Startovní listina BENEŠOVSKÁ DESÍTKA + Štafety

Statistika přihlášených

Trať
10 km107
ST12
Kategorie
M16Muži 16 - 39 let30
M40Muži 40- 49 let24
M50Muži 50 - 59 let14
Z35Ženy 35 - 44 let10
Z16Ženy 16 - 34 let9
SSŠtafeta smíšená8
M60Muži 60 - 69 let8
Z45Ženy 45 - 54 let8
SZŠtafeta ženy3
M70Muži 70 a více let2
Z55Ženy 55 a více let2
SMŠtafeta muži1
Celkem přihlášených119

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
7.9.2021CZEAdamcová Andrea Podblaničtí rytíři z Vlašimi 10 km Z45 8.9.2021742
1.9.2021CZEAnděl Jaroslav Chabeřice 10 km M40 14.9.2021743
15.9.2021CZEBalata Vojtech Žíznivý Pupek 10 km M16 16.9.2021744
15.9.2021CZEBalata Luboš + Zdeněk Šedivý + Magdaléna Šedivá + Adam Konopiský 4 x 2,5 km SS 16.9.20213
13.9.2021CZEBalatová Monika 10 km Z55 14.9.2021745
16.9.2021CZEBeneš Matěj BBK 10 km M16 17.9.2021746
1.9.2021CZEBezkočková Marie Aerobik Dvojka Sedlčany 10 km Z16 2.9.2021747
13.9.2021CZEBielik Ondřej Vlašim 10 km M16 16.9.2021765
13.9.2021CZEBlažková Marcela + Zahradníčková Zuzana + Vrňáková Alena + Pechová Iveta Jiráskovské běhny 4 x 2,5 km SZ 15.9.20211
10.9.2021CZEBořilová Magdaléna Týnec nad Sázavou 10 km Z55 14.9.2021766
11.9.2021CZEBubeník Miroslav 10 km M40 14.9.2021767
23.8.2021CZEBursík Martin 10 km M40 24.8.2021768
6.9.2021CZEČastvaj Daniel Mnichovice 10 km M40 7.9.2021769
14.9.2021CZEČechová Petra 10 km Z16 15.9.2021770
13.9.2021CZEČeljuska Martin + Alena Čeljusková + Pavel Brodil + Jana Šachová ČB4 4 x 2,5 km SS 14.9.20214
23.8.2021CZEČermák Albert Mika training 10 km M16 25.8.2021771
15.9.2021CZEChmátal David TRI Klub Příbram 10 km M16 20.9.20210
15.9.2021CZEChmátalová Adéla TRI Klub Příbram 10 km Z16 20.9.20210
16.8.2021CZECinka Ivan Atletika Benešov 10 km M60 17.8.2021772
13.9.2021CZECudlínová Jana + Trojášková Soňa + Němcová Martina + Poddaný Stanislav Běžíme za Jiráskovku 4 x 2,5 km SS 15.9.20212
31.8.2021CZEDoležal Jan 10 km M40 31.8.2021773
23.8.2021CZEDubjáková Kateřina Podblaničtí rytíři 10 km Z16 23.8.2021774
13.9.2021CZEDvořáček Ladislav 10 km M40 nezaplaceno0
14.9.2021CZEErbs Dušan Podblaničtí rytíři z Vlašimi 10 km M40 nezaplaceno0
14.9.2021CZEFantová Madla BBRacing 10 km Z35 15.9.2021775
14.9.2021CZEFialová Blanka Benešovský běžecký klub 10 km Z45 15.9.2021776
14.9.2021CZEFilingr Čeněk Běžecký klub F - C Kadaň 10 km M60 16.9.2021777
3.9.2021CZEGazda Vítězslav 10 km M40 4.9.2021778
15.9.2021CZEGötz Miroslav 10 km M40 16.9.2021779
2.9.2021CZEHálová Petra BBK 10 km Z35 3.9.2021780
12.9.2021CZEHanelová Kristýna 10 km Z35 14.9.2021781
15.9.2021CZEHendrychová Eva + Lucie Benešová + Jaroslav Lebeda + Tomáš Hromádko Zmije 4 x 2,5 km SS 16.9.20215
13.9.2021CZEHergesell Jiří Vračkovice 10 km M50 14.9.2021782
23.8.2021CZEHnízdilová Eva BBK 10 km Z45 4.9.2021783
7.9.2021CZEHujer Michal 10 km M40 9.9.2021784
