker Vlajem za psem Base Z1B 8.12.20210
30.3.2022CZEČapek Vojta + Nugget Čumáčci Base M2B 3.4.20220
31.3.2022CZECerha Vojtěch + Missy + Antonín Poupera Tonda , Vojta + Missy Base TB 1.4.20220
30.10.2021CZEČermáková Veronika + FIba + Damian Family F 8.11.20210
30.10.2021CZEČermáková Veronika + Bailey Base Z2B 8.11.20210
30.3.2022CZEČerná Anežka + Coudy + Michal Černý Base TB 31.3.20220
4.4.2022CZEČernochová Marcela + Aslan Fun ZF 5.4.20220
14.1.2022CZEČernovský David + Greyssi Junior JM 18.1.20220
28.2.2022CZEČeřovská Naděžda + Barnie KBO KBOZ 1.3.20220
10.3.2022CZEČervinková Eliška + Amélie Rosemarie Eliška a Rose Fun ZF 11.3.20220
21.2.2022CZEChrástek Radim + Rex + Barbora Chrástková Family F 24.2.20220
21.2.2022CZEChrástková Kateřina + Rex Junior JZ 24.2.20220
21.2.2022CZEChrástková Veronika + Rex Fun ZF 24.2.20220
21.2.2022CZEChrástková Anežka + Rex Junior JZ 24.2.20220
26.3.2022CZEChuchelová Petra + Kira Base Z2B 27.3.20220
28.3.2022CZEČiamporová Vendulka + Kirra + Jiří Klikoš ŠnekusLazarus Base TB 28.3.20220
31.1.2022CZECinková Hana + GarVinDom Fun ZF 1.2.20220
30.4.2022CZEČížková Lenka + Burák Base Z2B 11.5.20220
19.1.2022CZEDastychová Anna + Kira Kladno Base Z1B 20.1.20220
26.3.2022CZEDeutschová Vendula + Bela Base Z2B 27.3.20220
18.3.2022CZEDeveci Jana + Terry Base Z3B 25.3.20220
27.2.2022CZEDiessner Marek + Drax Marek&Drax Base M2B 7.3.20220
12.4.2022CZEDivišová Lucie + Chelsea Vlajem za psem Fun ZF 13.4.20220
27.11.2021CZEDolanská Andrea + Sára + Adéla Elkánová Sedmikrásky Base TB 30.11.20210
15.3.2022CZEDolejš Zdeněk + Rasty Long M2L 26.3.20220
10.1.2022CZEDubinová Denisa + Maylo Base Z1B 11.1.20220
4.5.2022CZEDufek Martin + Róza Fit-sever gang Long M2L 5.5.20220
28.1.2022CZEDvořák Jan + Finn Long M2L 1.2.20220
26.4.2022CZEDvořáková Veronika + Eros Fun ZF 26.4.20220
21.12.2021CZEEckertová Kateřina + Nero Base Z2B 23.12.20210
31.3.2022CZEEichlerová Simča + Alf Minidogs Base Z2B 11.4.20220
28.4.2022CZEEichlová Iva + Leilla šedý poklad Želvy v tahu Base Z2B 28.4.20220
15.9.2021CZEEliášková Markéta + Harly Long Z1L 15.9.20210
22.3.2022CZEFajgl Luboš + Bejly Sokol Cítov Long M3L 24.3.20220
29.1.2022CZEFantová Natálie + Jantarka Base Z1B 1.2.20220
31.3.2022CZEFinkousová Adéla + Archie Base Z1B 1.4.20220
20.3.2022CZEFlaszová Klára + Bej Junior JZ 21.3.20220
20.3.2022CZEFlaszová Petra + Pipa + Kateřina Chrastkova + Petra Flaszová Bej Family F 21.3.20220
20.2.2022CZEFormánek Vít + Alisha Junior JM 21.2.20220
13.4.2022CZEGallova Adela + Tara Base Z2B 15.4.20220
6.2.2022CZEGruntová Petra + Quillan + Jan Lanšperk Base TB 9.2.20220
29.1.2022CZEHadravová Jitka + Dak Base Base Z2B 1.2.20220
21.2.2022CZEHájková Veronika + Tony Base Z1B 22.2.20220
28.10.2021CZEHajná Barbora + Shira Long Z2L 30.10.20210
