Startovní listina SPORTUJ A POMÁHEJ S NADACÍ LR NADAČNÍ DEN PRO RANOU PÉČI

Statistika přihlášených

Trať
0,7km36
10,5km24
4,5km30
ST15
2,4km30
Kategorie
ZBŽeny24
MDMuži17
MZMuži17
STŠTAFETA TÝMŮ15
ZSŽeny13
DSDěti do 15 let12
ZZŽeny8
MBMuži7
ZDŽeny7
MSMuži5
DBDěti do 15 let5
DZDěti do 15 let5
Celkem přihlášených135

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat.
10.9.2021CZEBarešová Světlana + Lucie Provazníková + Ondřej Provazník + Matyáš Provazník 4 X 750 m ST
11.9.2021CZEBartoníčková Monika STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
13.9.2021CZEBezpalec Jan Prostě Bar ZLATÁ PĚTKA MZ
9.9.2021CZEBorn Tomáš BRONZOVÁ POHODA MB
9.9.2021CZEBornová Veronika BRONZOVÁ POHODA ZB
7.9.2021CZEBrandová Blanka + Martina Petelíková + Radka Chudomská + Lenka Říhová Raná péče 4 X 750 m ST
14.9.2021CZEBukačová Dana BRONZOVÁ POHODA ZB
8.9.2021CZEČapský Martin DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
13.9.2021CZEČermáková Zuzana BRONZOVÁ POHODA ZB
13.9.2021CZEČermáková Marcela BRONZOVÁ POHODA ZB
6.9.2021CZEChudomská Radka BRONZOVÁ POHODA ZB
14.9.2021CZECísařová Hana ZLATÁ PĚTKA ZZ
14.9.2021CZEDivecky Daniel Optimista DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
14.9.2021CZEDobrá Daniela ZLATÁ PĚTKA DZ
14.9.2021CZEDobrá Libuše ZLATÁ PĚTKA ZZ
14.9.2021CZEDobrý Michal + Pecháček Ondřej + Dobrý Štěpán + Nováček Tomáš M.O.Š.T. 4 X 750 m ST
14.9.2021CZEDobrý Štěpán ZLATÁ PĚTKA DZ
14.9.2021CZEDoucek Dan STALLIONS ZLATÁ PĚTKA MZ
13.9.2021CZEDubjelová Eliška BRONZOVÁ POHODA ZB
6.9.2021CZEDvořáková Lucie BRONZOVÁ POHODA ZB
5.9.2021CZEDyntar Jan DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
13.9.2021CZEEnglich Vlastimil 2 STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
13.9.2021CZEEnglichová Naděžda 2 STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
24.8.2021CZEFilipi Maruška STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
24.8.2021CZEFilipi František STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
13.9.2021CZEFrancouz ladislav ZLATÁ PĚTKA MZ
13.9.2021CZEFrancouzová Aneta ZLATÁ PĚTKA DZ
13.9.2021CZEFur Ladislav BRONZOVÁ POHODA MB
13.9.2021CZEFur Tomanová Veronika BRONZOVÁ POHODA ZB
13.9.2021CZEFurová Magdalena BRONZOVÁ POHODA DB
13.9.2021CZEGallat Jan STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
13.9.2021CZEGallat Jakub BRONZOVÁ POHODA DB
13.9.2021CZEGallatová Michaela STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
14.9.2021CZEHnát Jan ZLATÁ PĚTKA MZ
13.9.2021CZEHoleka Pavel DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
10.9.2021CZEHornikova Ivana + Jana Jedličková + Petra Blechová + Alexandra Hudcová KZS 4 X 750 m ST
24.8.2021CZEHusnaiová Olivie STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
6.9.2021CZEIndrová Hana BRONZOVÁ POHODA ZB
14.9.2021CZEKaňka Jiří STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
14.9.2021CZEKaňková Beáta STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
1.9.2021CZEKasal Jan ZLATÁ PĚTKA MZ