13.9.2021CZEHuvar Miloslav 10 km M16 14.9.2021785
15.9.2021CZEJahoda Martin Benešovský běžecký klub 10 km M16 16.9.2021788
13.9.2021CZEJahoda Vít Benešovský běžecký klub 10 km M16 14.9.2021787
12.9.2021CZEJahoda Vojtěch Triathlon Team Tábor 10 km M16 14.9.2021786
14.9.2021CZEJan Štastný TJ Sokol Senohraby 10 km M40 15.9.2021789
15.9.2021CZEJandečková Věra + Kryštof Jandečka + Gabriela Votápková + Alžběta Jandečková Pišišvorové 4 x 2,5 km SS 16.9.20216
25.8.2021CZEJánošík Rudolf Podblaničtí rytíři 10 km M50 25.8.2021790
2.9.2021CZEJeřábek Vít Týnec nad Sázavou 10 km M40 3.9.2021791
2.9.2021CZEJeřábková Alena Týnec nad Sázavou 10 km Z35 3.9.2021792
1.9.2021CZEKadeřábek Marek 10 km M16 2.9.2021793
23.8.2021CZEKadlecová Aneta @Running_rosi 10 km Z35 25.8.2021794
31.8.2021CZEKaloš Zdeněk BBK 10 km M16 2.9.2021795
10.9.2021CZEKapko Štěpán Podblaničtí rytíři z Vlašimi 10 km M16 10.9.2021797
10.9.2021CZEKapko David Podblaničtí rytíři z Vlašimi 10 km M50 10.9.2021796
14.9.2021CZEKarolová Sylvie Václavice/Vratimov 10 km Z16 15.9.2021798
14.9.2021CZEKohout Kryštof TJ Sokol Senohraby 10 km M16 15.9.2021799
3.9.2021CZEKolář Jan MRAČ 10 km M16 4.9.2021800
14.9.2021CZEKos Pavel 10 km M40 14.9.2021801
14.9.2021CZEKosová Markéta 10 km Z45 14.9.2021802
13.9.2021CZEKotík Petr Líšno 10 km M40 nezaplaceno0
13.9.2021CZEKouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km M60 14.9.2021803
15.9.2021CZEKovařík Václav TJ Sokol Senohraby 10 km M60 16.9.2021804
13.9.2021CZEKrálík Aleš 10 km M60 14.9.2021806
13.9.2021CZEKralik Petr 10 km M16 14.9.2021805
12.9.2021CZEKřížová Lenka + Dušan Kříž + Matěj Kříž + Dušan Kříž Crossteam 4 x 2,5 km SS 14.9.20217
14.9.2021CZEKunstová Lenka TJ Sokol Senohraby 10 km Z45 15.9.2021807
15.9.2021CZELacina Josef 10 km M40 16.9.2021808
13.9.2021CZELebeda Jaroslav Benešovský běžecký klub 10 km M50 14.9.2021810
1.9.2021CZELebeda Petr TT Astra Benešov 10 km M40 2.9.2021809
13.9.2021CZELedecký Ondřej Benešovský běžecký klub 10 km M16 14.9.2021811
30.8.2021POLMateńczuk Lesław 10 km M16 1.9.2021812
13.9.2021CZEMolitoris Peter Týnec nad Sázavou 10 km M40 17.9.2021813
11.9.2021CZEMrva Pavel Týnec nad Sázavou 10 km M60 12.9.2021814
12.9.2021CZENavrátil Josef SK Strančice 10 km M70 12.9.2021815
9.9.2021CZENeděla Štěpán Podblaničtí rytíři z Vlašimi 10 km M16 16.9.2021816
14.9.2021CZEOberlander Jan TJ Sokol Senohraby 10 km M40 15.9.2021817
13.9.2021CZEOktábec Vojtěch Týnec nad Sázavou 10 km M50 14.9.2021818
9.9.2021CZEOttlová Táňa + Ottlová Šárka + Ottl Lukáš + Kotek Rudolf bull family 4 x 2,5 km SS 14.9.20218
13.9.2021CZEPačák Tomáš Benešovský běžecký klub 10 km M16 14.9.2021819
14.9.2021CZEPádivý Miroslav 10 km M16 15.9.2021820
14.9.2021CZEPazdera Jiří T-Rex team 10 km M16 16.9.2021821
9.9.2021CZEPejša Jan smí být prázdné 10 km M40 16.9.2021822