31.10.2021CZEHajná Barbora + Brownie Base Z2B 1.11.20210
16.12.2021CZEHalla Vlastimil + Amelie Angel Niktel KBO KBOM 18.12.20210
16.12.2021CZEHallová Renata + Amelie Angel Niktel KBO KBOZ 18.12.20210
1.3.2022CZEHallová Valentýna + Amelie Angel Niktel + Valentýna Hallová + Renata Hallová KBO KBOJ 4.3.20220
10.1.2022CZEHamáková Nikol + Argo Long Z1L 11.1.20220
19.3.2022CZEHanáková Štěpánka + Dolphie + Michal Hanák PortFineWine Long TL 22.3.20220
1.3.2022CZEHanus Martin + Kelvin KBO KBOM 1.3.20220
31.1.2022CZEHarvánek Tomáš + Beyla Base M2B 6.2.20220
27.4.2022CZEHavelková Barbora + Maja Junior JZ 28.4.20220
16.10.2021CZEHavlíček Oldřich + Dajuška Bezva dvojka Base M2B 19.10.20210
22.2.2022CZEHejl Aleš + Trixie Long M2L 23.2.20220
24.3.2022CZEHeřmanová Helena + Hati + Iva Eichlová Želvy v tahu Base Z1B 28.3.20220
21.4.2022SVKHingiszova Martina + Majly Base Z2B 2.5.20220
24.3.2022CZEHladíková Jana + Bella Base Z3B 24.3.20220
11.4.2022CZEHlaváčková Eliška + Benny + Ondřej Hlaváček, Karolína Holubová Hlaváčci Dolní Bousov. Base TB 13.4.20220
24.3.2022CZEHmirová Kateřina + Duna Base Z1B 26.3.20220
31.1.2022CZEHmirová Sára + Carrera Base Z1B 1.2.20220
17.3.2022CZEHmirová Marcela + Jonáš Base Z3B 18.3.20220
24.3.2022CZEHmirová Miloslava + Sam Base Z3B 25.3.20220
27.3.2022CZEHofmanová Denisa + Nietzsche W. Friedrich Extreme Dog Race team KBO KBOZ 27.3.20220
14.1.2022CZEHoráková Adéla + Geron Junior JZ 23.1.20220
31.3.2022CZEHorálek Miroslav + Bobinka Minidogs Base M2B 1.4.20220
31.3.2022CZEHořejšová Kristýna + Sam Base Z1B 1.4.20220
6.2.2022CZEHosenseidlová Barbora + Annie Long Z1L 8.2.20220
12.12.2021CZEHostáková Tereza + Bascon KBO KBOZ 13.12.20210
19.3.2022CZEHrdá Diana + Bruce + Natalie Hrdá Vořeši Base TB 26.3.20220
26.10.2021CZEHrnčál Milan + Geronimo Long M2L 28.10.20210
26.10.2021CZEHrnčálová Pavla + Joker Long Z2L 28.10.20210
29.3.2022CZEHubáčková Eva + Elisa Base Z2B 3.4.20220
20.2.2022CZEHudrlíková Martina + Arlette Martina&Arlette Fun ZF 22.2.20220
31.1.2022CZEHumlová Markéta + Kylie + Jan Bulánek Base TB 2.2.20220
12.4.2022CZEHyblerová Barbora + Bon Jovi KBO KBOZ 14.4.20220
26.3.2022CZEHynková Kristýna + Růženka Base Z1B 28.3.20220
14.4.2022CZEHypiusová Romana + Chelsea + Josef Fremund Romana Hypiusová Brownee a Chelsea Base TB 15.4.20220
13.3.2022CZEJanáček Petr + Apple + Lucie Janáčková #necosnohama Base TB 14.3.20220
20.1.2022CZEJanečková Jaroslava + Jessie Fun ZF 21.1.20220
19.1.2022CZEJanurová Jana + Ergon Long Z3L 20.1.20220
31.3.2022CZEJanzováJanzová MonikaMonika + Oggy Base Z2B 7.4.20220
30.1.2022CZEJarošová Terezie + Harry Junior JZ 31.1.20220
31.12.2021CZEJašová Lydie + Pinkie Bencilla Ušatej gang Base Z2B 15.1.20220