8.9.2021CZEKasal Jan + Josef Vondráček + Vadim Tsyplakov + Jan Kubelka Když nemůžeš tak přidej 4 X 750 m ST
14.9.2021CZEKobližek Roman + Víšková Veronika + Kriz Matej + Denksteinova Laura Optimista 4 X 750 m ST
14.9.2021CZEKopeček Michal Bronzový BRONZOVÁ POHODA MB
13.9.2021CZEKopecká Simona Prostě Bar ZLATÁ PĚTKA ZZ
13.9.2021CZEKovárník Josef BRONZOVÁ POHODA MB
13.9.2021CZEKrejzková Taťana STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
13.9.2021CZEKřičenská Radka STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
13.9.2021CZEKřičenská Nikola STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
13.9.2021CZEKřičenský Albert STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
9.9.2021CZEKubelková Lenka ZLATÁ PĚTKA ZZ
7.9.2021CZEKuchar Robert RAR Srch DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
7.9.2021CZEKuchar Alex RAR Srch DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
7.9.2021CZEKucharová Radka RAR Srch DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD
13.9.2021CZELindenthalová Lenka BRONZOVÁ POHODA ZB
3.9.2021CZELněničková Irena BRONZOVÁ POHODA ZB
13.9.2021CZELohynská Kateřina BRONZOVÁ POHODA DB
14.9.2021CZELohynská Kateřina + Englich Vlastimil + Gallat Jakub + Gallat Jan DĚTSKÉ HVĚZDY Z KOSTĚNIC 4 X 750 m ST
13.9.2021CZELohynský Filip STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
13.9.2021CZELohynský Ondřej DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
14.9.2021CZEMálková Věra + Ema + Natka + Verča 4 X 750 m ST
14.9.2021CZEMatušková Lucie Optimista DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD
9.9.2021CZEMiavcová Věra BRONZOVÁ POHODA ZB
7.9.2021CZEMikov Jana STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
8.9.2021CZEMikov Klaudie STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
7.9.2021CZEMikov Ondřej DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
14.9.2021CZEMillichová Tereza ZLATÁ PĚTKA ZZ
14.9.2021CZEMinistr Ondřej STALLIONS ZLATÁ PĚTKA MZ
31.8.2021CZEMlateček Lukáš ZLATÁ PĚTKA MZ
31.8.2021CZEMlateček David DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
14.9.2021CZEMucha Robin STŘÍBRNÁ DVOJKA MS
14.9.2021CZEMuchová Eliška STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
4.9.2021CZENachtigall Petr DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
8.9.2021CZENejtek Jiří STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
8.9.2021CZENejtek Tomáš STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
9.9.2021CZENodlová Naděžda BRONZOVÁ POHODA ZB
14.9.2021CZENováček Tomáš Retia ZLATÁ PĚTKA MZ
11.9.2021CZENovák Jan BRONZOVÁ POHODA MB
11.9.2021CZENovák Jan DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
9.9.2021CZENovák Zdeněk BRONZOVÁ POHODA MB
9.9.2021CZENováková Jana BRONZOVÁ POHODA ZB
11.9.2021CZENováková Kateřina STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
11.9.2021CZENováková Kateřina ZLATÁ PĚTKA ZZ
14.9.2021CZEPecháček Ondřej ZLATÁ PĚTKA MZ
26.8.2021CZEPejchova Lenka BRONZOVÁ POHODA ZB
13.9.2021CZEPejchová Lenka + Radka Křičenská + Libuše Dobrá + Tereza Millichová O5Obchod 4 X 750 m ST
