Startovní listina HOŘICKÝ KROS 2021

Statistika přihlášených

Trať
K37
Kategorie
AMuži do 39 let12
BMuži 40 a více let9
DŽeny 40 a více let8
CŽeny do 39 let7
JZJuniorky do 18 let1
Celkem přihlášených37

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
12.9.2021CZEBeránková Eva Kočky+ 5 200 m D nezaplaceno
22.9.2021CZEDvořák Jiří 5 200 m A 14.10.2021
10.9.2021CZEFikar Ondřej Hobby Runners Hořice 5 200 m A nezaplaceno
6.10.2021CZEFoltýnova Marie 5 200 m JZ nezaplaceno
22.9.2021CZEFrisova Dominima Leprousove 5 200 m C nezaplaceno
17.10.2021CZEHak Tomáš 5 200 m B nezaplaceno
9.9.2021CZEHartmann Ondřej 5 200 m A nezaplaceno
9.9.2021CZEHartmannová Radka 5 200 m D nezaplaceno
20.8.2021CZEHejnyšová Staňka 5 200 m C 14.10.2021
15.9.2021CZEHrdinka Jirka Run4fun 5 200 m A nezaplaceno
18.9.2021CZEHušek Jaroslav Run4fun 5 200 m B 14.10.2021
18.9.2021CZEHušková Jana Run4fun 5 200 m D 14.10.2021
8.10.2021CZEJaroš Josef Sport Club Vrchlabí 5 200 m A nezaplaceno
18.8.2021CZEJeřábek Patrik 5 200 m B 14.10.2021
17.10.2021CZEKadlecová Helena Vlčí smečka 5 200 m D nezaplaceno
20.9.2021CZEKalinová Dita 5 200 m D 14.10.2021
20.10.2021CZEKašpárek Martin Velichovky 5 200 m B nezaplaceno
19.8.2021CZEKrejčová Pavlína Novopacké pivo 5 200 m D 14.10.2021
5.10.2021CZELorenzová Petra 5 200 m C nezaplaceno
1.10.2021CZELyczkowski Jindřich Za Bělohrad 5 200 m A 14.10.2021
5.10.2021CZEMajorová Kateřina Rozběháme Pardubice 5 200 m C 14.10.2021
31.8.2021CZENěmec Lukáš 5 200 m A 14.10.2021
17.10.2021CZENováková Radomíra Kočky+ 5 200 m D nezaplaceno
26.9.2021CZENovotná Denisa Mokrý Banditi 5 200 m C 14.10.2021
16.10.2021CZENovotný David Mokrý banditi 5 200 m A nezaplaceno
7.10.2021CZEPíšová Věra kočky+ 5 200 m D nezaplaceno
22.10.2021CZEPolák Michal 5 200 m B nezaplaceno
22.10.2021CZEPolák Daniel 5 200 m B nezaplaceno
7.9.2021CZEPospíšil Jaroslav 5 200 m B 14.10.2021
14.9.2021CZEPospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka 5 200 m A 14.10.2021
19.8.2021CZEPřikryl Jan STS Chvojkovice-Brod 5 200 m B 14.10.2021
26.9.2021CZETeichman Michal Mokrý Banditi 5 200 m A 14.10.2021
23.9.2021CZEUlrich Josef Leprousove 5 200 m A 14.10.2021
25.8.2021CZEVlček Tomáš 5 200 m A 14.10.2021
21.9.2021CZEVognarová Anna 5 200 m C 14.10.2021
18.10.2021CZEZedníček Luboš LuZe Třesovice 5 200 m B nezaplaceno
8.10.2021CZEzvolánková petra HO Škrovád 5 200 m C nezaplaceno