18.1.2022CZEJechová Šárka + Falco Base Z3B 20.1.20220
21.1.2022CZEJechová Vendula + Kuko + Kristýna Josíeková + Vendula Jechová Family F 21.1.20220
18.4.2022CZEJedlička Jakub + Cookie Base M1B 20.4.20220
31.1.2022CZEJeřábková Eva + Adorys CataRebels Long Z1L 1.2.20220
25.3.2022CZEJiroutová Barbora + TIM + Barbora Jiroutová Junior JZ 28.3.20220
22.3.2022CZEJochovičová Marie + Bowie + Markéta Koudelková Čík a Ník Family F 31.3.20220
22.3.2022CZEJochovičová Marie + Bowie Ník a Čík Long Z2L 31.3.20220
26.4.2022CZEJunková Lucie + Meggi Aura Aurantia Laky a Meggi Base Z2B 26.4.20220
26.4.2022CZEKabourková Barbora + Rita Fun ZF 26.4.20220
7.2.2022CZEKadlec Petr + Cookie Base M1B 8.2.20220
27.4.2022CZEKaisler Jan + Kara Samantha ArQeVa Pomalá Arqeva Base M1B 27.4.20220
27.4.2022CZEKaisler Martin + Cashire ArQeVa Pomalá Arqeva Base M1B 27.4.20220
6.5.2022CZEKaisler Filip + Kiko Kiko Junior JM 7.5.20220
31.3.2022CZEKakos Tomáš + Bruno BruTo Base M3B 6.4.20220
31.3.2022CZEKakosová Diana + Donny DoDi Milevsko Long Z3L 6.4.20220
26.4.2022CZEKALASOVA TEREZA + Oskar Fun ZF 26.4.20220
31.1.2022CZEKalibová Jana + Battle Mountain + David Kaliba Avalanche Base TB 9.2.20220
1.1.2022CZEKandrová Tereza + Tessy + Tomáš Kadič Base TB 2.1.20220
26.2.2022CZEKarpianusová Zuzana + COUDY KBO KBOZ 3.3.20220
22.2.2022CZEKastlerová Marie + Sendy BehameSami Base Z2B 23.2.20220
19.12.2021CZEKecina Tomáš + Mája #GLADIATORRACETEAM Long M2L 23.12.20210
6.4.2022CZEKernová Petra + Ebby Extreme Dog Race team Base Z3B 6.4.20220
31.1.2022CZEKlečka Jakub + Arwen a Chilli + Pavel Mrázek Base TB 2.2.20220
31.10.2021CZEKlewar Tomáš + Falco Long M1L 1.11.20210
6.4.2022CZEKlímková Kristýna + Ilja od Štítárského rybníka Base Z1B 15.4.20220
22.3.2022CZEKlusák Lukáš + MAX Long M2L 23.3.20220
5.5.2022CZEkmoch škodová linda + Jamie dream Base Z2B 7.5.20220
5.5.2022CZEKmochová Laura + Jamie dream Junior JZ 7.5.20220
30.3.2022CZEKmoníček Petr + Angel Blue Base M3B 31.3.20220
14.3.2022CZEKnotková Žaneta + Dusty + Bedřich Knotek Base TB 16.3.20220
7.1.2022CZEKnotková Michaela + Tom Base Z3B 11.1.20220
15.3.2022CZEKoblová Michaela + Agy + Adam Kobl Family F 18.3.20220
13.10.2021CZEKobzíková Tamara + Azabella Aisha Base Z3B 16.10.20210
31.10.2021CZEKodytková Kateřina + Trinity CataRebels Base Z1B 2.11.20210
28.4.2022CZEKollertova Marie + Sunny Fun ZF 1.5.20220
26.4.2022CZEKorytova Kateřina + Brita Base Z2B 28.4.20220
12.4.2022CZEKosková Michaela + Bailey Fun ZF 15.4.20220
21.4.2022CZEKošková Tereza + Bea Extreme Dog Race team Junior JZ 22.4.20220
21.4.2022CZEKošková Bára + Bea Extreme Dog Race team Junior JZ 22.4.20220
21.4.2022CZEKošková Petra + Bea Extreme Dog Race team Base Z2B 22.4.20220
31.3.2022CZEKoubková Kateřina + Harley Base Z1B 4.4.20220
