Startovní listina CYKLOMARATON Česká Třebová - 12. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D122
K69
Kategorie
M50Muži M50: 1971 - 198236
M30Muži M30: 1992 a mladší26
M40Muži M40: 1982 - 199122
M60Muži M60: 1962 - 197118
MAMuži B: 1972 - 198515
MAMuži A: 1986 - 200212
MAMuži C: 1971 a starší11
ZAŽeny A+: 1986 - 200210
Z30Ženy Z30: 1992 a mladší8
JMJunioři: 2003 a mladší8
M70Muži M70: 1961 a starší6
DMChlapci: 2006 a mladší5
Z40Ženy Z40: 1982 - 19914
ZAŽeny B+: 1972 - 19854
Z50Ženy Z50: 1981 a starší2
DZDívky: 2006 a mladší2
JZJuniorky: 2003 a mladší1
ZAženy C+: 1971 a starší1
Celkem přihlášených191

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba Star.č.
7.7.2021CZEAust Martin 47 km M50 7.7.202178
2.7.2021CZEBalcárek Vít Cykloop.cz - BT Morkovice 47 km M30 4.7.202140
3.7.2021CZEBezstarosti Nicol Bakako Nová Paka 25 km DZ 3.7.2021234
9.6.2021GBRBignell Brendan KLAHOS 47 km M60 23.6.202118
13.6.2021CZEBlažek Tomáš AUTO-ELI.cz 25 km MA 17.6.2021215
5.7.2021CZEBřezina Denis GHOST team 25 km JM 7.7.2021239
5.7.2021CZEBřezinová Karolína GHOST team 25 km ZA 7.7.2021240
7.7.2021CZEBryška Tomáš 25 km MA 8.7.2021257
22.6.2021CZEČáp Lukáš HSK cycling team 47 km M40 nezaplaceno0
1.7.2021CZEČech Jan ON-OFF Team 47 km M30 2.7.202134
1.7.2021CZEČech Aleš MODEL BIKE TEAM OPAVA 25 km MA 2.7.2021231
1.7.2021CZEČechová Eliška HEAD PRO TEAM OPAVA 25 km DZ 2.7.2021232
14.6.2021CZEChalupník Jan 25 km MA 15.6.2021213
28.6.2021CZEChudý Jindřich 47 km M60 30.6.202129
22.6.2021CZECoufal Tomáš HSK Cycling Team 47 km M30 6.7.202147
29.6.2021CZEDejdar Miroslav 47 km M50 30.6.202128
17.5.2021CZEDobruský Lubomír 25 km MA 18.5.2021203
3.7.2021CZEDoubek Miloš Čistý sport 47 km M50 7.7.202174
7.7.2021CZEDoutnáč Jan PRESTIGE CYCLING TEAM 47 km M50 7.7.202180
7.7.2021CZEDvořák David MONDRAKER Racing team 47 km M30 7.7.202184
7.7.2021CZEElčkner Lukáš Jaroslav Kulhavým Cycling Team 47 km M30 8.7.202192
5.7.2021CZEElčkner Lukáš Jaroslav Kulhavý Cycling Team 25 km MA 9.7.20210
6.7.2021CZEFelcman Radek 47 km M50 6.7.202153
28.6.2021CZEFlégl Aleš CASIA EXCALIBER RACING 47 km M60 30.6.202132
4.6.2021CZEFraněk Vladimír 47 km M40 14.6.20218
4.7.2021CZEGryc Přemysl NATIVESPORT 47 km M50 7.7.202177
14.6.2021CZEHamerník Jaroslav 25 km MA 15.6.2021212
14.5.2021CZEHavran Jiří OCK Osík 47 km M40 17.5.20211
27.6.2021CZEHejtmánek Marek Sk Salith Šumperk 47 km M30 nezaplaceno0
