Startovní listina SUBARU BENEŠOVSKÁ TROJKA

Statistika přihlášených

Trať
3 km38
Kategorie
Z3Ženy 40 a více let9
M1Muži do 17 let9
Z1Ženy do 17 let7
M3Muži 40 a více let6
Z2Ženy 18 - 39 let4
M2Muži 18 - 39 let3
Celkem přihlášených38

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
26.8.2021CZEBarbora Vynšová Atletika Benešov 3 km Z1 26.8.2021704
14.9.2021CZEBlažková Vladimíra 3 km M3 nezaplaceno0
14.9.2021CZEBlažková Emily 3 km Z3 16.9.2021705
5.9.2021CZEBrodil Šimon 3 km M1 6.9.2021706
11.9.2021CZECarmine Nicol Atletika Jižní Město 3 km Z1 14.9.2021707
14.9.2021CZEČech Petr 3 km M3 14.9.2021708
14.9.2021CZEČechová Jana 3 km Z3 14.9.2021709
9.9.2021CZEDostálek Šimon 3 km M1 10.9.2021710
22.8.2021CZEDřízal Marek 3 km M2 27.8.2021711
14.9.2021CZEFantova Madlenka 3 km Z1 15.9.2021712
15.9.2021CZEFraněk Tobiáš SOŠ a SZŠ Benešov, příspěvková organizace, Černoleská 1997, Benešov 3 km M1 16.9.2021713
4.9.2021CZEHrdinová Aneta 3 km Z2 5.9.2021714
13.9.2021CZEHudčeková Jana 3 km Z3 14.9.2021715
9.9.2021CZEJalůvková Veronika 3 km Z3 10.9.2021716
14.9.2021CZEJandečková Věra Pišišvorové 3 km Z3 15.9.2021717
11.9.2021CZEJánošík Dominik Atletika Vlašim 3 km M1 11.9.2021718
12.9.2021CZEKohout Pavel Dubovsko 3 km M3 12.9.2021719
14.9.2021CZEKučerová Aneta Atletika Benešov 3 km Z1 16.9.2021721
14.9.2021CZEKučerová Karolína Atletika Benešov 3 km Z1 16.9.2021720
14.9.2021CZELandová Markéta T-Rex team 3 km Z2 16.9.2021722
8.9.2021CZEMatoušková Jitka 3 km Z2 17.9.2021723
12.9.2021CZEMaurova Michaela Kunratice 3 km Z3 nezaplaceno0
15.9.2021CZEMrázek Adam SOŠ a SZŠ Benešov černoleská 1997, 256 01 Benešov 3 km M1 15.9.2021724
31.8.2021CZENovák Daniel Atletika Benešov 3 km M1 8.9.2021725
27.8.2021CZENováková Alena JAD Benešov 3 km Z3 27.8.2021726
15.9.2021CZEOlmr Pavel 3 km M3 17.9.2021739
13.9.2021CZEPelikánová Lucie Atletika Benešov 3 km Z1 16.9.2021727
13.9.2021CZEPeršl Antonín jednotlivec 3 km M1 14.9.2021728
12.9.2021CZEŠinágl Josef Atletika Benešov 3 km M1 14.9.2021729
13.9.2021CZESoukup Jindřich 3 km M3 14.9.2021730
15.9.2021CZESudlík Sebastian Benešov 3 km M1 16.9.2021731
6.9.2021CZEVeselá Daniela 3 km Z3 14.9.2021732
15.9.2021CZEVorlová Anežka Gymnázium Benešov 3 km Z1 15.9.2021733
20.8.2021CZEVycpálková Martina 3 km Z2 20.8.2021734
26.8.2021CZEVynšová Monika Atletika Benešov 3 km Z3 26.8.2021735
9.9.2021CZEWelser Jan 3 km M3 10.9.2021737
9.9.2021CZEWelser Jiří 3 km M2 10.9.2021736
4.9.2021CZEŽižka Ondřej Tenisáci 3 km M2 7.9.2021738