31.1.2022CZEKracíková Tereza + Debbí z Krupičkova Mlýna TerysDebbi Fun ZF 3.2.20220
26.4.2022CZEKrbcová Veronika + Bárt Fun ZF 27.4.20220
16.2.2022CZEKrejčová Lucie + Rainbow KBO KBOZ 18.2.20220
31.1.2022CZEKrejsa Marek + Demeter MKD Long M2L 1.2.20220
14.12.2021CZEKrejsová Pavlína + Loki Pája & Loki Fun ZF 15.12.20210
14.1.2022CZEKrudenc Milan + Greyssi + Jakub Černovský Family F 18.1.20220
11.3.2022CZEKubásková Kristýna + Drago Base Z2B 12.3.20220
30.4.2022CZEKubešová Aneta + Abby + Viktorie Kubešová + Aneta Kubešová Family F 1.5.20220
30.4.2022CZEKubešová Aneta + Amy + Sofie Kubešová + Aneta Kubešová Family F 1.5.20220
9.4.2022CZEKubíček Rudolf + Jack Long M1L 10.4.20220
26.3.2022CZEKučera Aleš + Grippen Jet Base M2B 28.3.20220
19.1.2022CZEKuchařová Miluše + Challenger Thor Base Z1B 20.1.20220
23.4.2022CZEKuglerová Ivana + Sigyn Invincibe Heart Fun ZF 26.4.20220
27.10.2021CZEKuklová Renáta + Ronny Vlajem za psem Base Z1B 28.10.20210
28.4.2022CZEKůrková Valentýna + Gero + Valentýna Kůrková + Ondřej Jára Draheličáci Base TB 30.4.20220
19.3.2022CZEKuťáková Lucie + Amálka Z Veselého lesa Base Z1B 31.3.20220
31.1.2022CZELacinová Kateřina + Camayenne + Rozalie Long Z2L 3.2.20220
31.10.2021CZELajbner Erik + Diamond White Alaska White Warriors KBO KBOM 4.11.20210
31.10.2021CZELajbnerová Natálie + Vendetta White Warriors KBO KBOJ 4.11.20210
31.10.2021CZELajbnerová Miroslava + Frozen White Warriors KBO KBOZ 4.11.20210
31.10.2021CZELajbnerová Miroslava + Frozen + Karolína Lajbnerová White Warriors Family F 4.11.20210
11.11.2021CZELakatošová Daniela + Athos CataRebels / Musher klub Trenčín Long Z1L 23.11.20210
30.10.2021CZELehnertova Klaudie + Bailey Junior JZ 8.11.20210
21.12.2021CZELenoch Radek + Gilly Base M1B 30.12.20210
25.3.2022CZELoudová Hana + Ginny Extreme Dog Race team Long Z1L 27.3.20220
5.4.2022CZELučanová Lucie + Phoebe Fun ZF 6.4.20220
28.3.2022CZELudikovský Ondřej + Ursus King KBO KBOM 29.3.20220
30.4.2022CZELusková Petra + Argo Fun ZF 6.5.20220
20.12.2021CZEMacáková Lucie + Vicky Base Z2B 26.12.20210
16.12.2021CZEMacko Peter + Bonnie CATAREBELS Base M2B 17.12.20210
19.2.2022CZEMarek Roman + Dante Dial Dee Azyrot Base M3B 20.2.20220
12.12.2021CZEMarešová Denisa + Ebby + Kryštof Mareš Base TB 13.12.20210
15.4.2022CZEMaroši Anna + Megi + Anna Maroši + Lilly Halbichová Anna Maroši & Megi Junior JZ 16.4.20220
13.1.2022CZEMašková Amálie + Olaf Tardis Base Z1B 22.1.20220
31.1.2022CZEMaštálka Daniel + Maya Long M2L 1.2.20220
30.10.2021CZEMayer Michal + Luna TJ Sokol Maxičky Long M3L 1.11.20210
31.3.2022CZEMelicharová Jana + Eimy + Michal Kouklík Base TB 1.4.20220
18.4.2022CZEMinaříková Lucie + Ritchie Extreme Dog Race team Base Z1B 19.4.20220