7.7.2021CZEHlodan Lukáš ENDEKA BASSTA TEAM 47 km M40 7.7.202188
30.6.2021CZEHodáň Petr SK PRIMA POLIČKA 25 km MA nezaplaceno0
30.6.2021CZEHodáňová Jitka SK PRIMA POLIČKA 25 km ZA nezaplaceno0
22.5.2021CZEHolec Jiří Cyklo Bendl Vysoké Mýto 25 km MA 23.5.2021207
7.7.2021CZEHoleček Pavel SAZU.cz 47 km M70 7.7.202172
27.6.2021CZEHonig Milan 47 km M60 29.6.202125
30.5.2021CZEHoráček Čestmír CykloBendl 25 km JM nezaplaceno0
6.7.2021CZEHubacek Zdenek 25 km MA 8.7.2021258
3.7.2021CZEHűbl Pavel Prestige cycling team 47 km M50 5.7.202143
21.6.2021CZEHudec David 47 km M30 nezaplaceno0
28.6.2021CZEHvolka Petr Kilpi Racing Team 47 km M50 7.7.202167
25.6.2021CZEHyneček Michal Aspire SCM 47 km M40 28.6.202123
7.6.2021CZEJareš Patrik OCK Osík 25 km JM 7.6.2021209
4.7.2021CZEJarůšek Josef Spešov 47 km M50 7.7.202161
28.5.2021CZEJeřábek Petr OCK Osík 25 km MA 14.6.2021211
6.7.2021CZEJindra Jan 47 km M40 6.7.202150
7.7.2021CZEJonáš Michal 47 km M50 8.7.2021100
22.6.2021CZEKacálková Vendula Cyklo tým Havířov 47 km Z30 7.7.202164
25.6.2021CZEKaraba Zdeněk KABA SPORT 47 km M60 2.7.202136
6.7.2021CZEKašpárek Jiří REGA Bike team 47 km M50 nezaplaceno0
5.7.2021CZEKechrt Tomáš PRIME sport expert 47 km M50 7.7.202175
7.7.2021CZEKlimeš Miloš ENDEKA BASSTA team 47 km M70 8.7.202193
7.7.2021CZEKlimešová Monika ENDEKA BASSTA TEAM 47 km Z40 7.7.202190
2.6.2021CZEKlumpar Petr KCN 47 km M60 3.6.20215
2.6.2021CZEKočí Jan SK Žamberk Tessuti sport 47 km M40 2.6.20213
27.6.2021CZEKolesa Luděk Kbely Cycling Team 47 km M70 4.7.202141
21.6.2021CZEKořízek Richard OCK Osík 25 km MA 22.6.2021218
27.6.2021CZEKoten Adam MST Jihlava 47 km M50 30.6.202126
27.6.2021CZEKotenová Simona MST Jihlava 47 km Z50 30.6.202127
9.6.2021CZEKrejcar Jakub 47 km M30 nezaplaceno0
6.7.2021CZEKuba Tomáš Active Tour 25 km MA 7.7.2021241
6.7.2021CZEKuba Aleš 47 km M60 7.7.202160
14.6.2021CZEKubínová Eliška 25 km ZA 15.6.2021214
2.7.2021CZEKubišta Michal Šmídl Bike Team 47 km M40 7.7.202162
23.6.2021CZEkuda martin 47 km M40 23.6.202119
7.7.2021CZEKulhavý Miroslav Tessuti Prestige Team 47 km M60 7.7.202191
10.6.2021CZEKunert Dominik TriBike MTB academy 47 km M30 14.6.20219
20.6.2021CZEKurečka Ludvík KCK Zlín 47 km M40 nezaplaceno0
4.7.2021CZEKusý Jan 47 km M50 6.7.202148
4.7.2021CZEKusý Jan Cyklo Bendl Vysoké Mýto 25 km JM 6.7.2021237
25.6.2021CZELenoch Radek 25 km MA 25.6.2021224
27.5.2021CZELibich Robert Cyklistika pro radost 47 km M50 31.5.20212
