Startovní listina PŘEKÁŽKÁČ - VELKEJ

Statistika přihlášených

Trať
P56
Kategorie
M1Muži do 35 let22
DSmíšená dvojice (pouze muž a žena)14
M2Muži 36 a více let12
TTýmy (čtyřčlenné)4
Z1Ženy do 35 let3
Z2Ženy 36 a více let1
Celkem přihlášených56

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Jméno Team Trať Kat. Platba
22.3.2021CZEAntoš Karel VELKEJ M1 22.3.2021
13.7.2021CZEBala Martin VELKEJ M2 19.7.2021
23.4.2021CZEBartošek Tomáš VELKEJ M1 26.4.2021
28.2.2021CZEBeran Lukáš Spartan Gym VELKEJ M1 10.3.2021
27.4.2021CZEBevelágua Ladislav Ocr workout Tábor VELKEJ M2 nezaplaceno
18.7.2021CZEČihák Martin VELKEJ M1 19.7.2021
30.4.2021CZEDolezal Pavel VELKEJ M1 3.5.2021
13.3.2021CZEFiala Martin OCR LAMA VELKEJ M1 16.3.2021
16.7.2021CZEFlössler Jaromír ExtraBrno VELKEJ M1 19.7.2021
30.4.2021CZEHelcl Vojtěch Atom kids Praha VELKEJ M2 5.5.2021
28.2.2021CZEHorák Jaromír VELKEJ M1 1.3.2021
5.7.2021CZEHurajová Veronika + Vorlíček Vladislav #GLADIATORRACETEAM VELKEJ D 6.7.2021
29.4.2021CZEHurda Jakub STG Pardubice VELKEJ M1 30.4.2021
18.7.2021CZEJurník Lukáš VELKEJ M1 nezaplaceno
9.4.2021CZEKazíková Nikola VELKEJ Z1 9.4.2021
2.5.2021CZEKohout Petr VELKEJ M1 2.5.2021
12.4.2021CZEKovaříková Gabriela + Vojtěch Dušek VELKEJ D 14.4.2021
12.4.2021CZEKovaříková Martina + Tomáš Kuchař VELKEJ D 12.4.2021
18.7.2021CZEKrál Josef VELKEJ M1 21.7.2021
18.6.2021CZEKubát Milan Carnivora VELKEJ M1 18.6.2021
18.6.2021CZEKubát David Carnivora VELKEJ M1 18.6.2021
25.4.2021CZELaštovička Martin VELKEJ M1 26.4.2021
30.4.2021CZELaštovička Petr #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 3.5.2021
18.7.2021CZEMach Lukáš #GLADIATORRACETEAM VELKEJ M1 19.7.2021
18.7.2021CZEMedžibrický Jozef OCR Čelákovice VELKEJ M2 19.7.2021
13.7.2021CZEPařízek Pavel Workout Lomnice VELKEJ M1 14.7.2021
9.4.2021CZEPavelková Anna + Robin Kruckemeyer Excalibur Race Team VELKEJ D 9.4.2021
16.7.2021CZEPIVOŇKA Jaroslav Extra Brno VELKEJ M1 19.7.2021
30.4.2021CZEPizúr Marek SVVAT VELKEJ M2 11.5.2021
18.7.2021CZEPrášil Jiří VOSA VELKEJ M2 22.7.2021
30.4.2021CZERampír Jiří Diversity Beasts VELKEJ M2 3.5.2021
30.4.2021CZERampírová Petra Diversity Beasts VELKEJ Z2 3.5.2021
13.4.2021CZEŠafránek Michal + Freund Michal + Turek Martin + Skolil Jiří SRTG Kolín VELKEJ T 14.4.2021
29.4.2021CZESebránek David Stg-lisov VELKEJ M2 30.4.2021
18.7.2021CZEŠtembera Petr VELKEJ M2 27.7.2021
28.7.2021CZESůrová Adéla + Lukáš Jurník GLADIATORRACETEAM VELKEJ D nezaplaceno
11.4.2021CZESvítilová Petra VELKEJ Z1 nezaplaceno
29.4.2021CZESvoboda David VELKEJ M2 2.5.2021
13.7.2021CZESvobodová Mirka VELKEJ Z1 13.7.2021
12.4.2021CZEVepřek Martin + Veronika Drábková OCR runners Šumperk VELKEJ D 12.4.2021
3.5.2021CZEVoborský Matěj VELKEJ M1 5.5.2021
18.7.2021CZEVokál Aleš VELKEJ M1 19.7.2021
14.7.2021CZEVyčichlo Tomáš Spartan Gym VELKEJ M2 15.7.2021
14.4.2021CZEWágner Petr ATOMKIDSPRAHA VELKEJ M1 21.4.2021
18.6.2021CZEZadina Jan Carnivora VELKEJ M2 18.6.2021
18.6.2021CZEZadina Vladimír + Petra adamcova Carnivora VELKEJ D 18.6.2021