12.4.2022CZEMizerovská Daniela + Maura Base Z2B 13.4.20220
13.2.2022CZEModer Bedřich + Keny ZKO Probluz Fun MF 25.2.20220
31.1.2022CZEMrázková Daniela + Arthéa KBO KBOZ 2.2.20220
31.1.2022CZEMrázková Dagmar + Alba KBO KBOZ 2.2.20220
27.2.2022CZEMüllerová Iveta + Be Amazing Živé Sokolovsko Base Z2B 7.3.20220
30.3.2022CZEMusil Mispulka + Groot Fun ZF 12.4.20220
31.10.2021CZEMyška Ondřej + Beatrix Long M2L 5.11.20210
15.4.2022CZENovakova Marie + Gira Fun ZF 16.4.20220
31.1.2022CZENováková Kateřina + Molly + Tom Frencl Base TB 2.2.20220
29.3.2022CZENováková Alexandra + Leia + Honza Novák Base TB 30.3.20220
11.4.2022CZENováková Petra + Lízinka Trdloňi Base TB 13.4.20220
30.1.2022CZENováková Renata + Mila ZKO Probluz Fun ZF 8.2.20220
30.3.2022CZENovotná Petra + Bori + Jana Novotná Family F 12.4.20220
31.1.2022CZEOndruš Andrej + Daisy Fun MF 2.2.20220
19.3.2022CZEOslej Dušan + Luna + Lenka Pacholíková Už tam budeeem?! Base TB 22.3.20220
31.3.2022CZEÖzerová Daniela + Dasty DogUniversal Base Z3B 1.4.20220
5.5.2022CZEPačáková Michaela + Anarya Extreme Dog Race team Long Z2L 5.5.20220
29.1.2022CZEPařízková Pavla + Wild Wizzy Fun ZF 1.2.20220
6.12.2021CZEPátková Tereza + Lily Vlajem za psem Base Z1B 8.12.20210
31.1.2022CZEPecháčková Martina + Galadriel KBO KBOZ 2.2.20220
7.1.2022CZEPekárek Filip + ElyMája Extreme Dog Race team KBO KBOM 15.1.20220
7.1.2022CZEPekárková Lucie + Aaliya Aerinne + Václav Ridrich Falco line Base TB 15.1.20220
7.1.2022CZEPekárková Majka + Aaliya Aerinne + Majka Pekárková Extreme Dog Race team Family F 15.1.20220
7.1.2022CZEPekárková Vlasta + Canis Ronja Extreme Dog Race team KBO KBOZ 15.1.20220
12.12.2021CZEPešková Petra + Armína Base Z3B 14.12.20210
25.1.2022CZEPetráková Petra + ELÍ Extreme Dog Race team Base Z2B 26.1.20220
26.4.2022CZEPilátová Jana + Donut + Tomáš Hofrichter DonutTeam Base TB 4.5.20220
30.3.2022CZEPinkas Aleš + Darcy Sky Base M2B 31.3.20220
14.1.2022CZEPivoňka Alois + Gusta GustArwen Junior JM 15.1.20220
14.1.2022CZEPivoňková Lenka + Arwen Base Z2B 15.1.20220
14.1.2022CZEPivoňková Lenka + Arwen + Vilém Pivoňka GustArwen Family F 15.1.20220
12.4.2022CZEPokorná Lucie + Karina Base Z2B 14.4.20220
1.4.2022CZEPokorná Markéta + Amálka Base Z1B 2.4.20220
12.4.2022CZEPokorná Lucie + Karina + Kristina Bartakova Family F 14.4.20220
12.4.2022CZEPospíšilová Andrea + Amálka Base Z2B 12.4.20220
3.11.2021CZEPrincová Daniela + Teena Von Dočasky Fun ZF 4.11.20210
23.1.2022CZERajdl Jílková Jana + Eda + Anna Zachová Long TL 25.1.20220
2.1.2022CZEŘehák Petr + Corrine Base M2B 11.1.20220
2.1.2022CZEŘehák Ondřej + Dafné Base M1B 11.1.20220
26.4.2022CZERendlová Dominika + Tran + Ema Jirovska Family F 27.4.20220
27.4.2022CZEReslerová Jaroslava + Garry Griffith Base Z2B 29.4.20220