14.6.2021CZELidmila Martin Cyklo - Ski klub Polička 47 km M30 14.6.202110
15.6.2021CZELněnička Tomáš F-BIKE KLUB SÁDEK 25 km MA 22.6.2021217
31.5.2021CZEMachálek Adam 47 km M30 nezaplaceno0
5.7.2021CZEMacko Milan Česká Třebová 47 km M50 6.7.202145
24.6.2021CZEMalinsky Martin MTB Team RZ 25 km MA nezaplaceno0
15.6.2021CZEMalý Miroslav GHOST Team 47 km M50 15.6.202111
2.6.2021CZEMamiňák Jan 47 km M30 2.6.20214
5.7.2021CZEMaříková Kamila Born in Šumava 47 km Z30 7.7.202171
3.7.2021CZEMaršálek Jan GHOST TEAM 25 km MA 7.7.2021246
3.7.2021CZEMaršálek Adam GHOST junior team 25 km DM 7.7.2021249
22.6.2021CZEMaršálková Markéta HSK Cycling Team 25 km JZ nezaplaceno0
6.7.2021CZEMartin Jiří Náchod 47 km M40 6.7.202146
7.7.2021CZEMartincová Andrea ENDEKA BASSTA team 25 km ZA nezaplaceno0
30.6.2021CZEMatějka Radim Cyklo Bendl 47 km M30 30.6.202131
5.7.2021CZEMatysík Kateřina Matysík MTB Racing 47 km Z40 7.7.202173
29.6.2021CZEMazalová Romana 25 km ZA 30.6.2021228
7.7.2021CZEMervart Martin Specialized-Štíty 47 km M50 7.7.202185
6.7.2021CZEMichálek Martin SK Alpaka Vyškov 47 km M50 7.7.202166
30.6.2021CZEMika Martin 47 km M60 7.7.202170
29.6.2021CZEMikulecký Pavel 25 km MA 7.7.2021242
25.6.2021CZEMorávek Robin RENOVA race team 25 km JM 25.6.2021223
25.6.2021CZEMorávek Petr RENOVA race team 25 km MA 25.6.2021222
6.7.2021CZEMunzar Jiri Cykloklub Dalečín 47 km M50 6.7.202151
6.7.2021CZEMUSIL ŠTĚPÁN 47 km M40 7.7.202176
1.7.2021CZENečas Miroslav 25 km MA 1.7.2021229
6.7.2021CZENechvíle Jan 25 km DM 9.7.2021259
6.7.2021CZENěmec Jiří REBELS Pardubice 25 km MA 7.7.2021243
24.6.2021CZENeset Jan ENJOY RIDING team 47 km M40 28.6.202121
7.7.2021CZENovák Slávek Dremo team 25 km DM 7.7.2021256
27.6.2021CZENovák Tomáš Ghost team 47 km M30 nezaplaceno0
27.5.2021CZENovák Patrik TriBike MTB Academy 47 km M30 17.6.202112
30.6.2021CZENovák Rudolf Fibertex 25 km MA 30.6.2021227
20.6.2021CZENovotný Radek OCK Osík 47 km M60 29.6.202124
21.6.2021CZEObstová Kateřina Ghost team 47 km Z30 28.6.202122
22.6.2021CZEOdehnal Zdeněk 47 km M60 23.6.202117
4.7.2021CZEOdehnalová Klára Cykloteam Kolárna 47 km Z30 nezaplaceno0
21.6.2021CZEOdehnalová Markéta Cykloteam Kolárna 47 km Z30 4.7.202142
7.7.2021CZEOhlídal Václav SPORTREG 47 km M50 7.7.202182
4.7.2021CZEOndráček Libor 25 km MA 7.7.2021248
6.6.2021CZEOppitz Dennis 25 km DM 9.6.2021210
14.6.2021CZEOrlich Miroslav Saltman bike team 25 km MA 22.6.2021219
