Startovní listina BĚH O ÚNĚTICKOU 10 - 19. ročník

Statistika přihlášených

Trať
D78
K3
Kategorie
AMuži A 19 - 39 let19
CMuži C 50 - 59 let18
BMuži B 40 - 49 let13
Iženy I 50 a více let7
GŽeny G 35 - 45 let6
HŽeny H 46 - 49 let5
FŽeny F 19 - 34 let3
EMuži E 70 a více let3
DMuži D 60 - 69 let3
SZ1Starší žáci a žákyně I (2009-2010)1
JZJuniorky (2003 - 2004)1
SZ2Starší žáci a žákyně II (2007-2008)1
DDDorostenci a dorostenky (2005-2006)1
Celkem přihlášených81

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
1.11.2021CZEAldorf Luboš Sabzo 7 km C nezaplaceno
18.10.2021CZEBeer Thomas 7 km B nezaplaceno
1.11.2021CZEBeňová Pavlína Únětice 7 km I nezaplaceno
4.11.2021CZEČerná Leona Athletico Valdek 7 km H nezaplaceno
26.10.2021CZEČerný Jan AC Škopek-Brouček 7 km A nezaplaceno
4.11.2021CZEČerný Petr Athletico Valdek 7 km C nezaplaceno
30.10.2021CZEChaloupka Přemysl eD system Silvini team 7 km C nezaplaceno
30.10.2021CZEChaloupková Dana eD system Silvini team 7 km I nezaplaceno
2.11.2021CZEChaloupková Hana eD system Silvini team 7 km F nezaplaceno
5.11.2021CZEChobotová Klára OK Roztoky 7 km JZ nezaplaceno
24.10.2021CZEChobotová Mariana 7 km H nezaplaceno
2.11.2021CZEDogaru Vasil Swahil Beer Team 7 km B nezaplaceno
25.10.2021CZEDoležal Jaromír SABZO Praha 7 km D nezaplaceno
7.10.2021CZEDvořák Petr 7 km B nezaplaceno
7.10.2021CZEDvořák Vladimír 7 km B nezaplaceno
5.11.2021CZEGdula Lukáš Hvězda Pardubice, z.s. 7 km A nezaplaceno
1.10.2021CZEHauf Patrik 7 km B nezaplaceno
1.10.2021CZEHaufová Sofia 2,3 km SZ2 nezaplaceno
5.11.2021CZEHavlas David Košíře 7 km A nezaplaceno
11.10.2021CZEHavlík Pavel KT Tryskomyš 7 km C nezaplaceno
5.11.2021CZEHolub Pavel Bering Praha 7 km C nezaplaceno
5.11.2021CZEHolub Jaroslav Liga 100 Praha 7 km C nezaplaceno
3.11.2021CZEHübsch Jáchym 2,3 km SZ1 nezaplaceno
3.11.2021CZEHübschová Hana 7 km G nezaplaceno
5.11.2021CZEHudec Jiri 7 km A nezaplaceno
31.10.2021CZEIvanovic Bratomir 7 km C nezaplaceno
4.11.2021CZEJames Ashley 7 km A nezaplaceno
3.11.2021CZEJánošík Rudolf Běžíme za Vlašim 7 km C nezaplaceno
18.10.2021CZEJeništa Petr Unicredit runners 7 km B nezaplaceno
5.11.2021CZEJerie Marek TJ Magla 7 km A nezaplaceno
5.11.2021CZEJurák Jan Smichov 7 km E nezaplaceno
4.11.2021CZEKalalova Tereza Žižkovský tygŕi 7 km G nezaplaceno
5.11.2021CZEKoukol Adam 7 km A nezaplaceno
5.11.2021CZEKovarik David 7 km B nezaplaceno
1.11.2021CZEKřivohlavá Barbora 7 km F nezaplaceno
13.10.2021CZEKunstátová Marie Šneci v běhu 7 km G nezaplaceno
4.10.2021CZELedvina Tomáš BONBON Praha 7 km C nezaplaceno
3.11.2021CZELopez Adrian 7 km A nezaplaceno
2.11.2021CZEMach Tomas Ztělesněne zlo 7 km A nezaplaceno
19.10.2021CZEMališová Karla sabzo 7 km I nezaplaceno
3.11.2021CZEMára Josef 7 km A nezaplaceno
10.10.2021SVKMaria Korchanova 7 km G nezaplaceno
24.10.2021CZEMařík Michal 7 km B nezaplaceno
5.11.2021CZEMartínková Olga 7 km H nezaplaceno
29.10.2021CZEMatějovský Pavel AVC/SABZO Praha 7 km C nezaplaceno
7.10.2021CZEMichal Korchan 7 km B nezaplaceno
3.11.2021CZEMinistr Martin 7 km A nezaplaceno
5.11.2021CZEOrel Matouš 7 km A nezaplaceno
5.11.2021CZEPasler Petr Lysolaje 7 km B nezaplaceno
4.11.2021CZEPetrovská Laura 2,3 km DD nezaplaceno
25.10.2021CZEPlevač Zdeněk Sokol Tymákov 7 km C nezaplaceno
5.11.2021CZEPolák Pavel SJ SKI 7 km E nezaplaceno
1.11.2021CZEPolan Miroslav Spartak Praha 4 7 km C nezaplaceno
2.11.2021CZEPoupa Petr 7 km A nezaplaceno
3.11.2021CZEPovalová Eva 7 km G nezaplaceno
4.11.2021CZEPražák Adam 7 km B nezaplaceno
5.10.2021CZEPřibyl Petr Český běžecký klub 7 km C nezaplaceno
24.10.2021CZERock Jan 7 km D nezaplaceno
29.10.2021CZERožánek Vladimír SABZO Praha 7 km D nezaplaceno
5.11.2021CZESajdlová Jana Žižkovský tygři 7 km G nezaplaceno
5.11.2021BELSchiemann Markus 7 km C nezaplaceno
4.11.2021CZESedláček Jaroslav OK Roztoky 7 km C nezaplaceno
27.10.2021CZESedláček Jan SK Svěrák 7 km A nezaplaceno
4.11.2021CZESedláčková Petra OK Roztoky 7 km I nezaplaceno
4.11.2021CZEŠimon Miloš PSK UNION Praha 7 km E nezaplaceno
5.11.2021CZEŠlais Václav 7 km A nezaplaceno
25.10.2021CZESrb Jindřich Horoměřice 7 km A nezaplaceno
4.11.2021CZEStoces Ondrej 7 km A nezaplaceno
2.11.2021CZEŠtros Ota Bonbon 7 km C nezaplaceno
2.11.2021CZEŠtrosová Alice Bonbon 7 km I nezaplaceno
22.10.2021CZEŠulcová Jitka Třebusice 7 km H nezaplaceno
1.11.2021CZEŠvihálek Tomáš Cyklotrenink.com 7 km C nezaplaceno
2.10.2021CZETreglerová Michaela 7 km F nezaplaceno
7.10.2021CZETreglerová Alice Sabzo 7 km I nezaplaceno
31.10.2021CZETrnková Štěpánka SABZO 7 km H nezaplaceno
18.10.2021CZETureček Karel 7 km A nezaplaceno
31.10.2021CZEVeselá Anita SDH Chloumek 7 km I nezaplaceno
31.10.2021CZEVeselý Vladimír 7 km C nezaplaceno
2.11.2021CZEVotík Lukáš KČT Kralupy nad Vltavou 7 km A nezaplaceno
5.11.2021CZEŽák Martin 7 km B nezaplaceno
4.11.2021CZEZelenka Jaroslav KSM HRÁDEK 7 km B nezaplaceno