31.1.2022CZERogozná Veronika + Šaki + Karel Wija Mushing Team Ostrava Base TB 2.2.20220
14.3.2022CZERollová Michaela + Max Base Z1B 15.3.20220
25.1.2022CZERosenthalová Nikola + Fenrir Fun ZF 1.2.20220
28.12.2021CZERosová Monika + Gerwin + Jakub Rosa Base TB 30.12.20210
8.2.2022CZERůžičková Šárka + Ross Base Z2B 10.2.20220
31.1.2022CZEŠamšulová Kristýna + Jill Base Z2B 2.2.20220
17.12.2021CZEŠárová Petra + Bigy + Petr Šára Family F 20.12.20210
8.4.2022CZEŠatný Michal + Falco Extreme Dog Race team Junior JM 8.4.20220
20.9.2021CZEŠestáková Lucie + Extrémní Legenda Amy Long Z2L 1.10.20210
31.1.2022CZEŠevčík Tomáš + Raiju Base M2B 1.2.20220
27.1.2022CZEŠímová Tereza + Crazy + Jana Zechovská Crazy sisters gang Base TB 29.1.20220
15.3.2022CZEŠirůček Erik + Chase Fun MF 16.3.20220
14.3.2022CZEŠirůčková Betka + Dante Čertík Fun ZF 16.3.20220
25.1.2022CZEŠišulák Josef + Kosťa Base M1B 27.1.20220
24.4.2022CZEŠkaldová Pavlína + Cookie Base Z2B 29.4.20220
28.3.2022CZEskálová Michaela + Molly Base Z1B 29.3.20220
5.4.2022CZEŠkodová Alena + Coudy Fun ZF 5.4.20220
29.10.2021CZEŠkodová Marcela + Maya Base Z3B 30.10.20210
31.1.2022CZESládek Martin + Asky od Majavelu Base M3B 2.2.20220
15.9.2021CZESlívková Hana + Penny Base Z2B 15.9.20210
29.3.2022CZEŠmídová Valérie + Sid + Jan Chylka Family F 30.3.20220
24.4.2022CZESmíšková Dominika + Jack Jack a Dominika Base Z2B 3.5.20220
21.3.2022CZEŠmolíková Eva + Eiwa Majestic Eiwy Wolf KBO KBOJ 22.3.20220
18.1.2022CZESmolková Jana + Lessie Long Z3L 20.1.20220
31.10.2021CZEŠrámková Nikola + Fatty Base Z1B 9.11.20210
21.1.2022CZEŠrůtková Adéla + Damarino Base Z1B 25.1.20220
24.4.2022CZEŠrůtková Nikol + Frutti Tutti Šťastný koutek Fun ZF 27.4.20220
3.11.2021CZEŠtáf Lucie + Blue Jen JÁ a TY Base Z2B 16.11.20210
28.9.2021CZEStárková Kateřina + Woody Tollers! Base Z1B 3.10.20210
27.2.2022CZEStárková Klára + Cora Klára&Cora Base Z1B 1.3.20220
21.3.2022CZEŠťastná Kristýna + TONY + Kuča Jan TONY Long TL 23.3.20220
31.1.2022CZESteckerová Jana + Clea Base Z2B 6.2.20220
31.10.2021CZEŠtěpán Břetislav + Safira Base M2B 1.11.20210
28.3.2022CZEStrouhalova Kateřina + Brita Base Z1B 12.4.20220
29.1.2022CZESuchý Jindřich + Awake Base M2B 31.1.20220
20.2.2022CZESuda Zdeněk + Capitan zdeneksuda.cz Base M2B 21.2.20220
20.9.2021CZEŠulcová Magdaléna + Meby Team of Queens Long Z2L 22.9.20210
30.3.2022CZEŠulcová Lucie + Jess Jess.and.me1 Base Z2B 30.3.20220
27.1.2022CZEŠupčíková Tina + Bibian Tina+Amy Junior JZ 28.1.20220
27.1.2022CZEŠupčíková Monika + Afrodite Monika a Dita Base Z2B 28.1.20220
27.1.2022CZEŠupčíková Monika + Amonite + Tina Šupčíková Family F 28.1.20220
14.4.2022CZEŠvancarová Marcela + Bodie + Kateřina Švancarová, Pavel Švancar Family F 17.4.20220