13.9.2021CZEPelikán Karel Benešovský běžecký klub 10 km M40 16.9.2021823
13.9.2021CZEPelikánová Linda Benešovský běžecký klub 10 km Z16 16.9.2021824
15.9.2021CZEPlášil Matěj TJ Sokol Senohraby 10 km M16 15.9.2021825
13.9.2021CZEPrchlík Adam BBK 10 km M16 14.9.2021826
13.9.2021CZEPrchlíková Barbora BBK 10 km Z45 14.9.2021827
10.9.2021CZEProcházka Luděk Triatlon Team Astra Benešov 10 km M50 14.9.2021828
15.9.2021CZERatajová Lucie 10 km Z35 15.9.2021829
4.9.2021CZERichter Michael TT ASTRA Benešov 10 km M50 10.9.2021830
13.9.2021CZEŘíha Karel BBK 10 km M50 nezaplaceno0
13.9.2021CZEŘíhová Radka Soběhrdy 10 km Z45 nezaplaceno0
13.9.2021CZERužička josef buková-pravonín 10 km M70 14.9.2021831
15.9.2021CZERůžička Josef Houmr run 10 km M16 16.9.2021832
31.8.2021CZERybka Zdeněk + Rybková Dana + Rybková Alžběta + Rybka Vojtěch 4 x 2,5 km SS 1.9.20219
5.9.2021CZEŠáchová Kateřina Stouni Vysoká Lhota 10 km Z35 7.9.2021833
13.9.2021CZESchwarz Jan Týnec nad Sázavou 10 km M40 14.9.2021834
13.9.2021CZEŠedivý Zdeněk BBK 10 km M16 14.9.2021835
22.8.2021CZEŠibrava Stanislav Podblaničtí rytíři 10 km M16 22.8.2021836
23.8.2021CZEŠíma Jiří 10 km M40 24.8.2021837
14.9.2021CZEŠimečková Radka TJ Sokol Senohraby 10 km Z35 15.9.2021838
12.9.2021CZEŠináglová Lenka TT Astra Benešov 10 km Z45 14.9.2021839
10.9.2021CZESlunečko Jindřich TT Astra 10 km M50 14.9.2021840
12.9.2021CZESolnařová Denisa + Štětinová Veronika + Peterková Lucie + Bulínová Adéla USK BAV team 4 x 2,5 km SZ 13.9.202110
10.9.2021CZESoukup Karel Podblaničtí rytíři z Vlašimi 10 km M40 10.9.2021841
14.9.2021CZESpilková Eliška TJ Sokol Senohraby 10 km Z16 15.9.2021842
12.9.2021CZEŠplíchal David Restaurace u Vola 10 km M40 12.9.2021843
8.9.2021CZESuchan Daniel Lékárna ALMA 10 km M16 14.9.2021844
15.9.2021CZESuchánková Veronika 10 km Z35 16.9.2021845
28.8.2021CZESvoboda Milan 10 km M60 30.8.2021846
20.8.2021CZETůma Ladislav Dubovsko 10 km M50 21.8.2021847
15.9.2021CZETůma Jiří Podblaničtí rytíři z Vlašimi 10 km M50 16.9.2021850
31.8.2021CZETůma Jonáš Atletika Benešov 10 km M16 1.9.2021848
13.9.2021CZETůma Libor Benešovský běžecký klub 10 km M50 14.9.2021849
14.9.2021CZEVilímek Stanislav Benešovský běžecký klub 10 km M60 14.9.2021851
23.8.2021CZEVilímková Veronika 10 km Z16 25.8.2021852
14.9.2021CZEVojta Petr + Pavlík Miroslav + Šachl Jakub + Artus Tomáš Rychlá čtyřka 4 x 2,5 km SM 14.9.202111
14.9.2021CZEVojtová Monika + Pavlíková Marika + Šachlová Zuzana + Karasová Lucie CZ&SK 4 x 2,5 km SZ 14.9.202112
10.9.2021CZEVrbata Jan Týnec nad Sázavou 10 km M16 10.9.2021853
11.9.2021CZEVrbatová Lenka Týnec nad Sázavou 10 km Z16 12.9.2021854
2.9.2021CZEVynšová Monika Atletika Benešov 10 km Z35 2.9.2021855
13.9.2021CZEŽaba Jan 10 km M50 14.9.2021856
3.9.2021CZEZahradnik Vojtech MRAČ 10 km M16 4.9.2021857
3.9.2021CZEZeman Petr TT Astra Benešov 10 km M50 7.9.2021858