14.9.2021CZEPéková Jana ZLATÁ PĚTKA ZZ
14.9.2021CZEPetelíková Adéla + Marie Petelíková + Alice Krobová + Natálie Krobová 4 X 750 m ST
23.8.2021CZEPetelíková Martina BRONZOVÁ POHODA ZB
9.9.2021CZEPibyl Petr STŘÍBRNÁ DVOJKA DS
9.9.2021CZEPibyl Petr STŘÍBRNÁ DVOJKA MS
9.9.2021CZEPibylová Petra STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
8.9.2021CZEPilařová Lenka BRONZOVÁ POHODA ZB
10.9.2021CZEPinter Dominik DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
14.9.2021CZEPlášilová Kateřina DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD
14.9.2021CZEPobuda Martin STALLIONS ZLATÁ PĚTKA MZ
9.9.2021CZEPokorný Michal BRONZOVÁ POHODA MB
14.9.2021CZEPOLANECKY Petr ZLATÁ PĚTKA MZ
8.9.2021CZEPražák Jakub ZLATÁ PĚTKA DZ
8.9.2021CZEPražák Tomáš ZLATÁ PĚTKA DZ
10.9.2021CZEProvazník David DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
9.9.2021CZERůžová Radka + Eliška Růžová BRONZOVÁ POHODA ZB
9.9.2021CZERykr Milan BRONZOVÁ POHODA DB
9.9.2021CZERykrová Adéla BRONZOVÁ POHODA DB
14.9.2021CZESedláček Lukáš STŘÍBRNÁ DVOJKA MS
14.9.2021CZESedláčková Kateřina BRONZOVÁ POHODA ZB
14.9.2021CZESedlák Kryštof STALLIONS ZLATÁ PĚTKA MZ
9.9.2021CZESemerádová Martina + Kateřina Plášilová + Veronika Pačesová + Martin Čapský Fantastická čtyřka 4 X 750 m ST
9.9.2021CZEŠimberský Petr STŘÍBRNÁ DVOJKA MS
8.9.2021CZEŚímová Monika + Jakub Pražák + Tomáš Pražák + Jiří Šíma 4 X 750 m ST
23.8.2021CZEŠkopová Elena DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD
9.9.2021CZEŠkurková Karla BRONZOVÁ POHODA ZB
14.9.2021CZESmetankova Šárka DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD
13.9.2021CZEsnejdr josef ZLATÁ PĚTKA MZ
13.9.2021CZESnítilý Václav Prostě Bar ZLATÁ PĚTKA MZ
14.9.2021CZEStallions Stallions + Martin Pobuda + Dan Doucek + Kryštof Sedlák STALLIONS 4 X 750 m ST
8.9.2021CZEŠtancl Josef DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
8.9.2021CZEŠtanclová Pavlína ZLATÁ PĚTKA ZZ
14.9.2021CZEŠtrosová Nela Optimista DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD
9.9.2021CZESvobodvá Denisa BRONZOVÁ POHODA ZB
8.9.2021CZETsyplakov Vadim ZLATÁ PĚTKA MZ
12.9.2021CZEVacek Jiří Vencl tým Ústí nad Orlicí DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
12.9.2021CZEVacek Michal Vencl tým Ústí nad Orlicí DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
9.9.2021CZEValentová Blanka STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
30.8.2021CZEvan Leeuwen Monika BRONZOVÁ POHODA ZB
14.9.2021CZEvan Leeuwen Marlus + Štefanča Braňo + Štefančová Alice + Špičák Petr 4 X 750 m ST
14.9.2021CZEVáňa Milan ZLATÁ PĚTKA MZ
2.9.2021CZEVanická Lenka STŘÍBRNÁ DVOJKA ZS
31.8.2021CZEVanický Petr STŘÍBRNÁ DVOJKA MS
31.8.2021CZEVanický Jiří DIAMANTOVÁ DESÍTKA MD
31.8.2021CZEVanický Jiří + David Mlateček + Lukáš Mlateček + Petr Vanický Nasypaný zrůdy 4 X 750 m ST
14.9.2021CZEVavřinová Aneta DIAMANTOVÁ DESÍTKA ZD
14.9.2021CZEVíšková Veronika BRONZOVÁ POHODA ZB
14.9.2021CZEVíšková Veronika BRONZOVÁ POHODA ZB
9.9.2021CZEVondráček Josef ZLATÁ PĚTKA MZ