6.7.2021CZEPapáčková Adéla Prestige cycling team 25 km ZA 6.7.2021238
2.7.2021CZEPařízek Vlastimil VELOcoach.cz team 47 km M40 2.7.202137
11.5.2021CZEPeterka Vlastimil 25 km MA 17.5.2021202
7.7.2021CZEPetrnoušek Dominik Cykloprofi Goldfren 47 km M30 8.7.202198
4.7.2021CZEPilnáček Radek HSK cycling team 47 km M50 5.7.202144
27.6.2021CZEPodešva Miroslav 47 km M60 nezaplaceno0
7.5.2021CZEPokorný Filip VF Sport Team Černá Hora 47 km M30 nezaplaceno0
1.7.2021CZEpoldauf petr Bike koučink 47 km M50 2.7.202138
25.5.2021CZEPřibylová Dagmar Cyklotým Havířov 25 km ZA 26.5.2021208
13.6.2021CZEPružina Dan Dolní Rožínka 47 km M50 21.6.202114
11.6.2021CZERáb Ivo Transbeton Brno 47 km M60 nezaplaceno0
7.7.2021CZERauchfuss Marek Česká spořitelna Accolade 47 km M40 nezaplaceno0
23.5.2021CZERáža René 47 km M40 nezaplaceno0
4.7.2021CZERejmanová Eliška ENDEKA BASSTA team 25 km ZA 5.7.2021235
2.6.2021CZERopek Tomáš 47 km M50 11.6.20217
7.7.2021CZERozehnal Vaclav Promotorsport 47 km M50 7.7.202179
29.5.2021CZERozmahel Vojtěch 47 km M30 nezaplaceno0
7.7.2021CZERubač Tomáš HEAD PRO TEAM 25 km JM 7.7.2021247
29.6.2021CZERydval Filip D2-mont Merida cycling team 47 km M30 nezaplaceno0
6.7.2021CZERytíř Martin AD team 47 km M50 7.7.202181
7.7.2021CZEŠafářová Lenka Peklák 25 km ZA 7.7.2021245
3.7.2021CZESakař Radek Praha 47 km M50 3.7.202139
7.7.2021CZEŠalanda Vít Patry Cycling Team Třešť 25 km MA 7.7.2021253
7.7.2021CZEŠalanda Adam Patry Cycling Team Třešť 25 km DM 7.7.2021252
7.7.2021CZESÁZEL PATRIK Cyklo team Kolárna 25 km MA 7.7.2021250
5.7.2021CZESchenk Martin 25 km MA 7.7.2021254
6.7.2021CZEŠelle Roman 47 km M50 6.7.202154
7.7.2021CZESemerád Ondřej SK Prima Polička 47 km M50 7.7.202187
6.7.2021CZEŠimkova Nela 25 km ZA 7.7.2021244
20.6.2021CZEŠípek Michal Hradec Králové 25 km MA 21.6.2021216
23.6.2021CZEŠípková Michaela 25 km ZA 23.6.2021221
16.6.2021CZESirový Aleš Bike club Svitavy 47 km M60 22.6.202116
7.7.2021CZESkalická Zuzana Kolárna 47 km Z30 nezaplaceno0
6.7.2021CZEsladkovská dagmar Česká spořitelna Accolade 47 km Z50 8.7.202199
20.5.2021CZESlavík Radek Ergo Liberec 25 km MA 23.5.2021206
16.6.2021CZESpáčil Leopold MONDRAKER Racing team 47 km M70 7.7.202169
22.6.2021CZEŠplíchal Josef HSK Cycling Team 25 km MA nezaplaceno0
1.7.2021CZEŠplíchal Jiří Sk cyklo chlubna 25 km MA nezaplaceno0
24.6.2021CZESplítek Martin HSK - Cycling team 47 km M40 9.7.202197