28.10.2021CZEŠvaříčková Dita + Izzy CATAREBELS Base Z2B 1.11.20210
31.3.2022CZESvitáková Kristýna + La Metrrie Offroy Fun ZF 4.4.20220
29.4.2022CZESvoboda Martin + Chelsea Long M2L 30.4.20220
27.1.2022CZESvobodová Aneta + Dax + Milan Krudenc Psí školička ša-ga Base TB 29.1.20220
11.1.2022CZEŠvorcová Irena + Raf #GLADIATORRACETEAM Long Z2L 13.1.20220
30.12.2021CZESyrovátková Kristýna + Bianka z Dřínovské smečky Base Z1B 31.12.20210
30.4.2022CZETichá Dominika + Avatar Fun ZF 1.5.20220
31.1.2022CZETillingerová Kateřina + Timmy Base Z2B 2.2.20220
10.1.2022CZETocekova Martina + Balú Base Z3B 14.1.20220
30.10.2021CZETomáš Markéta + Danae z Vančáku + Magdaléna Tomáš Family F 2.11.20210
30.10.2021CZETomáš Markéta + Danae z Vančáku Long Z2L 2.11.20210
29.1.2022CZETóthová Nikol + Zoe Base Z1B 1.2.20220
10.10.2021CZETrojanová Lucie + Dasty Base Z2B 20.10.20210
9.1.2022CZETrtíková Pavla + Lilly Base Z2B 12.1.20220
7.5.2022CZETůma Julian + Messi MK Tlapky v tahu Junior JM 10.5.20220
21.1.2022CZETůmová Jitka + Yasmína MK Tlapky v tahu Base Z2B 28.1.20220
7.4.2022CZETůmová Kristýna + Fairy Extreme Dog Race team Junior JZ 7.4.20220
7.4.2022CZETůmová Kateřina + Ori Extreme Dog Race team Long Z2L 7.4.20220
28.4.2022CZETýglová Monika + Ozzy Base Z2B 1.5.20220
12.10.2021CZEVackova Veronika + Hron Base Z1B 13.10.20210
29.10.2021CZEValentová Lenka + ROXY Base Z2B 30.10.20210
31.10.2021CZEVáňová Barbora + El Trigo CataRebels Base Z2B 1.11.20210
25.10.2021CZEVasserbauerova Eva + Frank Base Z2B 26.10.20210
31.1.2022CZEVeselá Anna + Asta Base Z1B 1.2.20220
30.10.2021CZEVilémová Nikola + Boody #TRENUJFURT Base Z1B 31.10.20210
20.2.2022CZEVinopalová Václava + Appolo Base Z3B 22.2.20220
17.3.2022CZEVirgl Filip + Scirocco + Filip Virgl Vořeši Family F 28.3.20220
17.3.2022CZEVirglová Petra + Falco + Josef Virgl Vořeši Family F 28.3.20220
31.1.2022CZEVlachová Adéla + Maggie Junior JZ 1.2.20220
29.3.2022CZEVodičková Hedvika + Fire Lady Blue Blue tým Base Z3B 31.3.20220
30.3.2022CZEVojíková Gabriela + Avenger Long Z1L 1.4.20220
1.1.2022CZEVondráčková Martina + Argo Fun ZF 11.1.20220
28.9.2021CZEVondráková Zuzana + Kira (Xanna) zuKIzaRAna Base Z1B 30.9.20210
30.3.2022CZEVondrusová Monika + Jean Paul Belmondo Čumáčci Base Z1B 3.4.20220
29.3.2022CZEVrábelová Lucie + Qessy Base Z2B 30.3.20220
31.3.2022CZEVrba Stanislav + bez psa Long M1L 9.4.20220
23.3.2022CZEVrbová Luisa + Niki Junior JZ 30.3.20220
14.1.2022CZEZabloudilová Kateřina + Dusty Base Z1B 18.1.20220
27.4.2022CZEZachová Vladimíra + Caissie Praha 11 Fun ZF 27.4.20220
13.1.2022CZEZámišová Hanka + Rex + Bronislav Zámiš Base TB 14.1.20220
31.1.2022CZEZeleny Vladimir + Bass Bass team Base M3B 2.2.20220
15.2.2022CZEZítková Michaela + Abby Princess KBO KBOZ 16.2.20220