5.7.2021CZESrnský Václav F-bike klub Sádek 47 km M50 nezaplaceno0
14.6.2021CZEŠrot Radek Dolní Třebonín 47 km M70 18.6.202113
3.7.2021CZEŠtindl Matěj Moravec Team 47 km M30 7.7.202163
5.7.2021CZEStloukal Štěpán ACT leraK Blansko 47 km M30 7.7.202165
6.6.2021CZEStodola Matěj Cyklo Bendl Vysoké Mýto 25 km JM nezaplaceno0
7.6.2021CZESuchanek Josef 47 km M60 8.6.20216
5.7.2021CZESuchomel Vít Tišnov Jamné 47 km M30 7.7.202168
6.7.2021CZESukup Dusan 47 km M50 8.7.202196
5.7.2021CZEŠvarc Ladislav KCN 25 km MA 6.7.2021236
23.5.2021CZETelecký Adam 25 km JM 23.5.2021205
7.5.2021CZETeplý Marek 25 km MA 17.5.2021201
7.7.2021CZETeuberová Kateřina HSK cycling team 47 km Z40 7.7.202183
30.6.2021CZETichý Tomáš Alltraining.cz 25 km MA 2.7.2021233
27.6.2021CZETkadlec Michal osomahe.net 47 km M40 nezaplaceno0
1.7.2021CZETkadlec Michal 47 km M40 2.7.202135
23.6.2021CZETomsová Klára BIKE FREAKS HOLICE 47 km Z30 23.6.202120
3.7.2021CZETrávníček Petr F-BIKE KLUB Sádek 47 km M50 nezaplaceno0
1.7.2021CZETrávníček Jan Sportreg 47 km M50 7.7.202189
7.7.2021CZETrnka Dominik ENDEKA BASSTA team 47 km M40 8.7.202194
1.7.2021CZETyráček Martin BBB moolbike 47 km M50 8.7.202195
28.6.2021CZEVáňa Marek MM AUTO mtb Team 47 km M60 nezaplaceno0
30.6.2021CZEVašata Rostislav KABA SPORT 25 km MA 30.6.2021226
7.7.2021CZEVčelařiková Michaela Cyklo team Kolárna 25 km ZA 7.7.2021251
6.7.2021CZEVejda Michal Prestige cycling team 47 km M30 6.7.202152
1.7.2021CZEVelecký Milan JOLKA MERIDA TEAM 47 km M50 1.7.202133
7.7.2021CZEVohnoutová Jana Prestige Cycling Team 25 km ZA 7.7.2021255
30.6.2021CZEVondál David Masáž David 25 km MA 1.7.2021230
6.5.2021CZEVondra Jiří 25 km MA 18.5.2021204
14.6.2021CZEVoňka Jiří Carla-Kupkolo.cz 47 km M70 nezaplaceno0
7.7.2021CZEVykydal Jaroslav Tj Aš Mladá Boleslav 47 km M30 nezaplaceno0
22.6.2021CZEWittnerová Bronislava Olomouc 25 km ZA 23.6.2021220
6.7.2021POLWrona Monika Bieniasz Bike Team 47 km Z40 6.7.202157
25.6.2021CZEZadina Petr KABA-SPORT Chotěboř 47 km M60 30.6.202130
11.6.2021CZEZedníková Iveta Ely-sportfashion 25 km ZA 29.6.2021225
6.7.2021CZEZelenka Jan 47 km M40 6.7.202149
6.7.2021CZEZemene Břetislav D2mont merida 47 km M60 6.7.202155
6.7.2021CZEZemene Jakub D2Mont Merida cycling team 47 km M30 6.7.202156
6.7.2021CZEZemenová Adéla D2Mont Merida cycling team 47 km Z30 6.7.202158
6.7.2021CZEZima Jiří 47 km M30 6.7.202159
7.7.2021POLZurek Michal Bieniasz Bike team 47 km M40 7.7.202186